Štvrtok, 18. december 2014. Meniny má Sláva, zajtra Judita.

Módne (s)hity

Módne (s)hity: „Pravítkový“ dekolt Hargašovej, Zagorovej recept na mladosť!

Outfity známych tvárí zhodnotil Ivan Bednárik.

Outfity známych tvárí zhodnotil Ivan Bednárik.

10.12.2014 09:00

BRATISLAVA - Vyobliekali sa! Známe tváre slovenského šoubiznisu sa v uplynulých dňoch opäť ukázali v spoločnosti. Pri tejto príležitosti prevetrali svoje šatníky a predviedli sa v zaujímavých aj menej pútavých outfitoch. Ako im to vyšlo? To zhodnotil Ivan Bednárik. Svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »

Módne (s)hity: Pocisková s vylomeným krkom, príliš hrubá Hrycová!

Módne (s)hity: Pocisková s

16.10.2013 09:00

BRATISLAVA - Premiéra snímky Kandidát prilákala do kina aj známe tváre. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, ako sa na túto príležitosť vyobliekali dámy nášho šoubiznisu. Vy svoj názor na ich outfity môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Dogabaná Petra Marko, kulturistka Mináriková!

Módne (s)hity: Dogabaná Petra

15.10.2013 00:00

BRATISLAVA – Zažiarili, či pohoreli?! Niet pochýb o tom, že Slovenky sú krásne ženy. Potvrdzujú to aj mnohé dámy z nášho šoubiznisu. Vedia ale svoj šarm zvýrazniť aj správne zvolenými outfitmi? Módny vkus prominentných žien zhodnotil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Desná Strculová, Czoborová konečne s úžasnými vlasmi!

Módne (s)hity: Desná Strculová,

24.09.2013 00:00

BRATISLAVA - Nevyšlo to každej! Známe tváre slovenského šoubiznisu sa nedávno stretli na módnej prehliadke. Či si pre túto príležitosť zvolili vhodné outfity, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Kačička Mórová, Svarinská v nočnej košeli a mačička Lakatošová!

Módne (s)hity: Kačička Mórová,

23.09.2013 00:00

BRATISLAVA - Nové príležitosti na prevetranie šatníka! September priniesol do kín niekoľko premiér, ktoré si nenechali ujsť ani naše známe tváre. Ďalšie sa zas ukázali na módnej prehliadke. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil kúsky, v ktorých sa prominentné dámy predviedli. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Paneláku: Rozčaptaná Karnasová, svieža Ráková a strašne šik Turjanová!

Módne (s)hity z Paneláku:

13.09.2013 09:00

BRATISLAVA - Oslavovali! Seriál Panelák ponúkol svojim divákom už 1000 častí. Pri príležitosti tohto jubilea sa herci a tvorcovia stretli na párty, ktorú si patrične užili. Ako si poradili s oblečením, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Zarastená Kuchařová, Peštová sklamaním!

Módne (s)hity: Zarastená Kuchařová,

09.09.2013 11:00

BRATISLAVA - Majú vkus? Pred pár dňami sa v Prahe konalo finále Schwarzkopf Elite Model Look 2013, na ktorom zišla modelingová špička z Čiech a zo Slovenska. Krásne dámy sa pri tej príležitosti predviedli v rôznych róbach, no nie všetkým sa podarilo zažiariť. Outfity vybraných dám zhodnotil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity z DOD: Krásna tehuľka Kalisová, dogabaná superstaristka a omladnutá Šóošová!

Módne (s)hity z DOD:
Foto

28.08.2013 09:00

BRATISLAVA - Stretli sa s divákmi! Počas uplynulého víkendu sa v Markíze opäť konal Deň otvorených dverí. Stylista Ivan Bednárik si posvietil na to, ako sa moderátori a hviezdičky televíznych šou obliekli na stretnutie so svojimi priaznivcami. Komu by ste za letný štýl udelili jednotku vy? Hlasujte v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Krásna Sklovská, Luberdová ako od uhoriek!

Módne (s)hity: Krásna Sklovská,

04.08.2013 13:00

BRATISLAVA - Stavili na pohodlnosť! Pred pár dňami sa v našom hlavnom meste konala módna šou, na ktorej sme stretli viacero známych Sloveniek. Tie sa predviedli v rôznych outfitoch. Ktorá z nich zvládla výber toho svojho na jednotku a ktorá by mala na sebe zapracovať? Vkus vybraných dám zhodnotil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Barkolová ako úplná pohroma, Hágerová pozadu!

Módne (s)hity: Barkolová ako

24.06.2013 09:00

BRATISLAVA – Zvládli to?! Účasť na spoločenských podujatiach si od známych dám vyžaduje aj reprezentatívny outfit. Slovenské moderátorky či herečky si s módou prevažne rozumejú. Nájdu sa však aj také, ktoré majú problém vhodne zladiť jednotlivé kúsky zo svojho šatníka. Vybrané outfity zhodnotil vizážista a stylista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Czoborová ako mladica, Plačkovú treba schladiť!

Módne (s)hity: Czoborová ako

09.06.2013 07:00

BRATISLAVA - Zažiarili či pohoreli?! Uplynulé dni boli opäť bohaté na spoločenské udalosti. Známe dámy nášho šoubiznisu sa zabávali napríklad na charitatívnom podujatí alebo na premiére filmu. Pri tej príležitosti prevetrali aj svoje šatníky a predviedli sa v rôznych outfitoch. Na vkus prominentných Sloveniek si posvietil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Unfreeze Me 2

Unfreeze Me 2

Rozmrazte rybku.Unfreeze Me

Unfreeze Me

Osloboďte vtáčiky.