Správy, ktoré trhajú srdce: Známa herečka úplne kašle na dcérku! | Topky.sk

Utorok, 19. február 2019. Meniny má Vlasta, zajtra Lívia.

Správy, ktoré trhajú srdce: Známa herečka úplne kašle na dcérku!

Rodinná idylka Hayden Panettiere a Wladimira Klitschka je už minulosťou.
Rodinná idylka Hayden Panettiere a Wladimira Klitschka je už minulosťou.
Zdroj: Twitter
07.02.2019 20:00

LOS ANGELES - Smutné správy! Ešte donedávna tvorili boxer Wladimir Klitschko (42) a herečka Hayden Panettiere (29) sympatický pár. Ich lásku spečatila dcérka, ktorá prišla na svet v roku 2014. Blondínka sa netají tým, že trpela popôrodnými depresiami. Zdalo sa, že problémy sa im podarilo spolu prekonať... Avšak minulý rok zrušili zásnuby, prišiel rozchod a herečka už má nového milenca, po boku ktorého akosi zabudla na to, že je matkou.


Ešte v roku 2017 bolo pre Hayden Panettiere tým najkrajším pocitom, keď ju je dcérka Kaya objala. Dnes už je všetko inak. Herečka a slávny boxer sa minulý rok rozišli. Podľa medializovaných informácií žije dievčatko so svojím otcom a starou mamou na Ukrajine, blondínka sa spolu s milencom zdržiava v Amerike.    

Hayden Panettiere, Wladimir Klitschko
Zdroj: Twitter

„Je to smutná situácia. Hayden si myslí, že keby dcéra bola s ňou, tak by to pre ňu nebolo to najlepšie,” uviedol zdroj z jej okolia pre Us Weekly. Herečka vraj Kayu vôbec nenavštevuje a už dosť dlho ju nevidela. 

Herečkin milenec Brian Hickerson, s ktorým sa dala dokopy krátko po rozchode s Klitschkom, však Hayden bráni a do médií vyhlasuje, že blondínka je skvelou matkou. Aktuálne má byť s dcérou a Wladimirom na spoločnej dovolenke.

Paparazzi nafotili Klitschka koncom januára na Barbadose, kde mu spoločnosť naozaj robila jeho rozkošná dcérka. Hayden však pri nich nebola...

Koncom januára nafotili paparazzi Wladimira Klitschka na dovolenke. Spoločnosť mu robila dcérka a zrejme jeho mama.
Wladimir Klitschko
Zdroj: profimedia.sk

Bulvárny fotograf zvečnil koncom januára Hayden Panettiere ruka v ruke s milencom Brianom.
Hayden Panettiere
Zdroj: profimedia.sk

Prekvapilo vás, že Hayden Panettiere sa svojej dcérky vzdala?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 1541Galéria

Rodinná idylka Hayden Panettiere Hayden Panettiere s dcérkou Koncom januára nafotili paparazzi Bulvárny fotograf zvečnil koncom Hayden Panettiere v čase, Hayden Panettiere sa o

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, twitter

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články