Streda, 29. jún 2016. Meniny má Peter a Pavol, Petra, zajtra Melánia.

Prominenti

Verešová šokuje! Zmena po 10 rokoch: Andrea, to myslíš vážne?!

Andrea Verešová

Andrea Verešová

Foto
pred hodinou

PRAHA - Poriadne prekvapila! Modelka Andrea Verešová (36) patrila rok čo rok k najvýraznejším dámam Medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch. Jej rafinované modely v kombinácii s božskými tvarmi neraz priam hypnotizovali oči prítomných, čím sa brunetka vždy stala stredobodom pozornosti. Teraz však niekoľkoročnú účasť na celebritnej filmovej ... viac »

Hviezda Victoria Beckham, ako ste ju ešte nevideli. Deje sa v jej živote niečo nové, alebo len presedlala na...?

Victoria Beckham mení svoj

pred hodinou

LOS ANGELES – Chladná Victoria Beckham mení radikálne svoj štýl. Čo stojí za touto zmenou? viac »


Sexica Barkolová 20 rokov dozadu: Sladká 18-ka vo svadobnom!

Sexica Barkolová 20 rokov
Foto

FOTO vnútri!  pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Takto vážne vyzerala?! Po boku Eriky Barkolovej (38) aktuálne nestojí žiaden muž. V minulosti však blondínka mala manžela, s ktorým splodila dve krásne dcéry. A práve dnes by s nim blondínka oslávila 20. výročie svadby. O túto spomienku sa jojkárka podelila s fanúšikmi na sociálnej sieti Facebook. Pozrite, ako moderátorka vyzerala ako sladká 18-ka vo svadobnom. viac »


Dve tváre Eleny Podzámskej: Na verejnosti sa ukazuje iná, než je v skutočnosti!

Dve tváre Eleny Podzámskej:
Foto

FOTO vnútri! pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Ukázala svoju pravú tvár! Slovenská herečka Elena Podzámska (44) vyzerá pred kamerou priam úchvatne, no nedávno potvrdila, že na zahodenie to nie je ani mimo nej. Dôkazom sú fotografie, ktoré permanentne zverejňuje na sociálnych sieťach. Na snímkach však pózuje nielen tak, ako sú u nej fanúšikovia zvyknutí - teda s dokonalou vizážou. Na ... viac »


Čoraz populárnejší moderátor Viktor Vincze: Dámy smola, po jeho boku sa objavuje táto kráska

Najobľúbenejší redaktor, sympatický Viktor

pred 5 hodinami

BRATISLAVA – Darí sa mu v pracovnom aj v súkromnom živote. viac »


Čerstvá mamina Pocisková s malým Hektorom: Prísne strážený... Nedala ho ani JEMU!

Čerstvá mamina Pocisková s
Foto

pred 8 hodinami

BRATISLAVA - Mama na plný úväzok! Už sú to tri týždne, čo Nela Pocisková (25) porodila v bratislavskej súkromnej nemocnici syna Hektora. Keď zo zariadenia odchádzala, nesenie bábätka prenechala šťastnému oteckovi Filipovi Tůmovi (37). Zato teraz svoj poklad stráži ako oko v hlave. Podarilo sa nám zachytiť ju, ako sa chystá preč so svojimi rodičmi, no ... viac »


Rozborilova frajerka je riadna kosť: Wau, takéto telo skrýva pod šatami!

Rozborilova frajerka je riadna
Foto

pred 14 hodinami

BRATISLAVA – Odhalila krivky! Známy moderátor Vilo Rozboril (49) už nejaký ten mesiac randí s novou ženou. Dal sa totiž dokopy so známou lekárkou Alexandrou Novotnou (44). Párik dokonca nedávno spolu strávil už aj dovolenku. Fotografiami z nej sa pochválili obaja aj na sociálnej sieti. Každého na nich určite ihneď zaujme celebritná doktorka, ktorá ukázala ... viac »


Známej topmodelke rastie konkurencia pod nosom: Pozrite, aká je krásna!

Známej topmodelke rastie konkurencia

pred 16 hodinami

NEW YORK - Doma má svoju kópiu! Hoci na to Heidi Klum (43) možno nevyzerá, je štvornásobnou mamičkou. Svoju prvú dcéru Leni (12) má so zámožným podnikateľom Flaviom Briatorem (66). A hoci on ju oficiálne neuznal za svoju, blondínka môže byť na svoje dievčatko o to viac hrdá. Sympatická školáčka totiž po slávnej mamine zdedila dobré gény a už v útlom ... viac »


Ani štipka mejkapu, neforemný habit a čudo na hlave: Preboha, ona tak išla do spoločnosti?!

Alica Keys

pred 18 hodinami

LOS ANGELES - Toto sa často nevidí! O tom, že Alicia Keys (35) je prirodzene pekná žena, niet pochýb. Aj tie najväčšie krásavice si však dajú záležať na tom, že do spoločnosti chodia dokonale upravené a nalíčené. Speváčka v nedeľu večer zavítala na udeľovanie cien BET Awards a svojou vizážou a vzhľadom dosť prekvapila. Dvojnásobná mamička totiž pôsobila ... viac »


Trapas známeho Slováka: Stačí pohľad dole a ...!

Trapas známeho Slováka: Stačí
Foto

pred 19 hodinami

BRATISLAVA - Ups, tak toto je nepríjemné! Slovenský spevák Igor Kmeťo (58) sa na prominentnej oslave narodenín Fredyho Ayisiho (50) postaral nielen o kvalitnú zábavu, ale aj o menšie komické faux pas. Nastajlovaný a luxusne nahodený hudobník síce rozdával úsmevy na všetky strany, no stačil jediný pohľad nižšie a trapas bol odhalený. Z jeho prepychových ... viac »


Markíza už vyrába Koleso šťastia: Takéhoto moderátora by ste naozaj nečakali!

Markíza už vyrába Koleso

pred 20 hodinami

BRATISLAVA - Už sa to blíži! Televízia Markíza už nijako netají, že chce opäť na obrazovky priniesť starú známu súťaž Koleso šťastia. Zo zákulisia programu však už uniklo aj meno moderátora a ten je naozaj obrovským prekvapením. Toto by nikomu nenapadlo, je to totiž spevák. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.Seafight (Global Map)

Seafight (Global Map)

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.