Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Politika

V Smere sa chystá tajný snem: Program zahalený rúškom tajomstva, delegáti bez pozvánok

Robert Fico, Peter Pellegrini a Robert Kaliňák

Robert Fico, Peter Pellegrini a Robert Kaliňák

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Smer-SD by mal mať podľa najnovších informácií vo štvrtok snem. Zvyčajne snemy bývajú počas víkendov. Oficiálne však konanie snemu strana zatiaľ neoznámila. viac »

Sme potravinovo závislý štát: Kollárovci predstavili opatrenia pre zvýšenie sebestačnosti

Podpredseda hnutia Milan Krajniak

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Slovensko je potravinovo závislý štát. Nachádza sa v potravinovom riziku, čo znamená, že v prípade nepredvídaných okolností nie je schopné pokryť výživové nároky svojich občanov. Na sobotnej tlačovej konferencii v rámci svojej programovej konferencie to zdôraznili predstavitelia hnutia Sme rodina. viac »


Bývalý minister Maďarič o výmene vedenia Smeru: Ficov post je ohrozený

Marek Maďarič

pred 7 hodinami

BRATISLAVA - Situácia v strane Smer-SD prirodzene speje do okamihu, keď sa môže stať aktuálna otázka, či bude Robert Fico obhajovať predsednícky post alebo nie. Uviedol to poslanec Národnej rady SR a exminister kultúry za Smer-SD Marek Maďarič. Nepovedal, či by sa mal premiér Peter Pellegrini pokúsiť vymeniť na čele strany Roberta Fica. On sám o tento ... viac »


Smerák Tomáš sa na ministerský post nechystá: Nové meno zverejníme čoskoro

Erik Tomáš

pred 7 hodinami

BRATISLAVA - Poslanec NR SR za stranu SMER-SD Erik Tomáš nebude novým ministrom vnútra. Povedal to dnes v diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy sám poslanec. viac »


Vážne podozrenia zo zneužívania NAKA: Opozícia žiada vyšetrovanie vo výbore

Vážne podozrenia zo zneužívania

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Tento týždeň sme vám priniesli autentický rozhovor s policajtom, ktorý opísal šokujúce praktiky NAKA. Podľa neho maria vyšetrovanie tzv. "systémom blokovania". Zisťovali sme, či sa plánujú týmto problémom zaoberať na jednotlivých výboroch. Opozícia už má o tému intenzívny záujem a plánuje sa zisteniami zaoberať. viac »


Gál plánuje zásadné zmeny v súdnictve: Chce zmeniť súdnu mapu Slovenska, navrhuje novinky

Gábor Gál

pred 11 hodinami

BRATISLAVA - Zmeniť súdnu mapu Slovenska, špecializovať súdy a digitalizovať ich. To sú priority ministra spravodlivosti Gábora Gála, ktorý prevzal rezort po Lucii Žitňanskej (obaja Most-Híd). Minister sa pritom spolieha na pracovné skupiny, ktoré vznikli v nadväznosti na analýzu expertov z Rady Európy, tie by mali načrtnúť konkrétne podoby tejto súdnej ... viac »


Ministerstvo pod paľbou! Reakciu na obvinenia Matoviča prepískli: Takto sa bráni štátny úrad?

Gabriela Matečná a Igor
Foto

pred 23 hodinami

BRATISLAVA - Takto by sa ústredný orgán verejnej správy vyjadrovať nemal, tvrdia Slováci. Pod statusom ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieku na Facebooku sa strhla poriadna debata, kde ľudia vyjadrili svoj nesúhlas s reakciou ministerstva na štvrtkovú tlačovku Igora Matoviča. viac »


Ministerka Matečná sa bráni: Matovič si problematiku predaja pozemkov nenaštudoval

Gabriela Matečná

včera o 14:45

BRATISLAVA - Predseda hnutia OĽaNO Igor Matovič si nenaštudoval problematiku predajov pozemkov na Slovenskom pozemkovom fonde (SPF), ani to, ako k predmetnému predaju prišlo. Odpredaj pozemkov v Špačinciach bol v súlade s vtedy platnými predpismi. viac »


Pellegrini o novom ministrovi vnútra: Meno už čoskoro, čo povedal prezident o pravej ruke Kaliňáka?

Peter Pellegrini
FotoVideo

včera o 14:32

BRATISLAVA - Každý minister vlády Petra Pellegriniho (Smer-SD) dostal úlohu pripraviť dva zoznamy priorít, ktorým sa bude venovať. Prvý má obsahovať úlohy splniteľné do konca roka 2018, druhý má byť zoznamom úloh splniteľných do konca volebného obdobia. Po rokovaní vlády to oznámil premiér Pellegrini, ktorý bude osobne dohliadať na plnenie týchto záväzkov. ... viac »


Služobný úrad ministerstva spravodlivosti povedie Sylvia Beňová

Gábor Gál

včera o 13:15

BRATISLAVA – Novou generálnou tajomníčkou služobného úradu Ministerstva spravodlivosti (MS) SR sa stane Sylvia Beňová. V piatok ju vymenovala vláda na návrh ministra Gábora Gála (Most-Híd). viac »


Kalavská hasí chyby, hovorí OĽaNO o plánovaných zmenách pri liekoch na výnimky

Igor Matovič

včera o 10:50

BRATISLAVA - Ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská (nominantka Smeru-SD) hasí ďalšie chyby, komentuje jej plány zrušiť päťpercentnú spoluúčasť poskytovateľa liečby na platbe za lieky na výnimky Marek Krajčí, tieňový minister zdravotníctva za OĽaNO. Avizované zmeny zo strany rezortu víta. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.