Streda21. február 2024, meniny má Eleonóra, zajtra Etela

Kollár v politike končí, šíri sa v zákulisí slovenskej politiky! Útoky pokračujú: Jasná reakcia, aká je pravda?

Boris Kollár vyvracia dohady o tom, že by mal odstúpiť z kandidátky. Zobraziť galériu (4)
Boris Kollár vyvracia dohady o tom, že by mal odstúpiť z kandidátky. (Zdroj: Topky/Ramon Leško, Gettyimages.com)

BRATISLAVA - Podstatná časť politickej verejnosti bola včera v šoku z tlačovej konferencie predsedu parlamentu Borisa Kollára (Sme rodina), ktorý prehovoril o súkromnom živote s jednou z matiek svojich detí. Práve spomínaná Barbora Richterová šéfa Sme rodina dostala do pozície, kedy už nedokázal byť ticho a priznal, že po jej útoku na syna na ňu zdvihol ruku. Verejne to priznal, po čom začali dokonca kolovať správy o tom, že vraj uvažuje o odstúpení z kandidátky! Aká je teda pravda?

VIDEO Tlačová konferencia Borisa Kollára:

Boris Kollár o svojich rodinných problémoch (Zdroj: Topky/Ramon Leško)

Kollár si myslí, že Richterovej ide len o manipuláciu politickej kampane 

Kollár v utorok večer odmietol medializované vyjadrenia jeho expartnerky a matky dvoch synov Barbory Richterovej. Tá do NR SR poslala vraj 150 listov, kde popisovala mimoriadne vážne udalosti v domácnosti na americkom Miami, kde má Kollár dom. Ten za tým vidí "politicky motivovanú snahu o očiernenie jeho i jeho hnutia v rámci predvolebnej kampane". Vyhlásil to na utorkovej tlačovej konferencii.

Za útokmi vraj stojí Zoroslav Kollár

Kollár nepriamo naznačil aj to, kto stojí za týmito útokmi. Podľa vylučovacej metódy a otázok novinárov by mal byť za nimi podnikateľ Zoroslav Kollár, ktorého v dnešnom vyhlásení v televízii TA3 dokonca označil za milenca Barbory Richterovej, pričom poukazoval aj na to, kto vraj financoval jej luxusné motorové vozidlo.

Kollár v politike končí,
Zobraziť galériu (4)
Archívna snímka Zoroslava Kollára na jednom zo súdnych pojednávaní.  (Zdroj: TASR/Jakub Kotian)

Odstúpenie z kandidátky? Nezmysel, odkazuje neprajníkom Kollár

Práve fyzická reakcia Kollára smerom k Richterovej po tom, ako údajne hodila dieťa cez obývačku, boli spúšťačom ďalšich dohadov na chodbách parlamentu. Po emotívnej tlačovke a obvineniach expartnerky lídra parlamentu sa tam začali šíriť informácie, že Kollár dokonca zvažuje, že už nebude kandidovať v nadchádzajúcich voľbách. Ten následne exkluzívne pre Topky vydal jasný odkaz smerom k týmto dohadom.

"Urobil som maximum, aby som chránil život svojho syna. A teraz mám odstúpiť? Je to totálny nezmysel. Zjavne to šíria tí, ktorí si vymýšľajú tieto obvinenia na moju osobu a nezmysly," jasne sa vyjadril šéf parlamentu. "Za to sa odstupuje? Že chránim život a zdravie svojho dieťaťa? To snáď nie..." zopakoval Kollár.

Boris Kollár
Zobraziť galériu (4)
Boris Kollár  (Zdroj: Topky/Ramon Leško)

Viac o téme: SynOdstúpenieKandidátkaútok Barbora RichterováBoris KollárSme rodina
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu