Streda, 26. apríl 2017. Meniny má Jaroslava, zajtra Jaroslav.

Zaujímavosti

VIDEO: Z tohto konceptu Nokia 9 vám budú tiecť sliny. Pozrite sa, ako by vyzeral perfektný smartfón

pred 20 minútami

BRATISLAVA - YouTube je plný zaujímavých videí. Jedným z najzaujímavejších kanálov je jednoznačne Concept creator, ktorý sa zaoberá predstavovaním si toho, ako by mohli vyzerať smartfóny budúcnosti. Jeho najnovším kúskom je chystaná Nokia 9. viac »

Dana (44) po holení takmer prišla o nohy: FOTO Pozrite sa, ako ju zohavila smrtiaca infekcia

Dana (44) po holení
Foto

Nevhodný obsah! pred hodinou

SHEFFIELD - Matka troch detí takmer prišla o nohy po rutinnom holení v oblasti bikín. Po procedúre dostala infekciu s hrôzostrašnými následkami. Dana Sedgewicková z anglického mesta Sheffield prekonala 21 operácií a lekári ju varovali, že už možno nikdy nebude chodiť. viac »


Je toto iPhone 8 ?

Je toto iPhone 8

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Je takmer polovica roka a to znamená, že by sme mali byť múdrejší, čo sa vzhľadu týka nového iPhonu 8. Asi vás neprekvapí, že internetom sa šíria nové fotografie, ktoré by mali spomínanému telefónu patriť. viac »


Hádanka prírody, pri ktorej ide o život: Vidíte na FOTO jedného z najjedovatejších vrahov?

Hádanka prírody, pri ktorej
Foto

pred 3 hodinami

TALLAHASSEE - Študentka biológie z Floridy zverejnila na sociálnej sieti Twitter desivú fotografiu. Na prvý pohľad na nej vidno len suché lístie popadané na zemi. Pri bližšom pohľade však môžete spozorovať obrysy jedovatého tvora, ktorý takto v skrytosti číha na svoje obete. viac »


Muž sa vrátil domov a pri pohľade na posteľ sa mu zrútil svet: FOTO zverejnil na Facebooku

Muž sa vrátil domov

pred 3 hodinami

TEXAS - Keď väčšina ľudí nájde svojich partnerov v posteli s niekým iným, ich prvou reakciou je hnev a krik. Jeden podvedený muž sa však namiesto toho rozhodol, že je to perfektná príležitosť na urobenie si fotografií. A práve to mu prinieslo na internete veľkú odozvu. viac »


Strapatý génius Tim Burton: Jeho snímky vás pobláznia svojou originalitou

Strapatý génius Tim Burton:

pred 4 hodinami

LOS ANGELES - Rukopis geniálneho Tima Burtona je možné rozpoznať v priebehu pár minút. Jeho filmy majú svojský vzhľad, gotický nádych, nedajú sa napchať do žiadnej škatuľky a všetky nesú nenapodobiteľný šarm. Pozrite si výber snímok od geniálneho režiséra! viac »


Svokra Európy: Rakúsko si pripomína jednu z najvýznamnejších žien dejín

Rakúsko si pripomína 300.

pred 4 hodinami

V máji uplynie 300 rokov od narodenia jednej z najvýznamnejších žien európskych dejín. Cisárovnú Máriu Teréziu si Rakúsko pripomína na štyroch výstavách vo Viedni a Dolnom Rakúsku, jednu z nich môžete navštíviť neďaleko slovenských hraníc - v priestoroch nádherného zámku Schloss Hof, ktorý bol jej vidieckym sídlom. viac »


Náhodný objav môže zmeniť budúcnosť ľudstva: VIDEO Húsenice požierajúce plast

Náhodný objav môže zmeniť
Video

pred 5 hodinami

SANTANDER/CAMBRIDGE - Používanie plastových igelitiek výrazne prispieva ku globálnemu znečisťovaniu. Vďaka objavu španielskej biologičky Federicy Bertocchiniovej to môže byť čoskoro inak. Náhodou totiž zistila, že plasty sú obľúbenou pochúťkou jednej z húseníc. viac »


Katastrofa, akú svet nepamätá: Jediné rozhodnutie vedenia pripravilo o život 1500 mužov

Katastrofa, akú svet nepamätá:

pred 6 hodinami

HONKEIKO - Pred 75 rokmi, 26. apríla 1942, otriasla uhoľnou baňou Honkeiko na severovýchode Číny explózia, ktorá spôsobila smrť 1549 baníkov. Veľký podiel na najtragickejšej banskej katastrofe v dejinách malo nešťastné rozhodnutie japonského vedenia bane, ktoré prikazalo zastaviť ventilátory a tým spôsobilo smrť udusením stovkám osôb. viac »


Práca snov či nočná mora? Toto sú najbizarnejšie požiadavky na letušky

Práca snov či nočná

pred 6 hodinami

Práca letušiek nepatrí medzi tie najjednoduchšie nielen kvôli náročným povinnostiam, ale často až bizarným podmienkam, ktoré na nich kladú aerolínie. Kuriózne príkazy sa týkajú ich zovňajšku, ale aj správania, ktorým majú prezentovať aj mimo pracovnej doby. Imidž firmy, v ktorej sú zamestnané, nemôžu poškodiť ani v rámci svojho súkromia. viac »


Vedci vyvinuli umelú maternicu: Môže zachrániť tisíce predčasne narodených bábätiek

Vývoj ľudského plodu

pred 8 hodinami

WASHINGTON - Vedci v Spojených štátoch vyvinuli mimotelové podporné zariadenie, ktoré svojou funkciou nahrádza maternicu a placentu, čo by mohlo výrazne zvýšiť šancu na prežitie detí narodených dlho pred termínom. Nádej na zlepšenie starostlivosti o predčasne narodené deti dávajú predklinické testy na jahniatku, uviedla agentúra Reuters. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.