Streda, 22. november 2017. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Módne (s)hity

Módne (s)hity z Markíza párty 2: Nevhodný Brajerčík, Kobielsky ako James Bond a Rolins najlepšie oblečená celebrita

Peter Brajerčík, Dara Rolins a Vladimír Kobielsky

Peter Brajerčík, Dara Rolins a Vladimír Kobielsky

15.11.2017 09:00

BRATISLAVA - Pred pár dňami televízia Markíza usporiadala párty, kde nechýbali ich známe tváre, speváci, herci a ďalší prominentní hostia. Odborníčka na módu Andrea Ziegler sa opäť pozrela na ich outfity a takto ich zhodnotila. viac »

Módne (s)hity z Let's Dance: Výnimočná Adela, neprehliadnuteľná Fialová a bývalá playmate ako od kolotočov!

Módne (s)hity z Let's

17.10.2017 12:00

BRATISLAVA - Markizácka šou Let's Dance je nablýskaná, nielen čo sa tanečných kostýmov týka, ale aj hostia by mali chodiť patrične vyobliekaní. Ako sa vyparádili na siedme kolo, zhodnotila stylistka Andrea Ziegler. viac »


Módne (s)hity z premiéry: Nevkusná Nvotová, neusporiadaný Pomajbo a elegantná Hrycová!

Módne (s)hity z premiéry:

13.10.2017 12:00

BRATISLAVA – Vyšli si do spoločnosti! Pred pár dňami sa v našom hlavnom meste konala premiéra nového filmu Terezy Nvotovej s názvom Mečiar, ktorý si nenechali ujsť nielen známe osobnosti zo šoubiznisu, ale ani mnohí podnikatelia či politici. Na ich outfity sa pozrela odborným okom známa stylistka Andrea Ziegler. Takto ich zhodnotila! viac »


Módne (s)hity z Let’s Dance: Extravagantný Moisés, krásna dáma Majeská a Vincze na jedničku!

Módne (s)hity z Let’s
Foto

11.10.2017 10:30

BRATISLAVA - Uplynulá nedeľa patrila šiestemu kolu markizáckej šou Let's Dance. Tancujúce známe tváre prišlo podporiť mnoho prominentých hostí. Ako sa na túto príležitosť vyparádili, zhodnotila známa stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Módne (s)hity: Čudná Bernasovská, Nízlovej to nevyšlo a hviezda večera Kristína!

Módne (s)hity: Čudná Bernasovská,

10.10.2017 19:00

BRATISLAVA – Vyobliekali sa! V uplynulom týždni sa v našom hlavnom meste konalo niekoľko akcií. Módna stylistka Andrea Ziegler zhodnotila, ako sa na párty vyobliekali naše známe tváre. Kto podľa nej zažiaril a koho by poslala prezliecť sa? Čítajte! viac »


Módne (s)hity z Let's Dance: Dokonalá Adela, štýlový Vincze a... TOTO je pár večera!

Módne (s)hity z Let's
Foto

04.10.2017 09:00

BRATISLAVA - V nedeľu večer si diváci televízie Markíza mohli vychutnať ďalšie kolo markizáckej šou Let's Dance. Ako sa na túto príležitosť obliekli známe tváre, ktoré tanečníkov prišli podporiť? Na to si posvietila módna stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Módne (s)hity: Škamlová ako atrakcia, Ducová viac ako zlé a femme fatale večera Husárová!

Módne (s)hity: Škamlová ako

30.09.2017 13:00

BRATISLAVA - Vyfintili sa! Počas uplynulých dní sa v Bratislave otvárala predajňa luxusných hodiniek. Akciu si nenechalo ujsť aj mnoho známych tvári. Na ich outfity si posvietila odborná stylistka Andrea Ziegler. Koho pochválila a komu to podľa nej nevyšlo? Čítajte! viac »


Módne (s)hity zo 4. kola Let's Dance: Dáma večera Kövešová, Adela ako femme fatale a Didiana? Toto nemá fazónu!

Módne (s)hity zo 4.
Foto

27.09.2017 00:00

BRATISLAVA - V nedeľu večer sa konalo už štvrté kolo tanečnej šou Let's Dance. Ako sa na túto príležitosť vyobliekali známe tváre? Na to si posvietila módna stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Módne (s)hity z premiéry: Šarmantná Abbie Puskailer, usadlá Olasová a najhoršie oblečený pár večera!

Módne (s)hity z premiéry:

19.09.2017 12:00

BRATISLAVA – Pred pár dňami sa v Divadle Nová scéna konala premiéra kontroverznej hry Punk rock, ktorú si nenechali ujsť aj mnohé známe tváre. To, ako sa na túto akciu obliekli, zhodnotila stylistka Andrea Ziegler. Pozrite, kto zažiaril a komu to vôbec nevyšlo! viac »


Módne (s)hity: Neforemná Drobová, vkusná Strculová a dokonalá Pallová!

Módne (s)hity: Neforemná Drobová,

18.09.2017 00:00

BRATISLAVA – Vyrazili si do spoločnosti! Minulý týždeň sa v bratislavskom Vlčom hrdle konal večierok známej značky kávy pri príležitosti otvorenia slovenského trhu. Ten si nenechali ujsť ani mnohé známe tváre slovenského šoubiznisu. Na ich outfity si opäť posvietila stylistka Andrea Ziegler. Trafili sa do dress codu, ktorý bol na akciu predpísaný, alebo ... viac »


Módne (s)hity z Let´s Dance: Prúser Tomiho Kida, Havranová vo vreci a femme fatale večera Strapková!

Módne (s)hity z Let´s

13.09.2017 13:30

BRATISLAVA – Vyfintili sa! V nedeľu večer majú možnosť diváci televízie Markíza sledovať nablýskanú šou Let´s Dance. Priamy prenos si však nenechajú ujsť aj mnohé známe tváre, ktoré sedia v hľadisku. Na to, ako sa vyparádili na túto príležitosť, si posvietila odborným okom vyštudovaná stylistka Andrea Ziegler. A takto ich zhodnotila! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.