Sobota, 25. marec 2017. Meniny má Marián, zajtra Emanuel.

Zaujímavosti

Živú Barbie má aj Česko: FOTO Pozrite sa, ako sa Gabriel zmenila za dva roky

Gabriel Jiráčková

Gabriel Jiráčková

Foto
pred 48 minútami

PRAHA - Pred dvomi rokmi urobila Gabriel Jiráčková životné rozhodnutie, vďaka ktorému by ste ju dnes nespoznali. Absolútne ju očaril zahraničný fenomén Bimbo Barbie. Mladá žena si zaumienila, že sa stane hračkárskou ikonou z detstva. viac »

FOTO Filmár sa ponoril do najhlbšieho miesta na Zemi: Dúfal, že narazí na tajomnú príšeru

Okolie Mariánskej priekopy je

pred hodinou

HONOLULU/PRAHA - Najhlbšia oceánska priekopa na Zemi je pustým miestom pripomínajúcim mesačnú krajinu. Vyhlásil to hollywoodsky režisér James Cameron, keď sa vrátil z expedície do hlbiny Challenger v Mariánskej priekope, takmer 11 kilometrov pod hladinou Tichého oceánu. Tvorca filmu Titanic bol len tretím človekom, ktorý najhlbšie miesto na Zemi dosiahol, ... viac »


Operácia London Bridge: Zverejnili, čo sa stane, keď zomrie kráľovná Alžbeta II.

Britská kráľovná Alžbeta II.
Foto

pred hodinou

LONDÝN - Napriek skutočnosti, že britská kráľovná Alžbeta II. sa vo svojich deväťdesiatich rokoch teší dobrému zdraviu, existuje podrobne vypracovaný plán toho, čo sa stane, keď zomrie, napísal britský denník The Guardian. Podľa neho rovnako ako v prípade kráľovninho otca Juraja VI., kedy sa najvyššie vládne inštitúcie o jeho úmrtí informovali kódovým ... viac »


Prelomový výskum o rakovine: Známe tabletky vraj ženám zaručia 30 rokov bez nej!

Prelomový výskum o rakovine:

pred hodinou

ABERDEEN - Medicína čelí novej výzve. Pozornosť vedcov sa počas uplynulých 50 rokov zameriavala na pilulku, ktorá by mohla ženy chrániť až 30 rokov pred niektorými druhmi rakoviny. Výsledky výskumu sú o to významnejšie, že sledoval účinky tabletiek, ktoré na trhu existujú už dlhé roky. viac »


Nie je vaše poistenie nehnuteľnosti len vyhadzovanie peňazí?

Nie je vaše poistenie

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Skontrolujte si svoje staré zmluvy, za ostatný čas sa niektoré okolnosti zmluvy mohli zmeniť. Tí z nás, ktorí budú na zmeny pripravení, môžu ušetriť nemalé peniaze. viac »


FOTO „Zmŕtvychvstanie“ 700-ročného muža: Takto vyzeral chudobný človek z 13. storočia

FOTO „Zmŕtvychvstanie“ 700-ročného muža:

pred 4 hodinami

LONDÝN - Britskí archeológovia majú celkom dobre zmapované, ako žila v stredoveku stredná trieda obyvateľov, prípadne sa zameriavajú na telá prominentov, akými bol kráľ Richard III., no o chudobnej vrstve toho vedia iba málo. Práve preto sa teraz pozornejšie pozreli na kostry obyčajných smrteľníkov, ktoré našli na cintoríne v Cambridge. V rámci výskumného ... viac »


Mladík poslal firmám životopis, ktorý sa dal zjesť: Toto personalistom otvorilo ústa

Mladík poslal firmám životopis,

pred 4 hodinami

SAN FRANCISCO - Ako dosiahnuť, aby váš životopis vynikol spomedzi ostatných? Lukas je 25-ročný marketér, ktorý pochádza z Litvy, chcel však nadobudnúť pracovné skúsenosti v San Franciscu. Keď uvažoval nad tým, ako si posilniť svoje šance na trhu práce, dostal geniálny nápad. Rozhodol sa, že sa osobne postará o to, aby firmy jeho životopis neprehliadli. ... viac »


Nové ročné obdobie, nové ja: Naštartujte na jar zdravé telo i myseľ!

Ste pripravení na nové

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Konečne je tu jar. Slnečné lúče sa predierajú spomedzi mraky a dodávajú nám pozitívnu energiu. Je na čase pustiť sa do jarného upratovania. Zbavte sa nepotrebných vecí, upracte si vo svojej duši. Niet sa čoho báť, je na čase dať priestor novým výzvam a snom. Prinášame vám 12 rád, ako na jar naštartovať zdravé telo aj myseľ. viac »


VIDEO nočnej mory každej ženy: Útočník dostal chuť na sex, ale žena (22) mala veľké šťastie

VIDEO nočnej mory každej
Video

pred 16 hodinami

LONDÝN - Bezpečnostná kamera zachytila strašidelnú skúsenosť 22-ročnej ženy na tmavej ulici. Dievčina netušila, že má v pätách násilníka, ktorý ju tajne sleduje a čaká len na moment prekvapenia. viac »


Čistý blázon: Muž (45) si napchal do zadnice... neuveríte čo, potom prišlo peklo

Ilustračné foto

pred 16 hodinami

PEKING - Muža, ktorý si vložil do svojho análu dve živé ryby, previezli do nemocnice s obrovskými bolesťami brucha. Sám sa priznal k tomu, že bol v tom čase pod vplyvom alkoholu. Zábava sa však zmenila na boj o život po tom, čo skončil na jednotke intenzívnej starostlivosti a museli ho operovať. viac »


Príbeh ako z filmu: FOTO Nemec (44) zmeškal let, už tri mesiace žije na letisku v Brazílii

Príbeh ako z filmu:

pred 16 hodinami

RIO DE JANEIRO - Na letisku brazílskeho mesta Gaurulhos v metropolitnej oblasti Sao Paulo žije už tri mesiace tajomný Nemec, ktorý zmeškal v decembri nadväzujúci let. Podľa spravodajského portálu Globo nemal Stephan Brode (44) dostatok peňazí na kúpu novej letenky. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.