Streda, 21. marec 2018. Meniny má Blahoslav, zajtra Beňadik.

Zaujímavosti

VIDEO Mladík otvoril plechovku s energetickým nápojom: Z toho, čo v ňom našiel, mu prišlo zle

Muž našiel na dne plechovky mŕtveho hlodavca

Muž našiel na dne plechovky mŕtveho hlodavca

Video
pred 6 minútami

ARKANSAS - Mladík svojím zážitkom traumatizoval takmer 50-tisíc ľudí. Na svoj Facebook zavesil video, kde v priamom prenose rozstriháva plechovku od známeho výrobcu energetických nápojov. Keď zistíte, čo bolo na jej dne, budete rovnako znechutení. K obrovskému škandálu sa vyjadril aj hovorca dotknutej spoločnosti. viac »

Zákony, ktoré zmenili od základov hospodárenie v Československu: Dôsledky sú viditeľné dodnes

Zákony, ktoré zmenili od
Foto

pred 5 hodinami

PRAHA - Pred 70 rokmi, 21. marca 1948, prijalo Ústavodarné Národné zhromaždenie Československa niekoľko poľnohospodárskych zákonov, ktorými bola v podstate začatá kolektivizácia poľnohospodárstva. Tá vzápätí prerástla v násilnú akciu komunistickej moci, ktorá od základov premenila hospodárenie na dedinách a postihla státisíce ľudí. viac »


VIDEO Drzá opica stiahla turistke tričko: Vraj sa chcela napiť mlieka, prsník KUK!

VIDEO Drzá opica stiahla
Video

pred 12 hodinami

CHIANG MAI - Drzá opica sa postarala o vtipný a takmer pikantný moment, keď vyskočila na mladú turistku a stiahla jej dolu tričko. Tá to, našťastie, zobrala s humorom a teraz je hviezdou sociálnych sietí. viac »


Najhoršie lavínové nešťastie v Krkonošiach: 50-tisíc ton snehu, 19 mŕtvych

Najhoršie lavínové nešťastie v

pred 12 hodinami

KARPACZ - Najhoršie dokázané lavínové nešťastie, ktoré zažili Krkonoše, postihlo 20. marca 1968 poľskú stranu hôr nad letoviskom Karpacz. Lavína vtedy v kotline Bialy Jar zasypala 24 ľudí, z ktorých devätnásť zahynulo. viac »


Výskumníci vyvŕtali dieru do najväčšieho ľadovca na svete: Z toho, čo objavili, sú v šoku

Výskumníci vyvŕtali dieru do
Video

pred 12 hodinami

ANTARKTÍDA - Ross Ice Shelf v Antarktíde je najväčším plávajúcim kusom ľadu na svete a zároveň dokonalým miestom na vykonávanie vedeckého výskumu. Experti sa preto rozhodli pomocou horúcej vody vyvŕtať do ľadového kolosu dieru. Výsledok experimentu ich nesmierne prekvapil. viac »


Kráska (32) bojuje proti chorobám svojským spôsobom: FOTO sebatýrania, ktoré by ste nevydržali

Kráska (32) bojuje proti
Foto

pred 12 hodinami

KYJEV - Tridsaťdvaročná Ukrajinka bojuje proti chorobám a veku netypickým, doslova mrazivým spôsobom. O jej zvláštnom víkendovom rituáli sa od obyvateľov Kyjeva dozvedel český fotograf, ktorému mladá sexica ochotne zapózovala. viac »


RECENZIA Samsung Galaxy S9 a S9+: Najlepší Android smartfón tohto roka, nateraz

RECENZIA Samsung Galaxy S9

pred 13 hodinami

BRATISLAVA - Samsung je po roku späť s novými vlajkovými loďami radu Galaxy S. Novinky od juhokórejského výrobcu sú najdrahšie v jeho histórii a oproti minulému ročníku ponúkajú len niekoľko vylepšení. Ako celok sú však fantastické. viac »


Stephen Hawking po smrti zanechal päť PREDPOVEDÍ: Toto čaká ľudstvo v budúcnosti

Stephen Hawking

pred 17 hodinami

LONDÝN - Anglický fyzik Stephen Hawking, ktorý zomrel pred pár dňami vo veku 76 rokov, po sebe zanechal veľa vedeckých prognóz, z ktorých sa ľudstvo môže poučiť. Týkajú sa napríklad príchodu mimozemšťanov na našu Zem, ale aj globálneho otepľovania. viac »


Z dezodorantu môžete ochorieť: Nečakané zistenie, ktoré sa môže týkať aj vás

Z dezodorantu môžete ochorieť:

pred 17 hodinami

BRATISLAVA - Chcete sa cítiť sviežo? Alebo len odstrániť zápach? Na to je dezodorant skvelým pomocníkom. Tento antiperspiračný prípravok však podľa vedcov urobí viac - mohli by ste z neho ochorieť! Viac ako štvrtina ľudí trpí nežiadúcimi reakciami na chemikálie, ktoré sa vyskytujú v dezodorantoch! viac »


Zarážajúco spiatočnícki: Čoho všetkého sú politici schopní v záujme zachovania pracovných miest

Zarážajúco spiatočnícki: Čoho všetkého

pred 19 hodinami

BRATISLAVA - Prečo politici žijú v 19. storočí keď svet už dávno ukrajuje dve dekády z 21.? Platí to pre prezidenta Trumpa a rovnako to platí pre slovenské vládne špičky. Kedy pochopia, že technológia a automatizácia nie sú nepriateľom? viac »


Manažér zabudol vypnúť konferenčný hovor: VIDEO sexu s kolegyňou na stole

Manažér zabudol vypnúť konferenčný
Video

pred 19 hodinami

KANTON - Rozvášnená dvojica bola nakrútená pri tom, ako sa miluje v konferenčnej miestnosti. Video sa dostalo na sociálne siete ešte predtým, ako zasiahli cenzori a upravili ho. Na svoje chúťky milenci poriadne doplatili a zrejme budú čeliť trestnému stíhaniu. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.