Sobota, 29. august 2015. Meniny má Nikola, zajtra Ružena.

Módne (s)hity

Módne (s)hity: Barkolovej padnuté prsia, extravagantná Studenková a tajfún Majtánová!

Stylista Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych žien.

Stylista Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych žien.

01.07.2015 09:30

BRATISLAVA - Známe tváre sa v poslednom období ukázali na viacerých akciách. Či zo svojich skríň povyťahovali prominenti tie správne kúsky, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »

Módne (s)hity: Dámy v rokoch tromfli mladé ročníky! Ktorá Slovenka sa najviac dogabala?

Módne (s)hity: Dámy v

22.04.2014 09:00

BRATISLAVA – Zatienili ich! Mnohé známe Slovenky sú šarmantné aj napriek pribúdajúcim rokom. Potvrdzujú to tiež hodnotenia Ivana Bednárika, ktorý si posvietil na outfity vybraných dám. Mladšie ročníky sa od nich majú veru čo učiť. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Miss: Okukaná kráľovná krásy, Čírová ako víla Amálka!

Módne (s)hity z Miss:

16.04.2014 09:00

BRATISLAVA - Počas uplynulého víkendu sa konala voľba Miss Slovensko 2014. Hostia a tváričky späté s touto súťažou sa snažili na galavečer obliecť čo najlepšie. Komu to vyšlo a komu nie, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Ach, dámy! Jedna horšia, ako druhá...

Módne (s)hity: Ach, dámy!

10.04.2014 11:00

BRATISLAVA - Akosi im to nevyšlo! Slovenky sú vo všeobecnosti krásne ženy, o tom niet pochýb. Nesprávne zvolený outfit však dokáže nežnému pohlaviu občas ublížiť. Stylista a vizážista Ivan Bednárik si posvietil na vkus vybraných dám nášho šoubiznisu. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z ulice: Chlpatá Banášová, ťažkotonážny Slávik, exkluzívna Kormuthová!

Módne (s)hity z ulice:

07.04.2014 00:00

BRATISLAVA – Pohodlne, ale stále štýlovo! Správne zvolený outfit je v prípade osobností nášho šoubiznisu často nevyhnutnosťou. Väčšina z nich si preto dáva na svojom vzhľade záležať nielen vtedy, keď ich sledujú kamery a fotoaparáty, ale aj v súkromí. Vkus vybraných prominentov zhodnotil Ivan Bednárik. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Miss: Pohroma slovenskej moderátorky a hrdzavá Sklovská!

Módne (s)hity z Miss:

17.03.2014 11:00

BRATISLAVA – Nie vždy sa to podarí! Slovenky sú vo všeobecnosti krásne ženy, no občas dokážu svoj šarm pochovať nesprávne zvoleným outfitom. Príkladom môže byť piatkové podujatie Miss Universe SR. Vkus vybraných dám zhodnotil Ivan Bednárik. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Sklovskej skrkvané šaty z kurfa a Ó majn got Dubasová!

Módne (s)hity: Sklovskej skrkvané
Foto

26.02.2014 00:00

BRATISLAVA - Počas uplynulého víkendu sa v našom hlavnom meste opäť plesalo. V Redute sa konal už tradičný Bratislavský bál. Ako sa známe dámy na túto významnú spoločenskú udalosť vyfintili, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť hlasovaním v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Heringhová naháňa strach, katastrofa najkrajšej Slovenky!

Módne (s)hity: Heringhová naháňa

19.02.2014 09:00

BRATISLAVA – Vedia, čo im pristane?! Zažiariť v spoločnosti vďaka dokonalému outfitu nie je vôbec jednoduché. Svoje o tom vedia aj viaceré známe tváre nášho šoubiznisu, ktoré si pred pár dňami vyrazili za zábavou. Na vzhľad vybraných prominentov si posvietili stylista Ivan Bednárik. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Mrkva Belányiová, natretá Czoborová!

Módne (s)hity: Mrkva Belányiová,

21.01.2014 09:00

BRATISLAVA - Pochválil ich?! Uplynulý víkend bol znovu bohatý na spoločenské podujatia. Na nich sa známe dámy slovenského šoubznisu predviedli v rôznych outfitoch. Ktorá z nich sa v móde vyzná a ktorá má ešte čo doháňať? Na vkus vybraných žien si posvietil Ivan Bednárik. Vy môžete svoj názor vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Plesu v opere: Malachovská ako Droběna, Puškárová à la Studenková!

Módne (s)hity z Plesu

13.01.2014 10:45

BRATISLAVA - Kto zažiaril? Počas uplynulého víkendu sa v hlavnom meste konal prestížny Ples v opere. Všetky dámy boli ostro sledované. No nielen ony, ale aj ich róby, ktoré zvolili na túto príležitosť. Neunikli ani pozornému oku stylistu Ivana Bednárika, ktorý zhodnotil niektoré z outfitov. Kto sa najviac páčil vám? Hlasovať môžete v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Catwoman Sklovská, tajomná Müllerová a Kočišová ako na didžinu!

Módne (s)hity: Catwoman Sklovská,

16.12.2013 09:30

BRATISLAVA - Zvládli to?! Nedávna módna šou bola veľkým lákadlom pre mnohé prominentné dámy. Väčšina z nich stavila pri výbere svojho outfitu na čiernu farbu, no každá z nich bola aj napriek tomu jedinečná. Na vkus a zovňajšok známych žien si posvietil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Reflector

Reflector

Dostaňte paprsok do príjmaču.Pet Doctor

Pet Doctor

Aké je to byť zverolekárom?