Streda, 17. január 2018. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Zaujímavosti

Na Rusko útočí príroda: FOTO z najmrazivejšej dediny na svete, v Moskve prišli o slnko

Dievčine zamrzli aj mihalnice

Dievčine zamrzli aj mihalnice

FotoVideo
pred 9 minútami

MOSKVA - Rusko v posledných týždňoch zažíva doslova extrémne počasie. V Jakutsku napríklad klesli teploty k takmer novým rekordom, zatiaľ čo Moskva zas bojuje s nedostatkom slnečného svitu. Zima bola v Rusku vždy tuhá, no tento rok sa naozaj prekonáva. viac »

Vedci o tom, prečo klamú tínedžeri: Povie, že ide spať ku kamarátovi, ale v skutočnosti...

Vedci o tom, prečo

pred 40 minútami

PARÍŽ - Dospievajúca mládež má často len mlhavé poňatie o pravde a často flirtuje so lžou. Prečo je to tak? Ako máme reagovať, keď náš adolescent klame? Na tieto otázky sa pokúsil vo svojom článku odpovedať francúzsky týždenník L´Express. viac »


Mamička zverejnila veľmi intímnu FOTO po 36-hodinovom pôrode: Tvrdá kritika lekárov

Mamička zverejnila veľmi intímnu
Foto

pred 40 minútami

COLUMBUS - S fotografiou práve narodeného bábätka vo svojom náručí sa pochválila mladá Američanka z Ohia. Avšak na záberoch by ste márne hľadali sterilné nemocničné vybavenie alebo zdravotný personál. Usmiata mamička je zachytená vo svojej kúpeľni tesne po tom, ako porodila v domácom prostredí. viac »


FBI odtajnila dokumenty: Šesť tvrdení, ktoré majú dokazovať, že Hitler predstieral vlastnú smrť

Konšpiračné teórie o úteku
Foto

pred hodinou

BRATISLAVA - Smrť najkrutejšieho nemeckého diktátora všetkých čias je dodnes veľkou záhadou. Existuje niekoľko konšpiračných teórií, ktoré okrem iného tvrdia, že Adolf Hitler nespáchal samovraždu a utiekol. Podľa niektorých historikov sa dokonca preplavil ponorkou do Latinskej Ameriky a umrel prirodzenou cestou. viac »


FOTO, ktoré naháňa hrôzu: Z oceánu vylovili žraloka so strašidelnými čeľusťami

FOTO, ktoré naháňa hrôzu:

pred hodinou

TAITUNG - Zábery úlovku, ktorý bol z hlbín Tichého oceánu vytiahnutý v okrese Taitung County na Taiwane, naháňajú hrôzu. Vzácny a málo známy druh žraloka na prvý pohľad pripomína príšeru z filmového trháku Ridleyho Scotta. viac »


V supermarkete urobili obrovskú chybu: Predali jedovatý úlovok, ľuďom hrozí strašná smrť

V supermarkete urobili obrovskú

pred hodinou

TOKIO - Japonské mesto Gamagori vyhlásilo poplach kvôli jedovatej rybe fugu. Miestny supermarket totiž predal päť balíčkov tohto štvorzubca aj s pečeňou, ktorá obsahuje prudký jed. Dohľadať sa podarilo len tri balíčky, dva sú stále medzi ľuďmi. V Japonsku je táto ryba veľká delikatesa, ale aj malá chyba pri jej príprave môže spôsobiť smrť. Každoročne ... viac »


Stačia dve ingrediencie na efektívne prečistenie hrubého čreva: Takto ho dostanete do formy

Stačia dve ingrediencie na

pred hodinou

BRATISLAVA - Viete o tom, že imunita sídli v črevách? Zohrávajú dôležitú úlohu pri vytváraní obrannej línie organizmu proti vonkajším vplyvom. Ak chcete zlepšiť svoj zdravotný stav, vaša pozornosť by preto mala smerovať na črevá! viac »


Mladosť = pochabosť: Prečo by ste nemali šetriť v Bitcoinoch

Mladosť = pochabosť: Prečo

pred hodinou

BRATISLAVA - Novým technológiám fandia predovšetkým mladí. Ale mladí nemajú dostatok skúsenosti a sú neraz tvrdohlaví. Nedajú si poradiť. Jedine ak od rovesníka. viac »


FOTO Mladík ponúka na prenájom svoju izbu: Brutálne čestný INZERÁT o špinavej diere

FOTO Mladík ponúka na
Foto

pred 5 hodinami

LONDÝN - Raphael Briand plánuje opustiť britskú metropolu, a preto ponúka na prenájom svoju izbu vo väčšom dome. Potenciálnych záujemcov oslovil prostredníctvom netradičného inzerátu, do ktorého šikovne a pohotovo zakomponoval jeden z posledných poburujúcich výrokov amerického prezidenta Donalda Trumpa. viac »


Vzrušujúca správa od vedcov: Orangutani zrejme objavili superliek, o ktorom ľudstvo nevedelo

Vzrušujúca správa od vedcov:

pred 11 hodinami

BORNEO - Najnovšia štúdia dokázala, že orangutani našli prírodný liek na bolesť končatín. Títo primáti totiž žujú rastliny až dovtedy, kým nevznikne pena, ktorá má liečivé účinky. Predpokladá sa, že o týchto účinkoch vedeli už naši ľudskí predchodcovia, no vedci to zaregistrovali až teraz. viac »


Neuveriteľný príbeh: Žena odpovedala mladíkovi na Facebooku, o šesť dní neskôr sa vzali

Neuveriteľný príbeh: Žena odpovedala

pred 11 hodinami

ABUJA - Väčšina užívateľov Facebooku sa občas začuduje nad niektorými príspevkami. Príde im žiadosť o priateľstvo od neznámeho človeka alebo sú pridaní do skupiny, do ktorej nechceli. Jeden muž z Nigérie však nastavil latku týchto kuriozít ešte vyššie. Rozhodol sa, že na sociálnej sieti si nájde ženu, ktorú si do týždňa vezme za manželku. Nakoniec sa mu to naozaj podarilo. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.