Pondelok, 27. marec 2017. Meniny má Alena, zajtra Soňa.

Dobré správy

Revolučná správa pre milovníkov mäsa: Sme na počiatku novej éry stravovania

Ilustračné foto

Ilustračné foto

Video
včera o 19:10

SAN FRANCISCO - Prvýkrát v histórii sa laboratórnym vedcom podaril experiment, ktorý môže spôsobiť revolúciu v potravinárskom priemysle. Raz a navždy by ľudstvo mohlo prestať riešiť problém, s ktorým sa nevedia vyrovnať mnohí vegetariáni – zabíjanie zvierat. viac »

Otec zakázal synovi (12) Facebook: Po troch rokoch sa stal z chlapca milionár!

Otec zakázal synovi (12)

24.03.2017 15:35

SILLCON VALLEY - Američan Zach Marks je dospievajúci magnát, ktorý založil svoju vlastnú sociálnu sieť ako 12-ročný, pretože mu otec zakázal Facebook. Po troch rokoch má jeho firma hodnotu v prepočte 47 miliónov eur a mladý génius v nej zamestnáva svojich rodičov. viac »


Zázrak v Kalifornii: VIDEO Pes zostal v horiacom byte, hasiči mu TÝMTO zachránili život

Zázrak v Kalifornii: VIDEO
FotoVideo

24.03.2017 07:50

SANTA MONICA - Kalifornskí hasiči 20 minút oživovali psa, ktorého zachránili z horiaceho bytu, dýchaním z úst do ňufáka. Hasičov teraz oslavujú ako hrdinov. viac »


Úžasné prekvapenie v električke: VIDEO Cestujúci zažili jazdu, o akej sa im ani nesnívalo!

Úžasné prekvapenie v električke:
Video

22.03.2017 15:40

BRATISLAVA - Cestujúci jednou z bratislavských električiek zažili virtuóznu jazdu. Kto v utorok ráno nastúpil do linky číslo 1, do školy či práce odchádzal umelecky naladený. Dôvodom bolo vystúpenie ansámbla hudobníkov priamo v MHD! viac »


Škola v Prievidzi zaviedla pre žiakov uniformy: Ich návrh mali na starosti samotní žiaci

Žiaci v škole.
Foto

21.03.2017 10:37

PRIEVIDZA - Od začiatku tohto školského roka nosia žiaci prvého stupňa Súkromnej spojenej školy v Prievidzi uniformy. Jednotné oblečenie, ktoré si deti navrhli samé, hodnotia pozitívne podľa svojich slov nielen ony, ale i učitelia či rodičia. viac »


Úspech pre Slovensko: Letecké dni SIAF získali prestížne ocenenie, za výnimočný prínos

Úspech pre Slovensko: Letecké

20.03.2017 10:30

BRATISLAVA - Historicky prvá účasť na zasadnutí European Airshow Council (EAC) v dňoch 2. - 4. marca na Malte sa pre organizátora Medzinárodných leteckých dní (MLD) SIAF skončila mimoriadnym úspechom. Slovenská letecká agentúra získala v silnej konkurencii európskych usporiadateľov leteckých podujatí ocenenie v kategórii Media & Marketing a tiež Cenu ... viac »


Otca na letisku zdrvila zlá správa: Neznáma žena urobila úžasné gesto pre jeho dcérku

Otca na letisku zdrvila
Foto

20.03.2017 08:32

NEW YORK - Mladý otecko žil v domnienke, že jeho dvojročná dcérka je ešte vo veku, kedy by ju mali pustiť do lietadla zadarmo. Bohužiaľ, jeho presvedčenie bolo mylné a keď mu na letisku povedali, že musí zaplatiť aj za miesto pre ňu, zostal v šoku. Zúfalú situáciu mu napokon pomohla vyriešiť úplne neznáma žena, ktorá bez veľkých gest vytiahla svoju ... viac »


Kaderníctvo premenilo bezdomovca na krásavca: Keď sa uvidel v zrkadle po zmene, skoro plakal

Kaderníctvo premenilo bezdomovca na
FotoVideo

18.03.2017 20:00

PALMA DE MALLORCA - Päťdesiatpäťročný španielsky bezdomovec prešiel neuveriteľnou premenou. Z tuláka, ktorý mal neupravené vlasy a hustú sivú bradu, sa stal v priebehu jediného dňa elegantný štramák. José Antonio je dôkazom, že výber šiat a upravený vzhľad majú magnetickú silu. viac »


V USA ospevujú nového hrdinu: Zachránil bábätko z SUV, potopeného v jazere

Ilustračné foto

17.03.2017 10:10

HIGHLAND - Duchaplný záchranár v americkom štáte Illinois vo štvrtok dopoludnia skočil do ľadového jazera, ponoril sa doň a zachránil bábätko z potopeného športového úžitkového vozidla (SUV). Úrady rýchlo konajúceho muža dnes ocenili. viac »


Andrej (32) padal 20 metrov a takmer prišiel o život: Záchranárom napísal krásny odkaz

Andrej (32) padal 20
Foto

16.03.2017 17:00

ŽILINA – Andreja postretlo 19. februára v malofatranskej Vrátnej doline nešťastie. Zlaňovanie ľadopádu nevyšlo podľa plánu a lezec spadol z výšky 20 metrov. Ťažko zraneného muža ratovali záchranári aj lekári. Ich úsilie nevyšlo nazmar. viac »


Tridsiatka nie je novou dvadsiatkou

Kniha Rozhodujúca dekáda

15.03.2017 10:00

Jednoducho nie je, aj keď to počúvame v médiách, od priateľov i rodiny. „Obdobie medzi dvadsiatkou a tridsiatkou je kritickým obdobím dospelosti,“ tvrdí Meg Jayová, autorka veľmi zaujímavej knihy Rozhodujúca dekáda. „Sú to roky, keď je najjednoduchšie začať žiť život, po ktorom túžime. A bez ohľadu na to, čo robíme, je táto dekáda obdobím pružnosti ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?