Štvrtok, 19. október 2017. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Dobré správy

Fotograf nafotil krásne zábery Slovenska: Na našu krajinu môžeme byť naozaj hrdí

pred 8 minútami

BRATISLAVA - #Leto je definitívne preč a mnohí z nás ho trávili za hranicami našej rodnej krajiny. To je samozrejme úplne v poriadku, veď každý si môže svoju cieľovú destináciu vybrať podľa vlastného uváženia. Problém však nastáva v momente, keď sa zamyslíme nad tým, že mnohokrát cestujeme tisíce kilometrov za niečim, čo máme len pár kilometrov od svojho ... viac »

Tekuté zlato aj prírodný liek: Poznáte tieto fantastické účinky medu?

Tekuté zlato aj prírodný

pred 23 hodinami

BRATISLAVA - O mede sa hovorí ako o tekutom zlate. Svojím zložením blahodarne pomáha organizmu. Vďaka sladkej chuti je to nielen prírodné sladidlo, ale aj pochúťka. So zhoršujúcim sa počasím siahame po mede oveľa viac, ako v inom období. Poznáte tie najdôležitejšie účinky medu? viac »


VIDEO Boli sme na majstrovstvách v elektronickom športe: Živiť sa hraním hier je budúcnosť

VIDEO Boli sme na
Video

včera o 20:00

BRATISLAVA - Mnohí z nás sa k počítačovým hrám usadia vo chvíli voľného času, aby odbúrali stres a zabavili sa. Uplynulý víkend si však na jednej z fakúlt Slovenskej Technickej Univerzity zmerali sily tí, ktorí sa tým dokážu živiť. Druhý ročník Majstrovstiev Slovenskej Republiky v elektronických športoch prilákal viac ako tisíc fanúšikov kyberkultúry. viac »


VIDEO Prezident Kiska navštívil košický T- systems. A vybabral s novinármi

Andrej Kiska
FotoVideo

včera o 16:00

KOŠICE – Prezident Andrej Kiska, v utorok (17.10.) prvýkrát navštívil spoločnosť T- System v Košiciach. Svoju návštevu už dopredu jeho kancelária avizovala a o návšteve dal vedieť aj samotný T- System. viac »


Matka so synom sa stratili v buši: Strašné peklo prežili len vďaka tomuto televíznemu programu

Matka so synom sa
Video

17.10.2017 10:02

SYDNEEY - Matka a jej syn dokázali prežiť v austrálskom buši celých desať dní bez jedla a vody. Podľa vlastných slov za to vďačia známemu britskému dobrodruhovi Bearovi Gryllsovi, ktorý učí ľudí, ako prežiť v tých najdrsnejších podmienkach. viac »


RETRO KVÍZ: Pamätáte si ešte na trendy z nášho detstva? Otestujte sa!

RETRO KVÍZ: Pamätáte si

17.10.2017 10:00

BRATISLAVA - #Iste všetci veľmi dobre vieme, že v dnešnej dobe sa trendy veľmi rýchlo menia. Za posledné desiatky rokov mladí ľudia prešli obrovskými zmenami, či už od nosenia (až príliš) rozšírených nohavíc, blond melírov na mužoch, alebo tiež veľmi obľúbených šnúrok s kľúčmi na krk. Určite si na to ešte pamätáte, však? Otázkou je, ako dobre si na tieto roky dokážete spomenúť. viac »


Projekt, ktorý má zachrániť Zem: Vertikálny les na Marse, takto by vyzeral Nový Šanghaj

Projekt, ktorý má zachrániť
Foto

17.10.2017 00:01

MINSHENG PORT - Vertikálny les na Marse je jednou z vízií vyvinutých architektonickou spoločnosťou SBA China, ktorú vytvorila spolu s univerzitným laboratóriom Tongji University's Future City Lab v Číne, a bola predstavená v nedeľu na výstave SUSAS 2017 v meste Minsheng Port v Šanghaji. Akcia, ktorej kurátorom sa stal Stefano Boeri, predstavila umenie, ... viac »


Slovenská spoločnosť MSM Group prevzala strojársky gigant v Srbsku

Snímka z fabriky IMK

16.10.2017 14:30

KRUŠEVAC - Slovenská spoločnosť MSM Group v sobotu (14.10.) oficiálne prevzala do vlastníctva v minulosti jeden z troch najväčších závodov v Srbsku, IMK 14. oktobar. V tomto strojárskom podniku plánuje zamestnať stovky nových pracovníkov a pokračovať vo vojenskej výrobe, ale rozvinúť i výrobu pre civilnú oblasť. viac »


VIDEO Netradičná pozvánka na Deň otvorených dverí: Takto vyzerá perfektný kolektív!

Učitelia pozývajú žiakov na
Video

16.10.2017 10:30

BRATISLAVA - Toto sa nevidí každý deň. Študenti tejto bratislavskej školy sa môžu pochváliť naozaj kreatívnym a vtipným kolektívom. Učitelia totiž neváhali a na pozvánke na ich Deň otvorených dverí zverejnili vtipné tanečné kreácie zo školskej akcie. viac »


FOTO Slovenské mesto, ktoré dýcha históriou: Pozrite si, ako vyzerá náš Rím

FOTO Slovenské mesto, ktoré

16.10.2017 08:21

#Trnava patrí k tým najväčším a najznámejším slovenským mestám a často je označovaná aj prívlastkom Malý Rím. A ja konečne chápem, prečo je to tak. Pretože toľko kostolov a sakrálnych stavieb, ako som videl počas mojej túry v Trnave, som ešte doteraz nezažil. A myslím, že to tak skoro ani žiadne ďalšie mesto neprekoná. viac »


Na pohľad obyčajné islandské mesto, ale realita je iná: Toto im môžeme závidieť

Na pohľad obyčajné islandské

15.10.2017 12:00

BRATISLAVA - Čo sa týka dopravy, Slovensko sa naozaj nemá čím chváliť. Nezmyselne riešené križovatky, chýbajúce značky či desivá kvalita ciest je niečo, na čo si Slováci už bohužiaľ zvykli. O diaľnici, ktorá prepojí východ so západom môžeme ešte stále snívať. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!