Streda, 25. január 2017. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Domáce spravodajstvo

Flašíkovú rozhnevali mocní na Slovensku: Žiada od nich jediné slovo!

Monika Flašíková-Beňová

Monika Flašíková-Beňová

pred 2 hodinami

BRUSEL – Kauzy, ktoré sa momentálne riešia na Slovensku, neunikli ani očiam europoslankyne Moniky Flašíkovej-Beňovej. Tá sa rozhodla napísať na Facebooku úprimný status pre dve mená, ktoré sa v poslednej dobe spomínajú vo veľkom – šéfa parlamentu Andreja Danka a policajného prezidenta Tibora Gašpara. viac »

Na Slovensku znova poriadne prituhne: Meteorológovia vydali výstrahu

Na Slovensku znova poriadne

pred 2 hodinami

NITRA - Nízke teploty potrápia Slovensko aj v najbližších dňoch. Na stredu 25. januára vydal Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) výstrahu prvého stupňa pre Nitriansky, Trenčiansky, Banskobystrický a časť Žilinského, Prešovského a Košického kraja. viac »


Pellegrini sa po incidente s mladíkom vrátil na miesto činu: FOTO šokoval starenku, skoro jej prihorelo

Pellegrini sa po incidente
Foto

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Nečakaná odbočka. Podpredseda vlády Peter Pellegrini prekvapil svoj tím, keď sa rozhodol pozmeniť plán svojej pracovnej cesty. Zastavil sa pozrieť starenku, ktorej prednedávnom pomáhal. Ako nám prezradil, chcel dodržať svoj sľub. viac »


Národniari pritvrdili v téme energií: Danko žiada hlavu šéfa regulačného úradu!

Národniari pritvrdili v téme

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Koaličná Slovenská národná strana (SNS) vyzýva predsedu Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) Jozefa Holjenčíka na vzdanie sa funkcie. Konštatuje to v uznesení, ktoré dnes prijalo predsedníctvo SNS. viac »


SNS reaguje na vyhrážky a urážky na sociálnych sieťach: Chystá radikálnu zmenu

Andrej Danko

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Slovenská národná strana zmení spôsob komunikácie na sociálnej sieti. Pôjde výlučne o informačnú formu prezentácie práce SNS, jej ľudí a predsedu SNS na zákonoch či nových víziách strany. Rozhodlo o tom predsedníctvo SNS. Zároveň konštatovalo, že SNS nikdy nevytvorí koalíciu so stranami, ktoré vytvárajú anarchiu, agresiu, šíria zlo a vyhrážajú ... viac »


VIDEO Ľadové kráľovstvo v Slovenskom raji: Buďte pripravení na nástrahy

VIDEO Ľadové kráľovstvo v

pred 5 hodinami

Zamrznutá rieka Hornád v Slovenskom raji pripravila tento rok pre turistov nádherné ľadové divadlo. Vďaka tuhým mrazom láka bežkárov, korčuliarov aj peších na prechádzku po niekoľkokilometrovom zamrznutom úseku. Jedinečné krása má však aj svoje nástrahy. viac »


Počet prípadov vtáčej chrípky nebezpečne stúpa: Potvrdili ďalšie nákazy!

Ilustračné foto

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Počet potvrdených prípadov vtáčej chrípky na Slovensku stúpol na 23. Medzi voľne žijúci vtákmi, najmä labuťami, potvrdila Štátna veterinárna a potravinová správa SR celkovo 19 prípadov aviárnej influenzy (AI) subtypu H5 (vtáčej chrípky). viac »


Kauza únosu Matoviča pokračuje: Údajnú páchateľku znova obžalovali

Odsúdenú podnikateľku predviedli na

pred 6 hodinami

TRNAVA - V prípade únosu trnavského podnikateľa Ladislava Matoviča z roku 2005 si dnes na Okresnom súde v Trnave vypočula obžalobu za vydieranie a podielnictvo Dagmar P. Jeho únos z reštaurácie Stará pošta mala zorganizovať a na samotnom skutku sa aj s ďalšími páchateľmi podieľať. viac »


Jančura prekročil všetky hranice, SNS bude žiadať kontrolu prideľovania dotácií

Radim Jančura

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Je dlhodobo známe, že za bývalého ministra dopravy Jána Počiatka došlo za nejasných okolností v roku 2014 k preferovaniu súkromnej spoločnosti RegioJet a prideľovaniu každoročných dotácií na štátom zrekonštruovanej trase Komárno – Bratislava vo výške 8,5 milióna eur. viac »


Pridelenie hodností Paškovi a Jahnátkovi môže byť nezákonné, tvrdí Beblavý

Miroslav Beblavý

Aktualizácia pred 7 hodinami

BRATISLAVA - Pre kauzu povyšovania niektorých politikov do vyšších vojenských hodností dal poslanec NR SR Miroslav Beblavý (nezaradený) podnet na preskúmanie zákonnosti takéhoto postupu na Generálnu prokuratúru SR. viac »


Do bratislavských lesov vypustili nových obyvateľov na FOTO: Zvieratá sa narodili v ZOO

Do bratislavských lesov vypustili
Foto

pred 7 hodinami

BRATISLAVA – Bratislavské lesy sa odteraz môžu pochváliť novými obyvateľmi. Do voľnej prírody tu lesníci vypustili štyri mladé muflóny. Zvieratá sa po vypustení na slobodu utekali oboznámiť s novým domovom. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.