Najsexi FOTO Tlučkovej: Zuza ako riadna kosť! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Najsexi FOTO Tlučkovej: Zuza ako riadna kosť!

Zuzana Tlučková
Zuzana Tlučková
Zdroj: Jan Zemiar
09.02.2018 00:00

BRATISLAVA - Zuzana Tlučková (56) sa opäť vrátila na obrazovky v legendárnych Susedoch. Ako Františkova manželka Zuza je takmer vždy nahnevaná a ukričaná. No v súkromí je to naozaj milá dáma. A zamlada to bola dokonca riadna sexi kosť.


Zuzana Tlučková dnes oslavuje 56 rokov a my sme sa rozhodli pripomenúť si jej mladé časy. A hoci seriózne pôsobiaca herečka na to nevyzerá, v minulosti to bola riadna dračica. 

Ako vysokoškoláčka účinkovala v inscenácii Keby to naši vedeli. A pre potreby televíznej hry nafotila zvodné zábery iba v plavkách. S našpúlenými perami, ktorými posielala bozk smerom k objektívu, vyzerala neodolateľne.

Najsexi FOTO Tlučkovej: Zuza
Zdroj: Československá televízia

Mužské oči podráždila ale napríklad aj v hre Kleopatra.  Sympatická brunetka sa totiž pýšila dokonalou figúrou, ktorú zvýrazňovali pekelne tesné šaty s odvážne hlbokým výstrihom. 

Najsexi FOTO Tlučkovej: Zuza
Zdroj: Youtube/RTVS

Ďalšie zábery nájdete v GALÉRII»


Galéria

Zuzana Tlučková Zuzana Tlučková v čase Zuzana Tlučková ako Kleopatra Zuzana Tlučková ako Kleopatra Zuzana Tlučková ako Kleopatra Zuzana Tlučková ako Kleopatra Zuzana Tlučková s Petrom Zuzana Tlučková

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Ján Zemiar, Tv Markíza, Československá televízia, Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články