Streda24. jún 2026, meniny má Ján, zajtra Olívia, Tadeáš

Zahraničné správy

Hlavný iránsky vyjednávač Mohammad
Irán po dohode s USA útočí slovami: Memorandum označil za deklaráciu porážky Ameriky

TEHERÁN - Memorandum o porozumení medzi Iránom a USA, ktorého cieľom je ukončenie vojny na Blízkom východe, je „deklaráciou porážky Ameriky“, vyhlásil v stredu hlavný iránsky vyjednávač Mohammad Báker Kálíbáf. Sprostredkovateľský Pakistan zároveň oznámil, že technické rokovania medzi krajinami budú pokračovať budúci týždeň, píše o tom agentúra AFP.

 

Mohlo by vás zaujímať

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky