Pondelok, 23. január 2017. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Módne (s)hity

Módne (s)hity z premiéry: Zhovadená Kronerová, extravagantná Banášová a Mórová... Preboha!

Zuzana Kronerová, Adela Banášová a Diana Mórová

Zuzana Kronerová, Adela Banášová a Diana Mórová

Foto
12.01.2017 11:30

BRATISLAVA – V utorok večer sa známe osobnosti slovenského šoubiznisu stretli v jednom z bratislavských kín. Konala sa tam premiéra dlhoočakávaného slovenského filmu Všetko alebo nič. Ako sa na túto príležitosť vyobliekali známe tváre? Na to si posvietila známa módna stylistka Andrea Ziegler. Kto to zvládol najlepšie a komu to naopak vôbec nevyšlo? viac »

Módne (s)hity z Miss Universe SR: Šaty ako z obrusu, diva z červeného koberca aj slovenská Herzigová!

Módne (s)hity z Miss
Foto

10.03.2015 09:00

BRATISLAVA - Počas uplynulého piatku sa v našom hlavnom meste konalo finále súťaže Miss Universe SR. Vyhlásenie kráľovnej krásy pre rok 2015 si nenechalo ujsť mnoho známych osobností slovenského šoubiznisu a stylista Ivan Bednárik si posvietil na to, ako sa na tento galavečer vyparádili. Akciu označil výstižne ako ples missiek. viac »


Módne (s)hity: Jojkárka na zjedenie, Mórová za dámu a smutná herečka z Divokých koní!

Módne (s)hity: Jojkárka na

18.02.2015 09:00

BRATISLAVA - Vyparádili sa! Známe tváre z Jojky sa v piatok stretli na televíznej párty, kde dámy prevetrali zaujímavé kreácie zo svojich šatníkov. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, komu to pristalo a kto by mal na svojom outfite ešte popracovať. Vy môžete svoj názor vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z bálu: Hatalová ako v poťahu z Favorita, Malachovskej Ó la laa a bohyňa Verešová!

Módne (s)hity z bálu:
Foto

11.02.2015 00:00

BRATISLAVA - Počas uplynulého víkendu sa v našom hlavnom meste konal už tradičný Bratislavský Bál. Do spoločnosti aj tentoraz prišlo mnoho známych žien. Ako sa dámy na toto významné spoločenské podujatie vyparádili, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Zrichtovaná Sisa, Heribanová v obruse a Barkolovej cvičme v rytme!

Módne (s)hity: Zrichtovaná Sisa,
Foto

03.02.2015 09:15

BRATISLAVA - Nedeľný večer patril odovzdávaniu ocenení Krišťáľové krídlo. Noblesné podujatie sa konalo priestoroch novej budovy SND. Ako sa na slávnostný večer pripravili známe dámy nášho šoubiznisu? Ktorá to svojím outfitom zvládla na jednotku a ktorá, naopak, pohorela? Na róby prominentných žien si posvietil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Plesu: Prsia až na kľúčnych kostiach, Rosovej z pekla neštěstí a Heringhovej OMG!

Módne (s)hity z Plesu:

13.01.2015 00:00

BRATISLAVA - Uplynulý víkend patril 15. ročníku Plesu v opere. Všetky dámy boli ostro sledované a rovnako tak aj ich večerné róby. Na tie si teraz posvietil Ivan Bednárik. Ktorá zo známych tvárí zažiarila a ktorej šaty boli úplnou pohromou? Svoj názor môžete vyjadriť aj vy v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Zdeformované nohy Patrície Vittekovej, aj široká a krátka Twiinska!

Módne (s)hity: Zdeformované nohy
Foto

31.12.2014 00:00

BRATISLAVA - Krátko pred Vianocami sa v našom hlavnom meste konala módna prehliadka v rámci zimných Bratislavských módnych dní. Ako sa na túto akciu vyobliekali známe dámy slovenského šoubiznisu zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Zrichtovaná Švidraňová, Malchárková s guľami, aj hotová pohroma!

Módne (s)hity: Zrichtovaná Švidraňová,
Foto

19.12.2014 10:30

BRATISLAVA - Vyparádili sa! Uplynulé dni sa v našom hlavnom meste konalo viacero spoločenských akcií. Ako sa na ne známe dámy slovenského šoubiznisu vychystali? To zhodnotil Ivan Bednárik. Váš názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: „Pravítkový“ dekolt Hargašovej, Zagorovej recept na mladosť!

Módne (s)hity: „Pravítkový“ dekolt

10.12.2014 09:00

BRATISLAVA - Vyobliekali sa! Známe tváre slovenského šoubiznisu sa v uplynulých dňoch opäť ukázali v spoločnosti. Pri tejto príležitosti prevetrali svoje šatníky a predviedli sa v zaujímavých aj menej pútavých outfitoch. Ako im to vyšlo? To zhodnotil Ivan Bednárik. Svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: O 11 rokov mladšia Karin Haydu, Majtánovej výzor á la kapustnica!

Módne (s)hity: O 11
Foto

08.12.2014 09:15

BRATISLAVA - Vyparádili sa! V uplynulých dňoch sa v našom hlavnom meste konalo viacero spoločenským podujatí. Ako sa na ne vyfintili známe dámy slovenského šoubiznisu? To zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor na ich outfity môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Najkrajšia Slovenka ako skriňa, výstredná Haasová a ležérna Čobejová!

Módne (s)hity: Najkrajšia Slovenka

22.11.2014 22:00

BRATISLAVA - Honosná akcia! Pred pár dňami sa u nás konala charitatívna módna šou, ktorej sa zúčastnil aj vychytený španielsky návrhár Diego Villalba. Jeho luxusným modelom sa snažili konkurovať aj prítomné dámy. Či naozaj trafili do čierneho, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor na róby môžete vyjadriť v našej ankete či diskusii pod článkom. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.