Kandidáti - komunálne voľby 2018 | Topky.sk - Bleskovky

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Kandidáti na starostov, primátorov a poslancov

Matúš Vallo sľubuje stavebného ombudsmana, nové linky MHD aj 10-tisíc stromov

Matúš Vallo

Matúš Vallo

12.11.2018 13:25

BRATISLAVA - Primátorom hlavného mesta Bratislavy sa stal 41-ročný Matúš Vallo, ktorého podporilo 36,54 percenta voličov. Kandidoval za zoskupenie Team Vallo, s podporou strán Progresívne Slovensko a Spolu - občianska demokracia. Tu je prehľad jeho programových téz. viac »

V Trenčíne to bude duel: Ľubomír Žabár sa vzdal kandidatúry v prospech Miloša Mičegu

Ľubomír Žabár, kandidát na

02.11.2018 09:05

TRENČÍN - Ľubomír Žabár (nezávislý) sa vzdal kandidatúry na post primátora Trenčína. V novembrových komunálnych voľbách podporí na funkciu primátora Miloša Mičegu. Informoval o tom Ľubomír Žabár. viac »


ROZHOVOR s Jozefom Dvončom, kandidátom na post primátora Nitry

Jozef Dvonč
FotoVideo

02.11.2018 09:00

NITRA - O post primátora Nitry sa ako nominant strany Smer–sociálna demokracia a Slovenskej národnej strany uchádza 64-ročný Jozef Dvonč. Funkciu primátora Nitry zastáva dve volebné obdobia. viac »


ROZHOVOR s Marekom Hattasom, kandidátom na post primátora Nitry

Marek Hattas
FotoVideo

01.11.2018 20:00

NITRA - O post primátora Nitry sa uchádza ako nezávislý kandidát 31-ročný Marek Hattas. Počítačový analytik je zakladateľom a riaditeľom kultúrneho centra Hidepark. viac »


ROZHOVOR s Jánom Greššom mladším, kandidátom na post primátora Nitry

Ján Greššo mladší
Foto

01.11.2018 18:00

NITRA - Kandidátom na post nitrianskeho primátora v tohtoročných komunálnych voľbách je aj 37-ročný projektový manažér Ján Greššo mladší. V súčasnosti je členom Mestského zastupiteľstva v Nitre, kde bol zvolený ako člen strany Sieť. Po tom, ako sa strana vstúpila do vládnej koalície, zo Siete odišiel. Od minulého roka je tiež poslancom Zastupiteľstva ... viac »


ROZHOVOR s Petrom Oremusom, kandidátom na post primátora Nitry

Peter Oremus, kandidát na
FotoVideo

01.11.2018 15:45

NITRA - O post nitrianskeho primátora sa v komunálnych voľbách uchádza aj 42-ročný nezávislý kandidát Peter Oremus. Bývalý profesionálny futbalista momentálne podniká. Od roku 2013 je poslancom Zastupiteľstva Nitrianskeho samosprávneho kraja. O rok neskôr sa stal aj nitrianskym mestským poslancom. viac »


ROZHOVOR s Renátou Kolenčíkovou, kandidátkou na post primátorky Nitry

Renáta Kolenčíková
Foto

01.11.2018 13:30

NITRA - O post primátorky Nitry sa uchádza ako nezávislá kandidátka 53-ročná Renáta Kolenčíková. V komunálnej politike pôsobí 16 rokov, aktuálne ako nezávislá poslankyňa Mestského zastupiteľstva v Nitre. viac »


ROZHOVOR so Štefanom Štefekom, kandidátom na post primátora Nitry

Štefan Štefek
FotoVideo

01.11.2018 11:15

NITRA - Bývalý nitriansky viceprimátor Štefan Štefek sa v komunálnych voľbách uchádza o post primátora Nitry ako nezávislý. Má 51 rokov, v súčasnosti je poslancom Mestského zastupiteľstva v Nitre i Zastupiteľstva Nitrianskeho samosprávneho kraja. viac »


ROZHOVOR s Ľubomírom Martinkom, kandidátom na post primátora Nitry

Ľubomír Martinka
Foto

01.11.2018 09:00

NITRA - Jedným z nezávislých kandidátov na post primátora Nitry je 54-ročný Ľubomír Martinka. V minulosti pôsobil aj ako prednosta Mestského úradu v Nitre a neskôr i Mestského úradu v Zlatých Moravciach. Pôsobil aj ako riaditeľ výstaviska Agrokomplex. viac »


Trnavský kandidát Stanislav Žigmund sa vzdal, v boji o post primátora podporil Mráza

Stanislav Žigmund

31.10.2018 20:15

TRNAVA - Kandidát na primátora Trnavy za Stranu rómskej komunity Stanislav Žigmund v živom vysielaní televíznej diskusie RTVS ku komunálnym voľbám oznámil svoj úmysel vzdať sa kandidatúry v prospech kandidáta koalície Naše mesTTo - KDH, SZS, SDKÚ-DS Rastislava Mráza. Ten reagoval slovami, že voličov nesklame. viac »


ROZHOVOR s Michalom Ivanom, kandidátom na post primátora Nitry

Michal Ivan

31.10.2018 19:00

NITRA - Nezávislý 35-ročný kandidát Michal Ivan sa o post primátora Nitry uchádza po prvý raz. Vyštudoval medzinárodné vzťahy v na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Aktívne sa angažoval v Slovenskej asociácii plážových športov. viac »


