Utorok, 6. december 2016. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Módne (s)hity

Módne (s)hity: Heringhová v outfite roka, Kormúthová ako morská panna a Pallová za princeznú!

Známe Slovenky sa predviedli v krásnych róbach.

Známe Slovenky sa predviedli v krásnych róbach.

Foto
22.11.2016 11:30

BRATISLAVA - Nedávno sa známe osobnosti slovenského šoubiznisu stretli na luxusnej charitatívnej akcii Fashion Sparkling Charity Night, ktorá sa konala pod záštitou riaditeľky módnej televízie Fashion TV Gabriely Drobovej. Na to, ako sa na toto podujatie hostia vymódili, si posvietil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »

Módne (s)hity: Zdeformované nohy Patrície Vittekovej, aj široká a krátka Twiinska!

Módne (s)hity: Zdeformované nohy
Foto

31.12.2014 00:00

BRATISLAVA - Krátko pred Vianocami sa v našom hlavnom meste konala módna prehliadka v rámci zimných Bratislavských módnych dní. Ako sa na túto akciu vyobliekali známe dámy slovenského šoubiznisu zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Zrichtovaná Švidraňová, Malchárková s guľami, aj hotová pohroma!

Módne (s)hity: Zrichtovaná Švidraňová,
Foto

19.12.2014 10:30

BRATISLAVA - Vyparádili sa! Uplynulé dni sa v našom hlavnom meste konalo viacero spoločenských akcií. Ako sa na ne známe dámy slovenského šoubiznisu vychystali? To zhodnotil Ivan Bednárik. Váš názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: „Pravítkový“ dekolt Hargašovej, Zagorovej recept na mladosť!

Módne (s)hity: „Pravítkový“ dekolt

10.12.2014 09:00

BRATISLAVA - Vyobliekali sa! Známe tváre slovenského šoubiznisu sa v uplynulých dňoch opäť ukázali v spoločnosti. Pri tejto príležitosti prevetrali svoje šatníky a predviedli sa v zaujímavých aj menej pútavých outfitoch. Ako im to vyšlo? To zhodnotil Ivan Bednárik. Svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: O 11 rokov mladšia Karin Haydu, Majtánovej výzor á la kapustnica!

Módne (s)hity: O 11
Foto

08.12.2014 09:15

BRATISLAVA - Vyparádili sa! V uplynulých dňoch sa v našom hlavnom meste konalo viacero spoločenským podujatí. Ako sa na ne vyfintili známe dámy slovenského šoubiznisu? To zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor na ich outfity môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Najkrajšia Slovenka ako skriňa, výstredná Haasová a ležérna Čobejová!

Módne (s)hity: Najkrajšia Slovenka

22.11.2014 22:00

BRATISLAVA - Honosná akcia! Pred pár dňami sa u nás konala charitatívna módna šou, ktorej sa zúčastnil aj vychytený španielsky návrhár Diego Villalba. Jeho luxusným modelom sa snažili konkurovať aj prítomné dámy. Či naozaj trafili do čierneho, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor na róby môžete vyjadriť v našej ankete či diskusii pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Horváthovej žlté vlasy, šialené štekle Karin Haydu aj dvojníčka Pociskovej!

Módne (s)hity: Horváthovej žlté
Foto

18.11.2014 09:00

BRATISLAVA - Známe ženy slovenského šoubiznisu sa v uplynulých dňoch vyobliekali na rôzne spoločenské akcie. Ktorá z nich sa nahodila vkusne a ktorá naopak nie, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Rakovská vytasila zbrane, víťazky Miss excelovali!

Módne (s)hity: Rakovská vytasila

16.10.2014 13:30

BRATISLAVA - Módne dni v hlavnom meste prilákali viaceré známe tváre. Niektoré sa na túto príležitosť vyobliekali dokonalo, iné s chybičkami. Outfity zhodnotil Ivan Bednárik. Vy za ten najlepší môžete hlasovať v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Vittekovú nespoznáte s mega dekoltom, Zora z westernu a Molnárová ako baletka!

Módne (s)hity: Vittekovú nespoznáte

15.10.2014 09:00

BRATISLAVA - Vyparádili sa! V hlavnom meste v pondelok odštartovali jesenné Bratislavské módne dni, na ktorých nemohli chýbať ani známe tváre. Ako si poradili s výberom outfitu na túto príležitosť, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy za najlepšie oblečenú dámu večera môžete hlasovať v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Knechtovej prekvapenie roka, bomba Wisterová a exotická Drobová!

Módne (s)hity: Knechtovej prekvapenie

01.10.2014 09:00

BRATISLAVA - Prevetrali šatníky! Známe tváre sa v uplynulých dňoch vyobliekali na rôzne spoločenské akcie. Kto sa nahodil s vkusom a kto nie, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Malachovská s faldíkmi, Rapantová z roku 1999 a dalmatín Hágerová!

Módne (s)hity: Malachovská s

20.09.2014 21:00

BRATISLAVA - Predviedli sa! Známe tváre šoubiznisu sa po letnej prestávke opäť objavujú na spoločenských akciách. Ako sa vyobliekali na nedávnu párty, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.