Nedeľa, 1. február 2015. Meniny má Tatiana, zajtra Erika, Erik.

Módne (s)hity

Módne (s)hity z Plesu: Prsia až na kľúčnych kostiach, Rosovej z pekla neštěstí a Heringhovej OMG!

Ivan Bednárik zhodnotil outfity dám.

Ivan Bednárik zhodnotil outfity dám.

13.01.2015 00:00

BRATISLAVA - Uplynulý víkend patril 15. ročníku Plesu v opere. Všetky dámy boli ostro sledované a rovnako tak aj ich večerné róby. Na tie si teraz posvietil Ivan Bednárik. Ktorá zo známych tvárí zažiarila a ktorej šaty boli úplnou pohromou? Svoj názor môžete vyjadriť aj vy v ankete pod článkom. viac »

Módne (s)hity: Predná ako na pohreb, gejša Heribanová, pohroma Lužinská!

Módne (s)hity: Predná ako

26.11.2013 09:00

BRATISLAVA - Vyfintili sa! Známe tváre vytiahli v uplynulom období zo šatníkov rôzne kúsky. Či boli trefou do čierneho, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Vy svoj názor na outfity môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Zora z 90. rokov, z Molnárovej nepodarený Jackson, Suzie ako Batman!

Módne (s)hity: Zora z

01.11.2013 22:00

BRATISLAVA - V poslednej dobe sa v hlavnom meste konalo viacero akcií, na ktorých sa ukázali známe tváre. Ako sa dámy nahodili do spoločnosti, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Vy svoj názor na ich outfity môžete vyjadriť hlasovaním v našej ankete. viac »


Módne (s)hity à la »Kollárovci«: Kocúrik Boris, mačička Andrea... a čo ďalší?!

Módne (s)hity à la

23.10.2013 09:00

BRATISLAVA - Uplynulý týždeň patril Bratislavským módnym dňom. Na móle sa bolo na čo pozerať, no výberom svojich outfitov zaujali aj niektorí návštevníci podujatia. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, ktoré známe tváre mali pri výbere oblečenia šťastnú ruku. Vy svoj názor môžete vyjadriť hlasovaním v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Pocisková s vylomeným krkom, príliš hrubá Hrycová!

Módne (s)hity: Pocisková s

16.10.2013 09:00

BRATISLAVA - Premiéra snímky Kandidát prilákala do kina aj známe tváre. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, ako sa na túto príležitosť vyobliekali dámy nášho šoubiznisu. Vy svoj názor na ich outfity môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Dogabaná Petra Marko, kulturistka Mináriková!

Módne (s)hity: Dogabaná Petra

15.10.2013 00:00

BRATISLAVA – Zažiarili, či pohoreli?! Niet pochýb o tom, že Slovenky sú krásne ženy. Potvrdzujú to aj mnohé dámy z nášho šoubiznisu. Vedia ale svoj šarm zvýrazniť aj správne zvolenými outfitmi? Módny vkus prominentných žien zhodnotil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Desná Strculová, Czoborová konečne s úžasnými vlasmi!

Módne (s)hity: Desná Strculová,

24.09.2013 00:00

BRATISLAVA - Nevyšlo to každej! Známe tváre slovenského šoubiznisu sa nedávno stretli na módnej prehliadke. Či si pre túto príležitosť zvolili vhodné outfity, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Kačička Mórová, Svarinská v nočnej košeli a mačička Lakatošová!

Módne (s)hity: Kačička Mórová,

23.09.2013 00:00

BRATISLAVA - Nové príležitosti na prevetranie šatníka! September priniesol do kín niekoľko premiér, ktoré si nenechali ujsť ani naše známe tváre. Ďalšie sa zas ukázali na módnej prehliadke. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil kúsky, v ktorých sa prominentné dámy predviedli. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Paneláku: Rozčaptaná Karnasová, svieža Ráková a strašne šik Turjanová!

Módne (s)hity z Paneláku:

13.09.2013 09:00

BRATISLAVA - Oslavovali! Seriál Panelák ponúkol svojim divákom už 1000 častí. Pri príležitosti tohto jubilea sa herci a tvorcovia stretli na párty, ktorú si patrične užili. Ako si poradili s oblečením, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Zarastená Kuchařová, Peštová sklamaním!

Módne (s)hity: Zarastená Kuchařová,

09.09.2013 11:00

BRATISLAVA - Majú vkus? Pred pár dňami sa v Prahe konalo finále Schwarzkopf Elite Model Look 2013, na ktorom zišla modelingová špička z Čiech a zo Slovenska. Krásne dámy sa pri tej príležitosti predviedli v rôznych róbach, no nie všetkým sa podarilo zažiariť. Outfity vybraných dám zhodnotil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity z DOD: Krásna tehuľka Kalisová, dogabaná superstaristka a omladnutá Šóošová!

Módne (s)hity z DOD:
Foto

28.08.2013 09:00

BRATISLAVA - Stretli sa s divákmi! Počas uplynulého víkendu sa v Markíze opäť konal Deň otvorených dverí. Stylista Ivan Bednárik si posvietil na to, ako sa moderátori a hviezdičky televíznych šou obliekli na stretnutie so svojimi priaznivcami. Komu by ste za letný štýl udelili jednotku vy? Hlasujte v ankete pod článkom. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Netbots

Netbots

Pospájajte netbotov.Mr Vario

Mr Vario

Nechajte Varia vypáliť z kanónu.