Utorok, 28. marec 2017. Meniny má Soňa, zajtra Miroslav.

Dobre vedieť

Volkswagen Golf: Všetko, čo potrebujete

pred 18 hodinami

Vynovený Volkswagen Golf je ešte krajší, modernejší a šikovnejší, než doteraz. Popri skvelom podvozku teraz patrí k špičke aj v oblasti konektivity. viac »

UniCredit Bank zlúči úvery s úrokom už od 1,4 % p.a. pri riadnom splácaní

UniCredit Bank zlúči úvery

pred 19 hodinami

Podľa prieskumu UniCredit Bank až dve tretiny Slovákov zvažuje prevedenie úverov do inej banky. viac »


Svedectvá a dôkazy o posmrtnom živote a večnosti

Svedectvá a dôkazy o

včera o 22:00

Objavte poučné, utešujúce a pravdivé príbehy Marka Anthonyho, ktorý pomáha ľuďom komunikovať so svojimi blízkymi v duchovnom svete. Vydajte sa na povznášajúcu cestu, ktorá vás oboznámi so záhadami posmrtného života a zároveň odstraňuje strach a predsudky sprevádzajúce kontakty so svetom duchov. viac »


Prečo priberáme a prečo sme chorí?

Prečo priberáme a prečo

24.03.2017 21:00

V stravovaní prevláda množstvo mýtov a je zložité vyznať sa v nich. Ak chceme pochopiť, ako funguje náš metabolizmus, z akého dôvodu priberáme a prečo nás prenasledujú zákerné choroby, určite by v domácnosti nemala chýbať slovenská kniha Moderné paleo. viac »


Na Slovensko pricestuje manželka hovorcu Kremľa

Na Slovensko pricestuje manželka

24.03.2017 11:00

Agentúra 212 po šiestich rokoch priváža na Slovensko krasokorčuliarku exhibíciu ALEXEI JAGUDIN - HVIEZDNY ĽAD 2017. Tvárou tejto exhibície je niekoľko násobný medailista zo zimných Olympijských hier, zlatý z OH 2002, ALEXEI JAGUDIN. viac »


Moderné triky, ako dosiahnuť úspech

Moderné triky, ako dosiahnuť

24.03.2017 10:00

Už ste sa niekedy cítili vinní za to, že ste nestihli ísť do fitka? Konečne sa ste sa naučili základy meditácie a potom ste s tým skončili? Ľutujete, že netrávite dosť času so svojimi deťmi, partnerom, priateľmi alebo starnúcimi rodičmi? viac »


Vražedná zoznamovacia aplikácia

Kniha Smäd

23.03.2017 19:00

Veľmi obľúbená a využívaná zoznamovacia aplikácia Tinder sa stala nástrojom smrti. Vďaka nej vraždí brutálny zločinec a neštíti sa ničoho. Dokonca si z krvi jednej z obetí pripraví smoothie...Bloody Ewa, podľa jej mena. Jediný, kto ho môže dostať, je detektív Harry Hole. viac »


Opadávanie omietky, plesnivé steny a podlahy, alebo zvlhčené tapety?

Opadávanie omietky, plesnivé steny

23.03.2017 15:00

Pokiaľ vo vašej domácnosti pozorujete podobné príznaky, mali by ste zvýšiť pozornosť. Určite sa jedná o problém s nadmernou vlhkosťou. Optimálna vlhkosť sa pohybuje na úrovni 45% - 60%. V prípade, že sa táto úroveň zvýši, nechcene podporujete vznik a rast mikroorganizmov, baktérii a roztočov. viac »


Výstavisko Agrokomplex opäť plné poľnohospodárskej techniky

Ilustračné foto - Agrokomplex

23.03.2017 14:00

Na prestížnom medzinárodnom podujatí Agrosalón 2017 bude prezentovať poľnohospodárske stroje a mechanizáciu viac ako 105 vystavovateľov z 8 krajín. Výstavná plocha Agrosalónu je na 16 821 m2. Cieľom výstavy je zabezpečiť vysokú odbornú úroveň, prezentovať inovácie a technológie v poľnohospodárstve. Záštitu nad veľtrhom prevzala ministerka pôdohospodárstva ... viac »


Svet, kde vládnu muži

Kniha Prevtelenie

23.03.2017 12:00

Do zabudnutého írskeho kraja akoby moderné časy ešte nedorazili. A predsa sa oň mnohí začali zaujímať. K O’Donnellovcom prichádzajú ľudia z celého Írska, ba i z cudziny, aby si obzreli ich jedenásťročnú dcéru Annu, ktorá už niekoľko mesiacov nič nezjedla a tvrdí, že žije z manny nebeskej. Všetci sú presvedčení, že je to zázrak... viac »


Vzdelanie je základ, školské počty pri diaľniciach nefungujú

Vzdelanie je základ, školské

23.03.2017 11:00

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska (ZSPS) prichádza s expertnou iniciatívou pod názvom Fórum stavebných investícií. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.