Sobota, 6. február 2016. Meniny má Dorota, zajtra Vanda.

Módne (s)hity

Módne shity z bálu: Sklovská zo strelnice, masívna Heringhová a Studenková s Kenom!

Stylista Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych dám.

Stylista Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych dám.

03.02.2016 19:30

BRATISLAVA - Plesali vkusne? Známe tváre sa počas uplynulého víkendu ukázali na Bratislavskom Bále. Dámy predviedli rôzne róby a stylista Ivan Bednárik zhodnotil, ktorým sa výber podaril a ktoré sa mohli snažiť viac. viac »

Módne (s)hity: Celeste s holými krížami, z Mamby uvádzačka v cirkuse a Barkolová? Madonna mia!

Módne (s)hity: Celeste s
Foto

17.09.2014 09:00

BRATISLAVA - Vyparádili sa! Počas uplynulých dní sa v našom hlavnom meste konalo viacero večierkov. Ako sa na ne vyparádili známe dámy slovenského šoubiznisu? Ich outfity zhodnotil Ivan Bednárik. Vy môžete svoj názor vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Pristará Banášová, nudná Dvončová a herečka v mäsiarskej zástere!

Módne (s)hity: Pristará Banášová,

04.09.2014 13:30

PRAHA - Vyobliekali sa! V utorok večer sa konalo česko-slovenské finále modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2014, na ktorom sa ukázalo viacero známych tvárí šoubiznisu. Či sa im podarilo prísť na túto akciu v štýlových outfitoch, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Markízy: Pocisková vo vreci, Pietrová ako sekretárka, Šóošová v baganžiach!

Módne (s)hity z Markízy:

27.08.2014 09:00

BRATISLAVA - Užili si letný deň! Televízia Markíza počas uplynulého víkendu otvorila brány pre svojich divákov. Tí sa mohli naživo stretnúť so svojimi obľúbencami z televíznych obrazoviek. Ivan Bednárik zhodnotil, ako sa známe tváre na túto príležitosť vyparádili. viac »


Módne (s)hity: Úžasná Banášová, Pavolová ako plameniak!

Módne (s)hity: Úžasná Banášová,

12.08.2014 13:00

BRATISLAVA – Vyšlo im to?! Známe tváre z televíznych obrazoviek sa počas uplynulých dní opäť ukázali v spoločnosti. Pri tej príležitosti prevetrali svoje šatníky a previedli sa vo vydarených i menej pútavých outfitoch. Na vkus vybraných prominentných Sloveniek si posvietil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Mináriková ako Barbie so zlomenou rukou, chutná Buckingham a nudná misska!

Módne (s)hity: Mináriková ako

28.07.2014 09:00

BRATISLAVA - Toto skrývajú v šatníkoch! Leto je priam ideálnym obdobím na to, aby sa ženy popýšili svojimi krivkami. Tie najlepšie vyniknú v kombinácii s vydarenými outfitmi. Ivan Bednárik si posvietil na vkus vybraných dám nášho šoubiznisu. Kto zažiaril a kto pohorel?! viac »


Módne (s)hity: Stará ligotavá Sisa, šmrncovná Kráľovičová, naobliekaná Vitteková!

Módne (s)hity: Stará ligotavá

03.07.2014 09:00

BRATISLAVA - Vyfintili sa! Nedávno sa konala spoločenská akcia v priestoroch historickej budovy SND, kam boli pozvané mnohé známe tváre nášho šoubiznisu. Pri tejto príležitosti sa každá dáma snažila obliecť čo najlepšie. Ivan Bednárik zhodnotil, komu to vyšlo a komu nie. viac »


Módne (s)hity: Heringhová krôčik od dokonalosti, krátka Drobová!

Módne (s)hity: Heringhová krôčik

27.06.2014 09:00

BRATISLAVA - Kto hviezdil a kto nie? Známe tváre sa opäť predviedli v spoločnosti a Ivan Bednárik zhodnotil, kto vybral zo skrine to najlepšie oblečenie. Vy svoj názor na outfity môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Usadlá Horváthová, Mirgová v župane a dračica Almásy!

Módne (s)hity: Usadlá Horváthová,
Foto

02.06.2014 09:00

BRATISLAVA - Ktorá sa vie obliecť?! Sledovať módne trendy a nahodiť sa do spoločnosti štýlovo, no zároveň vkusne, nie je vôbec jednoduché. Svoje o tom vedia aj známe ženy slovenského šoubiznisu. Tie sa nedávno zabávali na jednom z večierkov v hlavnom meste. Ako sa naň vyparádili? Hodnotí Ivan Bednárik. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Karin Haydu to zabila, baranček Kveta a zázračná Majtánová!

Módne (s)hity: Karin Haydu

22.05.2014 09:00

BRATISLAVA - Niektoré bodovali, iné nie! Na podujatiach uplynulých dní sme opäť stretli mnohé známe tváre v rôznych outfitoch. Ivan Bednárik zhodnotil, kto vytiahol zo skrine ten najlepší. Zaujímavosťou sú dve podoby herečky Karin Haydu. viac »


Módne (s)hity: Omladená Parišková, odvážna Radičová a vymenená Rakovská!

Módne (s)hity: Omladená Parišková,

26.04.2014 13:00

BRATISLAVA - Módne dni v našom hlavnom meste prilákali do spoločnosti dosť známych tvárí. Prominentné dámy pri tejto príležitosti prevetrali svoje šatníky a stylista Ivan Bednárik zhodnotil, či sa obliekli s vkusom. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Euro 2008

Euro 2008

Vyberte si svoj tím a vyhrajte Euro 2008.Garden Sokoban

Garden Sokoban

Sokoban v trošku inom šate.