Prezidentské voľby 2019 | kandidáti na prezidenta | Topky.sk - Bleskovky

Sobota, 16. február 2019. Meniny má Ida, zajtra Miloslava.

Prezidentské voľby 2019

VIDEO Najnovší prieskum: Súboj Šefčovič a Mistrík v druhom kole, Matovič vyzval Čaputovú k rezignácii

Maroš Šefčovič a Robert Mistrík

Maroš Šefčovič a Robert Mistrík

Video
13.02.2019 14:23

BRATISLAVA - V prvom kole prezidentských volieb by vyhral Maroš Šefčovič so ziskom 20,1 percenta hlasov opýtaných, druhý by bol Robert Mistrík so 17,1 percentami a tretia by skončila Zuzana Čaputová, ktorú by volilo 14,4 percenta opýtaných. Do druhého kola by postúpili Šefčovič s Mistríkom. Vyplýva to z prieskumu, ktorý si dalo urobiť opozičné hnutie ... viac »

Šefčovič ide kandidovať za prezidenta ako nezávislý: Jeho kandidatúru podporili len poslanci Smeru

Maroš Šefčovič

31.01.2019 12:55

BRATISLAVA - Eurokomisár Maroš Šefčovič ide kandidovať do prezidentských volieb ako nezávislý kandidát, jeho kandidatúru však podporili poslanci Smeru-SD. Šefčovič dnes do NR SR priniesol 47 podpisov zákonodarcov zo Smeru. Novinárom oznámil, že s kampaňou začína už dnes. Predstavil svoje priority, ale prvú tlačovú besedu bude mať až v pondelok. viac »


Drobová kandidovať za prezidentku nebude: Kamaráti ju nepodržali

Drobová kandidovať za prezidentku

31.01.2019 11:25

BRATISLAVA – Je rozhodnuté. Jedna z mediálne najznámejších žien slovenského šoubiznisu boj o prezidentský palác vzdala. Dramaturgička a riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová na sociálnej sieti oznámila, že v týchto voľbách kandidovať za prezidentku nebude. Kandidátky do prezidentských volieb sa pritom uzatvárajú už dnes o polnoci. viac »


Býval večne v rukách kukláčov, dnes kandiduje za prezidenta: Fotogaléria Mariana Kotlebu

Marian Kotleba
Foto

31.01.2019 08:22

BRATISLAVA - Jeho začiatky sa spájajú prevažne s protestmi, pri ktorých vykrikoval hanlivé heslá a pozdravy. Napokon skončil v rukách polície a dnes je ako predseda strany Ľudová strana Naše Slovensko v parlamente kandidátom na prezidenta. Pozrite si fotogalériu Mariana Kotlebu. viac »


Fotogaléria Milana Krajniaka: Najskôr kroky po boku Lipšica, potom s Kollárom

Milan Krajniak
Foto

31.01.2019 08:21

BRATISLAVA - V minulosti poradcom Daniela Lipšica, teraz po boku známeho Borisa Kollára ako kandidát na prezidenta. Toto je druhý muž hnutia Sme rodina, Milan Krajniak, na fotografiách. viac »


Prvý muž Smeru do prezidentských volieb: Fotogaléria Maroša Šefčoviča

Maroš Šefčovič
Foto

31.01.2019 08:20

BRATISLAVA - Po dlhom čakaní sa Smer rozhodol predstaviť svojho kandidáta do prezidentských volieb. Je ním vysokopostavený diplomat Európskej únie Maroš Šefčovič. Toto je jeho fotogaléria. viac »


Environmentálna aktivistka v boji s nespravodlivosťou: Zuzana Čaputová na fotografiách

Zuzana Čaputová ohlásila svoju
Foto

31.01.2019 08:19

BRATISLAVA - Zuzana Čaputová tvorí ďalšiu časť spektra občianskych kandidátov na post prezidenta. Bola členkou hnutia VIA IURIS, bojovala proti pezinskej skládke s iniciatívou "Skládka nepatrí do mesta" a je podpredsedníčkou strany Progresívne Slovensko. Predstavujeme fotogalériu Zuzany Čaputovej. viac »


Mandátový rekordman a symbol revolučných zmien: Fotogaléria Františka Mikloška

František Mikloško
Foto

31.01.2019 08:18

BRATISLAVA - Dlhoročný člen KDH a ikonická tvár Nežnej revolúcie v roku 1989. V parlamente pôsobil neuveriteľných 20 rokov od roku 1990 do roku 2010. Vitajte vo fotogalérii Františka Mikloška - kandidáta na prezidenta Slovenskej republiky. viac »


Predstaviteľ maďarských menšín na Slovensku: Fotogaléria Bélu Bugára

Béla Bugár
Foto

31.01.2019 08:17

BRATISLAVA - Fotogaléria Bélu Bugára. Niekdajšieho lídra slovenských Maďarov počas vedenia SMK a líder súčasného hnutia Most-Híd, ktorý má ambície stať sa slovenským prezidentom. viac »


Vedec a spoluzakladateľ strany SaS: Robert Mistrík na fotografiách

Vedec a spoluzakladateľ strany
Foto

31.01.2019 08:16

BRATISLAVA - Je podľa prieskumov najfavorizovanejším kandidátom na post prezidenta krajiny. Má na konte množstvo ocenení v rámci vedeckého prínosu a bol aj pri zrode strany Richarda Sulíka Sloboda a Solidarita. Predstavujeme vám fotogalériu Roberta Mistríka. viac »


