Sobota, 18. apríl 2015. Meniny má Valér, zajtra Jela.

Módne (s)hity

Módne (s)hity: Belányiová s kiahňami, Hilmerová à la strapaté kura a XXXL Sklovská!

Stylista Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych dám.

Stylista Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych dám.

17.03.2015 11:30

BRATISLAVA - Vyparádili sa! Počas uplynulého víkendu známe tváre opäť prevetrali svoje šatníky na spoločenskej akcii. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, komu to s outfitom vyšlo a komu nie. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »

Módne (s)hity: Sklovskej skrkvané šaty z kurfa a Ó majn got Dubasová!

Módne (s)hity: Sklovskej skrkvané
Foto

26.02.2014 00:00

BRATISLAVA - Počas uplynulého víkendu sa v našom hlavnom meste opäť plesalo. V Redute sa konal už tradičný Bratislavský bál. Ako sa známe dámy na túto významnú spoločenskú udalosť vyfintili, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť hlasovaním v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Heringhová naháňa strach, katastrofa najkrajšej Slovenky!

Módne (s)hity: Heringhová naháňa

19.02.2014 09:00

BRATISLAVA – Vedia, čo im pristane?! Zažiariť v spoločnosti vďaka dokonalému outfitu nie je vôbec jednoduché. Svoje o tom vedia aj viaceré známe tváre nášho šoubiznisu, ktoré si pred pár dňami vyrazili za zábavou. Na vzhľad vybraných prominentov si posvietili stylista Ivan Bednárik. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Mrkva Belányiová, natretá Czoborová!

Módne (s)hity: Mrkva Belányiová,

21.01.2014 09:00

BRATISLAVA - Pochválil ich?! Uplynulý víkend bol znovu bohatý na spoločenské podujatia. Na nich sa známe dámy slovenského šoubznisu predviedli v rôznych outfitoch. Ktorá z nich sa v móde vyzná a ktorá má ešte čo doháňať? Na vkus vybraných žien si posvietil Ivan Bednárik. Vy môžete svoj názor vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Plesu v opere: Malachovská ako Droběna, Puškárová à la Studenková!

Módne (s)hity z Plesu

13.01.2014 10:45

BRATISLAVA - Kto zažiaril? Počas uplynulého víkendu sa v hlavnom meste konal prestížny Ples v opere. Všetky dámy boli ostro sledované. No nielen ony, ale aj ich róby, ktoré zvolili na túto príležitosť. Neunikli ani pozornému oku stylistu Ivana Bednárika, ktorý zhodnotil niektoré z outfitov. Kto sa najviac páčil vám? Hlasovať môžete v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Catwoman Sklovská, tajomná Müllerová a Kočišová ako na didžinu!

Módne (s)hity: Catwoman Sklovská,

16.12.2013 09:30

BRATISLAVA - Zvládli to?! Nedávna módna šou bola veľkým lákadlom pre mnohé prominentné dámy. Väčšina z nich stavila pri výbere svojho outfitu na čiernu farbu, no každá z nich bola aj napriek tomu jedinečná. Na vkus a zovňajšok známych žien si posvietil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Predná ako na pohreb, gejša Heribanová, pohroma Lužinská!

Módne (s)hity: Predná ako

26.11.2013 09:00

BRATISLAVA - Vyfintili sa! Známe tváre vytiahli v uplynulom období zo šatníkov rôzne kúsky. Či boli trefou do čierneho, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Vy svoj názor na outfity môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Zora z 90. rokov, z Molnárovej nepodarený Jackson, Suzie ako Batman!

Módne (s)hity: Zora z

01.11.2013 22:00

BRATISLAVA - V poslednej dobe sa v hlavnom meste konalo viacero akcií, na ktorých sa ukázali známe tváre. Ako sa dámy nahodili do spoločnosti, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Vy svoj názor na ich outfity môžete vyjadriť hlasovaním v našej ankete. viac »


Módne (s)hity à la »Kollárovci«: Kocúrik Boris, mačička Andrea... a čo ďalší?!

Módne (s)hity à la

23.10.2013 09:00

BRATISLAVA - Uplynulý týždeň patril Bratislavským módnym dňom. Na móle sa bolo na čo pozerať, no výberom svojich outfitov zaujali aj niektorí návštevníci podujatia. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, ktoré známe tváre mali pri výbere oblečenia šťastnú ruku. Vy svoj názor môžete vyjadriť hlasovaním v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Pocisková s vylomeným krkom, príliš hrubá Hrycová!

Módne (s)hity: Pocisková s

16.10.2013 09:00

BRATISLAVA - Premiéra snímky Kandidát prilákala do kina aj známe tváre. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, ako sa na túto príležitosť vyobliekali dámy nášho šoubiznisu. Vy svoj názor na ich outfity môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Dogabaná Petra Marko, kulturistka Mináriková!

Módne (s)hity: Dogabaná Petra

15.10.2013 00:00

BRATISLAVA – Zažiarili, či pohoreli?! Niet pochýb o tom, že Slovenky sú krásne ženy. Potvrdzujú to aj mnohé dámy z nášho šoubiznisu. Vedia ale svoj šarm zvýrazniť aj správne zvolenými outfitmi? Módny vkus prominentných žien zhodnotil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Sniper Hunter 4

Sniper Hunter 4

Hľadajte sniperov.. len pre dobré oči:)The Fog Fall 3

The Fog Fall 3

Pokračovanie adventúry Fog Fall.