Streda, 25. november 2015. Meniny má Katarína, zajtra Kornel.

Módne (s)hity

Módne (s)hity: Hrúza Sajfovej frajerky, modelka s krátkymi nohami a Ficovej divočina!

Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych dám.

Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych dám.

13.11.2015 11:00

BRATISLAVA - Skvelé outfity, ale aj chybičky krásy. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, ako sa známe tváre obliekli do spoločnosti. Pozrite, kto ho očaril. Vy môžete za najlepší outfit hlasovať v ankete pod článkom. viac »

Módne (s)hity: Úžasná Banášová, Pavolová ako plameniak!

Módne (s)hity: Úžasná Banášová,

12.08.2014 13:00

BRATISLAVA – Vyšlo im to?! Známe tváre z televíznych obrazoviek sa počas uplynulých dní opäť ukázali v spoločnosti. Pri tej príležitosti prevetrali svoje šatníky a previedli sa vo vydarených i menej pútavých outfitoch. Na vkus vybraných prominentných Sloveniek si posvietil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Mináriková ako Barbie so zlomenou rukou, chutná Buckingham a nudná misska!

Módne (s)hity: Mináriková ako

28.07.2014 09:00

BRATISLAVA - Toto skrývajú v šatníkoch! Leto je priam ideálnym obdobím na to, aby sa ženy popýšili svojimi krivkami. Tie najlepšie vyniknú v kombinácii s vydarenými outfitmi. Ivan Bednárik si posvietil na vkus vybraných dám nášho šoubiznisu. Kto zažiaril a kto pohorel?! viac »


Módne (s)hity: Stará ligotavá Sisa, šmrncovná Kráľovičová, naobliekaná Vitteková!

Módne (s)hity: Stará ligotavá

03.07.2014 09:00

BRATISLAVA - Vyfintili sa! Nedávno sa konala spoločenská akcia v priestoroch historickej budovy SND, kam boli pozvané mnohé známe tváre nášho šoubiznisu. Pri tejto príležitosti sa každá dáma snažila obliecť čo najlepšie. Ivan Bednárik zhodnotil, komu to vyšlo a komu nie. viac »


Módne (s)hity: Heringhová krôčik od dokonalosti, krátka Drobová!

Módne (s)hity: Heringhová krôčik

27.06.2014 09:00

BRATISLAVA - Kto hviezdil a kto nie? Známe tváre sa opäť predviedli v spoločnosti a Ivan Bednárik zhodnotil, kto vybral zo skrine to najlepšie oblečenie. Vy svoj názor na outfity môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Usadlá Horváthová, Mirgová v župane a dračica Almásy!

Módne (s)hity: Usadlá Horváthová,
Foto

02.06.2014 09:00

BRATISLAVA - Ktorá sa vie obliecť?! Sledovať módne trendy a nahodiť sa do spoločnosti štýlovo, no zároveň vkusne, nie je vôbec jednoduché. Svoje o tom vedia aj známe ženy slovenského šoubiznisu. Tie sa nedávno zabávali na jednom z večierkov v hlavnom meste. Ako sa naň vyparádili? Hodnotí Ivan Bednárik. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Karin Haydu to zabila, baranček Kveta a zázračná Majtánová!

Módne (s)hity: Karin Haydu

22.05.2014 09:00

BRATISLAVA - Niektoré bodovali, iné nie! Na podujatiach uplynulých dní sme opäť stretli mnohé známe tváre v rôznych outfitoch. Ivan Bednárik zhodnotil, kto vytiahol zo skrine ten najlepší. Zaujímavosťou sú dve podoby herečky Karin Haydu. viac »


Módne (s)hity: Omladená Parišková, odvážna Radičová a vymenená Rakovská!

Módne (s)hity: Omladená Parišková,

26.04.2014 13:00

BRATISLAVA - Módne dni v našom hlavnom meste prilákali do spoločnosti dosť známych tvárí. Prominentné dámy pri tejto príležitosti prevetrali svoje šatníky a stylista Ivan Bednárik zhodnotil, či sa obliekli s vkusom. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Dámy v rokoch tromfli mladé ročníky! Ktorá Slovenka sa najviac dogabala?

Módne (s)hity: Dámy v

22.04.2014 09:00

BRATISLAVA – Zatienili ich! Mnohé známe Slovenky sú šarmantné aj napriek pribúdajúcim rokom. Potvrdzujú to tiež hodnotenia Ivana Bednárika, ktorý si posvietil na outfity vybraných dám. Mladšie ročníky sa od nich majú veru čo učiť. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Miss: Okukaná kráľovná krásy, Čírová ako víla Amálka!

Módne (s)hity z Miss:

16.04.2014 09:00

BRATISLAVA - Počas uplynulého víkendu sa konala voľba Miss Slovensko 2014. Hostia a tváričky späté s touto súťažou sa snažili na galavečer obliecť čo najlepšie. Komu to vyšlo a komu nie, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Ach, dámy! Jedna horšia, ako druhá...

Módne (s)hity: Ach, dámy!

10.04.2014 11:00

BRATISLAVA - Akosi im to nevyšlo! Slovenky sú vo všeobecnosti krásne ženy, o tom niet pochýb. Nesprávne zvolený outfit však dokáže nežnému pohlaviu občas ublížiť. Stylista a vizážista Ivan Bednárik si posvietil na vkus vybraných dám nášho šoubiznisu. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Stunt Master

Stunt Master

Predvádzajte triky.Obama Rider

Obama Rider

Divoká jazda s Obamom na motorke.