Pondelok, 21. máj 2018. Meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliána.

Zaujímavosti

Aké slovo počujete vo VIDEU? Existuje len jedna správna ODPOVEĎ, ľudia sa nedokážu zhodnúť!

Ilustračné foto

Ilustračné foto

pred 7 minútami

BRATISLAVA - Internet opäť raz rieši jeden nesmierne "dôležitý" rébus, ktorý rozdelil užívateľov na dve polovice. Je potrebné rozlúštiť slovo, ktoré sa ozýva z hlasového úryvku. Záleží aj na tom, ako ho budete počúvať - či normálne nahlas alebo cez slúchadlá. V každom prípade, správna odpoveď je len jedna. viac »

VIDEO Muž jazdil už po šiestykrát ožratý: Keď sa zobudil, dozvedel sa od lekára strašnú vec

VIDEO Muž jazdil už
Video

pred 7 minútami

WASHINGTON - Tvrdú lekciu správania uštedril istý Američan svojmu kamarátovi po tom, ako znovu šoféroval pod vplyvom alkoholu. Zúfalý muž už nevedel, čím a ako ho zastrašiť a hlavne zastaviť. Do svojho bláznivého nápadu, ktorým chcel priateľa poučiť, zainvestoval kopu energie, času a úsilia a dúfa, že nenapraviteľný alkoholik sa konečne spamätá. viac »


Vedci prezradili, ako najrýchlejšie schudnúť: Jedzte najneskôr o tejto HODINE a kilá pôjdu dole!

Vedci prezradili, ako najrýchlejšie

pred 8 minútami

ALABAMA - V záplave návodov ako schudnúť prišli vedci z univerzity v Alabame s ďalšou novinkou, ktorú testovali na skupine mužov s nadváhou. Pozoruhodné výsledky svojej štúdie publikovali v časopise Cell Metabolism. Ak zbytočne zápasíte s kilami navyše, môžete sa pustiť do ďalšieho boja, ktorý vôbec nie je drastický. viac »


Odborníci varujú: Prvé prípady superkvapavky potvrdené, traja turisti urobili veľkú chybu

Odborníci varujú: Prvé prípady

pred 10 minútami

LONDÝN - Prvými potvrdenými globálnymi prípadmi "superkvapavky" sú traja turisti, ktorí ochoreli po nechránenom sexe v juhovýchodnej Ázii. Pacienti nereagovali na typickú liečbu tohto sexuálne prenosného ochorenia, vrátane Brita, ktorého doma čakala stála partnerka. viac »


Pravdivý príbeh: Spory o dedičstvo nás rozhádali, so súrodencami sa nerozprávam

Ilustračné foto

pred 15 minútami

BRATISLAVA - Naša rodina držala vždy pokope. Rodičia nás vychovávali s veľkou láskou a už od detstva nám vštepovali, že rodina je na prvom mieste, nech sa deje čokoľvek. Ja aj moji dvaja bratia sme teda držali vždy spolu a pomáhali si v každej situácii. viac »


Žena poslala manželovi pikantnú SMS o orále: S hrôzou zistila, že ju dostali jej starí rodičia!

Žena poslala manželovi pikantnú

pred 3 hodinami

LONDÝN - Mnohým ľuďom sa už aspoň raz v živote stalo, že poslali esemesku tomu nesprávnemu človeku. Niekedy je to len na pousmiatie sa, inokedy takéto nedopatrenie dokáže zničiť vzťah. V tomto prípade sa postaralo o poriadny trapas, na ktorý rodina dotyčnej ženy tak skoro nezabudne. viac »


Chcete niekoho skutočne spoznať? Položte mu týchto päť otázok

Chcete niekoho skutočne spoznať?

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Máte aj vy pri niektorých ľuďoch pocit, že nech sa snažíte akokoľvek, nedokážete odhaliť ich osobnosť? Existuje množstvo typológií ľudí, na základe ktorých sa ich môžeme pokúsiť niekam zaradiť a spoznať. Hovorí sa, že introvertov nezaujímajú bezduché konverzácie o počasí a chcú vás radšej spoznať. Chcú vedieť, aké máte postoje, hodnoty… ... viac »


Jadran inak: Skvelé dovolenkové destinácie pri mori ponúka aj Slovinsko

Piran, Slovinsko

pred 3 hodinami

Zunovala sa vám už dovolenka v Chorvátsku, no región sa vám stále páči? Posuňte sa tento rok o pár kilometrov vyššie a navštívte Slovinsko. Krajina je síce často v tieni svojho slávnejšieho konkurenta, no jeho pekné pláže a kvalitné služby sú dostatočne dobrým dôvodom na to, aby ste zmenili svoju obľúbenú destináciu. viac »


Čo hovoria čísla: Bratislava nie je Frankfurt

Čo hovoria čísla: Bratislava

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Dve porovnateľné európske mestá s počtom obyvateľov okolo 600 tisíc a ich hromadná preprava. Porovnanie ukazovateľov mestských podnikov, ktoré obyvateľom poskytujú dopravné služby. Frankfurt nad Mohanom a Bratislava, podobné mestá čo sa počtu obyvateľov týka a predsa tak odlišné. viac »


Chcete mať lepší život? Stačí v ňom spraviť tieto malé ZMENY a uvidíte, čo sa stane

Chcete mať lepší život?

pred 5 hodinami

PARÍŽ - Únava, stres, nepokoj. Niekedy stačí niekoľko drobností, ako napríklad zmena návykov, aby sme uľavili svojmu telu i duši. Pokiaľ ide o osobnú pohodu, stačí niekedy len málo, aby sme zmenili mnoho. Nie je nutné vstávať každé ráno o dve hodiny skôr, nútiť sa k meditácii alebo si platiť kurz jogy. Zopár malých zmien v každodennom živote stačí na ... viac »


Máte biele škvrnky na nechtoch? Lekárka prezradila, čo znamenajú

Máte biele škvrnky na

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Biele škvrnky na nechtoch vyzerajú ako estetický kaz. Pravdou však je, že môžu signalizovať aj zdravotný problém. Kožnej lekárky Denisy Dostálovej z Polikliniky Radlinského v Bratislave sme sa spýtali, prečo vznikajú. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?