Pondelok, 27. marec 2017. Meniny má Alena, zajtra Soňa.

Kauzy

Opozícia chce odvolať ministra Richtera: Nové odhalenie v kauze Čistý deň, podvod!

Ján Richter

Ján Richter

23.03.2017 13:02

BRATISLAVA - Opozícia podá na budúci týždeň v piatok 31. marca návrh na odvolanie ministra práce Jána Richtera (Smer-SD). Dôvodom je jeho konanie v kauze Čistý deň. Podľa opozície kauzu minister kryje a k jej obetiam, ktorými sú deti-klienti zariadenia, sa správa nehanebne. Svoj zámer oznámili opozičné strany SaS a OĽaNO-NOVA na dnešnej tlačovej konferencii ... viac »

Policajný prezident prezradil detaily o obvinení Bašternáka! Podnikateľovi šťastie praje

Policajný prezident prezradil detaily

23.03.2017 13:01

BRATISLAVA – Vyšetrovateľ Národnej jednotky finančnej polície Národnej kriminálne agentúry (NAKA) mohol obviniť podnikateľa Ladislava Bašternáka len z trestného činu neodvedenia dane a poistného, pretože v roku 2012 v Trestnom zákone nebol zakotvený trestný čin daňového podvodu. K téme sa dnes vyjadril aj prezident Policajného zboru Tibor Gašpar. viac »


Kaliňák prvýkrát prehovoril po obvinení Bašternáka: Polícia robí to, čo má

Robert Kaliňák

22.03.2017 12:58

BRATISLAVA – Polícia koná tak, ako má konať. Minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD) tak po dnešnom zasadnutí vlády reagoval na to, že polícia obvinila Ladislava B. zo zločinu neodvedenia dane a poistného. viac »


Polícia raziu v Bašternákovej firme oddialila oprávnene, hovorí Gašpar

Tibor Gašpar

20.03.2017 13:35

BRATISLAVA - Polícia vykonala prehliadku v spoločnosti Vega plus, keď na to boli splnené všetky zákonné podmienky. Ako dnes novinárom povedal prezident Policajného zboru Tibor Gašpar, policajti, ktorí mali v júni minulého roku príkaz na vykonanie prehliadky, po príchode na miesto zistili, že na danej adrese je len administratívne sídlo spoločnosti a ... viac »


Korupčná kauza ťahá pod hladinu ďalších: Obvinený je aj starosta Devínskej

Milan Jambor

20.03.2017 13:15

BRATISLAVA - Medzi obvinenými v kauze ponúkania úplatku pre úradníka Okresného úradu Bratislava je aj starosta bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves Milan J. Ako dnes na brífingu informoval policajný prezident Tibor Gašpar, obvinený v úlohe sprostredkovateľa kontaktoval koncom januára zamestnanca Okresného úradu v Bratislave. viac »


Kiska stratil trpezlivosť, drsný odkaz v kauze Čistý deň: Zneužívanie detí, neprijateľné!

Andrej Kiska

17.03.2017 13:20

BRATISLAVA - Prezident SR Andrej Kiska píše kvôli kauze Čistý deň ministrovi práce Jánovi Richterovi (Smer-SD). Má totiž podozrenia, že v resocializačnom zariadení v Galante dochádza v súvislosti s mediálnymi výstupmi k ohrozovaniu alebo porušovaniu práv detí. viac »


Matovič otvára ďalšiu kauzu: Najväčší korupčný škandál bol v SCP Ružomberok

Matovič otvára ďalšiu kauzu:

17.03.2017 12:00

BRATISLAVA – Najväčší korupčný škandál na Slovensku sa mal udiať v SCP Ružomberok. Vedieť mal o tom bývalý slovenský premiér Vladimír Mečiar či bývalý šéf SIS Ivan Lexa. Tvrdí to opozičné hnutie OĽaNO-NOVA. Pýta sa, prečo v tejto veci nekonal následne expremiér Mikuláš Dzurinda či súčasný predseda vlády Robert Fico (Smer-SD). OĽaNO-NOVA Fica vyzvalo, ... viac »


Kauza odvolaného arcibiskupa ukončená: Bezák prehovoril, ako teraz vyzerá jeho život

Róbert Bezák

16.03.2017 11:45

BRATISLAVA - Emeritný arcibiskup Róbert Bezák je momentálne na Slovensku. Pri tejto príležitosti porozprával, ako vyzerá jeho bežný život po ukončení jeho kauzy. viac »


Pomočila a zneuctila korán: Obvinenú Sheilu dnes prepustili na slobodu

Sudca Sheilu poslal do

07.03.2017 15:10

BRATISLAVA - Senát Najvyššieho súdu SR dnes na neverejnom zasadnutí rozhodol o prepustení obvinenej Sheily Sz. z väzby na slobodu. Ako informoval tlačový odbor NS SR, väzbu súd nahradil dohľadom probačného a mediačného úradníka. viac »


Východoslovenská energetika reaguje na Matoviča: Zákazníkov neplánujeme odpojiť

Východoslovenská energetika reaguje na

28.02.2017 21:30

KOŠICE - Východoslovenskí energetici neplánujú odpájať ľudí od dodávky elektriny pre prípadné nezaplatenie januárových či februárových faktúr. Ako informovala spoločnosť Východoslovenská energetika (VSE), k dnešnému dňu žiadnemu zákazníkovi neprerušila dodávku elektriny pre neplatenie zvýšených záloh pre rok 2017. viac »


Zvrat v korupčnej kauze: Obvinený Peter bude nakoniec stíhaný väzobne

Zvrat v korupčnej kauze:

28.02.2017 17:15

BRATISLAVA - Zamestnanec poľnohospodárskej platobnej agentúry Peter O. obvinený v korupčnej kauze bude definitívne stíhaný väzobne. Rozhodol o tom dnes popoludní Najvyšší súd SR (NS SR). viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?