Dobre vedieť | Topky.sk - Bleskovky

Štvrtok, 21. jún 2018. Meniny má Alojz, zajtra Paulína.

Dobre vedieť

Ako ušetriť pri nakupovaní potravín? Stačí dodržať týchto 7 jednoduchých pravidiel!

Foto
pred 3 hodinami

Nie je tajomstvom, že jednou z najväčších položiek v rámci rodinného rozpočtu je práve strava a výdavky s ňou súvisiace. Ak sa chcete stať majstrom v efektívnom nakupovaní, stačí si prečítať pár jednoduchých rád, ktoré vám pomôžu ušetriť nejedno euro v peňaženke. Inšpirovať sa môžete napríklad známymi tvárami z televíznej obrazovky, ktoré nám prezradili, ... viac »

Grant Thornton: Miesto, kde vo finančnom biznise dominujú ženy

Grant Thornton vám dáva

pred 23 hodinami

Baví vás práca s ľuďmi a číslami? Grant Thornton vám dáva šancu kariérne vyrásť. viac »


Všetci milovníci poctivých burgerov POZOR!

Všetci milovníci poctivých burgerov

včera o 12:00

Rok 2018 znamená pre Bratislavu začiatok novej etapy. Posledný júnový víkend sa Tyršovo nábrežie premení na centrum tých najchutnejších burgerov, craftového pivka a zábavy pre všetkých. Pozývame všetkých na prvý ročník open air festivalu Beer & Burger Fest 2018. viac »


Slovenská vodka v TOP londýnskom bare, kde sa zrodil drink Jamesa Bonda

Slovenská vodka v TOP

včera o 11:00

Už druhý rok za sebou slovenská prémiová Goral Vodka Master uskutočnila celoslovenskú anketu 77 dôvodov, prečo mám rád Slovensko, v ktorej Slováci hlasovali za sedem ikon novodobej slovenskej architektúry. Grafického spracovania siedmich ikon slovenskej architektúry sa ujal známy grafik a umelec Tomáš Kompaník. Ikony sú na 1,75 l fľaši Goral Vodky Master ... viac »


5 tipov, ako správne nasvietiť dom i záhradu

5 tipov, ako správne

včera o 09:00

Tak ako je dôležité dobre rozplánovať osvetlenie interiéru, je nevyhnutné dobre navrhnúť aj osvetlenie domu a záhrady. Správne osvetlenie terasy, chodníkov, záhrady prispieva k pohodlnému bývaniu v rodinnom dome. viac »


Kyselina alfa-linolénová zo skupiny omega-3 pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu v krvi

Kyselina alfa-linolénová zo skupiny

19.06.2018 11:00

Je všeobecne známe, že Slovensko patrí medzi krajiny Európskej únie s najvyššou mierou úmrtnosti v dôsledku ischemickej choroby srdca. Na vznik srdcovocievnych chorôb má vplyv mnoho faktorov. Jedným z nich je nesprávna životospráva - nedostatok pohybu, nevhodná strava s vysokým obsahom cholesterolu, fajčenie a stres. V prevencii týchto závažných ochorení ... viac »


Považské múzeum opäť pripravilo veľkolepé prehliadky hradu Strečno v nočnej atmosfére

Považské múzeum opäť pripravilo
Foto

19.06.2018 10:00

Osobnosťou tohtoročných nočných prehliadok je ďalšia z majiteliek hradu Strečno. Po Žofii Bosniakovej prinášajú organizátori k návštevníkom príbeh ctižiadostivej, nevernej a do politiky sa manželovi pletúcej kráľovnej Barbory Celjskej. viac »


Posledné voľné byty v MAMAPAPA + tipy, ako na hypotéku po novom

Posledné voľné byty v

19.06.2018 09:00

Dobrá lokalita, dobré ceny a dobré dispozície majú zásluhu na tom, že už 90 % bytov v MAMAPAPA našlo svojich majiteľov. Projekt sa môže pochváliť aj výnimočne dobrým klientskym servisom. Obzvlášť teraz, v čase zavádzania zásadných zmien na našom hypotekárnom trhu, je rada od odborníka nad zlato. viac »


Je influencer marketing (s)hit? Opýtali sme sa content manažérov

Je influencer marketing (s)hit?

18.06.2018 13:00

Sledujete Youtuberov a slovenských influencerov na Instagrame či Facebooku? Do svojho súkromia dnes cez svoje sociálne profily nechajú nahliadnuť každému z nás a nehanbia sa zverejniť čo jedia, kam cestujú a čo si obliekajú oni a ich blízky. Sú v pozornosti ako nikdy predtým. Ako to s influencer marketingom vyzerá? viac »


Obľúbená Fest Fiesta už túto sobotu v Kunove

Fest Fiesta už túto

18.06.2018 12:00

Po roku sa na kunovskú pôdu vracia komorný multižánrový festival Fest Fiesta, ktorý v Senici odštartuje oficiálny začiatok letnej festivalovej sezóny. Fanúšikovia dobrej hudby a letnej festivalovej atmosféry zo záhoráckeho mesta Senica a okolia si čoskoro prídu na svoje. viac »


Krásky v bielom oslávili Moët Grand Day

Krásky v bielom oslávili

18.06.2018 10:00

Najznámejšie šampanské na svete malo opäť svoj sviatok. Oslava vo farbách luxusných bubliniek prebehla v sobotu 9. júna v osemdesiatich krajinách sveta. Napokon práve Moët je tradičný symbol výnimočných momentov, prinášajúcich radosť do našich životov. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!