Streda, 23. júl 2014. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír.

Módne (s)hity

Módne (s)hity: Stará ligotavá Sisa, šmrncovná Kráľovičová, naobliekaná Vitteková!

Stylista Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych dám.

Stylista Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych dám.

03.07.2014 09:00

BRATISLAVA - Vyfintili sa! Nedávno sa konala spoločenská akcia v priestoroch historickej budovy SND, kam boli pozvané mnohé známe tváre nášho šoubiznisu. Pri tejto príležitosti sa každá dáma snažila obliecť čo najlepšie. Ivan Bednárik zhodnotil, komu to vyšlo a komu nie. viac »

Módne (s)hity z Miss: Katastrofa večera, megaprsia, aj krikľavá Christová!

Módne (s)hity z Miss:

07.04.2013 22:30

BRATISLAVA - Krásne aj štýlové?! Počas uplynulého týždňa sa konala voľba novej držiteľky titulu Miss Universe SR 2013. Pri tej príležitosti si vyšli do spoločnosti viaceré dámy, ktoré sú so súťažou krásy nejakým spôsobom späté. O ich šarme nemožno pochybovať, nás ale zaujímalo, ako si rozumejú s módou. Na outfity vybraných dám si posvietil stylista ... viac »


Módne (s)hity: Stará-mladá Haklová a úplne zmenená Cifrová!

Módne (s)hity: Stará-mladá Haklová

26.03.2013 13:00

BRATISLAVA - Jedna lepšia ako druhá! Stylista Ivan Bednárik si posvietil na účastníčky nedávnej módnej prehliadky a zhodnotil ich outfity. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete. viac »


Módne (s)hity zo SuperStar: Jedna s fejkom, druhá ako neónka, tretia vyhadzovačka!

Módne (s)hity zo SuperStar:

24.03.2013 22:00

BRATISLAVA - Majú štýl?! O speváckom nadaní účastníkov SuperStar nemožno pochybovať. Každý z nich disponuje určitými kvalitami a záľubou v hudbe. Zaujímalo nás však, či majú rovnako vycibrený aj zmysel pre módu. Dokonalý imidž je totiž neodmysliteľnou súčasťou úspešných umelcov. Na vybrané outfity nádejných spevákov si preto posvietil stylista a vizážista ... viac »


Módne (s)hity: Barmošová ako mimozemšťan, z Drobovej Barbie!

Módne (s)hity: Barmošová ako

20.03.2013 09:00

BRATISLAVA - Ukázali sa na spoločenskom podujatí! Známe Slovenky opäť prevetrali svoje šatníky. Komu voľba šiat vyšla a komu nie, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Kto sa obliekol najlepšie podľa vás? Hlasujte v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Vybuchnutá Sklovská, Banášová s holým pupkom!

Módne (s)hity: Vybuchnutá Sklovská,

14.03.2013 09:00

BRATISLAVA - Nie vždy im to vyšlo! Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, ako sa prominentné dámy obliekli na akcie počas uplynulých dní. Vy môžete rozhodnúť o najlepšom outfite v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z bálu: Drobovej spodná bielizeň, Verešová ako z bazéna a svadobná Tittelová!

Módne (s)hity z bálu:

12.02.2013 00:00

BRATISLAVA - Plesali až do rána! Smotánka sa počas uplynulého víkendu bavila na tradičnom Bratislavskom bále. Šéfka módnej televízie Gabriela Drobová tam kvôli chybe na novej róbe prevetrala staré šaty. Modelka Simona Slobodníková tiež zvolila obnosený model. Ako zhodnotil všetky dámy stylista Ivan Bednárik?! viac »


Módne (s)hity zo Slávika: Máziková ako na pitvu, zmachlená Sklovská a krásna Partlová!

Módne (s)hity zo Slávika:

07.02.2013 00:00

BRATISLAVA - Ceny za hudbu sú rozdané! Kto by si zaslúžil trofej za skvelé oblečenie a kto nie, to zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Pozrite si, ako sa známe tváre vyparádili na Slávika 2012 a zahlasujte za svoju favoritku v ankete. viac »


Módne (s)hity z Plesu v opere: Hargašová praskala vo švíkoch, rozšírená Malachovská!

Módne (s)hity z Plesu

15.01.2013 09:00

BRATISLAVA - Jednu z najprestížnejších udalostí tohto roka máme úspešne za sebou. Trinásty ročník Plesu v opere odštartoval plesovú sezónu. Keďže ide o ostro sledované podujatie, známe tváre nášho šoubiznisu nechceli nechať pri výbere róby nič na náhodu. Niektoré dámy neváhali investovať do šiat tisíce eur. Napriek tomu sa však v historickej budove ... viac »


Módne (s)hity: Dogabaná Habancová, nepochopená Lakatošová a mystická Heribanová!

Módne (s)hity: Dogabaná Habancová,

12.12.2012 00:01

BRATISLAVA - Niektoré zahviezdili, iné nie! Známe tváre sa nedávno ukázali na módnej prehliadke, kde neunikli pozornému oku stylistu Ivana Bednárika. Ten zhodnotil, kto sa obliekol s najväčším vkusom. viac »


Módne (s)hity: Anita Soul v čipkovanom skafandri, prekombinovaná Čobejová!

Módne (s)hity: Anita Soul

07.12.2012 09:00

BRATISLAVA – Ukázali sa! Uplynulé týždne boli bohaté na spoločenské udalosti. Tváre nášho šoubiznisu pri tej príležitosti predviedli outfity, za ktoré zožali pochvalu, ale dostali aj pokarhanie. Vkus známych Slovákov si zobral na mušku stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Kaban Sprint

Kaban Sprint

Beh s diviakom.Clockwork Maze

Clockwork Maze

Všade samé prevody...