Kandidáti - komunálne voľby 2018 | Topky.sk - Bleskovky

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Kandidáti na starostov, primátorov a poslancov

Matúš Vallo sľubuje stavebného ombudsmana, nové linky MHD aj 10-tisíc stromov

Matúš Vallo

Matúš Vallo

12.11.2018 13:25

BRATISLAVA - Primátorom hlavného mesta Bratislavy sa stal 41-ročný Matúš Vallo, ktorého podporilo 36,54 percenta voličov. Kandidoval za zoskupenie Team Vallo, s podporou strán Progresívne Slovensko a Spolu - občianska demokracia. Tu je prehľad jeho programových téz. viac »

ROZHOVOR s Jánom Noskom, kandidátom na post primátora Banskej Bystrice

Ján Nosko
FotoVideo

29.10.2018 19:00

BANSKÁ BYSTRICA - Jedným zo štyroch kandidátov, ktorý 10. novembra v Banskej Bystrici zabojuje o svoj doterajší post primátora, je súčasný prvý muž mesta, 57-ročný Ján Nosko. Do volieb ide ako nezávislý kandidát s podporou Smeru-SD a SNS. viac »


ROZHOVOR s Igorom Kašperom, kandidátom na post primátora Banskej Bystrice

Igor Kašper
FotoVideo

29.10.2018 16:30

BANSKÁ BYSTRICA - Kandidátom na post primátora v tohtoročných komunálnych voľbách v Banskej Bystrici je aj 38-ročný ekonóm, manažér, mestský a krajský poslanec Igor Kašper. Kandiduje ako nezávislý a má verejnú podporu SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina a Progresívne Slovensko. viac »


ROZHOVOR s Petrom Peukerom, kandidátom na post primátora Banskej Bystrice

Peter Peuker
Foto

29.10.2018 14:00

BANSKÁ BYSTRICA - Občiansky aktivista, 65-ročný Peter Peuker je jedným zo štyroch kandidátov, ktorý 10. novembra zabojuje o post primátora Banskej Bystrice. Do volieb ide ako kandidát strany NAJ - Nezávislosť a Jednota, ktorá má okrem iného v programe aj zavedenie hmotnej zodpovednosti členov vlády a vedúcich štátnych úradníkov, minimálny starobný ... viac »


ROZHOVOR s Jozefom Sásikom, kandidátom na post primátora Banskej Bystrice

Jozef Sásik
Foto

29.10.2018 11:30

BANSKÁ BYSTRICA - Jedným zo štyroch kandidátov, ktorý 10. novembra v Banskej Bystrici zabojuje o post primátora mesta je aj 60-ročný Jozef Sásik. Ako svoje zamestnanie udáva znalec-lesníctvo. "Nominovala ma Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku, ktorej som predsedom, a teda nástupcom Andreja Hlinku," tvrdí. viac »


ROZHOVOR s Petrom Bročkom, kandidátom na post primátora Trnavy

Kandidát na primátora Trnavy
FotoVideo

29.10.2018 09:00

TRNAVA - Pred štyrmi rokmi upriamil na seba pozornosť ako víťaz komunálnych volieb v Trnave. Teraz 36-ročný právnik, súčasný primátor Trnavy Peter Bročka opäť kandiduje ako nezávislý s mottom Za lepšiu Trnavu 2018. viac »


ROZHOVOR s Mariánom Galbavým, kandidátom na post primátora Trnavy

Marián Galbavý
FotoVideo

28.10.2018 19:00

TRNAVA - Motto kampane kandidáta na primátora Trnavy 47-ročného právnika Mariána Galbavého je Priateľská Trnava = Priateľská k všetkým názorom + Priateľská ku všetkým občanom + Priateľská ako príťažlivé mesto. Je kandidátom zoskupenia nezávislých kandidátov, ktorí sa združili pod týmto názvom. viac »


ROZHOVOR so Stanislavom Žigmundom, kandidátom na post primátora Trnavy

Stanislav Žigmund

28.10.2018 16:30

TRNAVA - Kandidát na primátora za Stranu rómskej komunity v Trnave je 62-ročný živnostník Stanislav Žigmund. Počas svojho pôsobenia na radnici sa chce angažovať za zlepšenie vzťahov s majoritnou časťou obyvateľov mesta. Je ženatý, má dve deti. viac »


ROZHOVOR s Rastislavom Mrázom, kandidátom na post primátora Trnavy

Rastislav Mráz
FotoVideo

28.10.2018 14:00

TRNAVA - Kandidát na primátora Trnavy Rastislav Mráz vstupuje do volieb s heslom Skutočné riešenia pre Trnavu. Štyridsaťročný právnik je nominantom koalície Naše mesTTo (KDH, SZS, SDKÚ-DS), je ženatý a má tri deti. viac »


ROZHOVOR s Igorom Válekom, kandidátom na post primátora Trnavy

Igor Válek
FotoVideo

28.10.2018 11:30

TRNAVA - Kandidátom koalície Smer-SD a SNS je v Trnave 40-ročný riaditeľ Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Igor Válek. Pre svoju volebnú kampaň si vybral motto Primátor pre všetkých. Je ženatý, má dve deti. viac »


ROZHOVOR s Petrom Tomečkom, kandidátom na post primátora Trnavy

Peter Tomeček
Foto

28.10.2018 09:00

TRNAVA - O post primátora sa v Trnave uchádza ako kandidát Národnej koalície 56-ročný manažér Peter Tomeček. Jeho predvolebným mottom je Trnava - mesto príležitostí. Je ženatý, má jedno dieťa. viac »


