Voľby do VÚC - Župné voľby 2013 – najnovšie informácie | Topky.sk

°C

Sobota, 19. september 2020. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

V okresnom meste Senec majú záujem o primátora piati kandidáti

Karol Kvál

22.09.2014 19:43

SENEC - O funkciu primátora okresného mesta Senec sa uchádzajú piati kandidáti. Sú to súčasný primátor Karol Kvál, Miroslav Horváth, Renáta Maczeáková, Alexander Šušla a Martina Valachová. Všetci ašpirujú ako nezávislí kandidáti. viac »


Ako volili vaši susedia: Výsledky prezidentských volieb podľa krajov, miest a obcí!

Ako volili vaši susedia:

30.03.2014 22:55

BRATISLAVA - Popularita Andreja Kisku a Roberta Fica sa v obciach po celom Slovensku líšila. Zaujíma vás ako hlasovali ľudia vo vašej obci? Prípadne v obci, kde ste sa narodili? Ako dopadli vo všetkých mestách? Preskúmajte výsledky volieb podľa jednotlivých obcí na Topkách. Stačí si vybrať okres (vľavo) a potom zvoliť konkrétnu obec (vpravo). viac »


Kompletné výsledky volieb vo všetkých obciach na Slovensku: Takto hlasovali vaši susedia!

Kompletné výsledky volieb vo

17.03.2014 16:10

BRATISLAVA - Popularita kandidátov na prezidenta je všade iná. Prinášame vám pohľad na to, ako dopadli po celom Slovensku. Zaujíma vás ako hlasovali ľudia vo vašej obci? Prípadne v obci, kde ste sa narodili? Ako dopadli vo všetkých mestách? Preskúmajte výsledky volieb podľa jednotlivých obcí na Topkách. Stačí si vybrať okres a potom zvoliť konkrétnu obec. viac »


Lajčák: Zvolenie Kotlebu za šéfa BBSK bol budíček pre všetkých

Miroslav Lajčák

23.01.2014 11:42

BRATISLAVA – Šéf slovenskej diplomacie Miroslav Lajčák vníma nárast extrémistických a nacionalistických síl v Európe. viac »


Koalícia Smer-SD a KDH obviňuje Kotlebu z porušenia zákonov

Marian Kotleba

14.01.2014 15:15

BANSKÁ BYSTRICA - Z niekoľkých porušení zákona obvinili dnes poslanci Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) za koalíciu Smer SD a KDH novozvoleného predsedu BBSK Mariana Kotlebu. Stanovisko potvrdil Krajský tajomník strany Smer SD Martin Magna. viac »


Incident pri inaugurácii Kotlebu: Županova ochranka prvýkrát v akcii!

Incident pri inaugurácii Kotlebu:
Foto

20.12.2013 16:01

BANSKÁ BYSTRICA - Dnešnému ustanovujúcemu zasadnutiu Zastupiteľstva Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) predchádzal incident, keď traja muži v zelených mikinách s nápisom Ľudová strana Naše Slovensko nechceli vpustiť do rokovacej sály občana - aktivistu Radoslava Slobodu v kostýme Mikuláša. viac »


Smer kvôli Kotlebovi nevie, či bude chcieť post podpredsedu BBSK

Marian Kotleba

06.12.2013 14:56

BANSKÁ BYSTRICA – Strana Smer-SD ešte nevie, či bude mať záujem o funkciu podpredsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK). Krajská šéfka strany Jana Laššáková nevylúčila, že by Smer-SD mohol mať záujem o tento post, nikoho však nebude nútiť do toho, aby išiel robiť "dvojku" Marianovi Kotlebovi. viac »


Kotlebovi sa nepáči, že Maňka podpisuje dokumenty

Marian Kotleba

04.12.2013 19:14

BANSKÁ BYSTRICA - To, že končiaci predseda Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Vladimír Maňka nezabezpečuje v období po prehratých voľbách do nástupu novozvoleného župana Mariána Kotlebu iba bežnú prevádzku župného úradu a organizácií v pôsobnosti župy, ale podpisuje aj rôzne dôležité dokumenty a zmluvy, považuje Kotleba za podozrivé. viac »


Prekvapený Kotleba: NAKA sa už jeho trestným oznámením nezaoberá!

Marian Kotleba

01.12.2013 14:17

BRATISLAVA - Národná kriminálna agentúra (NAKA) sa už nezaoberá trestným oznámením víťaza volieb predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Mariana Kotlebu, podľa ktorého sa na banskobystrickom župnom úrade skartujú zmluvy, dokumenty a vymazávajú pevné disky na počítačoch. V dnešnej diskusnej relácii televízie TA3 V politike to povedal Kotleba. viac »


Abrhan: Kandidátov na predsedov VÚC by sme mali začať pripravovať skôr

Voľby do VÚC

26.11.2013 19:05

BRATISLAVA - Napriek tomu, že KDH dosiahlo úspech v počte zvolených poslancov do regionálnych parlamentov, kde si posilnilo pozície a obhájilo post druhej najsilnejšej strany, nemôže byť spokojné s výsledkami svojich kandidátov na predsedov samosprávnych krajov. viac »


Najčítanejšie články