VyVolení - Dom snov | Topky.sk - Bleskovky

Štvrtok, 24. október 2019. Meniny má Kvetoslava, zajtra Aurel.

VyVolení - Dom snov

Urobil si hanbu na 20 rokov: Šelmičkin exmilenec z VyVolených chodí po kanáloch!

Tomáš Paták, exmilenec Zuzany Dzvoníkovej a zároveň bývalý súťažiaci z jojkárskej šou VyVolení - Dom snov, sa za svoje vyvádzanie poriadne hanbí.

Tomáš Paták, exmilenec Zuzany Dzvoníkovej a zároveň bývalý súťažiaci z jojkárskej šou VyVolení - Dom snov, sa za svoje vyvádzanie poriadne hanbí.

Foto
07.01.2014 00:00

BRATISLAVA – Na tento zážitok tak skoro nezabudne! Tomáš Paták (25) z jojkárskej reality šou VyVolení - Dom snov zrejme v týchto dňoch kope kanály, ktorými bude chodiť. Exmilenec Zuzany Šelmičky Dzvoníkovej (22) si totiž pred pár dňami narobil hanbu na 20 rokov dopredu. Ako sa totiž dozvedel, v jednom z trnavských podnikov poriadne vyvádzal a pôsobil ... viac »

Ponúka svoje nahé telo na webe: Divoká Šelmička z VyVolených pritvrdila!

Ponúka svoje nahé telo
Foto

04.01.2014 13:00

BRATISLAVA – Nemá zábrany! To, že je Zuzana Dzvoníková (22) poriadne divoká, dokázala už počas svojho účinkovania v šou VyVolení – Dom snov. Veď aj preto jej prischla prezývka Šelmička. No po nespútaných zábavách a alkoholických excesoch zašla tentoraz ešte ďalej – na sociálnu sieť Facebook totiž pridala svoju úplne nahú fotku s komentárom: „Kto sa ... viac »


Víťaz šou VyVolení - Dom snov Igor šokuje: Chce sa zbaviť výhry!

Víťaz šou VyVolení -

02.12.2013 09:00

BRATISLAVA - Je dobojované! V sobotu večer sme spoznali meno víťaza jojkárskej šou VyVolení - Dom snov. Stal sa ním Igor Džadoň. Veselý stavbár vám počas pondelkového online rozhovoru odpovedal na vaše zvedavé otázky. Okrem iného prezradil tiež to, že výhry v podobe nehnuteľnosti sa plánuje zbaviť. viac »


Konečne! Jojkárski VyVolení majú víťaza: Cíti sa ako kráľ!

Konečne! Jojkárski VyVolení majú

01.12.2013 06:30

BRATISLAVA – Je dobojované! Jojkárska šou VyVolení – Dom snov sa skončila. Výhru v podobe nehnuteľnosti a auta získal Igor Džadoň (45) z Kežmarku, ktorý bol pre mnohých favoritom súťaže. Pocit úspechu si veselý stavbár maximálne užíval, o čom svedčia aj jeho sebavedomé vyjadrenia. viac »


Extrémy a koniec VyVolených: Jojka to všetko zrátala!

Extrémy a koniec VyVolených:

24.11.2013 13:00

BRATISLAVA – Šou VyVolení – Dom snov sa blíži ku svojmu koncu a už čoskoro spoznáme meno víťaza celej súťaže. Tvorcovia projektu sa preto rozhodli poukázať na tie najzaujímavejšie okamihy. Zrátali napríklad, čo všetko sa v dome pojedlo, či ako dlho sa na stavbe lukratívnej vily pracovalo. viac »


Nenávisť po vyradení z VyVolených: Martina chce na tých ľudí zabudnúť!

Nenávisť po vyradení z

18.11.2013 09:00

BRATISLAVA - Ide do tuhého! Jojkárska šou VyVolení - Dom snov sa pomaličky blíži do finále. V sobotu večer musela súťaž opustiť sebavedomá moletka Martina Maliterná, ktorá prišla v pondelok na online rozhovor do topiek. V ňom okrem iného prezradila tiež to, že väčšinu súperov už nechce nikdy stretnúť. viac »


Obrovská hanba a strach po vyhadzove z VyVolených: Ja nie som prostitútka!

