Streda22. máj 2024, meniny má Júlia, Juliána, Rita, zajtra Želmíra

Sme rodina si na sneme opätovne za predsedu zvolilo Kollára

Boris Kollár
Boris Kollár (Zdroj: Topky/Ramon Leško)

BRATISLAVA - Hnutie Sme rodina si opätovne za predsedu zvolilo Borisa Kollára. Rozhodli o tom jednohlasne delegáti na sobotňajšom (16. 3.) sneme. Okrem toho si hnutie opakovane volilo za podpredsedníčku Petru Krištúfkovú, novým podpredsedom sa stal generálny manažér hnutia Marián Labanič. Informovali z tlačového oddelenia hnutia.

"Teší ma prejavená dôvera všetkých hlasujúcich, veľmi si to vážim. Cítim vďaku, ale aj zodpovednosť, a to nie len voči nim, ale aj voči našim priaznivcom a voličom. Dôvera, ktorú mi prejavili, ma povzbudila v tom, aby som aj naďalej pokračoval v politike," uviedol Kollár. Naďalej chce byť aktívny a pripravovať sa s hnutím do nadchádzajúcich parlamentných volieb.

archívne video

Boris Kollár bude robiť taxikára: Podarilo sa nám ho zachytiť, ako nastupuje do auta (Zdroj: Ján Zemiar)

Na sneme sa hnutie venovalo aj zhodnoteniu výsledku minuloročných parlamentných volieb a predošlého volebného obdobia. Kollár podčiarkol potrebu upokojenia situácie v spoločnosti. Hnutie sa chce podľa jeho slov aj do budúcna venovať témam, ako pomoc rodinám, dôchodcom, potravinová sebestačnosť, ale aj novým témam pre budúcnosť krajiny. 

Viac o téme: SnemBoris KollárSme rodina
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu