Pondelok, 21. august 2017. Meniny má Jana, zajtra Tichomír.

Módne (s)hity

Módne (s)hity z krstu albumu: Dara to vie, Ego to dal na štramáka a Rytmus? Nič prevratné!

Na outfity známych osobností si posvietila módna stylistka Andrea Ziegler.

Na outfity známych osobností si posvietila módna stylistka Andrea Ziegler.

Foto
26.07.2017 12:00

BRATISLAVA - Nedávneho krstu nového albumu Dary Rolins (44) sa zúčastnilo mnoho známych tvárí. Ako sa na túto príležitosť vyparádili? Na to si posvietila módna stylistka Andrea Ziegler. Váš názor na ich módne kreácie môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »

Módne (s)hity z Plesu v opere: Herečka ako nepodarená Morticia, hrubá Hasprová s vulgárnym dekoltom a veľké sklamanie!

Módne (s)hity z Plesu
Foto

10.01.2017 09:30

BRATISLAVA - Uplynulý víkend patril najprestížnejšej udalosti roka - slovenská smotánka sa zišla v historickej budove Slovenského národného divadla, kde sa konal dobročinný Ples v opere. Ako sa na túto príležitosť vyobliekali známe tváre? Na to si posvietila známa módna stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Katastrofy z Plesu v opere: Droběna Malachovská, morská panna Studenková, karnevalová Rosová!

Katastrofy z Plesu v
Foto

07.01.2017 06:00

BRATISLAVA - Ples v opere dnes opäť privíta svojich prominentných hostí. Topky.sk vám v spolupráci so stylistom Ivanom Bednárikom prinášali hodnotenia rób známych dám, medzi ktorými sa bohužiaľ niekedy našli aj módne katastrofy. Pripomeňte si to najhoršie, čo za 7 rokov Ivan na tomto prestížnom podujatí videl. Týmto mu zároveň ďakujeme za spoluprácu. ... viac »


Módne (s)hity: Chomisteková v spodničke, Drobová ako Batman a... TOTO je zásah do čierneho!

Módne (s)hity: Chomisteková v
Foto

16.12.2016 09:30

BRATISLAVA - Exkluzívnu prehliadku plesových šiat si v rámci Bratislavských módnych dní prišlo v pondelok večer vychutnať množstvo známych tvárí slovenského šoubiznisu. Na to, ako sa na túto spoločenskú akciu hostia vymódili, si posvietil stylista Ivan Bednárik. Svojím názorom môžete prispieť aj vy - v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Rozčaptaný Jaroš, Mirgová ako Katy Perry a... Toto v šoubiznise ešte nebolo!

Módne (s)hity: Rozčaptaný Jaroš,
Foto

14.12.2016 09:30

BRATISLAVA - Vyparádili sa! Počas víkendu sa známe tváre slovenského šoubiznisu objavili na charitatívnom galavečeri Noc nádejí. Mnohí výberom šiat ohúrili, no našli sa aj takí, ktorým to s voľbou outfitu veľmi nevyšlo. Prečítajte si hodnotenie stylistu Ivana Bednárika. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Módne (s)hity: Heringhová v outfite roka, Kormúthová ako morská panna a Pallová za princeznú!

Módne (s)hity: Heringhová v
Foto

22.11.2016 11:30

BRATISLAVA - Nedávno sa známe osobnosti slovenského šoubiznisu stretli na luxusnej charitatívnej akcii Fashion Sparkling Charity Night, ktorá sa konala pod záštitou riaditeľky módnej televízie Fashion TV Gabriely Drobovej. Na to, ako sa na toto podujatie hostia vymódili, si posvietil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Módne (s)hity: Rebelka Kormúthová, božská Pauhofová a supermodelka ako z kontajnera!

Módne (s)hity: Rebelka Kormúthová,

25.10.2016 11:30

BRATISLAVA - Naše hlavné mesto nedávno opäť žilo módou. Trojdňový maratón Fahion Live! si prišli pozrieť aj známe tváre. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, ako sa na túto príležitosť nahodili. viac »


Módne (s)hity: Pavolová ako playmate, Franeková bez krku a Pinochciova kamoška Dubasová!

Módne (s)hity: Pavolová ako

09.10.2016 21:00

BRATISLAVA - Známe tváre sa počas uplynulého týždňa stretli na párty pri príležitosti predstavenia nového parfumu. Pozite, aké kúsky vytiahli zo svojich šatníkov. Kto bol naozaj štýlový a koho styling mal chybičky krásy, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity z BMD: Cibulková v negližé, Plačková nič moc a Twiins... to je smrť!

Módne (s)hity z BMD:

30.09.2016 11:00

BRATISLAVA - Známe tváre opäť nechýbali na Bratislavských módnych dňoch. Zo svojich šatníkov na túto príležitosť povyberali lepšie aj horšie kúsky. Kto mal šťastnú ruku a kto nie, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity z Elite Model Look: Z porotkyne Tvojej tváre diva, vtipná Pallová a česká miss... To je asi sranda!

Módne (s)hity z Elite
Foto

05.09.2016 13:30

BRATISLAVA - Vymódili sa! Pred pár dňami sa u našich západných susedov konalo finále československé finále modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look. Podujatie prilákalo do spoločnosti mnoho známych osobností. A na to, ako sa pri tejto príležitosti vyparádili, si posvietil Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Teatrálna Celeste, Kleinová vo valci a... SHIT ROKA!

Módne (s)hity: Teatrálna Celeste,

08.06.2016 00:00

BRATISLAVA - Snažili sa vyparádiť! Počas víkendu sa známe tváre objavili na odovzdávaní cien Slovenka roka. Nie všetkým sa ale podarilo vytiahnuť zo skrine tie správne kúsky. Pozrite, ako outfity zhodnotil stylista Ivan Bednárik. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.