Streda, 23. august 2017. Meniny má Filip, zajtra Bartolomej.

Kauzy

Zvrat v megakauze eurofondov! Danka kritizovali za biznis Smeru, Mostu a ľudí z Bonaparte

Andrej Danko

Andrej Danko

včera o 15:30

BRATISLAVA - Pri prvej eurofondovej výzve Petra Plavčana (SNS) za 300 miliónov eur sa najviac darilo firme blízkej bývalému ministrovi za Smer-SD. Vyše šesť miliónov eur získala aj firma podnikateľa, ktorý vlastní nehnuteľnosti v luxusnom komplexe Bonaparte. viac »

Ďalší problém u Kaliňáka: Nemocnica sv. Michala porušila zákon

Ďalší problém u Kaliňáka:

včera o 12:10

BRATISLAVA - Nemocnica sv. Michala nepostupovala podľa Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO) pri obstarávaní svojho komplexného vybavenia v súlade so zákonom. Uviedol to riaditeľ Nadácie Zastavme korupciu Pavel Sibyla. viac »


Špeciálna prokuratúra ešte nemá Bašternákov spis v súvislosti s účinnou ľútosťou

Špeciálna prokuratúra ešte nemá

včera o 11:35

BRATISLAVA – Polícia zatiaľ nedoručila na Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) spisový materiál v prípade daňového trestného činu obvineného podnikateľa Ladislava Bašternáka, ktorý mal podľa informácií médií vypovedať v uplynulých dňoch pred policajným vyšetrovateľom a prejaviť účinnú ľútosť. Informovala o tom hovorkyňa ÚŠP Jana Tökölyová. viac »


Kauza pokračuje: Polícia sa zaoberá komunikáciou Kollára s mladistvou na internete

Kauza pokračuje: Polícia sa
Foto

21.08.2017 15:40

BRATISLAVA – Polícia stále vyšetruje prípad komunikácie poslanca Národnej rady (NR) SR Borisa Kollára (Sme rodina) s mladistvou ženou na sociálnej sieti. Uviedol to hovorca Prezídia Policajného zboru Martin Wäldl. viac »


Plavčan stopol vyplácanie podozrivých eurofondov: Firmám neodišlo jediné euro

Peter Plavčan

09.08.2017 19:54

BRATISLAVA - V medializovanej kauze eurofondov zatiaľ nebolo firmám vyplatené ani jedno euro. V Televíznych novinách na Markíze to uviedol minister školstva, vedy, výskumu a športu Peter Plavčan. viac »


Nová nádej pre veriteľov: Súd posiela Hydrostav do likvidácie

Nová nádej pre veriteľov:

04.08.2017 11:50

BRATISLAVA – Okresný súd Bratislava I. posiela akciovú spoločnosť Hydrostav do likvidácie. Ako sa uvádza v uznesení, ktoré má agentúra SITA k dispozícii, bratislavský okresný súd pri rozhodnutí vychádza z právoplatných rozsudkov krajského a okresného súdu v Trenčíne, podľa ktorých má spoločnosť Hydrostav pohľadávky voči viacerým osobám, ktoré boli uznané za vinné. viac »


Brutálny prípad sériového vraha zo Zliechova pokračuje: Detaily popráv, počet obetí môže vzrásť

Brutálny prípad sériového vraha
FotoVideo

20.07.2017 15:03

BRATISLAVA - Brutálny prípad sériového vraha zo Zliechova pokračuje. Riaditeľ Národnej kriminálnej agentúry dnes na tlačovej konferencii Policajného zboru SR zverejnil ďalšie informácie, podľa ktorých môže počet obetí ešte narásť. Prípad figuroval pod výstižným názvom Beštia. viac »


Valiace sa kauzy si vypýtali svoju daň: Kolaps Jána Slotu krátko pred súdom

Valiace sa kauzy si

29.06.2017 11:30

BANSKÁ BYSTRICA – Na pracovisku Špecializovaného trestného súdu v Banskej Bystrici sa dnes malo začať hlavné pojednávanie s expolitikom Jánom Slotom, ktorý však pre zdravotné problémy na súd neprišiel. viac »


Sociálnu pracovníčku z prípadu utýranej Lucky právoplatne odsúdili

Mária Hauskrechtová
Foto

21.06.2017 13:50

BRATISLAVA – Krajský súd (KS) v Bratislave dnes zamietol odvolanie obžalovanej Márie Hauskrechtovej, sociálnej pracovníčky, ktorá bola obžalovaná zo zanedbania si povinností v súvislosti s utýraním päťročnej Lucky Luknárovej. viac »


Zvrat v prípade mŕtveho Gauliedera! Šokujúce zistenia z pitvy, verzia o samovražde má trhlinu

Zvrat v prípade mŕtveho

13.06.2017 21:49

GALANTA – V tele bývalého poslanca Národnej rady SR Františka Gauliedera bola po jeho tragickej smrti zistená látka, ktorá mohla mať významný vplyv na jeho správanie. Zatiaľ nie je jasné, akým spôsobom, kedy a v akom množstve sa mohla do tela dostať. Informoval o tom právny zástupca rodiny Gauliederovcov Ján Foltán. viac »


Prípad expolicajta Tiefenbacha ostáva na súde, opakovane im vyčíta zaujatosť

Prípad expolicajta Tiefenbacha ostáva

13.06.2017 17:05

BRATISLAVA - Podľa dnešného verdiktu Najvyššieho súdu SR ostáva medializovaný prípad expolicajta Ľuboša Tiefenbach na Okresnom súde Bratislava V. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.