Utorok, 28. február 2017. Meniny má Zlatica, zajtra Albín.

Módne (s)hity

Módne (s)hity z Bratislavského bálu: Pavolová ako princezná, vulgárna Gašparovičová a prezdobená Pallová!

Stanislava Pavolová, Michaela Gašparovičová a Alena Pallová

Stanislava Pavolová, Michaela Gašparovičová a Alena Pallová

24.02.2017 10:30

BRATISLAVA – Nahodili sa do gala! V uplynulý víkend sa okrem Česko-Slovenského plesu v Prahe konal aj tradičný Bratislavský bál. Ten si do bratislavskej Reduty prišlo vychutnať mnoho známych Slovákov. Ako sa na túto prestížnu udalosť vyobliekali známe tváre? Na to si posvietila stylistka Andrea Ziegler viac »

Módne (s)hity: Belányiová ako na spanie, pohroma Rapantová a mačička Mendrejová!

Módne (s)hity: Belányiová ako

21.10.2015 09:30

BRATISLAVA - V uplynulých dňoch sa známe tváre ukázali na módnej šou Fera Mikloška a na stretnutí dámskeho klubu Aleny Heribanovej Herial. Mnohé prominentné dámy sa vyobliekali tak, že nebolo čo kritizovať. Nejaké chybičky sa ale predsa len vyskytli. Pozrite si hodnotenie stylistu Ivana Bednárika. viac »


Módne (s)hity: Haydu vyzerá na 25, Šóošová ako hotové nešťastie, Tkáčová bez vizáže!

Módne (s)hity: Haydu vyzerá

12.10.2015 09:30

BRATISLAVA - Vyparádili sa! Počas uplynulých dní sa v našom hlavnom meste konalo viacero spoločenských podujatí, ktoré si nenechalo ujsť mnoho známych osobností slovenského šoubiznisu. Na to, ako sa pri týchto príležitostiach vymódili, si posvietil stylista Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Markízy: Puškárová má gule, Šóošová ako Indiánka, nestarnúca Almásy!

Módne (s)hity z Markízy:
Foto

31.08.2015 09:30

BRATISLAVA - Kto hviezdil a komu to nevyšlo? Tváre televízie Markíza sa nedávno stretli s divákmi na Dni otvorených dverí. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, ako sa na túto príležitosť vyparádili. viac »


Módne (s)hity: Barkolovej padnuté prsia, extravagantná Studenková a tajfún Majtánová!

Módne (s)hity: Barkolovej padnuté

01.07.2015 09:30

BRATISLAVA - Známe tváre sa v poslednom období ukázali na viacerých akciách. Či zo svojich skríň povyťahovali prominenti tie správne kúsky, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Značková Kmotríková, najhoršia Vacvalová a nudná topmodelka!

Módne (s)hity: Značková Kmotríková,

29.06.2015 13:30

BRATISLAVA - Vyparádili sa! Počas uplynulého týždňa sa konala prvá letná celebritná párty. Pri tejto príležitosti zavítali do spoločnosti mnohé známe tváre slovenského šoubiznisu. Ako sa na túto udalosť vyparádili, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Úžasná Studenková, Hágerová z 80. rokov!

Módne (s)hity: Úžasná Studenková,
Foto

03.06.2015 09:00

BRATISLAVA - Známe tváre slovenského šoubiznisu sme v poslednom období stretli na spoločenských podujatiach aj na ulici. Ako sa vyparádili? Na to si posvietil stylista Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity zo Slovenky roka: Hrozná Sklovská, sexi Heribanová (60)!

Módne (s)hity zo Slovenky
Foto

26.05.2015 09:30

BRATISLAVA - Vyfintili sa! Nedeľný večer patril galavečeru Slovenka roka. Ako sa to v prípade takéhoto podujatia patrí, známe tváre sa nahodili do gala. Či voľbou svojho oblečenia trafili do čierneho, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Vy môžete svoj názor vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Miss Slovensko: Verešová ako zlá Barbie, Rezešovej odstrihnuté šaty a špica Cibulková!

Módne (s)hity z Miss
Foto

27.04.2015 09:30

BRATISLAVA - Vyfintili sa! Uplynulý piatok patril na Slovensku ženskej kráse a voľbe novej kráľovnej krásy. Pri tejto príležitosti sa v spoločnosti stretlo mnoho známych žien. Ako sa na túto udalosť vymódili? Na to si posvietil stylista Ivan Bednárik. Vy môžete svoj názor na ich outfity vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity: Belányiová s kiahňami, Hilmerová à la strapaté kura a XXXL Sklovská!

Módne (s)hity: Belányiová s

17.03.2015 11:30

BRATISLAVA - Vyparádili sa! Počas uplynulého víkendu známe tváre opäť prevetrali svoje šatníky na spoločenskej akcii. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, komu to s outfitom vyšlo a komu nie. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Miss Universe SR: Šaty ako z obrusu, diva z červeného koberca aj slovenská Herzigová!

Módne (s)hity z Miss
Foto

10.03.2015 09:00

BRATISLAVA - Počas uplynulého piatku sa v našom hlavnom meste konalo finále súťaže Miss Universe SR. Vyhlásenie kráľovnej krásy pre rok 2015 si nenechalo ujsť mnoho známych osobností slovenského šoubiznisu a stylista Ivan Bednárik si posvietil na to, ako sa na tento galavečer vyparádili. Akciu označil výstižne ako ples missiek. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?