Osobnosti | Topky.sk - Bleskovky

Pondelok, 18. jún 2018. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Osobnosti

Blond jej fakt nepristane: Takto slávnu herečku asi ani nespoznáte!

Isabella Rossellini

Isabella Rossellini

Foto
pred 13 hodinami

RÍM - Žiadna klasická kráska, ale tá tvár... Isabella Rossellini natoľko zaujala istú kozmetickú značku, že pre ňu robila modelku od čias, kedy ešte nebola ako herečka taká známa. Dcéra slávnych rodičov sa však vo filmoch ukázala aj vo svojej, povedzme, škaredšej podobe. V blond parochni jej to nepristalo v roku 1990 a veru ani o takmer 20 rokov neskôr. viac »

Od smrti Zory Kolínskej (†60) uplynulo 16 rokov: Šokujúce odhalenie jej priateľky!

Zora Kolínska

včera o 00:00

BRATISLAVA - Hviezda relácie Repete, usmievavá a vždy upravená zabávačka, herečka s božskými nohami, či podnikateľka. Tým všetkým bola Zora Kolínska, ktorá naposledy vydýchla 17. júna 2002. Verejnosť dlho žila v tom, že príčinou smrti bol jej prehratý boj s rakovinou. Blízka kamarátka umelkyne však po rokoch prišla s odhalením, že v pitevnej správe bolo uvedené niečo iné. viac »


Nahá Čobejová je pred 50-tkou viac sexi ako zamlada - Aha!

Nahá Čobejová je pred

16.06.2018 00:00

BRATISLAVA - Pribúdajú roky aj sexepíl! Herečka Michaela Čobejová dnes slávi 48. narodeniny. Na konte má účinkovanie na divadelných doskách, vo viacerých počinoch a neraz dokázala, že sa nebojí ani nahoty. V Evinom rúchu sa predviedla pred kamerami dokonca aj v zrelšom veku. Veru, nemá sa za čo hanbiť! viac »


Najväčší seriálový milovník žien: Smola, je gay

Neil Patrick Harris

15.06.2018 00:00

LOS ANGELES - Nech bude hrať kdekoľvek, aj tak zostane Neil Patrick Harris navždy Barneym Stinsonom zo seriálu Ako som stretol vašu mamu. Ten patrí k najväčším seriálovým baličom žien, a tak mnoho ľudí prekvapilo, keď zistili, že sympatický herec je v skutočnosti gay. So svojím dlhoročným priateľom sa oženil pred štyrmi rokmi. viac »


Trump má majetok za miliardy: Cesta kontroverzného podnikateľa až do prezidentského kresla

Donald Trump
FotoVideo

14.06.2018 11:59

PRAHA/BRATISLAVA - Donald Trump pôsobí vo funkcii 45. prezidenta Spojených štátov amerických od januára minulého roka. Časopis Forbes jeho majetok odhaduje na 3,1 miliardy dolárov (cca 2,5 miliardy eur). Kontroverzný podnikateľ a štátnik sa dnes dožíva 71. narodenín. Takáto bola jeho cesta na vrchol. viac »


Tenisová rekordérka: Tento muž ju stalkoval... Nakoniec sa za neho vydala!

Tenisová rekordérka: Tento muž
Foto

14.06.2018 00:00

LAS VEGAS - V mnohých ohľadoch patrí Steffi Graf k rekordérkam na tenisových dvorcoch. V niektorých smeroch vynikala bez ohľadu na to, či sa hovorilo o ženách alebo mužoch. Niet teda divu, že si našla obdivovateľa aj medzi kolegami. Ako Andre Agassi kedysi priznal, doslova blondínku stalkoval. A ona mu rázne dávala najavo, že nemá záujem. No dnes sú ... viac »


Helena Růžičková by slávila 82 rokov: Viete, ako sa volala vlastným menom?

Helena Růžičková
FotoVideo

13.06.2018 00:00

PRAHA – K neprehliadnuteľným osobnostiam českého filmu patrila dlhé roky Helena Růžičková, ktorá zomrela 4. januára 2004 vo veku 67 rokov. Zjav a herecký prejav ju predurčili pre komediálne role. Treba ale podotknúť, že počas svojej takmer päťdesiatročnej kariéry dokázala, že má oveľa bohatší register. Umelkyňa bola nezdolnou optimistkou a aj počas ... viac »


Od detskej hviezdy k ožranovi: Pozrite, ako vyzeral slovenský herec kedysi

Matej Landl s manželkou
Foto

12.06.2018 00:00

BRATISLAVA - Na scéne je už viac ako 40 rokov! Matej Landl totiž začal hrať vo filmoch už v 70. rokoch minulého storočia. Preslávil sa seriálom Spadla z oblakov, kde účinkoval ako 15-ročný. Dnes ho všetci poznajú ako ožrana Bystra z markizáckej Hornej Dolnej. viac »


Hral Dr. Housa, ale... Toto o známom hercovi asi neviete

Hral Dr. Housa, ale...
Video

11.06.2018 00:00

LONDÝN - Dr. Gregory House má nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a metódy stopercentne účinné. Tak si väčšina ľudí zafixovala aj Hugha Laurieho, no opak je pravdou. Čo by ste o tomto hercovi mali vedieť? viac »


Herec z Arabely zomieral na rakovinu: Alkoholu a cigariet sa nevzdal

Herec z Arabely zomieral

10.06.2018 00:00

PRAHA - Dnes by Vladimír Dlouhý oslavoval okrúhlu šesťdesiatku. Bohužiaľ, o desať dní uplynie už 8 rokov odvtedy, ako odišiel z tohto sveta. Herec bojoval s rakovinou. Svojich nerestí sa však až do konca nevzdal... viac »


Johnny Depp má dnes 55: Bože, ale veď sa už na seba takmer ani nepodobá!

Johnny Depp
Foto

09.06.2018 00:00

LOS ANGELES - Prirodzené starnutie, choroba alebo príprava na film? Už niekoľko dní sa špekuluje, čo sa deje s hercom Johnnym Deppom. Ten dnes oslavuje 55 rokov, na posledných záberoch však už nepôsobí ako ten lámač ženských sŕdc, akým vždy bol. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.