Utorok, 24. apríl 2018. Meniny má Juraj, zajtra Marek.

Domáci prominenti

Najúspešnejšia slovenská kráska polonahá v kúpeľni: Wau, pozrite na to chrumkavé telíčko!

Michaela Kocianová

Michaela Kocianová

Foto
pred 2 hodinami

BRATISLAVA – Ach, to sú ale sexi krivky! Michaela Kocianová (28) je jednou z našich najúspešnejších modeliek, ktorá žne úspechy na svetových mólach. Blondínka je vyhľadávanou kráskou od svojich šestnástich rokov, kedy vyhrala súťaž Elite Model Look. A ani rokmi o svoju krásu, sexepíl a dokonalé krivky neprišla, práve naopak. Vyzerá dokonca ešte lepšie. ... viac »

Nosatá, ale talentovaná... a v úsporných kostýmoch brutálne SEXI!

Nosatá, ale talentovaná... a

pred 3 hodinami

LOS ANGELES - Keď sa povie meno tejto umelkyne, mnohí si asi pomyslia, že to je tá nosatá. Ide však o veľmi talentovanú speváčku a herečku a jej nos je tou najmenej dôležitou charakteristikou Barbry Streisand. Navyše, keď uvidíte jej fotky z mladosti v úsporných outfitoch, uznáte, že ani sexepíl jej nechýbal. viac »


Slávka Tkáčová si razí cestu k slovenskému publiku, podporia ju zvučné mená

Slávka Tkáčová si razí

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Už tento týždeň štartuje turné jednej zo zaujímavých nových tvárí na slovenskej hudobnej scéne. Slávka Tkáčová sa na prelome apríla a mája predstaví v šiestich mestách a okrem skvelých hudobníkov so sebou privedie aj hostí ako Sima Martausová, Martin Husovský či Janais. viac »


Otvorená spoveď herca, ktorý stvárnil Dubčeka: Mal som k nemu veľmi povrchný vzťah!

Otvorená spoveď herca, ktorý

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Slovenský herec Adrian Jastraban podľa vlastných slov nevedel o Alexandrovi Dubčekovi, ktorého stvárnil v novej dokudráme Dubček režiséra Laca Halamu, pred nakrúcaním filmu takmer nič. viac »


Adam Ďurica priznáva: Manželku v práci nechcem!

Spevák Adam Ďurica prezradil,

pred 11 hodinami

BRATISLAVA - Slovenský spevák a hudobník Adam Ďurica nechce, aby sa jeho manželka Kristína stala aj súčasťou jeho práce. Obom im podľa jeho slov absolútne stačí, že sú si navzájom oporou ako partneri. viac »


Známej herečke ostali oči pre plač: Krach manželstva po 14-tich rokoch!

Známej herečke ostali oči
Foto

pred 13 hodinami

PRAHA - Bude rozvod! Známa herečka Kateřina Hrachovcová (43) sa musí popasovať s neľahkým životným údelom. Nevydržalo jej totiž manželstvo s veterinárom Janom Herčíkom, s ktorým tvorila pár dlhých 14 rokov. viac »


Horúce chvíle na módnej šou: Chomistekovej namakané brucho, moderátorka v sexi negližé a odhalené "gaťky" na móle

Horúce chvíle na módnej
Foto

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Posledné kolo už tradičnej módnej prehliadky Fashion Forward bolo poriadne horúce! Do známeho bratislavského nákupného centra zavítalo množstvo známych tvárí, ktoré opäť potvrdili, že Slovenky to s módou skrátka vedia. A veru, bolo sa na čo pozerať... viac »


Šok pre známeho jojkárskeho moderátora Mečiara: Po 9 rokoch dostal v práci padáka!

Šok pre známeho jojkárskeho

pred 16 hodinami

BRATISLAVA – Toto nečakal! Obľúbený moderátor Ján Mečiar (46), ktorého diváci poznajú najmä z jojkárskeho spravodajstva, ostal pred pár dňami poriadne zaskočený. Po viac ako 9 rokoch mu z ničoho nič oznámili, že v práci končí. Čo na to moderátor? viac »


Nový imidž blondínky Haasovej: Fíha, je z nej úplne iná žena!

Nový imidž blondínky Haasovej:

FOTO vnútri! pred 18 hodinami

BRATISLAVA - Wau, veľmi jej to pristane! Zuzanu Haasovú (37) verejnosť pozná ako krehkú blondínku. Prakticky celý život je herečka verná jednému imidžu a nikdy s ním výraznejšie neexperimentovala. O to prekvapivejší bol pohľad na fotku, ktorú v týchto dňoch zverejnila na sociálnych sieťach. Ukázala zmenený účes, ktorý z nej urobil úplne inú ženu! viac »


Zhrozená Čobejová: Bez servítky o politike a mafii!

Zhrozená Čobejová: Bez servítky
Foto

pred 21 hodinami

BRATISLAVA - Povedala to na rovinu! Slovenská herečka Michaela Čobejová (47) patrí k tým umelcom, ktorí si servítku pred ústa rozhodne nedávajú. Dokázala to aj na nedávnej premiére historicko-politického filmu, kde nám v rozhovore otvorene vyjadrila svoj názor na niekdajšiu či súčasnú politickú situáciu. viac »


Krásna modelka Andrea Verešová si užíva rozprávkový život: Francúzsko k nej dokonale sadlo!

Modelka Andrea Verešová si

pred 21 hodinami

PARÍŽ - Popri svojej práci je aj neustále na cestách. Krásna modelka Andrea Verešová však veľmi dobre vie, ako si svoje zahraničné pracovné cesty užiť ma maximum. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.