Sobota, 25. február 2017. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Politika

Je dôležité, aby V4 nebola vnímaná ako zoskupenie proti EÚ, tvrdí Lajčák

Miroslav Lajčák

Miroslav Lajčák

pred hodinou

BRATISLAVA – Visegrádska štvorka (V4) je zoskupenie krajín, ktoré je dobré a užitočné pre každého z jej členov. Je však dôležité, aby V4 nebola vnímaná ako zoskupenie, ktoré sa vymedzuje proti Európskej únii. viac »

Poslanci hľadajú lídra opozície: Matovič alebo Sulík, politici v tom nemajú jasno

Podmanický hovorí o Matovičovi

pred 2 hodinami

BRATISLAVA – Poslanec NR SR za Smer-SD Ján Podmanický považuje za lídra opozície predsedu OĽaNO Igora Matoviča, ktorému praje, aby ešte dlhé a dlhé roky zostal na čele slovenskej opozície. Ako povedal Podmanický dnes, keďže predseda SaS Richard Sulík nepôsobí na Slovensku, považuje za lídra opozície práve Igora Matoviča. viac »


Kotleba je pokrytec, tvrdia krajskí poslanci: Robí teraz presne to, proti čomu sa staval

Marian Kotleba

pred 14 hodinami

BANSKÁ BYSTRICA - V Banskobystrickom samosprávnom kraji (BBSK) je už takmer tradíciou, že predseda kraja nepodpisuje rozpočty, ktoré predtým doplnili a schválili krajskí poslanci. Tradíciou sa stáva aj provizórium, v ktorom kraj pravidelne funguje prvé mesiace v každom roku. Konštatovali to v dnešnej reakcii na štvrtkové (23.2.) vyhlásenie Úradu BBSK ... viac »


Fico nie je kompetentný hodnotiť prácu Kováčika: Sú na to kontrolné orgány

Robert Fico

pred 15 hodinami

KOŠICE - Premiér SR Robert Fico (Smer-SD) tvrdí, že na hodnotenie práce špeciálneho prokurátora sú kontrolné orgány a on nie je ten, kto by mal jeho prácu hodnotiť. Reagoval tak dnes na výzvu strany SaS, ktorá sa pridala k OĽaNO-NOVA. Podľa nich by mal špeciálny prokurátor Dušan Kováčik odstúpiť zo svojej funkcie. viac »


Slovák radí Američanom v prestížnych novinách: Trump je ako Mečiar, zložili ho tieto veci!

Donald Trump a Vladimír

pred 16 hodinami

WASHINGTON - Ako poraziť Donalda Trumpa? Američanom sa rozhodol poradiť Slovák Dalibor Roháč - situáciu v Spojených štátoch prirovnáva k Slovensku, keď mu vládol Vladimír Mečiar. viac »


Zmena vlastníka košických železiarní môže byť k dobru, vláda však zasahovať nebude

Peter Kažimír

pred 16 hodinami

KOŠICE - Zmena vlastníka košických železiarní môže byť novou a pozitívnou etapou pre mesto. Uviedol to na margo rokovaní so zástupcami spoločnosti U. S. Steel, potenciálnych kupcov a štátu, minister financií Peter Kažimír (Smer-SD) počas dnešného pracovného výjazdu v Košiciach. viac »


Fico má od prezidenta jasné očakávania: Na jeho rozhodnutie čakáme už dlho

Robert Fico

pred 20 hodinami

KOŠICE - Premiér Robert Fico (Smer-SD) očakáva, že prezident SR Andrej Kiska vymenuje chýbajúcich troch sudcov Ústavného súdu (ÚS) SR z kandidátov, ktorých už zvolila Národná rada SR. viac »


Sulíkovcom stačilo, topič káuz musí preč: Fico chráni zlodejov!

Richard Sulík

včera o 12:25

BRATISLAVA - Dušan Kováčik by mal odstúpiť z funkcie špeciálneho prokurátora. Po OĽaNO-NOVA na to Kováčika vyzýva aj SaS. Podľa SaS by sa k tejto výzve mal pripojiť aj generálny prokurátor Jaromír Čižnár, ktorý jeho "prácu viackrát kritizoval". viac »


Matovičova výzva za milión eur má víťaza: Smer zverejnil nahrávku s nadávkami

Robert Fico a Igor

včera o 22:25

BRATISLAVA - V súvislosti s vyhlásením opozičného poslanca Igora Matoviča (OĽaNO-NOVA), že v živote nepoužil tie „najvulgárnejšie slová“, vyzýva vedenie poslaneckého klubu Smer-SD verejnosť, aby si vypočula nahrávku známeho rozhovoru medzi Matovičom a Radoslavom Procházkom. Uvádza sa to v stanovisku vedenia poslaneckého klubu Smer-SD zaslanom do redakcie TASR. viac »


Budeme mať konečne kvalitnejšie potraviny? Slovensko kvôli ich zloženiu iniciovalo summit V4

Robert Fico v obci

včera o 20:30

BRATISLAVA - Slovensko pre problematiku dvojakej kvality potravín v rámci členských štátov Európskej únie (EÚ) iniciovalo summit premiérov Višegrádskej štvorky (V4). Cieľom zasadnutia je vyzvať Európsku komisiu, aby v čo najkratšom čase prijala legislatívu, ktorá by zabránila, aby tie isté výrobky zakúpené v iných krajinách mali rozdielne zloženie. ... viac »


Byť hlavným kontrolórom sa oplatí: Ten z Považskej Bystrice dostane za minulý rok megaodmenu

Byť hlavným kontrolórom sa

včera o 19:00

POVAŽSKÁ BYSTRICA - Hlavný kontrolór mesta Považská Bystrica Marián Sičák dostane za minulý rok odmenu 5934 eur. Na dnešnom zasadnutí mu ju na návrh viceprimátorky Kataríny Drevenákovej schválili poslanci považskobystrického mestského zastupiteľstva. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!