Pondelok, 20. február 2017. Meniny má Lívia, zajtra Eleonóra.

Zaujímavosti

Žena štuchala do manžela (†25), aby nechrápal: Keď sa zobudila, čakal ju najhorší pohľad

Žena štuchala do manžela
Foto

pred 3 hodinami

NORHUMBERLAND - Myslela si, že jej manžel iba tvrdo zaspal a zo sna ju budí jeho chrápanie. Skutočnosť však bola oveľa desivejšia. Lisa do Lewisa štuchla, aby ju prestal budiť zo spánku. Keď sa potom dozvedela, čo sa v tú noc dialo, na smrť zbledla. viac »


Dievčatko (7) požiadalo o prácu v Google: Ozval sa jej sám najvyšší, toto odpísal

Dievčatko (7) požiadalo o
Foto

pred 4 hodinami

HEREFORD - Má iba sedem rokov, no o svojej budúcnosti má jasnú predstavu. Rozhodla sa kontaktovať jednu z najznámejších IT spoločností s dôležitou prosbou. Ručne napísaný list obsahoval žiadosť o miesto vo firme. Rodičom tejto malej princeznej ani nenapadlo, že vo svojej schránke nájdu jedného dňa odpoveď z najvyšších radov. viac »


Vedecká supersenzácia: Do dvoch rokov možno budú po Zemi chodiť prehistorické monštrá

Vedecká supersenzácia: Do dvoch

pred 4 hodinami

CAMBRIDGE - Vedci prišli s ohromujúcim nápadom - chcú oživiť mamuty, ktoré vyhynuli pred tisíckami rokov. Možné to bude vďaka zmiešaniu ich génov s génami slonov. Tieto monštruózne tvory by sa tak opäť mohli prechádzať po tejto Zemi už o dva roky. viac »


Črtá sa nová liečba rakoviny: Obávaná črevná baktéria dokáže zázraky

Črtá sa nová liečba

pred 4 hodinami

SOUL – Objav juhokórejských vedcov zaujal celý svet. Zistili, že s rakovinou dokáže bojovať aj nebezpečná črevná baktéria, ktorá mobilizuje imunitný systém, aby cielene ničil rakovinové bunky. Testy účinkov na zvieratách skončili s prekvapivými výsledkami. viac »


Huskyho držali v klietke: VIDEO jeho úteku, zachránil ďalších psov

Huskyho držali v klietke:
Video

pred 4 hodinami

PEKING - Čínska štátna televízia odvysielala pozoruhodné video. Dokumentuje, že niektoré psy dokážu oveľa viac, než si ľudia myslia. Sibírsky husky je príkladom ozajstného psieho hrdinu. viac »


TV TIPY: Zažite školu s Igorom Hnízdom, vyšetrovanie mníchov či dobrodružstvo so Zorrom

Ilustračné foto

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Legendy, vrahovia, hrdinovia či len bežní ľudia s obyčajnými problémami, odveké boje za spravodlivosť, ako aj príbehy lásky. Toto všetko nájdete v našich TV tipoch s nádychom histórie. viac »


Útok, na ktorý sa zabúda: Pred 75 rokmi predviedli smrtiaci nálet

Útok, na ktorý sa

pred 5 hodinami

DARWIN/PRAHA - Pred 75 rokmi, 19. februára 1942, len desať týždňov po útoku na základňu Pearl Harbor, vykonali japonské lietadlá nálet na austrálske mesto Darwin. Pri nálete zahynulo vyše 240 ľudí. Išlo o prvý a zároveň najväčší útok zahraničnej mocnosti proti Austrálii. viac »


Jaskyne na Morave mali ukrývať nadprirodzené tajomstvá: Lovci duchov odhalili pravdu

Jaskyne na Morave mali
FotoVideo

pred 5 hodinami

BRNO - Členovia tímu Slovak Ghost Hunters mali pred sebou ďalšie vyšetrovanie. Tentokrát sa vybrali na susednú Moravu, kde na nich čakala veľká výzva. Vybrali sa na miesto, kde si vzalo život jedno nešťastné dievča a neskôr aj jeho mama. viac »


Krásne vlasy môžete mať aj v zime: Stačí im len dopriať správnu starostlivosť

Krásne vlasy môžete mať

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Mali by byť korunou našej krásy, no nevydržia dlho vo forme, ak sa o ne nestaráme správne. Je potrebné ich rozmaznávať v každom ročnom období. Reč je o vlasoch, ktoré nemôžete zanedbať ani v zime. viac »


Pomáhame len vďaka Vám.

Pomáhame len vďaka Vám.

pred 7 hodinami

V roku 2016 sa stalo vo svete veľa. Viaceré dlhotrvajúce konflikty sa zatiaľ nepodarilo vyriešiť, naopak v minulom roku eskalovali. Či už hovoríme o denne sledovanej Sýrii, alebo o krajinách, ktoré máme menej na očiach, ako Južný Sudán alebo Kongo. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!