Štvrtok, 19. január 2017. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Islamský štát

Rusko a Turecko spustili spoločnú leteckú operáciu proti Daeš

Su-25

Su-25

pred 6 hodinami

MOKSVA - Bojové lietadlá Ruska a Turecka spustili dnes spoločnú operáciu proti teroristickej organizácii Daeš na severe Sýrie. Informoval o tom náčelník hlavného operačného oddelenia generálneho štábu ruských ozbrojených síl generálporučík Sergej Rudskoj. viac »

Strelec z Istanbulu mal priame inštrukcie od Daeš zo sýrskej Rakky

Útok v Istanbule

pred 10 hodinami

ANKARA - Zadržaný uzbecký strelec Abdulkadir Masharipov, ktorý v prvých hodinách nového roka zabil v istanbulskom nočnom klube Reina 39 ľudí, polícii povedal, že bol na poslednú chvíľu nútený zmeniť cieľ útoku, pričom konal na priamy pokyn tzv. Daeš zo Sýrie. viac »


Dobré správy! Iracká armáda oslobodila východný Mosul: Tvrdá rada teroristom Daeš

Dobré správy! Iracká armáda
FotoVideo

pred 10 hodinami

BAGDAD - Iracká armáda oslobodila od islamských radikálov celú východnú časť severoirackého mesta Mosul. Oznámil to dnes veliteľ protiteroristickej jednotky. Armáda začala proti teroristom z Daeš v Mosule bojovať vlani v októbri a ofenzívu viedla z východu, severu a juhu. Západnú polovicu mesta má Daeš stále pod kontrolou. viac »


Daeš udrel vo východnom Afganistane: Obeťami únosu sa stali prednášajúci zo školy

Ilustračné foto

15.01.2017 15:38

KÁBUL - Militanti džihádistickej organizácie Daeš uniesli dnes 13 prednášajúcich z náboženskej školy v provincii Nangarhár vo východnom Afganistane. Informovala o tom kancelária guvernéra tejto provincie. viac »


Islamisti z Daeš spustili mohutnú ofenzívu v Sýrii: Takýto úder nedali dlhé mesiace!

Islamisti z Daeš spustili

14.01.2017 16:28

DAMASK - Militanti z teroristickej organizácie Islamský štát (IS) vykonali dnes útok na vládou kontrolované oblasti sýrskeho mesta Dair az-Zaur. Podľa medzinárodných pozorovateľov ide o najrozsiahlejší úder džihádistov za niekoľko uplynulých mesiacov a vyžiadal si desiatky mŕtvych. viac »


Ofenzíva irackých jednotiek v Mósule: Boj o dôležitú univerzitu sa začal

Irackí vojaci

13.01.2017 11:04

MÓSUL - Iracké špeciálne jednotky prenikli dnes do komplexu univerzity v meste Mósul, ktoré sa iracké vládne sily usilujú dobyť z rúk militantov z extrémistickej organizácie Daeš. viac »


Turecká armáda bojuje s Daeš: Počas náletov prišlo o život 48 militantov

Turecká armáda bojuje s

09.01.2017 08:45

ANKARA - Dovedna 48 militantov z organizácie Daeš prišlo v nedeľu o život v Sýrii počas náletov a pozemných operácií tureckej armády. Turecké vojenské lietadlá zároveň zničili 23 džihádistami využívaných budov či prístreškov. O bilancií zásahov dnes informovali turecké bezpečnostné sily. viac »


Takýto život žien v Daeš ste ešte nevideli: VIDEO šou, ktorou BBC poburuje svet!

Takýto život žien v
Video

09.01.2017 00:00

LONDÝN - Nová komediálna šou BBC s názvom "Real Housewives of ISIS" pobúrila divákov. Zľahčovanie neľahkej situácie džihádských žien v Sýrii a verejný výsmech obetiam režimu, aj to je evidentne myšlienka tvorcov novej upútavky. Prekročenie hranice únosnosti, nechutnosť a neinteligentný humor, to je reakcia verejnosti. viac »


V Iraku pokračujú s oslobodzovaním miest od Daeš: Armáda spustila novú ofenzívu

Bitka o Mósul.

05.01.2017 18:45

BAGDAD - Iracká armáda oznámila dnes spustenie novej ofenzívy s cieľom oslobodiť mestá na západe krajiny z rúk tzv. Daeš. viac »


V irackom hlavnom meste vybuchla na trhovisku bomba: Najmenej deväť mŕtvych

V irackom hlavnom meste

05.01.2017 11:25

BAGDAD - Bomba uložená v aute dnes vybuchla na trhovisku v irackom hlavnom meste Bagdad a zabila najmenej deväť ľudí. Ide o najnovší zo série krvavých útokov, ktorý zrejme tiež podnikla extrémistická organizácia Daeš. viac »


Začal sa proces s mladým Sýrčanom (19): V Berlíne hľadal ciele pre Daeš

Začal sa proces s

04.01.2017 12:48

BERLÍN - V Berlíne sa dnes za prísnych bezpečnostných opatrení začal súdny proces s údajným bojovníkom džihádistickej skupiny Islamský štát (IS) obvineným z vyhľadávania potenciálnych cieľov pre teroristické útoky v nemeckej metropole. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?