Streda, 24. september 2014. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

Módne (s)hity

Módne (s)hity: Malachovská s faldíkmi, Rapantová z roku 1999 a dalmatín Hágerová!

Ivan Bednárik zhodnotil štýl známych tvárí šoubiznisu.

Ivan Bednárik zhodnotil štýl známych tvárí šoubiznisu.

20.09.2014 21:00

BRATISLAVA - Predviedli sa! Známe tváre šoubiznisu sa po letnej prestávke opäť objavujú na spoločenských akciách. Ako sa vyobliekali na nedávnu párty, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »

Módne (s)hity: Krásna Sklovská, Luberdová ako od uhoriek!

Módne (s)hity: Krásna Sklovská,

04.08.2013 13:00

BRATISLAVA - Stavili na pohodlnosť! Pred pár dňami sa v našom hlavnom meste konala módna šou, na ktorej sme stretli viacero známych Sloveniek. Tie sa predviedli v rôznych outfitoch. Ktorá z nich zvládla výber toho svojho na jednotku a ktorá by mala na sebe zapracovať? Vkus vybraných dám zhodnotil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Barkolová ako úplná pohroma, Hágerová pozadu!

Módne (s)hity: Barkolová ako

24.06.2013 09:00

BRATISLAVA – Zvládli to?! Účasť na spoločenských podujatiach si od známych dám vyžaduje aj reprezentatívny outfit. Slovenské moderátorky či herečky si s módou prevažne rozumejú. Nájdu sa však aj také, ktoré majú problém vhodne zladiť jednotlivé kúsky zo svojho šatníka. Vybrané outfity zhodnotil vizážista a stylista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Czoborová ako mladica, Plačkovú treba schladiť!

Módne (s)hity: Czoborová ako

09.06.2013 07:00

BRATISLAVA - Zažiarili či pohoreli?! Uplynulé dni boli opäť bohaté na spoločenské udalosti. Známe dámy nášho šoubiznisu sa zabávali napríklad na charitatívnom podujatí alebo na premiére filmu. Pri tej príležitosti prevetrali aj svoje šatníky a predviedli sa v rôznych outfitoch. Na vkus prominentných Sloveniek si posvietil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Brychtová v malých šatách, Radičovej zdemolovaná postava!

Módne (s)hity: Brychtová v

22.05.2013 09:00

BRATISLAVA - Zvládli to?! Začiatkom tohto týždňa sa v našom hlavnom meste odovzdávali ocenenia Slovenka roka 2013. Podujatie sa konalo v priestoroch historickej budovy SND, a tak sa známe dámy nášho šoubiznisu na prestížny galavečer patrične vyobliekali. Na outfity niektorých z nich si posvietil stylista a vizážista Ivan Bednárik. Vy môžete vyjadriť ... viac »


Módne (s)hity: Husárová s chobotnicou na hlave, Sklovská sexi ako nikdy!

Módne (s)hity: Husárová s

02.05.2013 09:00

BRATISLAVA - Predviedli sa! Spoločenské podujatia bývajú vhodnou príležitosťou k tomu, aby známe Slovenky ukázali, aký je ich vzťah k móde. Niektoré z nich ohurujú štýlovými outfitmi, iné dokážu skombinovať aj nemožné. Šatníkové kreácie zhodnotil stylista a vizážista Ivan Bednárik. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Miss: Barbie Šebestová, neupravená Barkolová, Anita Soul s helmou!

Módne (s)hity z Miss:

16.04.2013 11:00

BRATISLAVA - V nedeľu sme spoznali novú Miss Slovensko! Pri tejto príležitosti sa do spoločnosti vybrali mnohé známe tváre. Ako sa na galavečer obliekli, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Koho outfit sa najviac páči vám? Hlasujte v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Miss: Katastrofa večera, megaprsia, aj krikľavá Christová!

Módne (s)hity z Miss:

07.04.2013 22:30

BRATISLAVA - Krásne aj štýlové?! Počas uplynulého týždňa sa konala voľba novej držiteľky titulu Miss Universe SR 2013. Pri tej príležitosti si vyšli do spoločnosti viaceré dámy, ktoré sú so súťažou krásy nejakým spôsobom späté. O ich šarme nemožno pochybovať, nás ale zaujímalo, ako si rozumejú s módou. Na outfity vybraných dám si posvietil stylista ... viac »


Módne (s)hity: Stará-mladá Haklová a úplne zmenená Cifrová!

Módne (s)hity: Stará-mladá Haklová

26.03.2013 13:00

BRATISLAVA - Jedna lepšia ako druhá! Stylista Ivan Bednárik si posvietil na účastníčky nedávnej módnej prehliadky a zhodnotil ich outfity. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete. viac »


Módne (s)hity zo SuperStar: Jedna s fejkom, druhá ako neónka, tretia vyhadzovačka!

Módne (s)hity zo SuperStar:

24.03.2013 22:00

BRATISLAVA - Majú štýl?! O speváckom nadaní účastníkov SuperStar nemožno pochybovať. Každý z nich disponuje určitými kvalitami a záľubou v hudbe. Zaujímalo nás však, či majú rovnako vycibrený aj zmysel pre módu. Dokonalý imidž je totiž neodmysliteľnou súčasťou úspešných umelcov. Na vybrané outfity nádejných spevákov si preto posvietil stylista a vizážista ... viac »


Módne (s)hity: Barmošová ako mimozemšťan, z Drobovej Barbie!

Módne (s)hity: Barmošová ako

20.03.2013 09:00

BRATISLAVA - Ukázali sa na spoločenskom podujatí! Známe Slovenky opäť prevetrali svoje šatníky. Komu voľba šiat vyšla a komu nie, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Kto sa obliekol najlepšie podľa vás? Hlasujte v ankete pod článkom. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Autumn Walk

Autumn Walk

Vyvenčite psíka.Foofa Race 2

Foofa Race 2

Zábavné preteky s dávkou akcie.