Streda, 31. august 2016. Meniny má Nora, zajtra Drahoslava.

Módne (s)hity

Módne (s)hity: Teatrálna Celeste, Kleinová vo valci a... SHIT ROKA!

Stylista Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych dám.

Stylista Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych dám.

08.06.2016 00:00

BRATISLAVA - Snažili sa vyparádiť! Počas víkendu sa známe tváre objavili na odovzdávaní cien Slovenka roka. Nie všetkým sa ale podarilo vytiahnuť zo skrine tie správne kúsky. Pozrite, ako outfity zhodnotil stylista Ivan Bednárik. viac »

Módne (s)hity: Horváthovej žlté vlasy, šialené štekle Karin Haydu aj dvojníčka Pociskovej!

Módne (s)hity: Horváthovej žlté
Foto

18.11.2014 09:00

BRATISLAVA - Známe ženy slovenského šoubiznisu sa v uplynulých dňoch vyobliekali na rôzne spoločenské akcie. Ktorá z nich sa nahodila vkusne a ktorá naopak nie, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Rakovská vytasila zbrane, víťazky Miss excelovali!

Módne (s)hity: Rakovská vytasila

16.10.2014 13:30

BRATISLAVA - Módne dni v hlavnom meste prilákali viaceré známe tváre. Niektoré sa na túto príležitosť vyobliekali dokonalo, iné s chybičkami. Outfity zhodnotil Ivan Bednárik. Vy za ten najlepší môžete hlasovať v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Vittekovú nespoznáte s mega dekoltom, Zora z westernu a Molnárová ako baletka!

Módne (s)hity: Vittekovú nespoznáte

15.10.2014 09:00

BRATISLAVA - Vyparádili sa! V hlavnom meste v pondelok odštartovali jesenné Bratislavské módne dni, na ktorých nemohli chýbať ani známe tváre. Ako si poradili s výberom outfitu na túto príležitosť, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy za najlepšie oblečenú dámu večera môžete hlasovať v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Knechtovej prekvapenie roka, bomba Wisterová a exotická Drobová!

Módne (s)hity: Knechtovej prekvapenie

01.10.2014 09:00

BRATISLAVA - Prevetrali šatníky! Známe tváre sa v uplynulých dňoch vyobliekali na rôzne spoločenské akcie. Kto sa nahodil s vkusom a kto nie, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Malachovská s faldíkmi, Rapantová z roku 1999 a dalmatín Hágerová!

Módne (s)hity: Malachovská s

20.09.2014 21:00

BRATISLAVA - Predviedli sa! Známe tváre šoubiznisu sa po letnej prestávke opäť objavujú na spoločenských akciách. Ako sa vyobliekali na nedávnu párty, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Celeste s holými krížami, z Mamby uvádzačka v cirkuse a Barkolová? Madonna mia!

Módne (s)hity: Celeste s
Foto

17.09.2014 09:00

BRATISLAVA - Vyparádili sa! Počas uplynulých dní sa v našom hlavnom meste konalo viacero večierkov. Ako sa na ne vyparádili známe dámy slovenského šoubiznisu? Ich outfity zhodnotil Ivan Bednárik. Vy môžete svoj názor vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Pristará Banášová, nudná Dvončová a herečka v mäsiarskej zástere!

Módne (s)hity: Pristará Banášová,

04.09.2014 13:30

PRAHA - Vyobliekali sa! V utorok večer sa konalo česko-slovenské finále modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2014, na ktorom sa ukázalo viacero známych tvárí šoubiznisu. Či sa im podarilo prísť na túto akciu v štýlových outfitoch, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Markízy: Pocisková vo vreci, Pietrová ako sekretárka, Šóošová v baganžiach!

Módne (s)hity z Markízy:

27.08.2014 09:00

BRATISLAVA - Užili si letný deň! Televízia Markíza počas uplynulého víkendu otvorila brány pre svojich divákov. Tí sa mohli naživo stretnúť so svojimi obľúbencami z televíznych obrazoviek. Ivan Bednárik zhodnotil, ako sa známe tváre na túto príležitosť vyparádili. viac »


Módne (s)hity: Úžasná Banášová, Pavolová ako plameniak!

Módne (s)hity: Úžasná Banášová,

12.08.2014 13:00

BRATISLAVA – Vyšlo im to?! Známe tváre z televíznych obrazoviek sa počas uplynulých dní opäť ukázali v spoločnosti. Pri tej príležitosti prevetrali svoje šatníky a previedli sa vo vydarených i menej pútavých outfitoch. Na vkus vybraných prominentných Sloveniek si posvietil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Mináriková ako Barbie so zlomenou rukou, chutná Buckingham a nudná misska!

Módne (s)hity: Mináriková ako

28.07.2014 09:00

BRATISLAVA - Toto skrývajú v šatníkoch! Leto je priam ideálnym obdobím na to, aby sa ženy popýšili svojimi krivkami. Tie najlepšie vyniknú v kombinácii s vydarenými outfitmi. Ivan Bednárik si posvietil na vkus vybraných dám nášho šoubiznisu. Kto zažiaril a kto pohorel?! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.Farmorama

Farmorama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.