°C

Utorok, 29. september 2020. Meniny má Michal, Michaela, zajtra Jarolím.

Čerstvý párik Drobná a Šebo: Na ples prišla sama... TOTO je dôvod!

Emma Drobná prišla na Česko-Slovenský ples bez Filipa Šeba.
Emma Drobná prišla na Česko-Slovenský ples bez Filipa Šeba.
Zdroj: Vlado Anjel
10.02.2020 18:00

PRAHA – Druhá februárová sobota patrila v českej metropole poriadnej zábave. V Obecnom dome sa konal Česko-Slovenský ples, ktorý opäť spojil dva národy v minulosti tvoriace jeden štát. Plesali mnohé známe tváre a medzi nimi aj niekdajšia víťazka Superstar Emma Drobná (25). Hoci už nejaký ten piatok tvorí pár so športovcom Filipom Šebom (35), do Prahy prišla bez neho. Poznáme dôvod!


Emma Drobná v sobotu v pražskom Obecnom dome doslova žiarila. Po tom, čo sa na väčšine akcií objavovala v čiernych či tmavých šatách, tentoraz zvolili s Ferom Mikloškom bielu a, paradoxne, trafili do čierneho. Speváčka bola neprehliadnuteľná rovnako, ako to, že jej spoločnosť na Česko-Slovenskom plese nerobil jej partner Filip Šebo. Nás prirodzene zaujímal dôvod

Ako jedna z víťaziek súťaže Superstar sama povedala, nejde o žiadnu drámu. „Dôvod je ten, že trénuje. Je v Thajsku, trénuje, pracuje na sebe so svojím triatlonovým tímom. Takže maká,” prezradila nám, prečo ju nesprevádzal pri jej debute na spomínanom plese.

O dvojici sa dlhšie šuškalo, že tvoria pár, no ani jeden odhalenie vzťahu nehrotil. Napokon však vyšli s pravdou von a dokonca spolu strávili už aj vianočné sviatky v zahraničí. Medzi speváčkou a športovcom je desaťročný rozdiel, no i tak si rozumejú a sú veci, ktoré si na Filipovi Emma veľmi váži. „Najviac to, že je z neho cítiť úprimnosť. On je veľmi... Šťastný mi stále pripadá. A pomohol mi aj v tomto, že ja som taký melancholickejší typ a on pozerá na ten svet tak optimistickejšie. A celkovo je spravodlivý, vtipný, vie ma rozosmiať. Je super,“ zhodnotila šťastná rodáčka z Nového Mesta nad Váhom.

A keďže je momentálne Šebo ďaleko od Slovenska a sviatok všetkých zamilovaných klope na dvere, chceli sme vedieť, či ho strávia spolu a či chystajú niečo špeciálne. Emma hneď na druhý deň po plese nasadla do lietadla a šla za ním. Zamilovanosť z nej doslova sršala a sympatická blondínka dúfa, že tohtoročný Valentín bude lepší ako tie predchádzajúce.

Emma Drobná priznala, prečo ju Šebo nesprevádzal na plese.
Čerstvý párik Drobná a
Zdroj: Vlado Anjel


Galéria

Emma Drobná prišla na Emma Drobná priznala, prečo Emma Drobná na Česko-Slovenskom Emma Drobná zvolila tentoraz Emma Drobná sa postavil Filip Šebo Emmu nesprevádzal.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
VIDEO: Vlado Anjel,
FOTO: Vlado Anjel, David Peltán, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články