Štvrtok, 19. január 2017. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Dobré správy

Sestry dvojičky o sebe celý život nevedeli: VIDEO ich prvého stretnutia

Dvojičky Gracie Rainsberryová a Audrey Doeringová pri svojom prvom stretnutí

Dvojičky Gracie Rainsberryová a Audrey Doeringová pri svojom prvom stretnutí

FotoVideo
včera o 20:17

WASHINGTON - Nevideli sa dlhé roky. Dve sestričky boli krátko po svojom narodení odlúčené. Kilometre ich rozdeľovali a nevedomosť im nedovoľovala spoznať jedna druhú. Osud to ale zariadil a 10-ročné dievčatá sa našli. Prvé osobné stretnutie zachytené na videu bolo plné emócií. viac »

Slovenskí lekári sa postarali o výbornú reklamu pre našu krajinu: Píše o nás aj Harvard!

Ilustračné foto

včera o 11:05

BRATISLAVA - Slovenskí neurochirurgovia poukázali na novú metódu pri operáciách mozgu. Je bezpečnejšia ako predchádzajúce postupy, publikovali ju už aj v najvýznamnejšom neurochirurgickom časopise Journal of Neurosurgery. Prácu našich lekárov už citovali aj neurochirurgovia z Harvardskej univerzity. Informovalo o tom dnes rádio Expres. viac »


Chlapček (4) v deň svojich narodenín dojal ľudí na celom svete

Chlapček (4) v deň
Video

13.01.2017 17:56

WINDSOR - Sny má každý bez ohľadu na vek. Nedá sa ale poprieť, že tie detské sú krásne, nevinné a úprimné. Malý štvorročný chlapec mal tiež jeden. V to, že sa mu splní nedúfal on a už vôbec nie jeho mamička. Stal sa zázrak a jeden príslušník z inak disciplinovanej britskej kráľovskej gardy spravil výnimku. viac »


VIDEO Krásny čin Bratislavčanov: Ľudia, ktorí to potrebujú, sa môžu obliecť vďaka Vešiaku pomoci

VIDEO Krásny čin Bratislavčanov:
Video

11.01.2017 21:29

BRATISLAVA - Aj vám je ľúto chudobných ľudí, ktorí sa v mrazivom počasí prechádzajú po uliciach v tenkých vetrovkách? V Bratislave sa objavil Vešiak pomoci, na ktorom visia kabáty. Každý, kto ho potrebuje, ho jednoducho zvesí a oblečie. Ušľachtilou myšlienkou sa autorka projektu inšpirovala v zahraničí. viac »


Prichádza revolučná záchrana zubov vďaka lieku na úplne inú chorobu

Prichádza revolučná záchrana zubov

11.01.2017 05:00

LONDÝN - Vedcom sa pošťastil ďalší fantastický objav, ktorý môže raz a navždy ukončiť odveké ľudské trápenie s boľavými a pokazenými zubami. Predstavte si, že by ste prišli k zubárovi a ten by vám namiesto vŕtania alebo trhania zubov vložil do úst liečivú hmotu, po ktorej by vám poškodený zub znova dorástol. Sci-fi? Kdeže! viac »


Predtým bezmenný utečenec, dnes hviezda: Z poslíčka pizze hercom v Hollywoode

Predtým bezmenný utečenec, dnes
Video

10.01.2017 21:05

LOS ANGELES - Banálny hollywoodsky príbeh, v ktorom herec bez práce živorí ako poslíček rozvážajúci pizzu a sníva o úlohe, ktorá z neho urobí hviezdu. Sýrčan Jay Abdo býval jednou z najväčších celebrít na Blízkom východe, avšak kvôli sýrskej vojne sa stal bezmenným utečencom v Los Angeles a rozvoz pizze bol jeho zdrojom obživy. viac »


Obdivuhodný čin smrteľne chorého chlapca (6): Krásna výzva a nečakaný záver

Obdivuhodný čin smrteľne chorého
FotoVideo

09.01.2017 17:35

AMSTERDAM - Celosvetovo známe osobnosti vrátane holandských politikov sa zapojili do charitatívnej akcie, za ktorou stál len šesťročný chlapec. Malý bojovník sa po odhalení zákerného ochorenia rozhodol pomôcť iným detičkám. Neočakával nič veľké, no konečná suma sa vyšplhala na krásne číslo. viac »


Krutý mráz takmer zabíjal na východe: Anomália na rieke a krásny čin Richarda z Košíc

Krutý mráz takmer zabíjal
Foto

08.01.2017 17:30

KOŠICE – Arktické počasie, ktoré sužuje Slovensko už od začiatku víkendu, prinieslo aj zopár anomálií. Mrazy hlboko pod nulou spôsobili aj primrznutie labutí na rieke Hornád. Našťastie nešťastné zvieratá si všimli turisti z Košíc a zavolali na pomoc hasičov. viac »


Bezdomovec žobral na ulici, zmení sa mu život: Okoloidúci mu nechtiac daroval poklad

Bezdomovec žobral na ulici,

08.01.2017 13:05

EXETER - Prosil o malú finančnú výpomoc na ulici, keď sa pri ňom pristavil neznámy muž a hodil mu mincu. Bezdomovec neskôr zistil, že má oveľa vyššiu cenu, než tú svoju nominálnu. Dokonca až takú, že mu možno pomôže dostať sa navždy z ulice. viac »


Muž (38) mal predtuchu, kúpil pozemok: Mysleli si, že je šialený, objavil hotový skvost

Muž (38) mal predtuchu,
Foto

06.01.2017 22:05

CARDIFF - Stuart Wilson ešte dávnejšie kúpil pozemok v južnom Walese, pretože veril, že by tu mohol nájsť niečo neobvyklé. Dokonca býval u rodičov, aby mohol kúpu financovať. Teraz sa jeho tušenie potvrdilo; objavil totiž časť stredovekého mesta Trellech. viac »


Český študent skúma netradičný liek proti rakovine

Český študent skúma netradičný

06.01.2017 11:21

PRAHA – Rakovinu a iné choroby možno dokážeme poraziť len s pomocou sily prírody. Ak by bol výskum mladého českého vedca Tomáša Hegera úspešný, medicína bude musieť uznať aj účinky alternatívnej liečby. Dvadsaťročný vedec použil ako zbraň proti rakovine známu rastlinu s pozoruhodnými výsledkami. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.