Nedeľa, 23. júl 2017. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír.

Dobre vedieť

Zbavte sa zápalov v tele!

Kniha Zápal – skrytý zabijak

Kniha Zápal – skrytý zabijak

pred 44 minútami

Bolia vás kĺby, cítite sa neustále unavení, nemáte dostatok energie a mávate časté bolesti hrdla? Pravdepodobne máte v tele chronický zápal, ktorý treba liečiť. viac »

Spoliehať sa na osud či aktívne hľadať partnera?

Spoliehať sa na osud

pred 4 hodinami

Uverili sme tomu, že “ON/ONA príde, keď to najmenej čakáme”. Že zasiahne osud, nejaká vyššia moc, ktorá nás dá dokopy, keď bude ten správny čas a budeme na to pripravení. Je to však naozaj tak? Stačí iba žiť svoj život, pracovať, robiť veci tak, ako doteraz a čakať, že narazíme na toho nášho vysnívaného partnera? viac »


10-te pokračovanie denníka odvážneho bojka už v predaji!

10-te pokračovanie denníka odvážneho

pred 10 hodinami

Naozaj sa v „starých dobrých časoch“ žilo lepšie? Takúto otázku si dáva smoliar Greg zo svetovo populárnej série Denník odvážneho bojka. viac »


Kniha, na ktorej si naozaj pochutíte

Kniha, na ktorej si

pred 23 hodinami

Kniha plná zvratov, humorných situácií, pri ktorých sa budete držať za brucho, a napokon i nečakaného rozuzlenia, na ktorej si naozaj pochutíte. viac »


Podarí sa zničiť neporaziteľné zlo?!

Podarí sa zničiť neporaziteľné

včera o 09:00

Pokračuje séria plná mágie, dobrodružstva, tajomstiev a romantiky. Pamätáte si, ako sa začal fascinujúci dobrodružný príbeh utajenej kráľovnej a jej nebezpečnej cesty na trón? Pod vydavateľskou značkou YOLi vychádza posledný diel trilógie Osud Tearlingu. Lahôdka pre young adult čitateľov, ktorí si zamilovali fantasy a magické príbehy. viac »


Nechajte sa rozpáliť spaľujúcou vášňou

Nechajte sa rozpáliť spaľujúcou

21.07.2017 20:00

Čo všetko ste ochotní urobiť pre peniaze? A pre záchranu svojich najbližších, ktorých milujete? viac »


Nechajte sa zlákať hitom leta a zdravého životného štýlu aj vy!

Kniha Zelené Smoothie

21.07.2017 13:00

Spracovaná strava, fastfood, stres a prepracovanosť vás nútia jesť rýchlo a čokoľvek, čo vám príde pod ruky. Váš pokrm má tak veľmi ďaleko od toho nutrične vyváženého. Stáva sa aj vám, že na prvý pohľad nie ste chorý, ale trpíte napríklad bolesťami hlavy, nespavosťou, nevoľnosťou a únavou? Práve toto sú dôsledky nevhodne volenej stravy. Kniha Zelené ... viac »


Novinky na letných kúpaliskách STARZ

Novinky na letných kúpaliskách
Foto

21.07.2017 12:00

V minulom roku sme v rámci projektu vybavenia kúpalísk rozšírili detské prvky a vonkajšie posilňovacie zariadenia vo viacerých areáloch kúpalísk. Pre väčší komfort návštevníkov sme zabezpečili nové ležadlá, lavičky a smetné koše. V Areáli zdravia Zlaté piesky sme vybudovali nové altánky s grilmi, ktoré budú môcť návštevníci využívať celoročne a tiež ... viac »


Na knižných pultoch bestseller Posledný skutok z lásky

Na knižných pultoch bestseller

21.07.2017 11:00

The Sunday Times Bestseller už aj na Slovensku! Skutočný príbeh Cathy Rentzenbrink a jej brata Mattyho, ktorý získal mnoho prestížnych ocenení. viac »


Polovica leta je takmer za nami. Čo všetko vás ešte čaká?

Polovica leta je takmer

21.07.2017 09:00

Zažite aktívne leto plné super zážitkov! Vyberte si z prehľadu zaujímavých podujatí, ktoré sa uskutočnia v najbližších dňoch. viac »


Hľadá sa manželka! Ale pozor! Nie hocijaká

Kniha Gróf hľadá manželku

20.07.2017 19:00

Po románe Láska ako sen nám obľúbená autorka Mary Baloghová ponúka ďalší pútavý príbeh z úspešnej série o tých, čo prežili – o mužoch, ktorým priateľstvo a vzájomná podpora pomáhajú prekonávať duševné a fyzické traumy spôsobené vojnou. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!