ROZHOVOR s Patrikom Gromom, kandidátom na post primátora Žiliny

Patrik Groma
FotoVideo

31.10.2018 16:30

ŽILINA - O post primátora Žiliny sa v nadchádzajúcich komunálnych voľbách uchádza sedem kandidátov. Nezávislý kandidát 45-ročný Patrik Groma ponúka Žilinčanom 15 veľkých projektov, ktoré sa podľa neho dajú presadiť len z postu primátora. Preto sa rozhodol uchádzať o priazeň Žilinčanov. viac »


Štyria nezávislí kandidáti na primátora Košíc podporili Bašistovú

Alena Bašistová

31.10.2018 15:55

KOŠICE – Štyria nezávislí kandidáti na post primátora Košíc sa vzdali svojej kandidatúry a vyjadrili podporu Alene Bašistovej (nezávislá). Uviedli to na stredajšej spoločnej tlačovej konferencii v Košiciach. Vzdanie sa kandidatúry oznámili Ján Dečo, Richard Havrilla, Milan Lesňák a Miroslav Špak. viac »


ROZHOVOR s Petrom Fiabánem, kandidátom na post primátora Žiliny

ROZHOVOR s Petrom Fiabánem,
Foto

31.10.2018 14:00

ŽILINA - O post primátora Žiliny sa v nadchádzajúcich komunálnych voľbách uchádza sedem kandidátov. Nezávislý kandidát (s podporou OĽaNO, SaS, Sme rodina, Nova, Progresívne Slovensko, OKS, Šanca) 55-ročný Peter Fiabáne sa uchádza o podporu voličov s programom Plán ZA. Ak sa má v Žiline niečo zmeniť, musia sa podľa neho spojiť ľudia, ktorí v meste niečo ... viac »


Kandidát na primátora Nitry Róbert Sitár sa vzdal v prospech Petra Oremusa

Róbert Sitár

31.10.2018 11:35

NITRA – Nezávislý kandidát na post primátora Nitry Róbert Sitár sa vzdal kandidatúry v prospech nezávislého kandidáta Petra Oremusa. Svoje rozhodnutie dnes oznámil na tlačovej konferencii. Ako povedal, je najvyšší čas, aby nevyhrávali egá nad tým, čo je vo verejnom záujme. viac »


ROZHOVOR s Tiborom Hanuliakom, kandidátom na post primátora Žiliny

Tibor Hanuliak
Foto

31.10.2018 11:30

ŽILINA - O post primátora Žiliny sa v nadchádzajúcich komunálnych voľbách uchádza sedem kandidátov. Kandidát Slovenskej národnej strany 62-ročný Tibor Hanuliak ide do volieb s programom Desatoro pre Žilinu, ktorý chce v prípade úspechu začať napĺňať od prvého dňa. viac »


Danica Birošová sa vzdala kandidatúry na post primátorky Trenčína

Danica Birošová

31.10.2018 11:10

TRENČÍN - Danica Birošová (Doma dobre) sa vzdala kandidatúry na post primátorky mesta Trenčín. V komunálnych voľbách podporí na funkciu primátora Miloša Mičegu. Informovala o tom v stredu na tlačovej konferencii. viac »


ROZHOVOR s Jánom Púčekom, kandidátom na post primátora Žiliny

Kandidát na primátora Žiliny,

31.10.2018 09:00

ŽILINA - O post primátora Žiliny sa v nadchádzajúcich komunálnych voľbách uchádza sedem kandidátov. Kandidát Ľudovej strany Naše Slovensko 64-ročný Ján Púček chce viesť mesto k vyššej prosperite, rozvoju a spokojnosti občanov. Zdôrazňuje, že pre všetkých musia platiť rovnaké práva a povinnosti bez rozdielu - za rovnaké dane patria občanom rovnaké služby od mesta. viac »


ROZHOVOR s Martinom Kapitulíkom, kandidátom na post primátora Žiliny

Martin Kapitulík
FotoVideo

30.10.2018 21:00

O post primátora Žiliny sa v nadchádzajúcich komunálnych voľbách uchádza sedem kandidátov. Nezávislý kandidát 32-ročný Martin Kapitulík kandiduje s podporou tímu Silná Žilina, s ktorým chce naštartovať rozvoj Žiliny a vrátiť ľuďom hrdosť na svoje mesto. viac »


ROZHOVOR s Ľudmilou Chodelkovou, kandidátkou na post primátorky Žiliny

Ľudmila Chodelková
Foto

30.10.2018 19:30

ŽILINA - O post primátora Žiliny sa v nadchádzajúcich komunálnych voľbách uchádza sedem kandidátov. Nezávislá kandidátka 52-ročná Ľudmila Chodelková ide do volieb s programom Iná Žilina a počas štyroch rokov chce vyriešiť štyri hlavné priority – dopravu a parkovanie, čistotu v meste, zanedbanú starostlivosť o občana a oblasť vzdelávania a športu. Žilina ... viac »


ROZHOVOR s Marianom Janušekom, kandidátom na post primátora Žiliny

Marian Janušek
Foto

30.10.2018 17:00

ŽILINA - O post primátora Žiliny sa v nadchádzajúcich komunálnych voľbách uchádza sedem kandidátov. Nezávislý kandidát 58-ročný Marian Janušek je pripravený vypísať pri riešení kľúčových problémov mesta referendum a urobiť tak zo Žilinčanov hrdých občanov. viac »


Najčítanejšie články