Štvrtok, 19. január 2017. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Zaujímavosti

Samsung Galaxy S8 predstavia až 29. marca: Na trh sa dostane za astronomicky vysokú cenu!

Ilustračné foto

Ilustračné foto

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - O Samsung Galaxy S8 sa toho poslednou dobou popísalo veľa. Mnohé z informácií sa nakoniec potvrdili, a tak máme celkom presnú predstavu o tom, čo si pre nás Samsung pripravil. Najnovší kúsok puzzle prináša twitterový používateľ @Ricciolo1, ktorý už v minulosti o Galaxy S8 priniesol niekoľko neskôr potvrdených správ. viac »

S dievčinou sa rozišiel snúbenec krátko pred svadbou: Bolo to to najlepšie, čo sa jej mohlo stať

S dievčinou sa rozišiel
Foto

pred 3 hodinami

LONDÝN - Hovorí sa, že pomsta najlepšie chutí za studena, no Katy Collinsová s tým rozhodne nesúhlasí. Keď ju krátko pred svadbou opustil snúbenec, namiesto toho, aby vyplakávala doma, sa vydala na cestu okolo sveta. Bolo to najlepšie rozhodnutie, aké mohla urobiť. viac »


Sestry, ktoré boli nezvestné od roku 1985, objavili živé: Šokujúce rozuzlenie príbehu

Sestry, ktoré boli nezvestné
FotoVideo

pred 3 hodinami

HOUSTON - Ide o veľmi silný a skutočný príbeh. Matka sa pre neveru svojho manžela rozhodla pre ten najbolestivejší krok. Po prevalení mužovej aféry bez slova zobrala spoločné dve deti a uniesla ich. Dnes čelí šesťdesiatdeväťročná žena obvineniu. viac »


Smrteľne chorý muž mesiace hľadal novú rodinu pre syna (4)

Smrteľne chorý muž mesiace
Foto

pred 3 hodinami

PAIGNTON - Nick Rose strávil posledné mesiace hľadaním novej rodiny pre svojho synčeka. Krutá diagnóza ho prinútila bojovať o každé zrnko nádeje. Posledných deväť mesiacov života daroval budúcnosti štvorročného Logana. viac »


Žena (30) bola tak opitá, že netrafila domov: Nečakaný záver

Žena (30) bola tak

pred 3 hodinami

GLASGOW - Tridsaťročná žena sa tak opila, že sa vlámala do cudzieho domu, tam napadla jeho obyvateľku a potom sa zrúbala zo schodov. Tak v skratke sa dá opísať alkoholové vyčíňanie Stacey Bunyanovej, ktorá naň len tak skoro nezabudne. viac »


Z tohto kuchárskeho majstra sú ženy namäkko: Jeho pózy pri solení ovládli internet

Z tohto kuchárskeho majstra

pred 4 hodinami

ISTANBUL - #SaltBae. To je hashtag, pod ktorým nájdete aktuálny zdroj internetového pobláznenia. Ide o tureckého kuchára Nusreta Gökçeho, ktorého videá a fotografie z Instragramu mu priniesli slušný following. viac »


Prvý národný park v Rusku: FOTO Pozrite sa na tú krásu

Prvý národný park v

pred 5 hodinami

Ochrancovia prírody a pracovníci národných parkov v Ruskej federácii si každý rok 11. januára pripomínajú Deň chránených území a národných parkov. Pred 100 rokmi, 11. januára 1917, v Rusku založili prvé chránené územie - Barguzinské. viac »


MAPA budúcnosti Európy! Takto by malo vyzerať cestovanie, s kým bude spojené Slovensko

MAPA budúcnosti Európy! Takto
Foto

pred 6 hodinami

LOS ANGELES - Aj toto môže byť realita budúcnosti. Ten, kto sa bojí lietania si príde na svoje. Cestovanie po celom svete už nebude problém. Svet je o krok bližšie ku spájaniu krajín. Z Európy do ďalekej Ázie za pár hodín, dokážete si to prestaviť? Vďaka vysoko-rýchlostnému dopravnému systému Hyperloop to vyzerá nádejne. viac »


Stačil malý detail a zrušili ich: Očakávané snímky, ktoré asi nikdy neuvidíme

Stačil malý detail a

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Mohli sme byť svedkami úspechu, ale aj neúspechu mnohých filmov či ich pokračovaní. Vďaka nešťastným či náhodným okolnostiam však nikdy neuzreli svetlo sveta. Či už bol problém vo financovaní, alebo s nesúhlasom tých najvyšších, vo väčšine prípadov boli snímky zrušené pre hlúpe chyby a nešťastný vývin situácie. viac »


Ako prvý človek na svete dokázal nemožné: VIDEO z drsnej expedície

Ako prvý človek na
Video

pred 10 hodinami

PRAHA - Pred dvadsiatimi rokmi, 18. januára 1997, sa nórsky polárny bádateľ Börge Ousland stal prvým človekom, ktorý pešo ako osamotený chodec bez akejkoľvek pomoci prekonal Antarktídu. Pri svojom výkone, ktorý trval dva mesiace, "predbehol" troch súperov, ktorí sa na obdobný osamelý pochod vydali v rovnakom čase. viac »


Chce to zmenu systému: Prečo by centrálne banky mali ponúkať bankový účet pre každého

Chce to zmenu systému:

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Finančná kríza donútila kompetentných verejne uvažovať o všetkých možných spôsoboch reorganizácie bankovníctva. Mnohí sú totiž toho názoru, že systém, aký máme dnes, je tým najhorším. Bankovníctvo čiastočných rezerv, pričom takmer všetky peniaze sú v obehu, predstavuje vysoké nároky voči komerčným bankám. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.