Pondelok, 20. november 2017. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Módne (s)hity

Módne (s)hity z Markíza párty 2: Nevhodný Brajerčík, Kobielsky ako James Bond a Rolins najlepšie oblečená celebrita

Peter Brajerčík, Dara Rolins a Vladimír Kobielsky

Peter Brajerčík, Dara Rolins a Vladimír Kobielsky

15.11.2017 09:00

BRATISLAVA - Pred pár dňami televízia Markíza usporiadala párty, kde nechýbali ich známe tváre, speváci, herci a ďalší prominentní hostia. Odborníčka na módu Andrea Ziegler sa opäť pozrela na ich outfity a takto ich zhodnotila. viac »

Módne (s)hity z Paneláku: Mohutná Gregorová ako vo vreci a nadčasová Kováčiková!

Módne (s)hity z Paneláku:

24.03.2017 13:30

BRATISLAVA – Pred pár dňami sa v istom bratislavskom hoteli konala tlačová konferencia, na ktorej kompetentní predstavili projekt i hercov, ktorí sa objavia v pokračovaní obľúbeného seriálu Panelák. Niektorí sa pred novinárov postavili vyfešákovaní, iní prišli v bežnom outfite. Kto sa na túto udalosť obliekol najlepšie? Na to si posvietila stylistka Andrea Ziegler. viac »


Módne (s)hity z premiéry: Nechutná Jurčová, šmrncovný Lasica, najhorší miš-maš Siposovej!

Módne (s)hity z premiéry:
Foto

20.03.2017 14:30

BRATISLAVA - Vyšli si do spoločnosti! Nedávno konala premiéra česko-slovenského filmu Masaryk, ktorú si nenechali ujsť viaceré známe tváre. Na ich outfity si opäť posvietila známa odborníčka - stylistka Andrea Ziegler. viac »


Módne (s)hity: Výnimočná Husárová, Femme fatale Krajčírová a Škamlová za hviezdu večera!

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová,
Foto

17.03.2017 12:00

BRATISLAVA – Luxus od hlavy po päty! Pred pár dňami sa v istom nákupnom centre oslavovalo. Prvé narodeniny mal istý luxusný butik, ktorého majiteľkou je známa bývalá misska Romana Škamlová. Pri tejto príležitosti sa zišlo mnoho krásnych dám, ktoré si nenechali ujsť prezentáciu novej kolekcie. Na to, ako sa na túto príležitosť známe dámy vyobliekali, ... viac »


Módne (s)hity: Unikátna Ostrihoňová, Šarkan to mal v paži a... Toto je čistý prúser!

Módne (s)hity: Unikátna Ostrihoňová,
Foto

14.03.2017 12:00

BRATISLAVA – Niektorí ohúrili, iní nie! V sobotu večer sa mnohé známe tváre stretli na akcii v Slovenskom národnom divadle. Ako sa na túto udalosť vyobliekali? Prvú časť sme vám predstavili nedávno, teraz ponúkame ďalšie osobnosti, na ktorých outfit si tiež posvietila známa módna stylistka Andrea Ziegler. viac »


Módne (s)hity: Neforemná Čobejová, kolotočiarka Flašíková, dogabaná Habancová!

Módne (s)hity: Neforemná Čobejová,
Foto

13.03.2017 13:30

BRATISLAVA - Vyfintili sa! V sobotu večer sa mnohé známe tváre stretli v Slovenskom národnom divadle. Ako sa na túto príležitosť obliekli? Na niektoré z nich si posvietila známa stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom... viac »


Módne (s)hity z premiéry Únosu: Unikátna Nicholsonová, gýčová Pomajbová a démonická Škrabáková!

Módne (s)hity z premiéry

04.03.2017 22:00

BRATISLAVA - Vyšli si do kina! Pred pár dňami si slovenské známe tváre nenechali ujsť premiéru nového slovenského filmu Únos, ktorý je inšpirovaný skutočnými udalosťami na slovenskej politickej scéne v deväťdesiatych rokoch. Ako sa na túto príležitosť obliekli známe tváre, na to si posvietila stylistka Andrea Ziegler. Svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom... viac »


Módne (s)hity z Oscarov: Kostnatá Roberts, pokrčená Dakota a najhoršia Scarlett Johansson!

Módne (s)hity z Oscarov:
Foto

01.03.2017 00:00

LOS ANGELES – Nahodili sa do gala! V uplynulú nedeľu večer sa v americkom Los Angeles konalo najprestížnejšie udeľovanie filmových cien. Odovzdávanie sošiek Oscarov pre rok 2017 si nenechalo ujsť množstvo známych celebrít. Dámy sa rovnako ako po minulé roky predviedli v luxusných róbach od svetoznámych návrhárov. Kto sa obliekol najlepšie? Na to si ... viac »


Módne (s)hity z Bratislavského bálu: Pavolová ako princezná, vulgárna Gašparovičová a prezdobená Pallová!

Módne (s)hity z Bratislavského

24.02.2017 10:30

BRATISLAVA – Nahodili sa do gala! V uplynulý víkend sa okrem Česko-Slovenského plesu v Prahe konal aj tradičný Bratislavský bál. Ten si do bratislavskej Reduty prišlo vychutnať mnoho známych Slovákov. Ako sa na túto prestížnu udalosť vyobliekali známe tváre? Na to si posvietila stylistka Andrea Ziegler viac »


Módne (s)hity z Česko-Slovenského plesu 2: Tehotná Mečiarová, kráľovná večera Gregorová a femme fatale Hablovičová!

Módne (s)hity z Česko-Slovenského

23.02.2017 10:30

PRAHA – Počas uplynulého víkendu sa u našich západných susedov konal honosný Česko-Slovenský ples, ktorý si nenechali ujsť viaceré české i slovenské osobnosti. Ako sa na túto prestížnu akciu vyobliekali známe tváre? Prvú časť sme vám predstavili nedávno, teraz ponúkame ďalších 12 osobností, na ktorých si tiež posvietila známa módna stylistka Andrea Ziegler. viac »


Módne (s)hity z Česko-Slovenského plesu: Preplácaná Sklovská, éterická Leová a Bezdeda najhoršie oblečený muž večera!

Módne (s)hity z Česko-Slovenského

22.02.2017 10:30

PRAHA - Vyfintili sa! V uplynulý víkend sa v Prahe zišla česká a slovenská smotánka. Nenechali si totižto ujsť honosný Česko-Slovenský ples, ktorý sa konal v historickej budove pražského Obecného domu. Stylistka Andrea Ziegler zhodnotila prvú 18-tku z nich. Hodnotenie ďalších osobností nájdete na topkách už čoskoro... Kto sa nahodil štýlovo a s vkusom ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.