ROZHOVOR s Petrom Ondrejkom, kandidátom na post primátora Trnavy

Peter Ondrejka

27.10.2018 18:00

TRNAVA - Nezávislým kandidátom na primátora mesta Trnava je 53-ročný Peter Ondrejka. Podnikateľ vstupuje do predvolebného boja s mottom Primátor pre všetkých Trnavčanov. Je ženatý, má jedno dieťa. viac »


ROZHOVOR s Vanesou Šteinerovou, kandidátkou na post primátorky Trnavy

Vanesa Šteinerová

27.10.2018 13:30

TRNAVA - Za primátorku Trnavy kandiduje 45-ročná Vanesa Šteinerová, ktorá pracuje ako vedúca odboru opravných prostriedkov na obvodnom úrade. Mottom jej kampane sú Tri groše pre Trnavu. viac »


ROZHOVOR s Richardom Rybníčkom, kandidátom na post primátora Trenčína

Richard Rybníček
FotoVideo

27.10.2018 09:00

TRENČÍN - Úradujúci primátor Trenčína, 48-ročný Richard Rybníček sa ako nezávislý kandidát uchádza o post prvého muža mesta tretíkrát v rade. V uplynulých štyroch rokoch sa mesto podľa neho zmenilo, je krajšie. V prípade opätovného zvolenia chce pokračovať v projekte Trenčín Si Ty, prioritami sú zrekonštruovanie Kina Hviezda, revitalizácia verejných ... viac »


ROZHOVOR s Milošom Mičegom, kandidátom na post primátora Trenčína

Miloš Mičega
FotoVideo

26.10.2018 21:00

TRENČÍN – O post primátora mesta Trenčín sa uchádza aj 48-ročný vedúci Stavebného úradu v Trenčianskych Tepliciach, poslanec Mestského zastupiteľstva v Trenčíne a poslanec Trenčianskeho samosprávneho kraja Miloš Mičega. Kandiduje ako nezávislý, v predvolebnom boji ho podporujú SaS, Sme rodina a OĽaNO. Mesto Trenčín sa podľa neho mení, otázkou však je, ... viac »


ROZHOVOR s Ľubomírom Žabárom, kandidátom na post primátora Trenčína

Ľubomír Žabár

26.10.2018 15:30

TRENČÍN - Šesťdesiatjedenročný trenčiansky manažér Ľubomír Žabár je jedným zo štyroch kandidátov na post primátora Trenčína. Otec štyroch detí sa o primátorské kreslo neúspešne uchádzal v roku 2010. Kandiduje ako nezávislý, v prípade zvolenia za primátora by sa zameral najmä na dopravu, parkovanie, starostlivosť o seniorov, zrušil by výstavbu panelákov ... viac »


Rybníčka v Trenčíne podporil aj vládny Smer: Okamžitá reakcia kandidáta

Richard Rybníček

26.10.2018 13:29

TRENČÍN – Strana Smer-SD podporuje v novembrových komunálnych voľbách v Trenčíne kandidatúru súčasného primátora mesta Richarda Rybníčka (nezávislý). Informovala o tom krajská kancelária strany v Trenčíne. viac »


ROZHOVOR s Danicou Birošovou, kandidátkou na post primátorky Trenčína

Danica Birošová
FotoVideo

26.10.2018 09:45

TRENČÍN – Danica Birošová, 61-ročná advokátka a poslankyňa mestského zastupiteľstva, sa o post primátorky Trenčína uchádza druhýkrát. V komunálnych voľbách v roku 2014 získala 1525 hlasov a skončila tretia. Jej krédom je, že ženy prinesú do politiky viac harmónie, jej prioritou je lepšie hospodárenie s majetkom mesta a efektívne nakladanie s finančnými ... viac »


Fico má o kandidátovi jasno: Nemá význam, aby v Bratislave došlo k prepriahaniu koní

Robert Fico

25.10.2018 17:00

BRATISLAVA - Spolupráca medzi vládou, bratislavským magistrátom a primátorom Ivom Nesrovnalom funguje, preto nemá význam, aby v hlavnom meste došlo k prepriahaniu koní. Na tlačovej konferencii po rokovaní predsedníctva Smeru-SD to vyhlásil líder strany Robert Fico. viac »


Mika si dáta interpretuje, ako sa mu to práve hodí, tvrdí Bratislava

Václav Mika

23.10.2018 15:35

BRATISLAVA – Kandidát na primátora Bratislavy Václav Mika podľa bratislavského magistrátu opätovne ukazuje, že si čísla a dáta interpretuje svojským štýlom, ako sa mu to práve hodí. Hlavné mesto tak reaguje na Mikove pondelkové (22.10.) vyhlásenie, v ktorom upozornil, že Bratislave ku koncu roka 2018 vzrastie dlh na 142 miliónov eur a dlhová zaťaženosť ... viac »


Vallo sa obáva antikampane: Predmetom je pripravovaná webstránka

Matúš Vallo

19.10.2018 17:25

BRATISLAVA - Kandidát na primátora Bratislavy Matúš Vallo tvrdí, že sa voči nemu chystá antikampaň, ktorá ho má zdiskreditovať a ovplyvniť výsledok komunálnych volieb. Kto za ňou stojí, nepovedal, mieni sa však brániť. viac »


Najčítanejšie články