Pondelok, 23. apríl 2018. Meniny má Vojtech, zajtra Juraj.

Kauzy

Prípad, ktorý zaujal celé Slovensko: Eva mala plánovať vraždu manžela, opäť ide pred súd

Eva Zámečníková

Eva Zámečníková

včera o 16:35

BRATISLAVA - Najvyšší súd (NS) SR na budúci týždeň naplánoval verejné zasadnutie v mediálne sledovanom prípade Evy Z., ktorú prokurátor obžaloval z prípravy vraždy jej manžela. Eva Z. sa pred súd postaví 24. apríla tohto roka. O termíne verejného zasadnutie informuje NS SR na svojej internetovej stránke. viac »

Ministerka Laššáková má na krku ďalšiu kauzu: Vyúčtovala kultúrne akcie, ktoré sa nikdy nekonali

Ľubica Laššáková

20.04.2018 12:00

BANSKÁ BYSTRICA - Ako sa zdá, nová ministerka kultúry Ľubica Laššáková, s ktorou je nespokojná väčšina umeleckej obce, má toho na rováši viac. V banskobystrickej časti Podlavice mala na starosti účtovanie kultúrnych akcií. Aj takých, ktoré sa nekonali. viac »


Spravodlivosť nemá šancu: Policajt odhalil, ako NAKA chráni vagabundov, politikov a oligarchov

Tibor Gašpar

18.04.2018 10:14

BRATISLAVA – Spravodlivosť by mala byť slepá a zákony platiť rovnako pre všetkých. Slováci však tomu neveria a ich pocit, že veľké ryby sú beztrestné, potvrdzujú aj štatistiky. Nám sa podarilo získať autentický rozhovor s policajtom, ktorý popísal, prečo je to tak. Jeho odhalenie je šokujúce a naznačuje, že ho nemusí zmeniť ani odchod riaditeľa policajného ... viac »


Po zatajovaní priznal pravdu! Šéf v NAKA spájaný s megakauzami v tichosti pokračuje

Róbert Krajmer

17.04.2018 13:30

BRATISLAVA - Slováci žili v tom, že škandalózny policajt Róbert Krajmer už nie je vo funkcii šéfa protikorupčnej jednotky NAKA. Koncom marca oznámil, že končí. Polícia však okolo celej kauzy robila tajnosti. A dnes sme sa dozvedeli prečo. Policajný prezident Tibor Gašpar totiž priznal, že Krajmer je stále vo funkcii. viac »


Mazurek pred súdom: Protest na čele s Kotlebom, kamarát Róm a poriadne mastná pokuta

Na snímke poslanec NR

16.04.2018 16:10

BANSKÁ BYSTRICA - Výsluchom svedka a prezentáciou listinných dôkazov pokračuje dnes na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici hlavné pojednávanie s poslancom Národnej rady SR za Kotlebovu stranu Milanom M. Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry podal na neho obžalobu pre prečin hanobenia národa, rasy a presvedčenia v súbehu ... viac »


Právnik Markízy predložil nový dôkaz: Má spochybňovať Ruskov podpis na zmenkách pre Kočnera

Právnik Markízy predložil nový

16.04.2018 15:10

BRATISLAVA - Na Okresnom súde (OS) Bratislava V v pondelok pokračovalo hlavné pojednávanie v prípade zmenkovej kauzy týkajúcej sa TV Markíza a jej bývalého riaditeľa Pavla Ruska. Ide o zmenku vo výške 8,3 milióna eur, kde na strane žalobcu figuruje spoločnosť Mariána Kočnera Správa a inkaso zmeniek, s. r. o., a na strane žalovaných Pavol Rusko a spoločnosť ... viac »


Už zajtra bude pokračovať kauza zmeniek: Markíza má predložiť dôkaz o ich nepravosti

Marián Kočner a Pavol

15.04.2018 13:25

BRATISLAVA - V kauze "Kočnerove zmenky" chce na pondelkovom (16.4.) pojednávaní predložiť TV Markíza ďalší dôkaz o tom, že nárok protistrany nie je odôvodnený. viac »


Spokojný Harabin: Od prokuratúry opäť vysúdil 150-tisícové odškodné

Štefan Harabin

13.04.2018 16:05

BRATISLAVA - Sudca Najvyššieho súdu SR Štefan Harabin opäť vysúdil odškodné od Generálnej prokuratúry SR 150.000 eur za to, že vtedajší generálny prokurátor Dobroslav Trnka na tlačovej konferencii potvrdil novinárom existenciu prepisu telefonátu medzi Harabinom a drogovým dílerom Bakim Sadikim. Na rozsudok, ktorý nie je právoplatný, upozornil Denník N. viac »


Nové odhalenia v Druckerovom škandále s pozemkami: Dôkazy z účtovníctva a spojenie s Rážom

Tomáš Drucker

13.04.2018 12:00

BRATISLAVA - Na ministra vnútra Tomáša Druckera sa to valí z každej strany. Líder OĽaNO Igor Matovič upozornil na podozrivo nízke ceny, za ktoré kúpila firma jeho manželky pozemky pri Trnave. Drucker tvrdí, že nevie, ako prebehli reštitúcie pozemkov, ktoré kúpila jeho žena. Na svetlo však vyšli nové informácie. Priateľom ľudí okolo pozemkov je Jozef ... viac »


VIDEO Machinácie okolo národnej kultúrnej pamiatky: V jej pozadí sú Bödör a Krajmerová

Machnáč v Trenčianskych Tepliciach
FotoVideo

12.04.2018 08:59

TRENČIANSKE TEPLICE - Budova liečebného domu Machnáč je dodnes považovaná za jeden z najvýznamnejších medzinárodných príkladov európskeho funkcionalizmu. Dnes je pohľad na Machnáč žalostný, a tak sa aktivisti rozhodli bojovať proti jeho "účelovému chátraniu". viac »


Spoločnosť Mlynské pole: Tvrdenia Matoviča sú zavádzajúce, chce vyvolať senzáciu

Igor Matovič

10.04.2018 18:50

BRATISLAVA - Tvrdenia šéfa OĽaNO Igora Matoviča o tom, že minister vnútra Tomáš Drucker (nominant Smeru-SD) a jeho manželka Lucia nadobudli cez firmu Logaro pozemky v Špačinciach podozrivo lacno, sú zavádzajúce a majú len vyvolať senzáciu, uviedol to Dušan Dvorecký, konateľ spoločnosti Mlynské pole, ktorá Lucii Druckerovej dané pozemky predala. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!