Nedeľa, 28. máj 2017. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Dobre vedieť

Čo sudičky nadelili sú situácie, na ktoré nás nikto nepripraví. Príbeh o sile rodičovskej lásky

pred 2 hodinami

Môžeme sa brániť, môžeme si v mysli napísať tie najrôznorodejšie scenáre. Keď sa však ocitneme v strede skutočne dôležitej voľby, odpovedáme buď únikom, alebo zmierením sa. Skutočný príbeh, ktorým nám autorka odhaľuje vlastnú dušu a umožňuje nahliadnuť priamo do stredu srdca. viac »

Toto sú najkrajšie výlety v Európe

Toto sú najkrajšie výlety

pred 6 hodinami

Práve vyšiel 1.diel nového a bohato ilustrovaného sprievodcu po Európe obsahuje pätnásť výletov po európskych mestách a oblastiach v rámci deviatich krajín. Názov je jednoduchý a jasný: Európa – Najkrajšie výlety. viac »


Kalendár záhradkára - 12 mesiacov v záhrade

Kalendár záhradkára - 12

pred 11 hodinami

Mnoho publikácií so záhradkárskou tematikou, ktoré dodnes na našom knižnom trhu vyšli, nespĺňa predstavy, aby sme mohli podľa popisu presne krok po kroku robiť jednotlivé sezónne pracovné postupy. viac »


Inteligentný a vynachádzavý vrah

Inteligentný a vynachádzavý vrah

pred 23 hodinami

Legendárna Helen Graceová je opäť na stope sériového vraha. Detektívku si už obľúbili milióny čitateľov na celom svete, aj na Slovensku – vďaka prvým dvom knihám Jeden musí z kola von a Na koho to slovo padne. Anglický spisovateľ M.J.Arlidge pokračuje vo svojich mrazivých trileroch a tentoraz má jeho novinka názov Pekne spinkaj, bábika. viac »


Balí ju najväčšia rocková hviezda na svete

Balí ju najväčšia rocková

včera o 11:00

Vždy som mala jasno v tom, čo chcem dosiahnuť. Najlepšie známky na škole, aby bola na mňa starká pyšná a zo všetkého najviac to, čo sa dosiaľ nikomu z našej rodiny nepodarilo: prijatie na Stanfordovu univerzitu. viac »


Rajec High Tatras Night Run 2017 so skvelou novinkou

Rajec High Tatras Night

včera o 10:00

Vysoké Tatry privítajú v prvý júnový víkend už 5. ročník obľúbeného športovo-kultúrneho podujatia Rajec High Tatras Night Run. Začína sa už tradične v piatok (2. júna) večer detským behom so symbolickým názvom „Nočníček“. Deti rozdelené do rôznych vekových kategórií si od 19.00 h postupne odbehnú trate 300, 600 a 1200 m. viac »


Útek, únos alebo vražda?!

Útek, únos alebo vražda?!

včera o 07:00

Hrad Sitno je legendárna a mnohými desivými povesťami opradená hora južne od Banskej Štiavnice. Práve tam sa vyberie notár Barbarič za ďalším prípadom. Na vlastnú päsť vyšetruje záhadné zmiznutie kastelánovej dcéry. Juraj Červenák napísal opäť košatý príbeh, ktorému nechýba akcia, hoci väčšina sa odohráva na hrade (časť v blízkej dedinke, kapitola v ... viac »


Teror v detskom domove

Teror v detskom domove

včera o 21:00

Pred tridsiatimi rokmi stál detský domov Longacre na jednej z londýnskych ulíc v blízkosti dnes už chátrajúcich, kedysi veľkolepých viktoriánskych domov. Málokto vedel, že život v ňom bol pre chovancov hotovým peklom. Riaditeľ domova Gordon Tallis s nimi nezaobchádzal práve v rukavičkách. Za jeho krutosťami nezaostával ani jeho obľúbený pomocník Connor ... viac »


Trnavskú CITY ARENA čaká fantastická atmosféra, na Lucie sa predalo už 12 tisíc lístkov

Trnavskú CITY ARENA čaká

26.05.2017 17:00

Organizátor prosí návštevníkov o rozumný prístup počas príchodu a odchodu do Trnavy a obyvateľov mesta o pochopenie. Trnavská CITY ARENA v sobotu 3. júna privíta viac ako dvanásťtisíc fanúšikov českej rockovej skupiny LUCIE. Bude to jediný koncert tohtoročný koncert kapely na Slovensku. Historické koncertné prvenstvo na Štadióne Antona Malatinského ... viac »


V košickom divadle vzkriesia zabudnutú Wagnerovu prvotinu Víly

Štátne divadlo Košice uvedie

26.05.2017 15:00

Štátne divadlo Košice uvedie v piatok 26. mája ako prvé na Slovensku prvú dokončenú operu nemeckého skladateľa Richarda Wagnera Víly. Slovenskú premiéru zabudnutej Wagnerovej prvotiny so súborom opery hudobne naštudoval český dirigent Robert Jindra, realizačný tím pracoval pod vedením českého režiséra Lubora Cukra. viac »


Druhá šanca pre tvoje peniaze, život a náš svet

Kniha Druhá šanca

26.05.2017 15:00

Knihy Roberta T. Kiyosakiho, autora najúspešnejšej knihy Chudobný otec, bohatý otec z oblasti osobných financií všetkých čias, rečníka, motivátora a predovšetkým celosvetového zástancu finančného vzdelávania sú dnes už povinnou literatúrou všetkých manažérov a podnikateľov. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.