Obrovská hanba a strach

17.11.2013 06:30

BRATISLAVA – Rýchle vytriezvenie! Jojkárska šou VyVolení – Dom snov je po sobote ochudobnená o sebavedomú moletku Martinu Maliternú (26). Tá mnohým televíznym divákom liezla poriadne na nervy. Nesympatie ľudí však nie sú to jediné, s čím bude musieť svojská súťažiaca po návrate do bežného života bojovať. Účasťou v televíznom projekte si totiž vytvorila ... viac »


Sajfovi v Jojke rupli nervy: Je*em na to!

Sajfovi v Jojke rupli

13.11.2013 00:00

BRATISLAVA – Došla mu trpezlivosť! Jojkárska šou VyVolení – Dom snov sa blíži k svojmu záveru. Niektorí súťažiaci sú už príliš dlho odpútaní od bežného života, čo sa odráža na ich psychike. Do napätej situácie sa najnovšie nechal vtiahnuť dokonca aj Matej Sajfa Cifra (34). Moderátor projektu sa totiž vo včerajšej časti dostal do ostrého konfliktu s ... viac »


Šok po návrate z VyVolených do reality: Zrada poza Marekov chrbát!

Šok po návrate z

11.11.2013 09:00

BRATISLAVA - Sklamanie! V jojkárskej reality šou VyVolení – Dom snov ostali už iba piati stavbári, veľké finále sa teda nezadržateľne blíži. Sobotňajší súboj bol osudným pre vlasového stajlistu Mareka Fekiača (22), ktorý daroval svoj život súperke Miroslave Janovčíkovej (34). V pondelok prišiel mladík na online rozhovor do topiek, kde okrem iného prezradil, ... viac »


Podivné machinácie vo VyVolených: Týranú Mirku čaká peklo!

Podivné machinácie vo VyVolených:

10.11.2013 06:30

BRATISLAVA - Nezmar! Všetko nasvedčuje tomu, že Miroslave Janovčíkovej (34) je výhra v šou VyVolení - Dom snov nejakým spôsobom súdená. Nedávno sa totiž do jojkárskej hry vrátila prostredníctvom žolíka, ktorého jej dali diváci. Mamička s ťažkým osudom však v aktuálnom dueli neuspela a mala súťaž opustiť. No jej súper Marek Fekiač jej daroval svoj život, ... viac »


Monika si z VyVolených odniesla záhadné zdravotné problémy: Nevyhnutná hospitalizácia!

Monika si z VyVolených

04.11.2013 09:00

BRATISLAVA - Musela odstúpiť! V jojkárskej reality šou VyVolení – Dom snov ostali už iba šiesti stavbári. Túto sobotu sa s hrou rozlúčila Monika Lombárová (31), ktorú sužovali vážne zdravotné problémy. Sympatická brunetka prišla v pondelok na online rozhovor do topiek, aby vám odpovedala na vaše zvedavé otázky. Okrem iného prezradila, že kvôli komplikáciám ... viac »


Uplakaná noc VyVolených: Vyrazili favorita, šokujúci zvrat!

Uplakaná noc VyVolených: Vyrazili

03.11.2013 06:30

BRATISLAVA – Toto čakal málokto! Vyraďovanie v jojkárskej šou VyVolení – Dom snov bolo tentokrát poriadne emotívne. Stavbu musel prekvapivo opustiť Igor Džadoň (45), ktorý je od začiatku považovaný za jedného z favoritov. V závere vyraďovacieho kola však došlo k nečakanému zvratu. Veselého stavbára zachránila pred vyhadzovom jeho súperka Monika Lombárová (31). viac »


Zvrhlé sexuálne praktiky: »Éčková« Martina vyštartovala po VyVolenom!

Zvrhlé sexuálne praktiky: »Éčková«

31.10.2013 11:00

BRATISLAVA – Cez hranicu! Marcel Banda (29) sa v jojkárskej šou VyVolení – Dom snov predviedol ako veselý zabávač. Najnovšie sa terčom jeho vtipov stala moletka Martina Maliterná (26), ktorá sa hrdo pýši svojimi "éčkami". Spočiatku nevinné laškovanie dvojice sa ale razom zvrtlo na poriadne nechutnosti. viac »


Rekordne rýchly rozchod: Šelmička z VyVolených ukázala pravú tvár... Odkopol ju!

Rekordne rýchly rozchod: Šelmička

29.10.2013 06:00

BRATISLAVA – A "rozprávke" je koniec! Zuzana Dzvoníková (22) a Tomáš Paták (25) tvorili v jojkárskej šou VyVolení – Dom snov zamilovaný pár už od úplného začiatku projektu. Hoci mnohí ich lásku spochybňovali, oni si za svojimi citmi pevne stáli. No stačilo len zopár týždňov v skutočnom živote a veľkej televíznej lovestory je koniec. Mladý Majcichovčan ... viac »


Amazonka (20) z VyVolených prehovorila o vzťahu so súperom Igorom (45): Nechcela som mu ublížiť!

