Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Osobnosti

Trápenie legendárneho herca: Vzdal to... Zastrelil sa pred raňajkami!

Vlastimil Brodský

Vlastimil Brodský

pred 7 hodinami

PRAHA - Depresie neobchádzajú ani známych ľudí! Trpel nimi aj legendárny Vlastimil Brodský, známy napríklad ako kráľ z filmovej rozprávky o Arabele. Často hovoril o samovražde a charakterizoval ho suchý čierny humor. Ako však tvrdil, mal sa príliš rád na to, aby si zvolil dobrovoľný odchod zo sveta. Až kým... viac »

Herečka Krajčiová (43) je tehotná: S týmto mužom čaká dieťa

Herečka Krajčiová (43) je

včera o 00:00

BRATISLAVA - Ďalšie bábätko na ceste! Herečka Helena Krajčiová sa tesne pred 40-kou stala prvý raz matkou. Dnes, keď oslavuje 43. narodeniny, je opäť v radostnom očakávaní. S týmto mužom bude mať svoje druhé dieťa... viac »


Legendárny Štěpán z Básnikov: Viedol dvojaký život, prišiel o dcéru

Legendárny Štěpán z Básnikov:

18.04.2018 00:00

PRAHA - Herec Pavel Kříž (57) sa stal mimoriadne populárnym v 80. rokoch minulého storočia vďaka sérii filmov o Básnikoch. V roku 1988 však emigroval do Kanady, kde si našiel aj manželku. Svojej novej rodine nepriznal, čomu sa v Čechách venoval a začal žiť úplne iný život. Vyštudoval vysokú školu a stal sa psychoterapeutom. Pri návrate do rodnej krajiny ... viac »


FOTO Victorie Beckham predtým, než sa stala slávnou: Za 24 rokov sa totálne zmenila!

Victoria Beckham mení svoj
Foto

17.04.2018 00:00

LONDÝN - Po rozpade Spice Girls sa z Victorie Beckham stala módna ikona a štvornásobná matka. Všetci ju poznajú ako manželku futbalistu Davida Beckhama a sebavedomú módnu návrhárku, ktorá je podľa mnohých až príliš štíhla. Predtým, než sa stala známou, však Vicky vyzerala úplne inak. A vôbec nebola taká sebaistá ako teraz... viac »


2000 žien v posteli a neplnoleté manželky: Tušili ste to o Chaplinovi?

2000 žien v posteli

16.04.2018 00:00

LONDÝN - Charlie Chaplin bol legendou nemého filmu a divákom po celom svete prinášal smiech. Jeho súkromie však až tak veselé nebolo - bol trikrát rozvedený. Mohla za to jeho záľuba v mladých ženách, pričom jeho dve manželky mali menej ako 18 rokov. Sám tvrdil, že mal intímny vzťah s 2000 ženami. viac »


Jej bujné vnady v 80. rokoch pobláznili každého: Takto vyzerá sexbomba Samantha Fox dnes!

Samantha  Fox

15.04.2018 00:00

LONDÝN - Touch me! To je názov piesne, ktorá príde mnohým na um, keď sa povie Samantha Fox. Sexbomba z Veľkej Británie bola na vrchole slávy počas 80. rokov a jej polonahé fotky zdobili množstvo chlapských skriniek, stien a kamiónov. Prsnatá blondínka dnes oslavuje 52. narodeniny. Pozrite sa s nami, ako momentálne vyzerá! viac »


Najväčšie trápenie hereckej legendy: Vyrovnať sa s týmto muselo byť hrozné!

Stella Zázvorková

14.04.2018 00:00

PRAHA - Rozdávala radosť a úsmev, avšak jej život bol poznačený tragédiou! Uplynulo 96 rokov od dňa, keď sa narodila obľúbená česká herečka Stella Zázvorková. Umelkyňa, známa napríklad z filmov Pelíšky, Román pre ženy, Kolja, Arabela, Šílene smutná princezná, Dívka na koštěti, či Zítra to roztočíme, drahoušku...!, zomrela ako 83-ročná v máji 2005. A ... viac »


Tvrdé rany osudu: Bývalá porotkyňa SuperStar prišla o milované osoby

Tvrdé rany osudu: Bývalá

13.04.2018 00:00

PRAHA - Na dne! Marta Jandová je známa zo šou SuperStar, kde kedysi robila porotkyňu po boku Dary Rolins. Z jej pozitívneho prístupu a večne usmiatej tváre by len málokto vyčítal, že ju na srdci ťaží smútok zo straty milovaných osôb. viac »


Toto sa často nevidí, ale... Nekompromisný Habera si vie vystreliť aj zo seba!

Toto sa často nevidí,
Video

12.04.2018 00:00

BRATISLAVA - Pavol Habera už roky hodnotí nádejné spevácke talenty v šou SuperStar a kedysi sedel aj v porote Slovensko hľadá talent. Je známy ako nekompromisný kat, ktorý si nedáva servítku pred ústa. V súkromí sa však evidentne vie odviazať a vo vzácnych chvíľach si zo seba vystrelil aj na televíznych obrazovkách. viac »


Heribanovej roky prospievajú: Takmer krajšia ako zamlada!

Heribanovej roky prospievajú: Takmer

11.04.2018 00:00

BRATISLAVA - Tvár Aleny Heribanovej je neodmysliteľnou súčasťou verejnoprávnej televízie. Veď moderovať tam začínala už takmer pred 40 rokmi. Možno to znie neuveriteľne, ale bývalá hlásateľka dnes oslavuje 63 rokov. A zo svojho šarmu nič nestratila, práve naopak. viac »


Miláčik slovenských fanúšikov: Týmto si získal obdiv všetkých

Miláčik slovenských fanúšikov: Týmto

10.04.2018 00:00

BRATISLAVA - Všetci mu fandili a všetci ho milovali. V rokoch, ktoré boli najúspešnejšie pre slovenský hokej, často podržal mužstvo aj brankár Ján Lašák. Má všetky tri medaily a na niektorých šampionátoch bol tým najúspešnejším gólmanom zo všetkých. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.