Piatok, 24. marec 2017. Meniny má Gabriel, zajtra Marián.

Domáce spravodajstvo

V slovenských automobilkách to vrie. V Trnave nové odbory, v Žiline posledná ponuka

Modely Kia schádzajú z linky v Žiline

Modely Kia schádzajú z linky v Žiline

pred 12 minútami

TRNAVA - Situácia v dvoch slovenských automobilových závodoch je komplikovaná. Zamestnanci žiadajú lepšie pracovné a platové podmienky. viac »

Holubník u Richtera! Tajomník prichytený cez pracovnú dobu v bazéne, FOTO čľapkanie s kolegom

Holubník u Richtera! Tajomník
Foto

pred hodinou

BRATISLAVA - Namiesto makania v práci pohodička. Zatiaľ čo sa pracujúci ľud pachtí v práci a ledva má čas na obed, štátni zamestnanci majú výhody, o akých sa obyčajným ľuďom môže iba snívať. Topky prichytili vysoko postavených úradníkov, ako sa čvachcú v bazéne rovno počas pracovnej doby! A život ide ďalej. viac »


Tragický koniec motorkára Petra: Svedok sa rozrozprával o posledných minútach boja o život

Tragický koniec motorkára Petra:

pred 7 hodinami

BRATISLAVA - Ďalší svedok utorkovej tragickej nehody motorkára Petra sa rozhovoril. Slová, ktoré vháňajú slzy do očí a vytvárajú na koži zimomriavky. Posledné minúty života mladého otca opisuje muž, ktorý sa priamo zúčastnil na jeho záchrane. viac »


Kramár sa pustil do politikov v parlamente: Vaše divadlo je otrasné, správate sa dosť arogantne

Maroš Kramár
Video

pred 9 hodinami

BRATISLAVA - Divadlo, ktoré predvádzajú slovenskí politici, je otrasné. Politici sa správajú arogantne a alibisticky. Do politiky sa dostala špina, ktorú treba vyplieniť. Takéto slová adresoval politikom v parlamente pred premietaním filmu Únos herec Maroš Kramár, ktorý vo filme hrá postavu Predsedu. Tá je inšpirovaná expremiérom Vladimírom Mečiarom. viac »


Richter je zhnusený časťou opozície: Na odvolávanie je pripravený, nenechá sa ňou vydierať

Ján Richter

pred 9 hodinami

BRATISLAVA – Minister práce Ján Richter (Smer-SD) je na odvolávanie v parlamente pripravený. Opozičným politikom odkazuje, že o tomto kroku hovoria "už prakticky pol roka". Richter si stojí za tvrdením, že viaceré vyhlásenia v kauze Čistý deň opakovane vyvrátil už preverenými faktami a dôkazmi. viac »


Predseda Matice slovenskej dostal výhražný list: Podal trestné oznámenie

Marián Tkáč

pred 10 hodinami

MARTIN – Predseda Matice slovenskej Marián Tkáč podal dnes trestné oznámenie v súvislosti s anonymným výhražným listom, ktorý odoslal neznámy autor 17. marca 2017 z pošty v Rožňave. viac »


Odborníci sa zhodli: Obe riešenia zrušenia Mečiarových amnestií sú možné

Vladimír Mečiar

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Obe riešenia na zrušenie Mečiarových amnestií sú realizovateľné a môžu viesť k želanému cieľu. Zhodujú sa v tom právnici, ktorí diskutovali s poslancami na dnešnej konferencii v parlamente. viac »


Poslanci schválili novelu atómového zákona, podávanie sťažností bude upravené po novom

Ondrej Dostál

pred 11 hodinami

BRATISLAVA – Parlament odsúhlasil novelizáciu zákona o sťažnostiach. Zmeny vypracoval Úrad vlády (ÚV) SR. Novela zákona o sťažnostiach novým spôsobom upravuje niektoré doterajšie postupy pri podávaní, posudzovaní, prešetrovaní a vybavovaní sťažností. viac »


Maďarič otvorene o Mazurekovi a ĽSNS: Sú nepriateľmi Slovenska, krajinu ťahajú do zlých vôd

Marek Maďarič

pred 13 hodinami

BRATISLAVA - Poslanec NR SR Milan Mazurek a jeho politická strana ĽSNS sú nepriatelia Slovenska a ťahajú túto krajinu do veľmi zlých vôd. V pléne parlamentu to dnes vyhlásil minister kultúry Marek Maďarič (Smer-SD) počas rozpravy k návrhu zákona o Fonde na podporu kultúry národnostných menšín. Ten Mazurek skritizoval. viac »


FOTO Prekvapivé odhalenie na premiére filmu: Praprasynovec Masaryka žije v Lučenci!

FOTO Prekvapivé odhalenie na
Foto

pred 13 hodinami

BRATISLAVA - Živý Tomáš Masaryk ako prekvapenie na záver čakal na Karla Rodena počas slávnostnej slovenskej premiéry filmu Masaryk. Nebol to však duch slávneho prvého prezidenta Československa, ale Slovák z Lučenca! viac »


Kauza pozemkov, na ktorých stojí U. S. Steel, opäť na pretrase: Rozhodne o nej Ústavný súd

V košickom U.S. Steele

pred 13 hodinami

KOŠICE – V dlhoročnom spore o pozemky, na ktorých leží areál oceliarskej spoločnosti U.S. Steel, Ústavný súd (ÚS) SR tento týždeň prijal na ďalšie konanie sťažnosť mesta Košice. Zároveň pritom odložil vykonateľnosť rozsudku Najvyššieho súdu (NS) SR z júna minulého roku. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!