Štvrtok22. február 2024, meniny má Etela, zajtra Roman, Romana

Svoju lásku už neskrývajú: Speváčka má nového frajera... Už ju aj zoznámil s rodinou!

Taylor Swift Zobraziť galériu (2)
Taylor Swift (Zdroj: SITA)

KANSAS CITY - V posledných týždňoch sa vo veľkom špekulovalo o tom, že speváčka Taylor Swift (33) už nie je sama. Jej srdce si vraj získal hráč amerického futbalu Travis Kelce (33). Dvojica svoj vzťah zatiaľ oficiálne nepotvrdila, avšak umelkyňa sa v uplynulých dňoch objavila na jeho zápase a údajne už pozná aj jeho rodinu.

Len nedávno sme vás na Topkách informovali o tom, že sa čoraz viac špekuluje o novom vzťahu Taylor Swift. Jej srdce si získal hráč amerického futbalu Travis Kelce, s ktorým sa mala dlhšiu dobu tajne stretávať. Odpoveď na tieto dohady prišla počas víkendu.

Hudobníčka sa totiž objavila na zápase svojho údajného partnera v spoločnosti jeho mamy a následne si to namierila práve za Kelcem. Spoločné zábery dvojice okamžite obleteli internet a fanúšikom sa dokonca podarilo nahrať video, ako spoločne odchádzajú z parkoviska. Počas toho sa speváčka rozlúčila aj so spoluhráčmi známeho športovca.

Ich vzťah je len v začiatkoch a dvojica sa podľa informácii magazínu People snaží brať veci pomaly. „Momentálne sa len stretávajú, netlačia na to a veľmi si to užívajú. Taylor sa po prvýkrát stretla s jeho rodičmi a všetci z toho mali radosť. Bola veľmi uvoľnená a v spoločnosti jeho rodiny a priateľov sa cítila skvele," povedal zdroj pre spomínaný magazín.

Viac o téme: Taylor SwiftTravis Kelce
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu