Sobota, 23. september 2017. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Dobre vedieť

Žreb jej otvoril cestu k speváckej kariére!

pred 2 hodinami

Každú druhú nedeľu, pár minút po 17:00, sa už celý rok z televíznych obrazoviek ohlasuje moderátor Andrej Bičan, aby bol spolu s vami svedkom skvelých výhier a veľkých životných zmien. Relácia Hra o Niké nemá na Slovensku obdobu. Pred dvoma týždňami zmenila výhrou 77 200 eur život čerstvému dôchodcovi Petrovi a už túto nedeľu splní sen jednej z bývalých hráčok. viac »

Zbavte sa zápalov v tele!

Zbavte sa zápalov v

pred 16 hodinami

Bolia vás kĺby, cítite sa neustále unavení, nemáte dostatok energie a mávate časté bolesti hrdla? Pravdepodobne máte v tele chronický zápal, ktorý treba liečiť. viac »


Dnes sa začína Divadelná Nitra 2017!

Dnes sa začína Divadelná

pred 19 hodinami

Už po 26. raz sa Nitra stane centrom špičkového európskeho a slovenského divadla. Dnes sa začína Medzinárodný festival Divadelná Nitra. Do svojho aktuálneho 26. ročníka, ktorý sa koná od 22. do 26. septembra 2017, vstupuje témou #FUNDAMENTALS. Vo svojom programe sa bude obracať k základným hodnotám života človeka a spoločnosti. viac »


dm ženský beh láme rekordy

dm ženský beh

pred 23 hodinami

BRATISLAVA – Limit 2000 riadne zaregistrovaných bežkýň na 6. Ročník dm ženského behu sa podarilo naplniť už 10 dní pred podujatím, čo predstavuje historický rekord v rámci ženských behov na Slovensku. viac »


ŠOKUJÚCE: Neobvyklý objav, ktorý umožňuje zvládnuť angličtinu za dva týždne

ŠOKUJÚCE: Neobvyklý objav, ktorý

včera o 18:00

"Najprv som dokázal po anglicky povedať len jednotlivé slova, ale keď som mal začať plynule hovoriť - nič poriadne som nedokázal povedať. Po dvoch týždňoch už viem povedať po anglicky všetko, čo chcem. Ideálne!" - hovorí Róbert Jonov (57). Prečítaj si rozhovor s Róbertom a zistíš, ako sa aj ty môžeš naučiť po anglicky za 14 dní a práve dnes získať zľavu ... viac »


ŠOKUJÚCE: Neobvyklý objav, ktorý umožňuje zvládnuť angličtinu za dva týždne

ŠOKUJÚCE: Neobvyklý objav, ktorý

21.09.2017 08:00

„Najprv som dokázal po anglicky povedať len jednotlivé slova, ale keď som mal začať plynule hovoriť – nič poriadne som nedokázal povedať. Po dvoch týždňoch už viem povedať po anglicky všetko, čo chcem. Ideálne!“ – hovorí Róbert Jonov (57). Prečítaj si rozhovor s Róbertom a zistíš, ako sa aj ty môžeš naučiť po anglicky za 14 dní a práve dnes získať zľavu ... viac »


IT GALA 2017: Odovzdávanie počítačových „Oskarov“ už čoskoro

IT GALA 2017: Odovzdávanie

20.09.2017 14:00

Bratislava, streda 20. septembra 2017 – Tradícia udeľovania prestížnych cien Najziskovejšia IT firma, IT osobnosť, IT produkt a IT projekt roka pokračuje už sedemnásty rok. Naším cieľom je zhodnotiť odborné a manažérske úsilie osobností a firiem pôsobiacich v oblasti informačných technológií a telekomunikácií, oceniť najvýznamnejšie projekty a produkty ... viac »


Sajfov pobyt v USA: Ale veď toto už hraničí s úchylkou!

Sajfov pobyt v USA:

20.09.2017 09:00

Hoci moderátor a vlogger Sajfa patrí medzi najsledovanejšie postavy slovenského šoubiznisu, podarilo sa nám odhaliť, že v mnohých oblastiach je aj on len človek. Svoju najnovšiu „neresť“ si išiel naplno užívať až do Ameriky. A ako sme videli sami, heslo „všetko s mierou“ nepatrí medzi jeho silné stránky. Sajfa, nepreháňaš to? viac »


Konečne sa bude hovoriť o prevencii alkoholizmu, drogovej závislosti a patologického hráčstva

Ilustračné foto

18.09.2017 15:00

PREŠOV - Prevencia a dôsledky alkoholizmu, drogovej závislosti a patologického hráčstva sú kľúčovými témami odbornej konferencie, ktorá sa uskutoční vo štvrtok v Prešove. viac »


Kedy je ten správny čas dať deťom prvý mobil a čo všetko by ste mali vedieť?

Kedy je ten správny

18.09.2017 12:00

Uvažujete, že nastal ten správny čas, aby ste svojej ratolesti zadovážili prvý mobil a rozmýšľate, ktorý paušál či kredit je ten najvhodnejší? Máme pre vás riešenie. viac »


Ako vzniká obľúbený nápoj Slovákov: Všetko sa začína na poli.

Ako vzniká obľúbený nápoj

18.09.2017 10:00

V najväčšej sladovni v stredoeurópskom regióne, ktorá sa nachádza v Hurbanove, vedia, ako z domácich zŕn pripraviť slad pre ten najlepší zlatistý nápoj. Ako sa najkvalitnejší sladovnícky jačmeň dozrievajúci v slovenskej pôde dostane do vášho pohára s pivom? Vydajte sa s nami na cestu obľúbeného nápoja, ktorá sa začína na poli a ukrýva sa v malom zrnku jačmeňa. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.