Sobota, 16. december 2017. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Dobré správy

Pozrite sa, akou úžasnou zmenou prešla detská čakáreň: FOTO Nemocnica sa zmenila na labyrint fantázie

Čakáreň v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Bratislave

Čakáreň v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Bratislave

FotoVideo
pred 13 hodinami

BRATISLAVA - Detská fakultná nemocnica s poliklinikou v Bratislave prešla príjemnou zmenou. Pred Vianocami choré detičky poriadne potešila. Čakáreň pre deti sa zmenila na nepoznanie. Najlepší slovenskí ilustrátori a dizajnéri sa spojili a svojim talentom a unikátnym dielom ohúrili nielen deti, ale i rodičov. viac »

Kurz Bitcoinu trhá historické rekordy: Atakuje hranicu 18 tisíc dolárov

Bitcoin trhá rekordy.

pred 13 hodinami

BRATISLAVA - Kurz bitcoinu v piatok posilnil o 9 %, dostal sa na nové rekordné maximum a priblížil sa k hranici 18.000 USD. A to aj napriek množiacim sa varovaniam, že najznámejšia kryptomena je mimoriadne volatilná a že je vysoko rizikovou investíciou. viac »


Ste pár, no nebývate spolu? Týchto šesť problémov poznajú všetci mladí milenci

Ste pár, no nebývate

pred 18 hodinami

BRATISLAVA - #Každý vzťah prechádza určitými fázami vývoja. Ak sa však dostanete do obdobia, keď ste párom, no spolu ešte nebývate, tieto problémy vám budú určite dôverne známe. viac »


Najvyhľadávanejšie výrazy na Google: Topky triumfovali už šiesty rok za sebou

Najvyhľadávanejšie výrazy na Google:

včera o 21:28

BRATISLAVA - Google uverejnil rebríček najtrendovejších výrazov za rok 2017 vo svojom vyhľadávači. V kategórii "Médiá" u Slovákov opäť viedli Topky.sk. Spravodajský portál tak obhájil prvenstvo už šiesty rok v poradí. viac »


Z lenivej kuchárky je blogerka roka: ROZHOVOR s Veronikou, ktorej recepty výborne chutia aj vyzerajú

Z lenivej kuchárky je

včera o 09:20

BRATISLAVA - Blogov o varení je na Slovensku mnoho, len máloktorý však tak elegantne pretvára klasické recepty na pútavé diela, ako sa to darí Veronike Čopíkovej. Tá si pred niekoľkými rokmi založila foodblog Lenivá kuchárka, ktorý bol ocenený aj tohtoročnou cenou Bloger roka v kategórii gastronómia. S Veronikou sme sa porozprávali, aká bola jej motivácia ... viac »


Bratislavské vianočné trhy sú v svetovej TOP 10: FOTO Predbehli aj tie nemecké!

Bratislavské vianočné trhy sú
Foto

13.12.2017 15:00

BRATISLAVA – Popredný britský denník zostavil svetový rebríček najkrajších vianočných trhov. Slovensko môže byť pyšné! Vianočné trhy v Bratislave na Hlavnom námestí získali zaslúžené piate miesto a predbehli dokonca aj tie nemecké. viac »


FOTO Jedinečná atmosféra slovenského mesta: Ukrýva aj týchto 6 nádherných miest

FOTO Jedinečná atmosféra slovenského

13.12.2017 12:00

BANSKÁ ŠTIAVNICA - Banská Štiavnica síce nepatrí počtom obyvateľov k veľkým mestám, no o to viac je pre mnohých Slovákov tým najkrajším miestom u nás. Toto mestečko má neskutočnú a jedinečnú atmošku, ktorá vás vtiahne hneď po príchode. Vybral som 6 miest, kde to v Štiavnici naozaj stojí za to. Súhlasíte? viac »


Vedci objavili liek na vážnu neurologickú chorobu: Zachráni životy mnohých ľudí

Alzheimera by mohol odhaliť

13.12.2017 09:07

LONDÝN - Vedcom sa po prvý raz podarilo potlačiť genetickú chybu v mozgu, ktorá spôsobuje neurodegeneratívnu Huntingtonovu chorobu. Do mozgovomiechového moku pacientov vstrekli experimentálny liek, ktorý výrazne znížil množstvo toxického proteínu v mozgu. viac »


Neuveriteľná situácia počas letu: Narodenie dievčatka priamo na palube

Neuveriteľná situácia počas letu:

12.12.2017 19:00

ISLAMABAD - Pakistanka porodila v utorok dievčatko na palube lietadla smerujúceho z Pakistanu do moslimského posvätného mesta Medina v Saudskej Arábii. Podľa leteckej spoločnosti PIA sú matka aj dieťa v poriadku, aj keď išlo predčasný pôrod. viac »


KVÍZ: Uhádnete, ktorí slovenskí filmoví herci sa skrývajú na obrázkoch?

KVÍZ: Uhádnete, ktorí slovenskí

12.12.2017 09:00

BRATISLAVA - Ako dobre poznáte filmových hercov na slovenskej scéne? Pokúste sa na základe rozmazaných obrázkov určiť, o ktorého herca/herečku ide. Je to celkom jednoduché, určite to zvládnete. A nezabudnite sa s nami podeliť o váš výsledok v komentári a tiež o to, ktorý herec vás potrápil najviac. viac »


Malý zázrak vedľa cesty: V Demänovskej doline vznikol unikátny ľadopád

Ľadopád medzi Demänovskou jaskyňou

11.12.2017 14:50

Približne štyri metre vysoký a 25 metrov široký ľadopád môžu v zimných mesiacoch obdivovať domáci aj turisti smerujúci za zážitkami do Demänovskej doliny. Nevšedný prírodný úkaz vyniká priamo pri hlavnej ceste v úseku medzi Demänovskou jaskyňou slobody a lokalitou Lúčky, podľa starých zápiskov a máp sa nazýva Plačlivá stienka. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.