Štvrtok, 19. január 2017. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Terorizmus

Jediný preživší terorista z Paríža svoj čin neľutuje, priznal sa v liste

Salah Abdeslam, člen teroristickej

13.01.2017 11:40

PARÍŽ - Jediný žijúci člen teroristických kománd, ktoré 13. novembra 2015 zaútočili v Paríži a okolí, sa v listoch z väzenia adresovaných nemenovanej žene priznal, že sa nehanbí za to, čo spáchal. V listoch píše aj o svojom vzťahu k islamu. viac »


K útoku v Jeruzaleme sa prihlásila palestínska skupina: Krajina čelí ďalším vyhrážkam

K útoku v Jeruzaleme

10.01.2017 06:05

JERUZALEM - K nedeľňajšiemu útoku nákladným autom vo východnom Jeruzaleme, ktorý si vyžiadal štyri obete na životoch a 17 zranených, sa prihlásila doteraz neznáma palestínska skupina. viac »


Belgicko žije v strachu: Teroristická hrozba v roku 2017 je medzi ľuďmi aktuálnou témou

Policajti sú v Bruseli

09.01.2017 21:10

BRUSEL – Každý piaty Belgičan očakáva, že sa v najbližšom roku v jeho štvrti alebo blízkom okolí odohrá teroristický útok. Vyplýva to z prieskumu Belgického inštitútu pre cestnú bezpečnosť (IBSR). Tretina opýtaných pre vlaňajšie samovražedné atentáty zmenila svoje správanie. viac »


Piati samovražední útočníci v Nigérii: Atentáty neprežili dve ženy

Ilustračné foto

09.01.2017 13:35

MAIDUGURI - Životy najmenej troch civilistov si vyžiadali bombové útoky piatich samovražedných atentátnikov, ktorí sa dnes pokúsili preniknúť do mesta Maiduguri na severovýchode Nigérie. Pri výbuchu zomreli aj všetci piati útočníci vrátane dvoch žien. viac »


Polícia v Izraeli zadržala deväť podozrivých v súvislosti so včerajším útokom

Polícia v Izraeli zadržala

09.01.2017 12:00

JERUZALEM - Izraelská polícia zadržala deväť podozrivých v súvislosti s víkendovým útokom kamiónom v Jeruzaleme. Oznámili to dnes izraelské bezpečnostné zložky. viac »


Atentát v Egypte: Ozbrojenci spustili paľbu a potom nastúpil samovražedný útočník

Ilustračné foto

09.01.2017 10:28

KÁHIRA - Najmenej deväť ľudí zahynulo dnes pri výbuchu bomby, ktorú samovražedný atentátnik odpálil v egyptskom meste al-Aríš na nepokojnom Sinajskom polostrove. Informovala o tom egyptská armáda. viac »


Poplach vo Frankurte: Pre 50-kilovú bombu v rieke evakuovali tisíc ľudí!

Poplach vo Frankurte: Pre

08.01.2017 20:08

FRANKFURT NAD MOHANOM - Bombu z druhej svetovej vojny dnes bezpečne odstránili z rieky Mohan v nemeckom Frankfurte nad Mohanom, kde kvôli tomu evakuovali takmer tisíc ľudí. Napokon sa ukázalo, že 50-kilogramová letecká bomba nepotrebuje zneškodniť, pretože nemala detonátor, uviedla polícia. viac »


Islamisti z Daeš terorizujú Bagdad: Pri vlne explózii dnes zomrelo najmenej 23 ľudí

Islamisti z Daeš terorizujú

08.01.2017 16:56

BAGDAD - Vlna teroristických útokov, ktoré sa dnes odohrali v rôznych častiach irackej metropoly Bagdad, si vyžiadala životy najmenej 23 ľudí. Zo zodpovednosti za ne je obviňovaná extrémistická organizácia Islamský štát (IS), ktorá naďalej ovláda časť irackého územia. viac »


Polícia v Rijáde predišla útoku: Výbušniny mali teroristi pri sebe, boli však zneškodnení

Ilustračné foto

07.01.2017 21:15

DUBAJ - Ministerstvo vnútra Saudskej Arábie dnes informovalo o zneškodnení dvoch predpokladaných teroristov. Stalo sa tak v rámci operácie jednotiek osobitného určenia, ktorá sa uskutočnila dnes na severe metropoly krajiny - Rijádu. viac »


Rita (†26) doplatila na osudové slová: Svoju smrť v Istanbule predpovedala na Facebooku

Rita (†26) doplatila na
Foto

07.01.2017 08:20

ISTANBUL - Životný osud Rity Chamiovej dojal celý svet. Dvadsaťšesťročná žena sa stala obeťou fanatika, ktorý na Silvestra postrieľal v istanbulskom nočnom klube 39 ľudí. Predtým, ako mladá študentka zomrela v náručí svojho snúbenca, položartom predpovedala svoju smrť na Facebooku. Zarážajúce je, že naozaj zomrela pri teroristickom útoku. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?