Utorok, 21. október 2014. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Módne (s)hity

Módne (s)hity: Rakovská vytasila zbrane, víťazky Miss excelovali!

Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych tvárí.

Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych tvárí.

16.10.2014 13:30

BRATISLAVA - Módne dni v hlavnom meste prilákali viaceré známe tváre. Niektoré sa na túto príležitosť vyobliekali dokonalo, iné s chybičkami. Outfity zhodnotil Ivan Bednárik. Vy za ten najlepší môžete hlasovať v ankete pod článkom. viac »

Módne (s)hity z Paneláku: Rozčaptaná Karnasová, svieža Ráková a strašne šik Turjanová!

Módne (s)hity z Paneláku:

13.09.2013 09:00

BRATISLAVA - Oslavovali! Seriál Panelák ponúkol svojim divákom už 1000 častí. Pri príležitosti tohto jubilea sa herci a tvorcovia stretli na párty, ktorú si patrične užili. Ako si poradili s oblečením, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Zarastená Kuchařová, Peštová sklamaním!

Módne (s)hity: Zarastená Kuchařová,

09.09.2013 11:00

BRATISLAVA - Majú vkus? Pred pár dňami sa v Prahe konalo finále Schwarzkopf Elite Model Look 2013, na ktorom zišla modelingová špička z Čiech a zo Slovenska. Krásne dámy sa pri tej príležitosti predviedli v rôznych róbach, no nie všetkým sa podarilo zažiariť. Outfity vybraných dám zhodnotil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity z DOD: Krásna tehuľka Kalisová, dogabaná superstaristka a omladnutá Šóošová!

Módne (s)hity z DOD:
Foto

28.08.2013 09:00

BRATISLAVA - Stretli sa s divákmi! Počas uplynulého víkendu sa v Markíze opäť konal Deň otvorených dverí. Stylista Ivan Bednárik si posvietil na to, ako sa moderátori a hviezdičky televíznych šou obliekli na stretnutie so svojimi priaznivcami. Komu by ste za letný štýl udelili jednotku vy? Hlasujte v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Krásna Sklovská, Luberdová ako od uhoriek!

Módne (s)hity: Krásna Sklovská,

04.08.2013 13:00

BRATISLAVA - Stavili na pohodlnosť! Pred pár dňami sa v našom hlavnom meste konala módna šou, na ktorej sme stretli viacero známych Sloveniek. Tie sa predviedli v rôznych outfitoch. Ktorá z nich zvládla výber toho svojho na jednotku a ktorá by mala na sebe zapracovať? Vkus vybraných dám zhodnotil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Barkolová ako úplná pohroma, Hágerová pozadu!

Módne (s)hity: Barkolová ako

24.06.2013 09:00

BRATISLAVA – Zvládli to?! Účasť na spoločenských podujatiach si od známych dám vyžaduje aj reprezentatívny outfit. Slovenské moderátorky či herečky si s módou prevažne rozumejú. Nájdu sa však aj také, ktoré majú problém vhodne zladiť jednotlivé kúsky zo svojho šatníka. Vybrané outfity zhodnotil vizážista a stylista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Czoborová ako mladica, Plačkovú treba schladiť!

Módne (s)hity: Czoborová ako

09.06.2013 07:00

BRATISLAVA - Zažiarili či pohoreli?! Uplynulé dni boli opäť bohaté na spoločenské udalosti. Známe dámy nášho šoubiznisu sa zabávali napríklad na charitatívnom podujatí alebo na premiére filmu. Pri tej príležitosti prevetrali aj svoje šatníky a predviedli sa v rôznych outfitoch. Na vkus prominentných Sloveniek si posvietil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Brychtová v malých šatách, Radičovej zdemolovaná postava!

Módne (s)hity: Brychtová v

22.05.2013 09:00

BRATISLAVA - Zvládli to?! Začiatkom tohto týždňa sa v našom hlavnom meste odovzdávali ocenenia Slovenka roka 2013. Podujatie sa konalo v priestoroch historickej budovy SND, a tak sa známe dámy nášho šoubiznisu na prestížny galavečer patrične vyobliekali. Na outfity niektorých z nich si posvietil stylista a vizážista Ivan Bednárik. Vy môžete vyjadriť ... viac »


Módne (s)hity: Husárová s chobotnicou na hlave, Sklovská sexi ako nikdy!

Módne (s)hity: Husárová s

02.05.2013 09:00

BRATISLAVA - Predviedli sa! Spoločenské podujatia bývajú vhodnou príležitosťou k tomu, aby známe Slovenky ukázali, aký je ich vzťah k móde. Niektoré z nich ohurujú štýlovými outfitmi, iné dokážu skombinovať aj nemožné. Šatníkové kreácie zhodnotil stylista a vizážista Ivan Bednárik. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Miss: Barbie Šebestová, neupravená Barkolová, Anita Soul s helmou!

Módne (s)hity z Miss:

16.04.2013 11:00

BRATISLAVA - V nedeľu sme spoznali novú Miss Slovensko! Pri tejto príležitosti sa do spoločnosti vybrali mnohé známe tváre. Ako sa na galavečer obliekli, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Koho outfit sa najviac páči vám? Hlasujte v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Miss: Katastrofa večera, megaprsia, aj krikľavá Christová!

Módne (s)hity z Miss:

07.04.2013 22:30

BRATISLAVA - Krásne aj štýlové?! Počas uplynulého týždňa sa konala voľba novej držiteľky titulu Miss Universe SR 2013. Pri tej príležitosti si vyšli do spoločnosti viaceré dámy, ktoré sú so súťažou krásy nejakým spôsobom späté. O ich šarme nemožno pochybovať, nás ale zaujímalo, ako si rozumejú s módou. Na outfity vybraných dám si posvietil stylista ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Deep sea diver 2

Deep sea diver 2

Hlbina skrýva mnoho záhad.Airport Mania 2

Airport Mania 2

Postarajte sa o letisko.