Streda, 24. január 2018. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Dobre vedieť

Keď ide o život ....

Kniha Volajte pohotovosť

Kniha Volajte pohotovosť

pred 12 hodinami

Mladý, 28 ročný autor z Nitry, Peter Lavo, vydal svoju už druhú knihu v ktorej pokračuje témou z prostredia urgentnej medicíny resp. nemocnice. viac »

Londýn: Úspešná Slovenka balí kufre. Chce bývať v Bratislave

Londýn: Úspešná Slovenka balí

pred 15 hodinami

Lucia je úspešná mladá žena, ktorá odišla študovať na univerzitu do Veľkej Británie a celkom neplánovane tam zostala dlhých šestnásť rokov. Dnes je rozhodnutá vrátiť sa späť na Slovensko. Ako jedna z prvých si kúpila byt v PROXENTA Residence, aby si konečne splnila sen o vlastnom bývaní. Lebo „doma je doma.“ viac »


Vraždí bývalých spolužiakov. Kto bude ďalší?!

Kniha Obeť bez tváre

pred 19 hodinami

Severské krimi, ktoré si vychutnáte do poslednej strany. A nový hrdina-vyšetrovateľ, ktorého si zamilujete. Fabian Risk. viac »


Čerešne - dokonalý záŽItok z bývania

Čerešne - dokonalý záŽItok

pred 21 hodinami

Nič nie je krajšie, ako si len tak posedieť pri vodnej lagúne priamo pri dome, nechať deti hrať sa na interaktívnom detskom ihrisku, grilovať si na terase alebo športovať na vlastnom multifunkčnom ihrisku. Našli sme projekt, kde nie je nič nemožné, ktorý poskytne vám a vašej rodine rôznorodé možnosti vyžitia a zmení vašich susedov na priateľov. viac »


Aké sú gastrotrendy pre rok 2018?

Danubius Gastro

včera o 14:00

V roku 2018 sa bude na poli gastronómie naďalej dariť lokálnym produktom, zdravým potravinám a prírodným surovinám. Priať bude hlavne zelenine, kvetinovým chutiam, ale aj kórejskej kuchyni. Známy slovenský šéfkuchár a prezident Slovenského zväzu kuchárov a cukrárov Vojto Artz prezradil, aké sú najaktuálnejšie trendy v gastronómii doma aj vo svete. viac »


Nový Volkswagen Golf Sportsvan: dokonalé rodinné auto existuje!

Nový Volkswagen Golf Sportsvan:

včera o 12:00

Kompaktné rozmery zvonku, kráľovský priestor vo vnútri. To je Golf Sportsvan. Teraz je však novší, krajší, lepšie vybavený a ešte príťažlivejší! Prinášame vám exkluzívny prvý test. viac »


ČSOB nadácia opäť pomáhala tam, kde je to potrebné

ČSOB nadácia opäť pomáhala

včera o 09:00

ČSOB nadácia sa už ôsmy rok snaží svojimi aktivitami prispieť k zlepšeniu kvality života, vzdelávania a zdravia na Slovensku. Vlani podporila desiatky organizácii, škôl aj samospráv sumou prevyšujúcou 567.000 eur. viac »


Jediná kniha svojho druhu na slovenskom knižnom trhu

Jediná kniha svojho druhu
Foto

21.01.2018 13:00

V knihe Volajte pohotovosť sa pohľadom laika pozriete na jadro práce personálu na urgentnom príjme, ktorých vídate v televízii, v novinách ale možno v skutočnosti neviete akú náročnú prácu robia a budete tak mať možnosť spoznať zákutia ich práce, ktoré boli doteraz pre vás možno neznáme. viac »


Mamutia kniha techniky

Mamutia kniha techniky

21.01.2018 09:00

Celosvetový bestseller Mamutia kniha techniky sa dočkal úplne nového vydania a rozšírenia o najnovšie výdobytky vedy a techniky, aby čitatelia pochopili, ako funguje všetko od veterných mlynov až po WiFi. viac »


Sedemnásta kniha jednej z najúspešnejších špionážnych sérií všetkých čias

Sedemnásta kniha jednej z

20.01.2018 19:00

Legendárny Gabriel Allonov. Tajný izraelský agent, ktorého si obľúbili milióny fanúšikov na celom svete. viac »


Nový český film OTCOVA VOLGA čoskoro v kinách. Pozrite si exkluzívne slovenský trailer!

Nový český film OTCOVA

19.01.2018 20:00

Eva (Eliška Balzerová) je kostýmová výtvarníčka, pôžitkárka a manželka šarmantného Ludvíka, ktorý však veľmi nečakane a bez rozlúčenia umrie. Tak nečakane, že jej nestačí povedať, že okrem ich spoločnej dcéry Terezy (Tatiana Vilhelmová) mal ešte rovnako starého nemanželského syna. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!