Zoznam kandidátov na primátora Prešova | Topky.sk - Bleskovky

°C

Nedeľa, 19. január 2020. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Kandidáti na primátora Prešova

Alexej Beljajev: Budem veľmi pozorne sledovať vývoj mestskej politiky v Poprade

Alexej Beljajev

Alexej Beljajev

12.11.2018 11:40

BRATISLAVA - Alexej Beljajev, ktorý skončil vo voľbách primátora Popradu na druhom mieste, sa nechystá úplne opustiť popradskú scénu. Vplyvný podnikateľ a spolumajiteľ popradskej Tatravagónky sa poďakoval všetkým Popradčanom a svojím 4 646 voličom verejne sľúbil, že bude pozorne sledovať vývoj popradskej komunálnej politiky a bude aktívny vo verejnom mestskom živote. viac »

Zoznam kandidátov v Prešove

Pavel Hagyari a Andrea
Foto

09.11.2018 10:05

PREŠOV - Prešovským primátorom sa okrem súčasnej šéfky mesta, ktorou je Andrea Turčanová, chce stať aj Miroslav Benko, Richard Drutarovský, Igor Dužda, Stanislav Grega, Pavel Hagyari a František Oľha. viac »


Do Humenného sa migranti nechystajú, tvrdí Vaľová

Jana Vaľová

06.11.2018 17:00

HUMENNÉ - Je oficiálne potvrdené, že 250 migrantov sa do Humenného nechystá. Tvrdí to primátorka mesta Humenné Jana Vaľová. Tému naplnenia azylového centra v Humennom utečencami považuje za pokus zneužiť v predvolebnom boji pracovný materiál z dielne ministerstva vnútra, podľa ktorého Slovensko na šesť mesiacov malo dočasne prijať 250 utečencov. Uvádza ... viac »


ROZHOVOR s Andreou Turčanovou, kandidátkou na post primátorky Prešova

Andrea Turčanová

04.11.2018 15:00

PREŠOV - O post primátora Prešova sa v nadchádzajúcich komunálnych voľbách uchádza sedem kandidátov. Súčasná primátorka 51-ročná Andrea Turčanová kandiduje za Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) a s podporou hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) a Nova. Chce pokračovať v začatej práci a naplniť všetko, čo mala v programe. Rovnako chce ... viac »


ROZHOVOR s Miroslavom Benkom, kandidátom na post primátora Prešova

Miroslav Benko
Foto

04.11.2018 10:30

PREŠOV - O post primátora Prešova sa v nadchádzajúcich komunálnych voľbách uchádza sedem kandidátov. Za stranu Smer-SD a s podporou koaličných strán SNS a Most-Híd kandiduje 44-ročný Miroslav Benko. Medzi jeho priority patrí riešenie dopravy v meste, ale i riešenie problému nedostatku voľných miest v zariadeniach sociálnych služieb. viac »


ROZHOVOR s Františkom Oľhom, kandidátom na post primátora Prešova

František Oľha
Foto

03.11.2018 15:00

PREŠOV - O post primátora Prešova sa v nadchádzajúcich komunálnych voľbách uchádza sedem kandidátov. Súkromný podnikateľ, podpredseda mimoparlamentnej strany Šanca a jej krajský predseda, 48-ročný František Oľha kandiduje za koalíciu SaS, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca a Demokratická strana (DS). viac »


ROZHOVOR s Richardom Drutarovským, kandidátom na post primátora Prešova

Richard Drutarovský
Foto

02.11.2018 19:30

PREŠOV - O post primátora Prešova sa v nadchádzajúcich komunálnych voľbách uchádza sedem kandidátov. S podporou strán a hnutí Spolu - občianska demokracia, Progresívne Slovensko a Občianska konzervatívna strana kandiduje 47-ročný informatik Richard Drutarovský. Plánuje založiť dopravný dispečing, kde preťaženú dopravu budú riadiť dispečeri podľa aktuálnej ... viac »


ROZHOVOR s Pavlom Hagyarim, kandidátom na post primátora Prešova

Pavol Hagyari
Foto

02.11.2018 16:30

PREŠOV - O post primátora Prešova sa v nadchádzajúcich komunálnych voľbách uchádza sedem kandidátov. Ako nezávislý kandidát sa o dôveru voličov uchádza 61-ročný advokát a bývalý primátor Pavel Hagyari. Do mesta chce vrátiť život, zlepšiť dopravu a vybudovať soľné mestečko. viac »


ROZHOVOR so Stanislavom Gregom, kandidátom na post primátora Prešova

Stanislav Grega
Foto

02.11.2018 14:00

PREŠOV - O post primátora Prešova sa v nadchádzajúcich komunálnych voľbách uchádza sedem kandidátov. Nezávislý kandidát 60-ročný Stanislav Grega chce v určitých dňoch bezplatnú MHD, vybudovať záchytné parkoviská a parkovacie domy. Rovnako chce zaviesť výrobu zámkovej dlažby pre potreby Technických služieb mesta Prešov, a. s., a vybudovať nový priemyselný park. viac »


