°C

Štvrtok, 13. august 2020. Meniny má Ľubomír, zajtra Mojmír.

Ľudia sa zbláznili z koronavírusu: Slovenská speváčka vošla do obchodu a... TOTO nemyslia vážne!

Dáša Mamba Šarközyová
Dáša Mamba Šarközyová
Zdroj: Jan Zemiar
07.03.2020 22:01

BRATISLAVA - Celé Slovensko je aktuálne na nohách kvôli koronavírusu a s tým súvisiace dianie neobchádza ani známe osobnosti z nášho šoubiznisu. Obrovská panika sa však začala šíriť ešte niekoľko týždňov predtým, ako sa u nás objavil prvý infikovaný pacient. Verejnosť už nejaký ten deň vo veľkom rabuje obchody a... aha, čo v jednom z nich zažila speváčka Dáša Mamba Šarközyová!


Usmievavú brunetku sme len deň pred prvým oznámeným prípadom koronavírusu na Slovensku stretli na jojkárskej párty, kam prišla v spoločnosti svojho partnera Tonyho. Zaujímalo nás, akú má na celú situáciu pohľad ona ako mamička, keďže na internete vzniklo niekoľko skupín, ktoré sa len tak hemžia príspevkami o tom, ako čo najlepšie ochrániť deti. A to aj napriek tomu, že nikde vo svete kvôli koronavírusu žiadne nezomrelo. Niektoré mamičky dokonca s deťmi prestali chodiť von. 

Dáša sa však snaží na celú vec pozerať racionálne a s triezvym úsudkom. „To je ešte horšie, pretože tomu dieťaťu klesne imunita, skôr na nej treba zamakať. Sranda je, že keď sme boli v obchode, regály s ovocím a so zeleninou boli totálne preplnené. Ovocie, zeleninu, vitamíny, chodiť veľa von, zbierať tú imunitu a normálne sa k tomu postaviť, lebo ak to má prísť, tak to príde a potom už bude neskoro nad tým premýšľať doma. S ryžou,” myslí si sexi speváčka. 

Dáša na párty prišla v spoločnosti svojho partnera Tonyho.
Ľudia sa zbláznili z
Zdroj: Jan Zemiar

Ako sme spomínali, počas nákupu v obchode sa stretla so situáciou, kedy si pomyslela, že ľudia naozaj bláznia. Čo sa vlastne stalo a ako jej to skomplikovalo večer, sa dozviete v našom rozhovore vyššie!

Aj vy si myslíte, že ľudia to s nákupmi kvôli koronavírusu už naozaj preháňajú?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 8957Galéria

Dáša Mamba Šarközyová Dáša na párty prišla Dáša Mamba Šarközyová s Dáša Mamba Šarközyová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články