Utorok, 27. september 2016. Meniny má Cyprián, zajtra Václav.

Módne (s)hity

Módne (s)hity z Elite Model Look: Z porotkyne Tvojej tváre diva, vtipná Pallová a česká miss... To je asi sranda!

Outfity známych osobností zhodnotil Ivan Bednárik.

Outfity známych osobností zhodnotil Ivan Bednárik.

Foto
05.09.2016 13:30

BRATISLAVA - Vymódili sa! Pred pár dňami sa u našich západných susedov konalo finále československé finále modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look. Podujatie prilákalo do spoločnosti mnoho známych osobností. A na to, ako sa pri tejto príležitosti vyparádili, si posvietil Ivan Bednárik. viac »

Módne (s)hity: Najkrajšia Slovenka ako skriňa, výstredná Haasová a ležérna Čobejová!

Módne (s)hity: Najkrajšia Slovenka

22.11.2014 22:00

BRATISLAVA - Honosná akcia! Pred pár dňami sa u nás konala charitatívna módna šou, ktorej sa zúčastnil aj vychytený španielsky návrhár Diego Villalba. Jeho luxusným modelom sa snažili konkurovať aj prítomné dámy. Či naozaj trafili do čierneho, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor na róby môžete vyjadriť v našej ankete či diskusii pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Horváthovej žlté vlasy, šialené štekle Karin Haydu aj dvojníčka Pociskovej!

Módne (s)hity: Horváthovej žlté
Foto

18.11.2014 09:00

BRATISLAVA - Známe ženy slovenského šoubiznisu sa v uplynulých dňoch vyobliekali na rôzne spoločenské akcie. Ktorá z nich sa nahodila vkusne a ktorá naopak nie, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Rakovská vytasila zbrane, víťazky Miss excelovali!

Módne (s)hity: Rakovská vytasila

16.10.2014 13:30

BRATISLAVA - Módne dni v hlavnom meste prilákali viaceré známe tváre. Niektoré sa na túto príležitosť vyobliekali dokonalo, iné s chybičkami. Outfity zhodnotil Ivan Bednárik. Vy za ten najlepší môžete hlasovať v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Vittekovú nespoznáte s mega dekoltom, Zora z westernu a Molnárová ako baletka!

Módne (s)hity: Vittekovú nespoznáte

15.10.2014 09:00

BRATISLAVA - Vyparádili sa! V hlavnom meste v pondelok odštartovali jesenné Bratislavské módne dni, na ktorých nemohli chýbať ani známe tváre. Ako si poradili s výberom outfitu na túto príležitosť, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy za najlepšie oblečenú dámu večera môžete hlasovať v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Knechtovej prekvapenie roka, bomba Wisterová a exotická Drobová!

Módne (s)hity: Knechtovej prekvapenie

01.10.2014 09:00

BRATISLAVA - Prevetrali šatníky! Známe tváre sa v uplynulých dňoch vyobliekali na rôzne spoločenské akcie. Kto sa nahodil s vkusom a kto nie, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Malachovská s faldíkmi, Rapantová z roku 1999 a dalmatín Hágerová!

Módne (s)hity: Malachovská s

20.09.2014 21:00

BRATISLAVA - Predviedli sa! Známe tváre šoubiznisu sa po letnej prestávke opäť objavujú na spoločenských akciách. Ako sa vyobliekali na nedávnu párty, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Celeste s holými krížami, z Mamby uvádzačka v cirkuse a Barkolová? Madonna mia!

Módne (s)hity: Celeste s
Foto

17.09.2014 09:00

BRATISLAVA - Vyparádili sa! Počas uplynulých dní sa v našom hlavnom meste konalo viacero večierkov. Ako sa na ne vyparádili známe dámy slovenského šoubiznisu? Ich outfity zhodnotil Ivan Bednárik. Vy môžete svoj názor vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Pristará Banášová, nudná Dvončová a herečka v mäsiarskej zástere!

Módne (s)hity: Pristará Banášová,

04.09.2014 13:30

PRAHA - Vyobliekali sa! V utorok večer sa konalo česko-slovenské finále modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2014, na ktorom sa ukázalo viacero známych tvárí šoubiznisu. Či sa im podarilo prísť na túto akciu v štýlových outfitoch, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Markízy: Pocisková vo vreci, Pietrová ako sekretárka, Šóošová v baganžiach!

Módne (s)hity z Markízy:

27.08.2014 09:00

BRATISLAVA - Užili si letný deň! Televízia Markíza počas uplynulého víkendu otvorila brány pre svojich divákov. Tí sa mohli naživo stretnúť so svojimi obľúbencami z televíznych obrazoviek. Ivan Bednárik zhodnotil, ako sa známe tváre na túto príležitosť vyparádili. viac »


Módne (s)hity: Úžasná Banášová, Pavolová ako plameniak!

Módne (s)hity: Úžasná Banášová,

12.08.2014 13:00

BRATISLAVA – Vyšlo im to?! Známe tváre z televíznych obrazoviek sa počas uplynulých dní opäť ukázali v spoločnosti. Pri tej príležitosti prevetrali svoje šatníky a previedli sa vo vydarených i menej pútavých outfitoch. Na vkus vybraných prominentných Sloveniek si posvietil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?