Sobota, 10. október 2015. Meniny má Slavomíra, zajtra Valentína.

Módne (s)hity

Módne (s)hity z Markízy: Puškárová má gule, Šóošová ako Indiánka, nestarnúca Almásy!

Mirka Almásy, Lenka Šóošová a Zlatica Puškárová. Všetky tri dámy zaujali stylistu Ivana Bednárika.

Mirka Almásy, Lenka Šóošová a Zlatica Puškárová. Všetky tri dámy zaujali stylistu Ivana Bednárika.

Foto
31.08.2015 09:30

BRATISLAVA - Kto hviezdil a komu to nevyšlo? Tváre televízie Markíza sa nedávno stretli s divákmi na Dni otvorených dverí. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, ako sa na túto príležitosť vyparádili. viac »

Módne (s)hity: Omladená Parišková, odvážna Radičová a vymenená Rakovská!

Módne (s)hity: Omladená Parišková,

26.04.2014 13:00

BRATISLAVA - Módne dni v našom hlavnom meste prilákali do spoločnosti dosť známych tvárí. Prominentné dámy pri tejto príležitosti prevetrali svoje šatníky a stylista Ivan Bednárik zhodnotil, či sa obliekli s vkusom. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Dámy v rokoch tromfli mladé ročníky! Ktorá Slovenka sa najviac dogabala?

Módne (s)hity: Dámy v

22.04.2014 09:00

BRATISLAVA – Zatienili ich! Mnohé známe Slovenky sú šarmantné aj napriek pribúdajúcim rokom. Potvrdzujú to tiež hodnotenia Ivana Bednárika, ktorý si posvietil na outfity vybraných dám. Mladšie ročníky sa od nich majú veru čo učiť. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Miss: Okukaná kráľovná krásy, Čírová ako víla Amálka!

Módne (s)hity z Miss:

16.04.2014 09:00

BRATISLAVA - Počas uplynulého víkendu sa konala voľba Miss Slovensko 2014. Hostia a tváričky späté s touto súťažou sa snažili na galavečer obliecť čo najlepšie. Komu to vyšlo a komu nie, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Ach, dámy! Jedna horšia, ako druhá...

Módne (s)hity: Ach, dámy!

10.04.2014 11:00

BRATISLAVA - Akosi im to nevyšlo! Slovenky sú vo všeobecnosti krásne ženy, o tom niet pochýb. Nesprávne zvolený outfit však dokáže nežnému pohlaviu občas ublížiť. Stylista a vizážista Ivan Bednárik si posvietil na vkus vybraných dám nášho šoubiznisu. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z ulice: Chlpatá Banášová, ťažkotonážny Slávik, exkluzívna Kormuthová!

Módne (s)hity z ulice:

07.04.2014 00:00

BRATISLAVA – Pohodlne, ale stále štýlovo! Správne zvolený outfit je v prípade osobností nášho šoubiznisu často nevyhnutnosťou. Väčšina z nich si preto dáva na svojom vzhľade záležať nielen vtedy, keď ich sledujú kamery a fotoaparáty, ale aj v súkromí. Vkus vybraných prominentov zhodnotil Ivan Bednárik. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Miss: Pohroma slovenskej moderátorky a hrdzavá Sklovská!

Módne (s)hity z Miss:

17.03.2014 11:00

BRATISLAVA – Nie vždy sa to podarí! Slovenky sú vo všeobecnosti krásne ženy, no občas dokážu svoj šarm pochovať nesprávne zvoleným outfitom. Príkladom môže byť piatkové podujatie Miss Universe SR. Vkus vybraných dám zhodnotil Ivan Bednárik. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Sklovskej skrkvané šaty z kurfa a Ó majn got Dubasová!

Módne (s)hity: Sklovskej skrkvané
Foto

26.02.2014 00:00

BRATISLAVA - Počas uplynulého víkendu sa v našom hlavnom meste opäť plesalo. V Redute sa konal už tradičný Bratislavský bál. Ako sa známe dámy na túto významnú spoločenskú udalosť vyfintili, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť hlasovaním v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Heringhová naháňa strach, katastrofa najkrajšej Slovenky!

Módne (s)hity: Heringhová naháňa

19.02.2014 09:00

BRATISLAVA – Vedia, čo im pristane?! Zažiariť v spoločnosti vďaka dokonalému outfitu nie je vôbec jednoduché. Svoje o tom vedia aj viaceré známe tváre nášho šoubiznisu, ktoré si pred pár dňami vyrazili za zábavou. Na vzhľad vybraných prominentov si posvietili stylista Ivan Bednárik. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Mrkva Belányiová, natretá Czoborová!

Módne (s)hity: Mrkva Belányiová,

21.01.2014 09:00

BRATISLAVA - Pochválil ich?! Uplynulý víkend bol znovu bohatý na spoločenské podujatia. Na nich sa známe dámy slovenského šoubznisu predviedli v rôznych outfitoch. Ktorá z nich sa v móde vyzná a ktorá má ešte čo doháňať? Na vkus vybraných žien si posvietil Ivan Bednárik. Vy môžete svoj názor vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Plesu v opere: Malachovská ako Droběna, Puškárová à la Studenková!

Módne (s)hity z Plesu

13.01.2014 10:45

BRATISLAVA - Kto zažiaril? Počas uplynulého víkendu sa v hlavnom meste konal prestížny Ples v opere. Všetky dámy boli ostro sledované. No nielen ony, ale aj ich róby, ktoré zvolili na túto príležitosť. Neunikli ani pozornému oku stylistu Ivana Bednárika, ktorý zhodnotil niektoré z outfitov. Kto sa najviac páčil vám? Hlasovať môžete v ankete pod článkom. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

The Contraption

The Contraption

Dostaňte oceľovú guľu do vedra.Pico Blast

Pico Blast

Postrieľajte všetkých nepriateľov a hlavných bossov.