Prezidentský kandidát Štefan Harabin na fotografiách: Mečiarov minister spravodlivosti

Na snímke prezidentský kandidát
Foto

31.01.2019 08:15

BRATISLAVA - Pozrite si fotogalériu života bývalého podpredsedu vlády, predsedu sudcu Najvyššieho súdu a exministra spravodlivosti Štefana Harabina, ktorý sa momentálne uchádza o kreslo prezidenta. viac »


Žena s cieľom prezidentského kresla bez podpory politikov: Profil Bohumily Tauchmannovej

Bohumila Tauchmannová, rod. Záborská
Foto

31.01.2019 08:13

BRATISLAVA - O kreslo prezidentky chce zabojovať aj občianska aktivistka a podnikateľka Bohumila Tauchmannová. Toto je jej profil. viac »


Kotlebov konkurent a vodca hnutia SHO: Profil kandidáta Róberta Šveca

Kotlebov konkurent a vodca
Foto

31.01.2019 08:12

BRATISLAVA - Prezidentské voľby už klopú na dvere. V rozmedzí kandidátov sa nachádzajú aj menej zvučné mená. Róbert Švec ohlásil kandidatúru na prezidenta ešte v máji minulý rok. Už približne 15 rokov je predsedom Slovenského hnutia obrody (SHO). Predstavujeme vám jeho profil. viac »


Šéf slovenských Maďarov v pozícii kandidáta na prezidenta: Profil Józsefa Menyhárta

József Menyhárt
Foto

31.01.2019 08:11

BRATISLAVA - Súťaž prezidentských kandidátov chce doplniť aj strana Strana maďarskej komunity. Do tohtoročných volieb sa chce zapojiť líder hnutia József Menyhárt. Toto je jeho profil. viac »


Článok Ficovej vlády a dvojnásobný šéf Najvyššieho súdu SR: Profil kandidáta Štefana Harabina

Štefan Harabin
Foto

31.01.2019 08:10

BRATISLAVA - Do spektra kandidátov o pozíciu prezidenta Slovenskej republiky sa dostáva aj niekdajší minister spravodlivosti, bývalý podpredseda vlády, bývalý predseda Najvyššieho súdu SR a sudca Štefan Harabin. Prinášame vám jeho profil. viac »


Ambície publicistu a analytika na prezidentské kreslo: Profil Eduarda Chmelára

Eduard Chmelár
Foto

31.01.2019 08:09

BRATISLAVA - Rozvíriť vody prezidentských kandidátov je pri mnohých zvučných menách veľmi obtiažne. Svoju filozofiu chce v prezidentských voľbách presadiť aj historik, politický a mediálny analytik, vysokoškolský učiteľ, publicista a občiansky aktivista Eduard Chmelár. Predstavujeme vám jeho profil. viac »


Prišiel o akreditáciu a obhajoval Kočnera, chce sa stať prezidentom: Profil Martina Daňa

Martin Daňo
Foto

31.01.2019 08:08

BRATISLAVA - Do súťaže o prezidentské kreslo sa zapojí aj novinár, ako sa na svojich mnohých videách označuje, a podnikateľ Martin Daňo. 24. januára sa mu podarilo vyzbierať potrebný počet podpisov aj od poslancov národnej rady. Predstavujeme profil kandidáta na prezidenta Martina Daňa. viac »


Extrémistickí kotlebovci posielajú do prezidentského súboja svojho lídra: Profil Mariana Kotlebu

Marian Kotleba
Foto

31.01.2019 08:07

BRATISLAVA - Činnosť kontroverzného politika a bývalého pedagóga Mariana Kotlebu sa začala ešte v roku 2003 v hnutí Slovenská pospolitosť. Keď bolo toto hnutie neskôr rozpustené najvyšším súdom pre kontroverzné a protiústavné politické tendencie. Po založení strany Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko sa líder hnutia dostal až do parlamentu. Dnes ... viac »


Posledný križiak v prezidentskom súboji: Profil druhého človeka Sme rodina Milana Krajniaka

Milan Krajniak
Foto

31.01.2019 08:06

BRATISLAVA - Do volebného súboja o prezidentské kreslo sa chce zapojiť aj druhý človek hnutia Sme rodina Milan Krajniak. Aké má ambície a ako to vyzerá s jeho minulosťou sa dozviete v nasledujúcom profile politika Milana Krajniaka. viac »


Bezpečnostný analytik aj exšéf ochrankárov: Profil prezidentského kandidáta Juraja Zábojníka

Juraj Zábojník
Foto

31.01.2019 08:05

BRATISLAVA - Do boja o prezidentské kreslo vstupuje aj bezpečnostný analytik, bývalý šéf slovenských policajných ochrankárov a podnikateľ Juraj Zábojník. Jeho profil vám prinášame v tomto článku. viac »


Profil kandidáta Maroša Šefčoviča: Žolík Smeru a kariérny diplomat v rukách Junckera

Maroš Šefčovič
Foto

31.01.2019 08:04

BRATISLAVA - Vládna strana Smer dlho zdržiavala termín zverejnenia svojho kandidáta na prezidentský post. 18. januára sa podpredseda Európskej komisie pre energetickú úniu Maroš Šefčovič definitívne ujal kandidátskeho kormidla na tlačovej konferencii. Tvrdí, že chce, aby Slovensko bolo rešpektovanou krajinou so sebavedomým hlasom. Predstavujeme politický ... viac »


Najčítanejšie články