Streda, 28. jún 2017. Meniny má Beáta, zajtra Peter a Pavol, Petra.

Módne (s)hity

Módne (s)hity z Farmy: Šik Šindlerová, príšerná Hutton a slušný prúser Hrobárikovej!

Na farmárky si posvietila Andrea Ziegler.

Na farmárky si posvietila Andrea Ziegler.

23.06.2017 09:00

BRATISLAVA – Obľúbená reality šou Farma už pozná víťaza aj svojej ôsmej série. Uplynulý víkend prebehlo finále, kde nechýbali ani ostatní súťažiaci, ktorí prišli nahodení v letných outfitoch. Na ich oblečenie si posvietila známa stylistka Andrea Ziegler. Komu to podľa nej vyšlo a kto to naopak neodhadol? viac »

Módne (s)hity: Chomisteková v spodničke, Drobová ako Batman a... TOTO je zásah do čierneho!

Módne (s)hity: Chomisteková v
Foto

16.12.2016 09:30

BRATISLAVA - Exkluzívnu prehliadku plesových šiat si v rámci Bratislavských módnych dní prišlo v pondelok večer vychutnať množstvo známych tvárí slovenského šoubiznisu. Na to, ako sa na túto spoločenskú akciu hostia vymódili, si posvietil stylista Ivan Bednárik. Svojím názorom môžete prispieť aj vy - v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Rozčaptaný Jaroš, Mirgová ako Katy Perry a... Toto v šoubiznise ešte nebolo!

Módne (s)hity: Rozčaptaný Jaroš,
Foto

14.12.2016 09:30

BRATISLAVA - Vyparádili sa! Počas víkendu sa známe tváre slovenského šoubiznisu objavili na charitatívnom galavečeri Noc nádejí. Mnohí výberom šiat ohúrili, no našli sa aj takí, ktorým to s voľbou outfitu veľmi nevyšlo. Prečítajte si hodnotenie stylistu Ivana Bednárika. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Módne (s)hity: Heringhová v outfite roka, Kormúthová ako morská panna a Pallová za princeznú!

Módne (s)hity: Heringhová v
Foto

22.11.2016 11:30

BRATISLAVA - Nedávno sa známe osobnosti slovenského šoubiznisu stretli na luxusnej charitatívnej akcii Fashion Sparkling Charity Night, ktorá sa konala pod záštitou riaditeľky módnej televízie Fashion TV Gabriely Drobovej. Na to, ako sa na toto podujatie hostia vymódili, si posvietil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Módne (s)hity: Rebelka Kormúthová, božská Pauhofová a supermodelka ako z kontajnera!

Módne (s)hity: Rebelka Kormúthová,

25.10.2016 11:30

BRATISLAVA - Naše hlavné mesto nedávno opäť žilo módou. Trojdňový maratón Fahion Live! si prišli pozrieť aj známe tváre. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, ako sa na túto príležitosť nahodili. viac »


Módne (s)hity: Pavolová ako playmate, Franeková bez krku a Pinochciova kamoška Dubasová!

Módne (s)hity: Pavolová ako

09.10.2016 21:00

BRATISLAVA - Známe tváre sa počas uplynulého týždňa stretli na párty pri príležitosti predstavenia nového parfumu. Pozite, aké kúsky vytiahli zo svojich šatníkov. Kto bol naozaj štýlový a koho styling mal chybičky krásy, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity z BMD: Cibulková v negližé, Plačková nič moc a Twiins... to je smrť!

Módne (s)hity z BMD:

30.09.2016 11:00

BRATISLAVA - Známe tváre opäť nechýbali na Bratislavských módnych dňoch. Zo svojich šatníkov na túto príležitosť povyberali lepšie aj horšie kúsky. Kto mal šťastnú ruku a kto nie, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity z Elite Model Look: Z porotkyne Tvojej tváre diva, vtipná Pallová a česká miss... To je asi sranda!

Módne (s)hity z Elite
Foto

05.09.2016 13:30

BRATISLAVA - Vymódili sa! Pred pár dňami sa u našich západných susedov konalo finále československé finále modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look. Podujatie prilákalo do spoločnosti mnoho známych osobností. A na to, ako sa pri tejto príležitosti vyparádili, si posvietil Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Teatrálna Celeste, Kleinová vo valci a... SHIT ROKA!

Módne (s)hity: Teatrálna Celeste,

08.06.2016 00:00

BRATISLAVA - Snažili sa vyparádiť! Počas víkendu sa známe tváre objavili na odovzdávaní cien Slovenka roka. Nie všetkým sa ale podarilo vytiahnuť zo skrine tie správne kúsky. Pozrite, ako outfity zhodnotil stylista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Exmoderátorka v šatách zo sekáču, Cibulková ako sexi anjelik a Pallová... Olalááá!

Módne (s)hity: Exmoderátorka v
Foto

21.04.2016 11:30

BRATISLAVA - Uplynulý týždeň sa v našom hlavnom meste niesol v znamení módy - konali sa totiž už tradičné jarné Bratislavské módne dni. Ako sa na ne nahodili známe osobnosti? Na to si posvietil stylista Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Módne (s)hity: Skoncovej peklo, Heribanovej výrazné prsia a Chomisteková úplne mimo!

Módne (s)hity: Skoncovej peklo,

13.04.2016 13:30

BRATISLAVA - Minulý týždeň sa v hlavnom mestre konala módna šou, na ktorej sa objavili mnohé známe tváre. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil outfity, ktoré vytiahli zo svojich šatníkov. Vy svoj názor môžete prejaviť hlasovaním v ankete pod článkom. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.