Streda, 26. október 2016. Meniny má Demeter, zajtra Sabína.

Domáce spravodajstvo

Vládu dnes čaká ďalšie rokovanie: Zmeny v podnikaní, návrh Druckera či akčný plán

Ilustračné foto

Ilustračné foto

pred 19 minútami

BRATISLAVA - Nadnárodné spoločnosti by mali daňovým úradom v členských krajinách EÚ každoročne poskytovať správu s bližšími informáciami o svojom podnikaní. Vyplýva to z novely zákona o medzinárodnej pomoci a spolupráci pri správe daní, o ktorej by dnes mala rokovať vláda. viac »

Érsek: Pri výstavbe diaľničnej križovatky Triblavina sa budem držať odborníkov

Árpád Ersék

pred 44 minútami

26. októbra – Minister dopravy to vyhlásil v súvislosti s dopravným riešením diaľničnej križovatky na D1. viac »


FOTO Obrovský požiar na Považí stále nemajú pod kontrolou: Hasiči rozoberajú strechu

FOTO Obrovský požiar na
Foto

pred 44 minútami

POVAŽSKÁ BYSTRICA - Požiar lakovne vo výrobnej hale strojárskej spoločnosti v areáli bývalých Považských strojární v Považskej Bystrici sa hasičom ani po piatich hodinách nepodarilo dostať pod kontrolu. Musia rozoberať strechu, na ktorú sa požiar rozšíril z lakovne. Pri udalosti zasahujú hasiči z Považskej Bystrice, Púchova, Trenčína, Dubnice nad Váhom ... viac »


Zmena veku odchodu do dôchodku: Výpočet, ako sa to dotkne ľudí v najbližších rokoch

Ilustračné foto
Foto

pred 49 minútami

BRATISLAVA - 76 dní. O toľko si budú musieť Slováci odrobiť viac, aby sa dočkali dôchodku. Koho sa to týka a kedy presne sa dočkáte zaslúženého odpočinku? Vypočítajte si to. viac »


Architekti predstavili výškové projekty: Pozrite sa, ako bude vyzerať Bratislava o 20 rokov

Architekti predstavili výškové projekty:
Foto

pred 59 minútami

BRATISLAVA – Bratislava bude mať novú podobu. Magistrát predstavil nové návrhy urbanistického riešenia hlavného mesta, ktoré rátajú s ďalšími výškovými budovami. Primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal prezradil, kde by mohli pribudnúť výškové budovy. viac »


Nový imidž Nicholsonovej: FOTO Ako postavička z legendárneho filmu!

Lucia Ďuriš Nicholsonová

pred 9 hodinami

BRATISLAVA – Podpredsedníčka SaS Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá je známa aj tým, že dbá na svoj imidž, vyzerá opäť inak. Ako bolo možno vidieť počas parlamentnej schôdze či tlačovej besedy, ktorú dnes usporiadali liberáli spoločne s OĽaNO, tentoraz sa rozhodla pre kučery. viac »


Brecely o dianí v #Sieti: Je zrelá na krízový manažment, ale ešte môže prekvapiť

Roman Brecely

pred 10 hodinami

BRATISLAVA – Strana #Sieť prešla za dva roky svojej existencie mimoriadne turbulentným vývojom a aktuálne je zrelá na krízový manažment. Má však vypracovaný kvalitný program a vybudované regionálne štruktúry. viac »


Poslanec Smeru sa pustil do opozície: V parlamente vládne anarchia ako nikdy predtým

Dušan Jarjabek

pred 11 hodinami

BRATISLAVA - Anarchia ako nikdy predtým vládne v Národnej rade SR. Vyhlásil to dnes poslanec Smeru-SD Dušan Jarjabek s tým, že niektorým členom opozície takáto situácia vyhovuje, lebo razia cestu "čím horšie, tým lepšie". Situáciu v pléne má podľa koalície zmeniť novela rokovacieho poriadku, ktorej plénum venovalo celý siedmy rokovací deň desiatej schôdze NR SR. viac »


VIDEO Kiska kritizuje stav armády: O bezpečnosti nehovorme len vtedy, keď sa nám to hodí

Andrej Kiska počas návštevy
FotoVideo

pred 11 hodinami

TRENČÍN – Bezpečnosť a ochrana našich ľudí je najdôležitejšou úlohou štátu a nesmieme o nej hovoriť iba vtedy, keď sa nám to hodí, ale mali by sme na to myslieť vždy a napĺňať naše záväzky vo vzťahu k partnerom v NATO, ale aj vo vzťahu k armáde ako celku. Počas dnešnej návštevy Veliteľstva pozemných síl Ozbrojených síl SR v Trenčíne to povedal prezident Andrej Kiska. viac »


Vek odchodu do dôchodku sa znova zvýšil: Pozrite sa o koľko!

Vek odchodu do dôchodku

pred 12 hodinami

BRATISLAVA - Vek pre vznik nároku na starobný dôchodok sa v budúcom roku stanovuje na 62 rokov a 76 dní, zhodne pre mužov a ženy. Stanovilo to opatrenie Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky v súlade so zákonom o sociálnom poistení. viac »


VšZP vo finančných problémoch: Šéf poisťovne očakáva na konci roka rekordnú stratu!

Miroslav Kočan

pred 13 hodinami

BRATISLAVA - Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP), ktorá je najväčšou na trhu, očakáva na konci tohto roka rekordnú stratu 283 miliónov eur. Štátna poisťovňa je v strate od augusta po tom, čo zreálnila tvorbu technických rezerv. Oznámil to dnes šéf VšZP Miroslav Kočan na základe analýzy od spoločnosti Deloitte Advisory. Tvrdí, že pacienti sa obávať nemusia. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.