Štvrtok, 24. apríl 2014. Meniny má Juraj, zajtra Marek.

Módne (s)hity

Módne (s)hity: Dámy v rokoch tromfli mladé ročníky! Ktorá Slovenka sa najviac dogabala?

Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych dám.

Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych dám.

22.04.2014 09:00

BRATISLAVA – Zatienili ich! Mnohé známe Slovenky sú šarmantné aj napriek pribúdajúcim rokom. Potvrdzujú to tiež hodnotenia Ivana Bednárika, ktorý si posvietil na outfity vybraných dám. Mladšie ročníky sa od nich majú veru čo učiť. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »

Módne (s)hity z bálu: Drobovej spodná bielizeň, Verešová ako z bazéna a svadobná Tittelová!

Módne (s)hity z bálu:

12.02.2013 00:00

BRATISLAVA - Plesali až do rána! Smotánka sa počas uplynulého víkendu bavila na tradičnom Bratislavskom bále. Šéfka módnej televízie Gabriela Drobová tam kvôli chybe na novej róbe prevetrala staré šaty. Modelka Simona Slobodníková tiež zvolila obnosený model. Ako zhodnotil všetky dámy stylista Ivan Bednárik?! viac »


Módne (s)hity zo Slávika: Máziková ako na pitvu, zmachlená Sklovská a krásna Partlová!

Módne (s)hity zo Slávika:

07.02.2013 00:00

BRATISLAVA - Ceny za hudbu sú rozdané! Kto by si zaslúžil trofej za skvelé oblečenie a kto nie, to zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Pozrite si, ako sa známe tváre vyparádili na Slávika 2012 a zahlasujte za svoju favoritku v ankete. viac »


Módne (s)hity z Plesu v opere: Hargašová praskala vo švíkoch, rozšírená Malachovská!

Módne (s)hity z Plesu

15.01.2013 09:00

BRATISLAVA - Jednu z najprestížnejších udalostí tohto roka máme úspešne za sebou. Trinásty ročník Plesu v opere odštartoval plesovú sezónu. Keďže ide o ostro sledované podujatie, známe tváre nášho šoubiznisu nechceli nechať pri výbere róby nič na náhodu. Niektoré dámy neváhali investovať do šiat tisíce eur. Napriek tomu sa však v historickej budove ... viac »


Módne (s)hity: Dogabaná Habancová, nepochopená Lakatošová a mystická Heribanová!

Módne (s)hity: Dogabaná Habancová,

12.12.2012 00:01

BRATISLAVA - Niektoré zahviezdili, iné nie! Známe tváre sa nedávno ukázali na módnej prehliadke, kde neunikli pozornému oku stylistu Ivana Bednárika. Ten zhodnotil, kto sa obliekol s najväčším vkusom. viac »


Módne (s)hity: Anita Soul v čipkovanom skafandri, prekombinovaná Čobejová!

Módne (s)hity: Anita Soul

07.12.2012 09:00

BRATISLAVA – Ukázali sa! Uplynulé týždne boli bohaté na spoločenské udalosti. Tváre nášho šoubiznisu pri tej príležitosti predviedli outfity, za ktoré zožali pochvalu, ale dostali aj pokarhanie. Vkus známych Slovákov si zobral na mušku stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Drobová zo strelnice, Müllerová ako vianočný kapor, krásna Kerekes!

Módne (s)hity: Drobová zo

20.11.2012 00:01

BRATISLAVA - Opäť sa vyobliekali! Známe Slovenky na akciách uplynulých dní prevetrali svoje šatníky. Kto sa nahodil s vkusom a kto nie, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Neprirodzená Zora, z Hargašovej víla, Šeredová krásna ako nikdy!

Módne (s)hity: Neprirodzená Zora,

30.10.2012 09:00

BRATISLAVA - Ktorá bola najkrajšia? Stylista Ivan Bednárik si opäť posvietil na outfity prominentných dám, ktoré na akciách uplynulých dní predviedli svoje šatníky a vkus. Vy svoj názor na ich oblečenie môžete vyjadriť v našej ankete. viac »


Módne (s)hity: Husárová ako mačacia domina, úchvatná Mendrejová!

Módne (s)hity: Husárová ako

15.10.2012 09:00

BRATISLAVA – Koniec uplynulého týždňa sa na Slovensku niesol v znamení módy! V našom hlavnom meste sa totiž konali Bratislavské módne dni. Na aktuálne trendy sa prišlo pozrieť viacero známych krások nášho šoubiznisu. Stylista a vizážista Ivan Bednárik si posvietil na to, ktoré z nich sa v tejto oblasti vyznajú. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Czoborová katastrofou mesiaca, Pavolová ako Miss farmárka!

Módne (s)hity: Czoborová katastrofou

26.09.2012 09:00

BRATISLAVA – Uplynulé dni boli opäť bohaté na spoločenské podujatia. Známe dámy pri tej príležitosti vyvetrali svoje šatníky a predviedli sa v rôznych outfitoch. Niektorým sa voľba podarila, iným nie. Vkus slovenských žien zhodnotil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Retro Kirschner, zdeformovaná Brychtová a futbalistka Smatanová!

Módne (s)hity: Retro Kirschner,

18.09.2012 09:00

BRATISLAVA - Známe Slovenky si počas uplynulých dní opäť vyrazili do spoločnosti a predviedli nové kúsky, ktoré skrývajú vo svojich šatníkoch. Niektoré zvládli svoj výber na jednotku, iným to tentokrát nevyšlo. Outfity dám zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Ktorý sa najviac páči vám? Hlasujte v ankete pod článkom. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Uncover Escape

Uncover Escape

Nájdite únikovú cestu.Click play Rainbow

Click play Rainbow

Nájdite tlačítko play!