Štvrtok, 19. január 2017. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Politika

Škandál s cenami za plyn a elektrinu naberá na obrátkach: Fico zasiahol po kritike opozície

Ilustračné foto

Ilustračné foto

FotoVideo
Aktualizujeme pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Hoci vláda hovorí o stabilných cenách energií na Slovensku a ich znižovaní, vďaka zdraženiu fixnej zložky výslednej ceny elektriny a plynu mnohým ľuďom náklady od tohto roka stúpnu. Zasiahnuť dnes musel pod ťarchou kritiky aj premiér Robert Fico. viac »

Fico na adresu brexitu: Rokovania budú drsné, EÚ musí posilniť a Británia zoslabnúť

Robert Fico

pred 6 hodinami

BRATISLAVA – Vítam ako predseda vlády SR, že britská premiérka Theresa Mayová vyjasnila pozície britskej vlády. Premiér Robert Fico to dnes vyhlásil na podujatí venovanom ukončeniu slovenského predsedníctva v Rade EÚ. viac »


Fico tvrdí, že prezident odmietol udeliť vyznamenanie ľuďom za predsedníctvo

Robert Fico

pred 8 hodinami

BRATISLAVA – Predseda vlády SR Robert Fico požiadal prezidenta Andreja Kisku, aby ľuďom, ktorí sa najviac pričinili o zvládnutie slovenského predsedníctva v Rade EÚ, udelil štátne vyznamenanie. Podľa premiérových slov jeho žiadosť odmietol. Dnes na oficiálnom ukončení predsedníctva o tom informoval premiér Robert Fico, pričom predsedníctvo označil za úspešné. viac »


Bugár tomu nemohol uveriť: Populistický návrh Beblavého mi vyrazil dych!

Béla Bugár

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Návrh nezaradeného poslanca Národnej rady SR Miroslava Beblavého zrušiť ešte v roku 2017 vyššie územné celky (VÚC) bez náhrady, vyrazil predsedovi Mosta-Híd Bélovi Bugárovi dych. Bugár sa k tomu priznal v blogu. Podľa jeho slov takto reagoval napriek tomu, že téma návratu k prirodzeným regiónom na Slovensku je dlhodobou agendou strany Most-Híd. viac »


Mečiarove amnestie znovu na pretrase: Koalícia sa zrejme obráti na Ústavný súd SR

Zľava: Predseda vlády SR

pred 15 hodinami

BRATISLAVA - Koalícia by sa mala pre zrušenie Mečiarových amnestií spoločne obrátiť na Ústavný súd SR. Podľa informácií by sa na podaní podnetu mala dohodnúť na Koaličnej rade. viac »


Vládu čaká ďalšie zasadnutie: Témou dňa poskytnutie pomoci vo výške takmer 10 miliónov eur

Peter Žiga

pred 18 hodinami

BRATISLAVA – Štátnu pomoc v celkovej výške 9,65 milióna eur by malo získať šesť výrobných firiem. O poskytnutí investičných stimulov pre ne bude rokovať vláda na svojom dnešnom zasadnutí. Návrhy predkladá minister hospodárstva Peter Žiga (Smer-SD). viac »


Megaodhalenie! Majiteľ Váhostavu sa prvýkrát verejne priznal: Za miliardami stojí mecenáš Smeru

Megaodhalenie! Majiteľ Váhostavu sa

včera o 20:00

BRATISLAVA - Verejne známe tajomstvo je konečne potvrdené. Známy podnikateľ Juraj Široký, ktorý je považovaný za mecenáša Smeru, je majiteľom kontroverznej stavebnej spoločnosti Váhostav. viac »


Most-Híd má jednoznačný postoj: Británia by sa nemala stať naším súperom alebo nepriateľom

Most-Híd má jednoznačný postoj:

včera o 19:45

BRATISLAVA - Veľká Británia by sa po rozhodnutí pre tzv. tvrdý brexit nemala stať naším súperom alebo nepriateľom. Vyplýva to z vyjadrenia Mosta-Híd, ktoré poskytla hovorkyňa Klára Debnár v reakcii na dnešné vystúpenie britskej premiérky Theresy Mayovej. Tá predstavila svoj plán odchodu Spojeného kráľovstva z Európskej únie. viac »


OĽANO-NOVA vyzýva vládnu koalíciu: Fico by mal vyjednať s Veľkou Britániou kompromis

Veronika Remišová

včera o 18:00

BRATISLAVA - Hnutie OĽANO-NOVA v reakcii na dnešný prejav britskej premiérky Theresy Mayovej vyzýva vládnu koalíciu, aby sa snažila vyrokovať čo najlepšie podmienky pre našich občanov vo Veľkej Británii. Theresa May dnes vyhlásila, že Brexit bude tvrdý a voľný pohyb osôb po odchode Veľkej Británie z EÚ nebude zachovaný. Osud desiatok tisícov Slovákov, ... viac »


Na použitie výnosu z predaja emisií by mal dozerať výbor, žiada Zemanová

Anna Zemanová

včera o 17:45

BRATISLAVA - Na použitie výnosu z predaja emisných kvót by mal dozerať Výbor Národnej rady (NR) SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie. Vyplýva to z návrhu novely zákona o obchodovaní s emisnými kvótami, ktorý do parlamentu predložila poslankyňa za SaS Anna Zemanová. viac »


Matica slovenská má právo vyslovovať kritické súdy o rôznych počinoch, tvrdí Fico

Matica slovenská má právo

včera o 15:45

MARTIN – Matica slovenská má právo vyslovovať kritické súdy na adresu rôznych počinov, ktoré sa na Slovensku dejú a celkom prirodzene to od nej očakávam. Predseda vlády SR Robert Fico to povedal po dnešnom stretnutí s vedením Matice slovenskej v Martine. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?