Streda, 23. august 2017. Meniny má Filip, zajtra Bartolomej.

Zaujímavosti

Rabín predpovedal vojnu medzi USA a Severnou Kóreou: Jeho proroctvo sa opäť šíri

Rabín Nahmani

Rabín Nahmani

pred 36 minútami

LONDÝN - Rabín Levi Saadia Nahmani kedysi predpovedal vojnu medzi USA a Severnou Kóreou. Postupom času to začína vyzerať, že sa až tak veľmi nemýlil. Americký prezident Donald Trump už hlavu KĽDR vystríhal pred použitím jadrových zbraní. viac »

Mladá žena nechala auto na letisku a odišla s priateľom na dovolenku: Späť dostala vrak!

Mladá žena nechala auto
Foto

pred 2 hodinami

LONDÝN - Angličanka Stephanie Blandová (31) nechala svoje auto, o ktorom tvrdí, že predtým dokonale fungovalo, na londýnskom Stanstede. Využila totiž službu Meet and Greet, čo znamená, že vodič na letisku prevezme vaše vozidlo, dá vám potvrdenie o prevzatí a odvezie ho na parkovisko. Spokojná a bez starostí odišla so svojím priateľom Richom Robinsonom ... viac »


Úžasný objav v Izraeli: Práve tu mal vykonať Ježiš svoj prvý zázrak

Úžasný objav v Izraeli:
FotoVideo

pred 2 hodinami

JERUZALEM - Archeológovia v Izraeli našli dvetisíc rokov starú dielňu, v ktorej sa vyrábali kamenné nádoby. Miesto sa nachádza v blízkosti arabskej dediny Kafr Kanna severne od Nazaretu. Práve v tejto oblasti podľa Biblie vykonal Ježiš Kristus prvý zázrak, keď na svadbe v Káne Galilejskej premenil vodu na víno. viac »


Autonehoda spravila zo ženy mrzáčku: Doplatila na jedinú hlúposť

Autonehoda spravila zo ženy
Foto

pred 2 hodinami

GEORGIA - Matke troch detí zostalo trvalé zdravotné postihnutie po menšej havárii auta, v ktorom sedela ako spolujazdkyňa. Môže za to jediná chyba, pred ktorou chce teraz varovať ostatných. Vykladanie si nôh na palubnú dosku so sebou nesie riziko doživotných následkov. viac »


FOTOdenník hrôzy: Takto dokázala rakovina znetvoriť ženu (39)

FOTOdenník hrôzy: Takto dokázala
Foto

pred 2 hodinami

AUSTIN - Krutú daň za nadmerné slnenie momentálne spláca Američanka Bethany Gambardella-Greenwayová z Texasu. Minulý rok v auguste sa jej život zmenil na hotové peklo, keď jej lekári diagnostikovali rakovinu kože. Prostredníctvom fotografií a komentárov na Facebooku nalieha na všetkých, aby sa nikdy nadmerne nevystavovali slnku, pretože následky môžu byť fatálne. viac »


Používate smajlíky v pracovných mailoch? Pre kolegov budete za hlupáka

Používate smajlíky v pracovných

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Je vedecky dokázané, že čím viac sa usmievate, tým viac ste ľuďom sympatický. Ak však používate symbolické úsmevy – emotikony, aj v pracovných e-mailoch, spôsobí to, že vás ľudia nebudú brať vážne, dokonca si budú o vás myslieť, že ste hlupák. Práve toto pred nedávnom zistili výskumníci z viacerých svetových univerzít. Pozrite sa na podrobnejšie výsledky štúdie. viac »


VIDEOTIP Klasická pochúťka v novom šate: Upečte si pizzový pletenec

Pizzový pletenec
Video

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Pre všetkých milovníkov pizze tu máme recept na obľúbenú pochúťku v trochu inom prevedení. Pizzový pletenec si jednoducho zamilujete rovnako, ako taliansku špecialitu! viac »


Americký sen dôveryhodného pracovníka: Za podvody v lotérii mu hrozí až 25 rokov

Americký sen dôveryhodného pracovníka:

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Eddie Tipton, počítačový programátor v Multi-State Lottery Association, tajne nainštaloval softvér, ktorý mu umožnil vybrať si víťazné čísla. Takto sa odstal k jackpotom vo viacerých štátoch USA. viac »


Nádherná hra prírody: Vo Vysokých Taurách vznikli vďaka búrkam dve nové jazerá

Kleinarl, Rakúsko

pred 4 hodinami

Všetko zlé je na niečo dobré, to si určite v týchto dňoch hovoria obyvatelia a návštevníci rakúskej obce Kleinarl. Na iných miestach spôsobila minulotýždňová búrka obrovské škody, tu za sebou zanechala čosi nádherné. viac »


Dievčatko (†2 mes.) malo teplotu, lekár ho poslal domov: Pohľad do postieľky rodičov zničil

Dievčatko (†2 mes.) malo

pred 5 hodinami

BRIERLEY HILL - Anglický pár Emma a Lee Georgeovci momentálne prežívajú jedno z najzložitejších období svojho života. V máji prišli o dcérku Felicity po tom, ako ju prepustil lekár s teplotou z nemocnice a tvrdil, že to nie je nič vážne. Dvojmesačná dcérka do rána zomrela na sepsu spôsobenú pneumóniou. viac »


VIDEO z crash testov: Je nová Nokia 3310 rovnako nezničiteľná, ako tá stará?

VIDEO z crash testov:
Video

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Starej tri-tri-desine sa tiež hovorí Chuck Norris medzi mobilnými telefónmi. Jej nezničiteľnosť bola legendárna. Každý, kto sa k nej začiatkom nultých rokov dostal, si na ňu spomína s láskou a nostalgiou. Baterka telefónu Nokia 3310 vydržala týždeň a bol tam tiež legendárny hadík, nad ktorým sa dali stráviť nekonečné hodiny. Takisto to ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!