Sobota, 25. február 2017. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Módne (s)hity

Módne (s)hity z Bratislavského bálu: Pavolová ako princezná, vulgárna Gašparovičová a prezdobená Pallová!

Stanislava Pavolová, Michaela Gašparovičová a Alena Pallová

Stanislava Pavolová, Michaela Gašparovičová a Alena Pallová

včera o 10:30

BRATISLAVA – Nahodili sa do gala! V uplynulý víkend sa okrem Česko-Slovenského plesu v Prahe konal aj tradičný Bratislavský bál. Ten si do bratislavskej Reduty prišlo vychutnať mnoho známych Slovákov. Ako sa na túto prestížnu udalosť vyobliekali známe tváre? Na to si posvietila stylistka Andrea Ziegler viac »

Módne (s)hity z Česko-Slovenského plesu 2: Tehotná Mečiarová, kráľovná večera Gregorová a femme fatale Hablovičová!

Módne (s)hity z Česko-Slovenského

23.02.2017 10:30

PRAHA – Počas uplynulého víkendu sa u našich západných susedov konal honosný Česko-Slovenský ples, ktorý si nenechali ujsť viaceré české i slovenské osobnosti. Ako sa na túto prestížnu akciu vyobliekali známe tváre? Prvú časť sme vám predstavili nedávno, teraz ponúkame ďalších 12 osobností, na ktorých si tiež posvietila známa módna stylistka Andrea Ziegler. viac »


Módne (s)hity z Česko-Slovenského plesu: Preplácaná Sklovská, éterická Leová a Bezdeda najhoršie oblečený muž večera!

Módne (s)hity z Česko-Slovenského

22.02.2017 10:30

PRAHA - Vyfintili sa! V uplynulý víkend sa v Prahe zišla česká a slovenská smotánka. Nenechali si totižto ujsť honosný Česko-Slovenský ples, ktorý sa konal v historickej budove pražského Obecného domu. Stylistka Andrea Ziegler zhodnotila prvú 18-tku z nich. Hodnotenie ďalších osobností nájdete na topkách už čoskoro... Kto sa nahodil štýlovo a s vkusom ... viac »


Módne (s)hity: Príšerná Ďurianová, chodiaci gýč Vereš a celkový prúser Pospíšilová!

Módne (s)hity: Príšerná Ďurianová,
Foto

20.02.2017 13:30

BRATISLAVA - Niekomu to vyšlo, iným nie! Pred pár dňami sa v Bratislave konal krst nového klipu speváčky Anity Soul. Akciu si nenechalo ujsť aj množstvo známych tvári. Ako sa na túto príležitosť nastajlovali? Na to sa pozrela svojim odborným okom známa módna stylistka Andrea Ziegler. viac »


Módne (s)hity z 50 odtieňov: Vulgárna Mendrejová, Kmotríková s faldami a rafinovaná Hatalová!

Módne (s)hity z 50
Foto

13.02.2017 19:00

BRATISLAVA - Niekomu to vyšlo, iným nie! Ako sa na premiéru 50 odtieňom temnoty vyobliekali známe tváre? Prvú desiatku sme vám predstavili nedávno, teraz ponúkame ďalších 9 osobností, na ktorých si tiež posvietila známa módna stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Módne (s)hity z 50 odtieňov: Mamba vrchol nevkusu, povrchný Šmahel a výborná Drobová!

Módne (s)hity z 50
Foto

10.02.2017 13:30

BRATISLAVA - Vyfintili sa! Pred pár dňami sa do našich kín dostala horúca novinka 50 odtieňov temnoty, ktorú si nenechalo ujsť aj množstvo známych tvári. Ako sa na túto príležitosť vyobliekali? Na prvú desiatku z nich si posvietila známa módna stylistka Andrea Ziegler. Hodnotenie ďalších osobností nájdete na topkách už čoskoro... Vy svoj názor môžete ... viac »


Módne (s)hity: Mambin nevkusný detail, guľatá Ayisi a Paviel ako hviezda večera!

Módne (s)hity: Mambin nevkusný

07.02.2017 12:30

BRATISLAVA - V uplynulom týždni Vierka Ayisi predstavila projekt, ktorým chce mladých ľudí motivovať k cvičeniu. Na krste jej novej internetovej relácie sa objavilo mnoho známych tvárí. Stylistka Andrea Ziegler zhodnotila, kto sa nahodil štýlovo a kto urobil nejaké chybičky. viac »


Módne (s)hity z Krištáľového krídla: Nevkusná Šuvadová, princezná Judínyová a matróna Vajdová!

Módne (s)hity z Krištáľového
Foto

01.02.2017 11:30

BRATISLAVA – Vyfintili sa! Uplynulá nedeľa patrila honosnému galavečeru Krištáľové krídlo, na ktorom sa odovzdávali ceny osobnostiam z rôznych oblastí života za minulý rok. Na tejto akcii nechýbali ani známe tváre šoubiznisu. Ako sa na túto príležitosť vyobliekali? Na to si posvietila známa módna stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Módne (s)hity: Úplný prepadák... Faldy, hrubé nohy aj veľké bruchá!

Módne (s)hity: Úplný prepadák...

26.01.2017 13:30

BRATISLAVA - Na predstavení druhej série seriálu Tajné životy nechýbali samozrejme herci ani ďalší tvorcovia. Stylistka Andrea Ziegler si posvietila na to, ako sa na túto príležitosť obliekli. A príliš spokojná s outfitmi teda nebola - mnohé dámy totiž poukázali práve na svoje nedostatky. viac »


Módne (s)hity z premiéry: Zhovadená Kronerová, extravagantná Banášová a Mórová... Preboha!

Módne (s)hity z premiéry:
Foto

12.01.2017 11:30

BRATISLAVA – V utorok večer sa známe osobnosti slovenského šoubiznisu stretli v jednom z bratislavských kín. Konala sa tam premiéra dlhoočakávaného slovenského filmu Všetko alebo nič. Ako sa na túto príležitosť vyobliekali známe tváre? Na to si posvietila známa módna stylistka Andrea Ziegler. Kto to zvládol najlepšie a komu to naopak vôbec nevyšlo? viac »


Módne (s)hity z Plesu v opere: Herečka ako nepodarená Morticia, hrubá Hasprová s vulgárnym dekoltom a veľké sklamanie!

Módne (s)hity z Plesu
Foto

10.01.2017 09:30

BRATISLAVA - Uplynulý víkend patril najprestížnejšej udalosti roka - slovenská smotánka sa zišla v historickej budove Slovenského národného divadla, kde sa konal dobročinný Ples v opere. Ako sa na túto príležitosť vyobliekali známe tváre? Na to si posvietila známa módna stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!