Štvrtok, 23. február 2017. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

Prominenti

Markizácka Horná Dolná v rukách Poliakov: PREBOHA, z tohto vás rozbolia uši!

Markizácku Hornú Dolnú začínajú v týchto dňoch vysielať aj Poliaci.

Markizácku Hornú Dolnú začínajú v týchto dňoch vysielať aj Poliaci.

Video
pred 48 minútami

VARŠAVA - Pýtame sa: Prečo?! Televízia Markíza pred dvomi rokmi priniesla svojim divákom seriál Horná Dolná. Zábavný počin si rokmi získal obrovské množstvo skalných fanúšikov. A jeho úspech si všimli aj za hranicami našej krajiny. Najprv ho prebrali naši južní susedia a najnovšie expandoval aj na sever - v týchto dňoch sa začína vysielať v Poľsku a... ... viac »

Módne (s)hity z Česko-Slovenského plesu 2: Tehotná Mečiarová, kráľovná večera Gregorová a femme fatale Hablovičová!

Módne (s)hity z Česko-Slovenského

pred 2 hodinami

PRAHA – Počas uplynulého víkendu sa u našich západných susedov konal honosný Česko-Slovenský ples, ktorý si nenechali ujsť viaceré české i slovenské osobnosti. Ako sa na túto prestížnu akciu vyobliekali známe tváre? Prvú časť sme vám predstavili nedávno, teraz ponúkame ďalších 12 osobností, na ktorých si tiež posvietila známa módna stylistka Andrea Ziegler. viac »


Veľké riskovanie v markizáckej šou: Toto si k tehotnej dovolí len hulvát!

Veľké riskovanie v markizáckej
Foto

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Zrod nového ľudského života je hotový zázrak! Preto sa väčšina mamičiek po tom, čo zistia, že pod srdcom nosia dieťa, snaží žiť čo najzdravšie - skrátka, aby svojmu nenarodenému pokladu dali len to najlepšie. O to prekvapivejší bol v utorok pohľad na jedného z nastávajúcich oteckov v markizáckej šou Babyboom. To, čo si dovolil pri tehotnej ... viac »


Ďalší nečakaný rozchod v slovenskom šoubiznise: Ich manželstvu je definitívny koniec!

Ďalší nečakaný rozchod v
Foto

FOTO vnútri! pred 7 hodinami

BRATISLAVA - Ani im to nevyšlo! V posledných mesiacoch sa v našom šoubiznise akoby roztrhlo vrece s rozchodmi. A výnimkou nie je ani známa krásavica. Ako sa nám najnovšie podarilo zistiť, manželstvo s fešným cudzincom jej stroskotalo po 2,5 roku a už niekoľko mesiacov žijú oddelene! viac »


Sajfa a krásna Veronika sú svoji už vyše päť mesiacov: Aj takto si táto zábavná dvojica užíva manželský život

Sajfa a Veronika tvoria

pred 7 hodinami

BRATISLAVA - Sajfa a Veronika sa po siedmich spoločných rokoch v polovici septembra minulého roka vzali. Všetko zatiaľ nasvedčuje tomu, že si spoločné chvíle ako manželia náramne užívajú. viac »


Neuveriteľná zmena: Blondínka z Markízy ukázala hnilé zuby, a potom... Wau!

Neuveriteľná zmena: Blondínka z
Foto

FOTO vnútri! pred 12 hodinami

BRATISLAVA – Toto vám vyrazí dych! Na obrazovkách Markízy sa v utorok večer objavila blondínka, ktorá svojím výrazom mnohých divákov poriadne šokovala. Zakríknutá babička Mária (64) totižto ukázala nielen povädnutú pleť a vrásky, ale najmä hnilé zuby. Z nenápadnej dôchodkyne sa však v priebehu niekoľkých dní stala šmrcovná a elegantná dáma. Pozrite, ... viac »


Toto že je známa sexbomba? Fúha, v civile ako iný človek!

Kelly Brook

FOTO vnutri pred 14 hodinami

LOS ANGELES - Zázrak, že ju spoznali! Kelly Brook (37) sa svojho času pýšila prívlastkom sexbomba z Británie. Hoci v spoločnosti stále provokuje sexi outfitmi a tip-top vizážou, v súkromí si na to príliš nepotrpí. Brunetka sa v týchto dňoch spoločne s milencom nachádza v Amerike, kde ju nafotili paparazzi. Nuž, a vzhľadom príliš neohúrila! viac »


Geissenka šokovala fanúšikov: Carmen, Mein Gott, veď ty nemáš nohavičky!

Geissenka šokovala fanúšikov: Carmen,

FOTO vnútri pred 16 hodinami

ZURICH - Skoro im oči vypadl! Carmen Geiss (51) poriadne zaskočila svojich fanúšikov, keď v utorok v noci zverejnila na facebooku fotky z podujatia s názvom The Dance. Vysmiata blondínka na nich pózuje v čiernych šatách s hlbokým výstrihom. Pri jednej z momentiek však pohľad každého smeruje o pár centimetrov nižšie. Pracháčka totiž pustila fotografa ... viac »


Rytmus vie, ako si užívať život: Jeho fotky z dovolenky sú čistá provokácia

Rytmus vie, ako si

pred 16 hodinami

BRATISLAVA - Rytmus vždy vedel, ako zaujať. Či už v dobrom, alebo v zlom. viac »


Rozvod zvažovala roky: Wisterová s manželom definitívne končí, priznala nového chlapa!

Rozvod zvažovala roky: Wisterová

pred 18 hodinami

BRATISLAVA - Potvrdené! Už v závere minulého roka sme informovali, že Vera Wisterová sa plánuje rozvádzať a za manžela má už aj náhradu. Moderátorka sa však v tom čase vyjadrovala veľmi opatrne a pôsobilo to, akoby sa s Jeremym Hulshom snažili ešte manželstvo zachrániť. Teraz však otvorene prehovorila. Priznala, že im to nefungovalo už roky a naozaj ... viac »


Známa jojkárska herečka kedysi vážila takmer 100 kíl: TÁTO premena vám vyrazí dych!

Známa jojkárska herečka kedysi
Foto

FOTO vnútri! pred 18 hodinami

BRATISLAVA - Vážila skoro metrák! Pri pohľade na aktuálnu formu herečky Kristíny Greppelovej (32) by len málokto uveril, že ručička na váhe jej kedysi ukazovala až takmer 100 kíl. Dôkazom ale môže byť jej retro fotografia z čias, kedy sa k ideálnym mieram ani z ďaleka nepribližovala. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!