Piatok, 28. apríl 2017. Meniny má Jarmila, zajtra Lea.

Módne (s)hity

Módne (s)hity: Pohroma Šuvadová, prúser Ďurovčíkovej frajerky a femme fatale Farkašová!

Barbora Hlinková, Silvia Šuvadová a Kristína Farkašová

Barbora Hlinková, Silvia Šuvadová a Kristína Farkašová

18.04.2017 17:30

BRATISLAVA - Pred pár dňami známe dámy opäť prevetrali svoje šatníky a v hojnom počte sa ukázali v spoločnosti. Či sa vyparádili s vkusom, zhodnotila stylistka Andrea Ziegler. viac »

Módne (s)hity: Habancová celé zlé, retro Golonkovci a preboha, toto je ukážka gýču!

Módne (s)hity: Habancová celé

12.04.2017 13:30

BRATISLAVA – V týchto dňoch sa v našom hlavnom meste konajú módne dni, ktoré si nenechali ujsť viaceré známe osobnosti. Niektorí si na svojom výzore dali záležať, iní nie. Ich outfity zhodnotila známa stylistka Andrea Ziegler. Kto sa obliekol najlepšie? viac »


Módne (s)hity: Šarközyová ako vianočný stromček, nudná Hatalová a preboha, toto je POHROMA!

Módne (s)hity: Šarközyová ako
Foto

10.04.2017 12:00

BRATISLAVA – Pred pár dňami sa v hlavnom meste konala módna šou, kde sa mohli odprezentovať mnohé značky, ktoré sú dostupné v istom nákupnom centre, kde sa akcia aj konala. Túto prehliadku si nenechali ujsť ani známe tváre. Stylistka Andrea Ziegler zhodnotila outfity, v ktorých na akciu dámy dorazili. Ktorá sa obliekla najlepšie a ktorej to nevyšlo? viac »


Módne (s)hity z prehliadky: Príšerná Chomisteková, dogabaná Šóošová a nudná Činčurová!

Módne (s)hity z prehliadky:
Foto

08.04.2017 13:00

BRATISLAVA – V uplynulých dňoch sa konala jedna z najvychytenejších prehliadok známeho slovenského tvorcu Fera Mikloška a nenechali si ju ujsť ani mnohé známe tváre. Tie sa patrične na túto módnu šou aj vyparádili. Kto sa obliekol najlepšie a komu to naopak nevyšlo? Celebritné outfity zhodnotila stylistka Andrea Ziegler. viac »


Módne (s)hity z vernisáže: Diva Christová, topka Činčurová a Zelinová za hviezdu večera!

Módne (s)hity z vernisáže:

04.04.2017 13:30

BRATISLAVA – Vyfintili sa! Počas uplynulého víkendu sa mnohé známe tváre stretli na vernisáži s názvom Party v 21. storočí, ktorá sa konala na Bratislavskom hrade. Ako sa na túto akciu známe ženy obliekli? Tak na to si opäť posvietila známa stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom... viac »


Módne (s)hity z Paneláku: Mohutná Gregorová ako vo vreci a nadčasová Kováčiková!

Módne (s)hity z Paneláku:

24.03.2017 13:30

BRATISLAVA – Pred pár dňami sa v istom bratislavskom hoteli konala tlačová konferencia, na ktorej kompetentní predstavili projekt i hercov, ktorí sa objavia v pokračovaní obľúbeného seriálu Panelák. Niektorí sa pred novinárov postavili vyfešákovaní, iní prišli v bežnom outfite. Kto sa na túto udalosť obliekol najlepšie? Na to si posvietila stylistka Andrea Ziegler. viac »


Módne (s)hity z premiéry: Nechutná Jurčová, šmrncovný Lasica, najhorší miš-maš Siposovej!

Módne (s)hity z premiéry:
Foto

20.03.2017 14:30

BRATISLAVA - Vyšli si do spoločnosti! Nedávno konala premiéra česko-slovenského filmu Masaryk, ktorú si nenechali ujsť viaceré známe tváre. Na ich outfity si opäť posvietila známa odborníčka - stylistka Andrea Ziegler. viac »


Módne (s)hity: Výnimočná Husárová, Femme fatale Krajčírová a Škamlová za hviezdu večera!

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová,
Foto

17.03.2017 12:00

BRATISLAVA – Luxus od hlavy po päty! Pred pár dňami sa v istom nákupnom centre oslavovalo. Prvé narodeniny mal istý luxusný butik, ktorého majiteľkou je známa bývalá misska Romana Škamlová. Pri tejto príležitosti sa zišlo mnoho krásnych dám, ktoré si nenechali ujsť prezentáciu novej kolekcie. Na to, ako sa na túto príležitosť známe dámy vyobliekali, ... viac »


Módne (s)hity: Unikátna Ostrihoňová, Šarkan to mal v paži a... Toto je čistý prúser!

Módne (s)hity: Unikátna Ostrihoňová,
Foto

14.03.2017 12:00

BRATISLAVA – Niektorí ohúrili, iní nie! V sobotu večer sa mnohé známe tváre stretli na akcii v Slovenskom národnom divadle. Ako sa na túto udalosť vyobliekali? Prvú časť sme vám predstavili nedávno, teraz ponúkame ďalšie osobnosti, na ktorých outfit si tiež posvietila známa módna stylistka Andrea Ziegler. viac »


Módne (s)hity: Neforemná Čobejová, kolotočiarka Flašíková, dogabaná Habancová!

Módne (s)hity: Neforemná Čobejová,
Foto

13.03.2017 13:30

BRATISLAVA - Vyfintili sa! V sobotu večer sa mnohé známe tváre stretli v Slovenskom národnom divadle. Ako sa na túto príležitosť obliekli? Na niektoré z nich si posvietila známa stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom... viac »


Módne (s)hity z premiéry Únosu: Unikátna Nicholsonová, gýčová Pomajbová a démonická Škrabáková!

Módne (s)hity z premiéry

04.03.2017 22:00

BRATISLAVA - Vyšli si do kina! Pred pár dňami si slovenské známe tváre nenechali ujsť premiéru nového slovenského filmu Únos, ktorý je inšpirovaný skutočnými udalosťami na slovenskej politickej scéne v deväťdesiatych rokoch. Ako sa na túto príležitosť obliekli známe tváre, na to si posvietila stylistka Andrea Ziegler. Svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.