Streda, 25. máj 2016. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Módne (s)hity

Módne (s)hity: Exmoderátorka v šatách zo sekáču, Cibulková ako sexi anjelik a Pallová... Olalááá!

Jana Mutňanská, Dominika Cibulková a Alena Pallová

Jana Mutňanská, Dominika Cibulková a Alena Pallová

Foto
21.04.2016 11:30

BRATISLAVA - Uplynulý týždeň sa v našom hlavnom meste niesol v znamení módy - konali sa totiž už tradičné jarné Bratislavské módne dni. Ako sa na ne nahodili známe osobnosti? Na to si posvietil stylista Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »

Módne (s)hity: Rakovská vytasila zbrane, víťazky Miss excelovali!

Módne (s)hity: Rakovská vytasila

16.10.2014 13:30

BRATISLAVA - Módne dni v hlavnom meste prilákali viaceré známe tváre. Niektoré sa na túto príležitosť vyobliekali dokonalo, iné s chybičkami. Outfity zhodnotil Ivan Bednárik. Vy za ten najlepší môžete hlasovať v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Vittekovú nespoznáte s mega dekoltom, Zora z westernu a Molnárová ako baletka!

Módne (s)hity: Vittekovú nespoznáte

15.10.2014 09:00

BRATISLAVA - Vyparádili sa! V hlavnom meste v pondelok odštartovali jesenné Bratislavské módne dni, na ktorých nemohli chýbať ani známe tváre. Ako si poradili s výberom outfitu na túto príležitosť, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy za najlepšie oblečenú dámu večera môžete hlasovať v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Knechtovej prekvapenie roka, bomba Wisterová a exotická Drobová!

Módne (s)hity: Knechtovej prekvapenie

01.10.2014 09:00

BRATISLAVA - Prevetrali šatníky! Známe tváre sa v uplynulých dňoch vyobliekali na rôzne spoločenské akcie. Kto sa nahodil s vkusom a kto nie, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Malachovská s faldíkmi, Rapantová z roku 1999 a dalmatín Hágerová!

Módne (s)hity: Malachovská s

20.09.2014 21:00

BRATISLAVA - Predviedli sa! Známe tváre šoubiznisu sa po letnej prestávke opäť objavujú na spoločenských akciách. Ako sa vyobliekali na nedávnu párty, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Celeste s holými krížami, z Mamby uvádzačka v cirkuse a Barkolová? Madonna mia!

Módne (s)hity: Celeste s
Foto

17.09.2014 09:00

BRATISLAVA - Vyparádili sa! Počas uplynulých dní sa v našom hlavnom meste konalo viacero večierkov. Ako sa na ne vyparádili známe dámy slovenského šoubiznisu? Ich outfity zhodnotil Ivan Bednárik. Vy môžete svoj názor vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Pristará Banášová, nudná Dvončová a herečka v mäsiarskej zástere!

Módne (s)hity: Pristará Banášová,

04.09.2014 13:30

PRAHA - Vyobliekali sa! V utorok večer sa konalo česko-slovenské finále modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2014, na ktorom sa ukázalo viacero známych tvárí šoubiznisu. Či sa im podarilo prísť na túto akciu v štýlových outfitoch, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Markízy: Pocisková vo vreci, Pietrová ako sekretárka, Šóošová v baganžiach!

Módne (s)hity z Markízy:

27.08.2014 09:00

BRATISLAVA - Užili si letný deň! Televízia Markíza počas uplynulého víkendu otvorila brány pre svojich divákov. Tí sa mohli naživo stretnúť so svojimi obľúbencami z televíznych obrazoviek. Ivan Bednárik zhodnotil, ako sa známe tváre na túto príležitosť vyparádili. viac »


Módne (s)hity: Úžasná Banášová, Pavolová ako plameniak!

Módne (s)hity: Úžasná Banášová,

12.08.2014 13:00

BRATISLAVA – Vyšlo im to?! Známe tváre z televíznych obrazoviek sa počas uplynulých dní opäť ukázali v spoločnosti. Pri tej príležitosti prevetrali svoje šatníky a previedli sa vo vydarených i menej pútavých outfitoch. Na vkus vybraných prominentných Sloveniek si posvietil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Mináriková ako Barbie so zlomenou rukou, chutná Buckingham a nudná misska!

Módne (s)hity: Mináriková ako

28.07.2014 09:00

BRATISLAVA - Toto skrývajú v šatníkoch! Leto je priam ideálnym obdobím na to, aby sa ženy popýšili svojimi krivkami. Tie najlepšie vyniknú v kombinácii s vydarenými outfitmi. Ivan Bednárik si posvietil na vkus vybraných dám nášho šoubiznisu. Kto zažiaril a kto pohorel?! viac »


Módne (s)hity: Stará ligotavá Sisa, šmrncovná Kráľovičová, naobliekaná Vitteková!

Módne (s)hity: Stará ligotavá

03.07.2014 09:00

BRATISLAVA - Vyfintili sa! Nedávno sa konala spoločenská akcia v priestoroch historickej budovy SND, kam boli pozvané mnohé známe tváre nášho šoubiznisu. Pri tejto príležitosti sa každá dáma snažila obliecť čo najlepšie. Ivan Bednárik zhodnotil, komu to vyšlo a komu nie. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.Seafight (Global Map)

Seafight (Global Map)

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.