ROZHOVOR s Igorom Duždom, kandidátom na post primátora Prešova

Igor Dužda

02.11.2018 11:45

PREŠOV - O post primátora Prešova sa v nadchádzajúcich komunálnych voľbách uchádza sedem kandidátov. Kandidát Strany rómskej koalície, 50-ročný štátny zamestnanec Igor Dužda chce vytvoriť lepšie podmienky súkromným podnikateľom, aby mohli v meste realizovať svoje výrobné plány. Rovnako plánuje rozšíriť kapacity v domovoch sociálnych služieb a riešiť problém s dopravou viac »


Ján Mokoš sa o post primátora Vysokých Tatier bude uchádzať piatykrát, v Snine je deväť kandidátov

Ján Mokoš

26.09.2018 10:00

VYSOKÉ TATRY – Ján Mokoš sa bude rekordný piatykrát uchádzať o post primátora Vysokých Tatier. Oznámil to v utorok (25.9.) na tlačovej konferencii vo Vile Flóra v Starom Smokovci s tým, že jeho prioritou bude priniesť do Tatier ďalšie kvalitné služby pre ľudí. viac »


Prešovčania si primátora vyberú zo siedmich statočných

Prešovčania si primátora vyberú

12.09.2018 14:41

PREŠOV - V Prešove sa v nadchádzajúcich komunálnych voľbách o hlasy voličov bude uchádzať sedem kandidátov na post primátora, ktorí podľa zapisovateľa mestskej volebnej komisie v Prešove Jozefa Smetanu do utorňajšej (11.9.) polnoci odovzdali kandidačné listiny. viac »


V Prešove ohlásila kandidatúru aj terajšia primátorka: Andrea Turčanová chce pokračovať

Andrea Turčanová

10.09.2018 20:50

PREŠOV – Do boja o primátorské kreslo v Prešove sa opäť zapojí aj súčasná prvá žena mesta Andrea Turčanová. Do volieb ide ako členka Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) aj s podporou ďalších dvoch pravicových strán – Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) a hnutia NOVA. viac »


Kandidátom na primátora Prešova je aj podpredseda strany Šanca František Oľha

František Oľha

07.09.2018 13:20

PREŠOV - V poradí šiestym kandidátom na post primátora Prešova, je podpredseda mimoparlamentnej strany Šanca a jej krajský predseda František Oľha. Do súboja o primátorskú stoličku vstupuje s podporou pravicovej koalície - Sloboda a Solidarita, Sme Rodina - Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana a občianski aktivisti v hnutí #sompresovcan. viac »


Kandidáta na post prešovského primátora Benka podporujú i SNS a Most-Híd

Miroslav Benko (štvrtý zľava)

06.09.2018 14:20

PREŠOV – Kandidáta na primátora Prešova Miroslava Benka (Smer-SD), ktorý svoj záujem ohlásil v júni, podporujú i koaličná SNS a Most-Híd. Povedal to počas štvrtkovej tlačovej konferencie v Prešove, na ktorej zástupcovia jednotlivých politických strán predstavili kandidátov na poslancov mestského zastupiteľstva. viac »


O post primátora Prešova sa bude opäť uchádzať aj Pavel Hagyari: Chce mesto vrátiť na koňa

Pavel Hagyari

06.09.2018 13:15

PREŠOV - V jesenných komunálnych voľbách sa o post primátora Prešova bude uchádzať i Pavel Hagyari, ktorý už v minulosti tento post zastával. Svoj zámer ohlásil vo štvrtok a zároveň predstavil kandidátov na poslancov. O podporu verejnosti zabojuje ako nezávislý. viac »


Kandidát na primátora Prešova: Pavel Hagyari

Pavel Hagyari

04.09.2018 20:00

PREŠOV - Bývalý prešovský primátor Pavel Hagyari opäť chce zasadnúť na túto stoličku. viac »


Kandidát na primátora Prešova: Stanislav Grega

Stanislav Grega

04.09.2018 18:00

PREŠOV - Prešovským primátorom chce byť aj Stanislav Grega, exšéf futbalového Tatranu a bývalý mestský poslanec. viac »


Kandidát na primátora Prešova: František Oľha

František Oľha

04.09.2018 16:00

PREŠOV - František Oľha je ďalším kandidátom na post prešovského primátora. viac »


Kandidát na primátora Prešova: Igor Dužda

Igor Dužda

04.09.2018 14:00

PREŠOV - Štátny zamestnanec Igor Dužda by taktiež chcel obsadiť stoličku prešovského primátora. viac »


Kandidát na primátora Prešova: Richard Drutarovský

Richard Drutarovský

04.09.2018 12:00

PREŠOV - Medzi kandidátov na post prešovského primátora patrí aj Richard Drutarovský, prešovský mestský poslanec. viac »


Najčítanejšie články