Utorok, 3. marec 2015. Meniny má Bohumil, Bohumila, zajtra Kazimír.

Módne (s)hity

Módne (s)hity: Jojkárka na zjedenie, Mórová za dámu a smutná herečka z Divokých koní!

Stylista Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych dám.

Stylista Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych dám.

18.02.2015 09:00

BRATISLAVA - Vyparádili sa! Známe tváre z Jojky sa v piatok stretli na televíznej párty, kde dámy prevetrali zaujímavé kreácie zo svojich šatníkov. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, komu to pristalo a kto by mal na svojom outfite ešte popracovať. Vy môžete svoj názor vyjadriť v ankete pod článkom. viac »

Módne (s)hity: Mrkva Belányiová, natretá Czoborová!

Módne (s)hity: Mrkva Belányiová,

21.01.2014 09:00

BRATISLAVA - Pochválil ich?! Uplynulý víkend bol znovu bohatý na spoločenské podujatia. Na nich sa známe dámy slovenského šoubznisu predviedli v rôznych outfitoch. Ktorá z nich sa v móde vyzná a ktorá má ešte čo doháňať? Na vkus vybraných žien si posvietil Ivan Bednárik. Vy môžete svoj názor vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Plesu v opere: Malachovská ako Droběna, Puškárová à la Studenková!

Módne (s)hity z Plesu

13.01.2014 10:45

BRATISLAVA - Kto zažiaril? Počas uplynulého víkendu sa v hlavnom meste konal prestížny Ples v opere. Všetky dámy boli ostro sledované. No nielen ony, ale aj ich róby, ktoré zvolili na túto príležitosť. Neunikli ani pozornému oku stylistu Ivana Bednárika, ktorý zhodnotil niektoré z outfitov. Kto sa najviac páčil vám? Hlasovať môžete v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Catwoman Sklovská, tajomná Müllerová a Kočišová ako na didžinu!

Módne (s)hity: Catwoman Sklovská,

16.12.2013 09:30

BRATISLAVA - Zvládli to?! Nedávna módna šou bola veľkým lákadlom pre mnohé prominentné dámy. Väčšina z nich stavila pri výbere svojho outfitu na čiernu farbu, no každá z nich bola aj napriek tomu jedinečná. Na vkus a zovňajšok známych žien si posvietil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Predná ako na pohreb, gejša Heribanová, pohroma Lužinská!

Módne (s)hity: Predná ako

26.11.2013 09:00

BRATISLAVA - Vyfintili sa! Známe tváre vytiahli v uplynulom období zo šatníkov rôzne kúsky. Či boli trefou do čierneho, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Vy svoj názor na outfity môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Zora z 90. rokov, z Molnárovej nepodarený Jackson, Suzie ako Batman!

Módne (s)hity: Zora z

01.11.2013 22:00

BRATISLAVA - V poslednej dobe sa v hlavnom meste konalo viacero akcií, na ktorých sa ukázali známe tváre. Ako sa dámy nahodili do spoločnosti, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Vy svoj názor na ich outfity môžete vyjadriť hlasovaním v našej ankete. viac »


Módne (s)hity à la »Kollárovci«: Kocúrik Boris, mačička Andrea... a čo ďalší?!

Módne (s)hity à la

23.10.2013 09:00

BRATISLAVA - Uplynulý týždeň patril Bratislavským módnym dňom. Na móle sa bolo na čo pozerať, no výberom svojich outfitov zaujali aj niektorí návštevníci podujatia. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, ktoré známe tváre mali pri výbere oblečenia šťastnú ruku. Vy svoj názor môžete vyjadriť hlasovaním v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Pocisková s vylomeným krkom, príliš hrubá Hrycová!

Módne (s)hity: Pocisková s

16.10.2013 09:00

BRATISLAVA - Premiéra snímky Kandidát prilákala do kina aj známe tváre. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, ako sa na túto príležitosť vyobliekali dámy nášho šoubiznisu. Vy svoj názor na ich outfity môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Dogabaná Petra Marko, kulturistka Mináriková!

Módne (s)hity: Dogabaná Petra

15.10.2013 00:00

BRATISLAVA – Zažiarili, či pohoreli?! Niet pochýb o tom, že Slovenky sú krásne ženy. Potvrdzujú to aj mnohé dámy z nášho šoubiznisu. Vedia ale svoj šarm zvýrazniť aj správne zvolenými outfitmi? Módny vkus prominentných žien zhodnotil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Módne (s)hity: Desná Strculová, Czoborová konečne s úžasnými vlasmi!

Módne (s)hity: Desná Strculová,

24.09.2013 00:00

BRATISLAVA - Nevyšlo to každej! Známe tváre slovenského šoubiznisu sa nedávno stretli na módnej prehliadke. Či si pre túto príležitosť zvolili vhodné outfity, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Kačička Mórová, Svarinská v nočnej košeli a mačička Lakatošová!

Módne (s)hity: Kačička Mórová,

23.09.2013 00:00

BRATISLAVA - Nové príležitosti na prevetranie šatníka! September priniesol do kín niekoľko premiér, ktoré si nenechali ujsť ani naše známe tváre. Ďalšie sa zas ukázali na módnej prehliadke. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil kúsky, v ktorých sa prominentné dámy predviedli. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

BonBon Foliz

BonBon Foliz

Hra v štýle Zuma.Save the Plant

Save the Plant

Polejte kvetinku.