Utorok, 2. september 2014. Meniny má Linda, zajtra Belo.

Módne (s)hity

Módne (s)hity z Markízy: Pocisková vo vreci, Pietrová ako sekretárka, Šóošová v baganžiach!

Ivan Bednárik zhodnotil oblečenie známych žien.

Ivan Bednárik zhodnotil oblečenie známych žien.

27.08.2014 09:00

BRATISLAVA - Užili si letný deň! Televízia Markíza počas uplynulého víkendu otvorila brány pre svojich divákov. Tí sa mohli naživo stretnúť so svojimi obľúbencami z televíznych obrazoviek. Ivan Bednárik zhodnotil, ako sa známe tváre na túto príležitosť vyparádili. viac »

Módne (s)hity: Brychtová v malých šatách, Radičovej zdemolovaná postava!

Módne (s)hity: Brychtová v

22.05.2013 09:00

BRATISLAVA - Zvládli to?! Začiatkom tohto týždňa sa v našom hlavnom meste odovzdávali ocenenia Slovenka roka 2013. Podujatie sa konalo v priestoroch historickej budovy SND, a tak sa známe dámy nášho šoubiznisu na prestížny galavečer patrične vyobliekali. Na outfity niektorých z nich si posvietil stylista a vizážista Ivan Bednárik. Vy môžete vyjadriť ... viac »


Módne (s)hity: Husárová s chobotnicou na hlave, Sklovská sexi ako nikdy!

Módne (s)hity: Husárová s

02.05.2013 09:00

BRATISLAVA - Predviedli sa! Spoločenské podujatia bývajú vhodnou príležitosťou k tomu, aby známe Slovenky ukázali, aký je ich vzťah k móde. Niektoré z nich ohurujú štýlovými outfitmi, iné dokážu skombinovať aj nemožné. Šatníkové kreácie zhodnotil stylista a vizážista Ivan Bednárik. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Miss: Barbie Šebestová, neupravená Barkolová, Anita Soul s helmou!

Módne (s)hity z Miss:

16.04.2013 11:00

BRATISLAVA - V nedeľu sme spoznali novú Miss Slovensko! Pri tejto príležitosti sa do spoločnosti vybrali mnohé známe tváre. Ako sa na galavečer obliekli, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Koho outfit sa najviac páči vám? Hlasujte v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Miss: Katastrofa večera, megaprsia, aj krikľavá Christová!

Módne (s)hity z Miss:

07.04.2013 22:30

BRATISLAVA - Krásne aj štýlové?! Počas uplynulého týždňa sa konala voľba novej držiteľky titulu Miss Universe SR 2013. Pri tej príležitosti si vyšli do spoločnosti viaceré dámy, ktoré sú so súťažou krásy nejakým spôsobom späté. O ich šarme nemožno pochybovať, nás ale zaujímalo, ako si rozumejú s módou. Na outfity vybraných dám si posvietil stylista ... viac »


Módne (s)hity: Stará-mladá Haklová a úplne zmenená Cifrová!

Módne (s)hity: Stará-mladá Haklová

26.03.2013 13:00

BRATISLAVA - Jedna lepšia ako druhá! Stylista Ivan Bednárik si posvietil na účastníčky nedávnej módnej prehliadky a zhodnotil ich outfity. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete. viac »


Módne (s)hity zo SuperStar: Jedna s fejkom, druhá ako neónka, tretia vyhadzovačka!

Módne (s)hity zo SuperStar:

24.03.2013 22:00

BRATISLAVA - Majú štýl?! O speváckom nadaní účastníkov SuperStar nemožno pochybovať. Každý z nich disponuje určitými kvalitami a záľubou v hudbe. Zaujímalo nás však, či majú rovnako vycibrený aj zmysel pre módu. Dokonalý imidž je totiž neodmysliteľnou súčasťou úspešných umelcov. Na vybrané outfity nádejných spevákov si preto posvietil stylista a vizážista ... viac »


Módne (s)hity: Barmošová ako mimozemšťan, z Drobovej Barbie!

Módne (s)hity: Barmošová ako

20.03.2013 09:00

BRATISLAVA - Ukázali sa na spoločenskom podujatí! Známe Slovenky opäť prevetrali svoje šatníky. Komu voľba šiat vyšla a komu nie, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Kto sa obliekol najlepšie podľa vás? Hlasujte v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Vybuchnutá Sklovská, Banášová s holým pupkom!

Módne (s)hity: Vybuchnutá Sklovská,

14.03.2013 09:00

BRATISLAVA - Nie vždy im to vyšlo! Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, ako sa prominentné dámy obliekli na akcie počas uplynulých dní. Vy môžete rozhodnúť o najlepšom outfite v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z bálu: Drobovej spodná bielizeň, Verešová ako z bazéna a svadobná Tittelová!

Módne (s)hity z bálu:

12.02.2013 00:00

BRATISLAVA - Plesali až do rána! Smotánka sa počas uplynulého víkendu bavila na tradičnom Bratislavskom bále. Šéfka módnej televízie Gabriela Drobová tam kvôli chybe na novej róbe prevetrala staré šaty. Modelka Simona Slobodníková tiež zvolila obnosený model. Ako zhodnotil všetky dámy stylista Ivan Bednárik?! viac »


Módne (s)hity zo Slávika: Máziková ako na pitvu, zmachlená Sklovská a krásna Partlová!

Módne (s)hity zo Slávika:

07.02.2013 00:00

BRATISLAVA - Ceny za hudbu sú rozdané! Kto by si zaslúžil trofej za skvelé oblečenie a kto nie, to zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Pozrite si, ako sa známe tváre vyparádili na Slávika 2012 a zahlasujte za svoju favoritku v ankete. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Riddle School 1

Riddle School 1

Podarí sa vám utiecť zo školy?Spiters Annihilation

Spiters Annihilation

Zničte tie malé potvory!