Amazonka (20) z VyVolených

28.10.2013 09:00

BRATISLAVA – S jojkárskou šou VyVolení - Dom snov sa musela najnovšie rozlúčiť Kristína Verníčková (20), ktorá prišla v pondelok na online rozhovor do topiek. Mladej tmavovlásky ste sa okrem iného pýtali aj na to, aký má vzťah so súperom Igorom Džadoňom (45). viac »


Pomsta za nezáujem: Zmija z VyVolených vyšachovala krásnu sokyňu!

Pomsta za nezáujem: Zmija

27.10.2013 06:30

BRATISLAVA – Tešil ju jeho smútok! Martina Maliterná (26) nie je medzi súťažiacimi jojkárskej šou VyVolení - Dom snov príliš obľúbená. Aj napriek tomu sa však ešte stále úspešne drží v hre. Najnovšie tromfla mladú Kristínu Amazonku Verničkovú (20), ktorá svojím šarmom očarila Igora Džadoňa (45). Keďže veselý stavbár bol ešte donedávna objektom túžob ... viac »


Divoká párty Šelmičky z VyVolených: Vystrkovala bradavky a prišla len v bielizni!

Divoká párty Šelmičky z
Foto

22.10.2013 00:00

BRATISLAVA – Obliekaním sa nezdržiavala! Zuzana Dzvoníková (22) z jojkárskej reality šou VyVolení - Dom snov je známa tým, že miluje nočný život. A po príchode domov si ho užíva dvojnásobne. Spolu s milencom Tomášom Patákom (25) sa cez víkend zabávali na žúre v jednom z bratislavských podnikov, kde divoká Šelmička nezostala nič dlžná svojej povesti. ... viac »


Intrigy v jojkárskych VyVolených: Trest a vyhadzov tej nesprávnej!

Intrigy v jojkárskych VyVolených:
Foto

20.10.2013 06:30

BRATISLAVA - Pokašlali to! VyVolení v noci zo soboty na nedeľu opäť rozhodovali, kto opustí ich rady. V tejto situácii to vyzeralo tak, že voľba Martiny Maliternej (26) zaváži najviac. Blondínka si preto užívala priazeň starých aj nových súťažiacich, pričom podporu nasľubovala obom skupinám. Keď však porušila pravidlá, jej hlas bol za trest anulovaný. ... viac »


Uspím ťa a znásilním: Po týchto slovách sa jojkárska VyVolená psychicky zrútila!

Uspím ťa a znásilním:

15.10.2013 16:30

BRATISLAVA – Zrútila sa! V jojkárskej šou VyVolení – Dom snov bude v dnešnej epizóde poriadne dusno. Pričiní sa o to jeden z favoritov na víťazstvo celej súťaže Marcel Banda (29). Ten totiž svojej súperke Monike Lombárovej (31) naháňa strach. A to "vďaka" množstvu sexuálnych návrhov, ktorými už však prešvihol medzu únosnosti. Situácia sa vyhrotila až ... viac »


VyVolený Tomáš bez hanby: Prezradil detaily sexu so Šelmičkou!

VyVolený Tomáš bez hanby:

14.10.2013 09:00

BRATISLAVA - Nemá problém! Sobotňajší duel jojkárskej šou VyVolení - Dom snov bol osudným pre Tomáša Patáka (25), ktorý prišiel na online rozhovor do topiek. Mladík sa zviditeľnil najmä mileneckým vzťahom so súperkou Zuzanou Šelmičkou Dzvoníkovou (22), a tak sa nevyhol ani pikantným otázkam týkajúcim sa ich vzťahu. viac »


Sexi Amazonka rozhádala VyVolených: Zabezpečila si postup vďaka sexu?!

Sexi Amazonka rozhádala VyVolených:

13.10.2013 06:00

BRATISLAVA – Využíva ho! Igor Džadoň (45) je považovaný za veľkého favorita na výhru v jojkárskej šou VyVolení – Dom snov. Toho si je vedomá aj mladučká Kristína Verničková (20), ktorá si stavbára z Kežmarku omotala okolo prsta. Nečudo, že keď sa v sobotňajšom súboji ocitla spoločne s Tomášom Patákom (25), mala navrch. Žeby v prospech tmavovlásky, prezývanej ... viac »


Najčítanejšie články