Voľby 2022 - komunálne voľby, voľby do VÚC | Topky.sk
Pondelok, 15. august 2022. Meniny má Marcela, zajtra Leonard.

Voľby 2022

Staré Mesto hľadá členov okrskových komisií aj z radov obyvateľov

Ilustračné foto

Ilustračné foto

pred 2 hodinami

BRATISLAVA – Bratislavské Staré Mesto hľadá členov okrskových volebných komisií pre tohtoročné jesenné spojené voľby aj z radov miestnych obyvateľov. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na miestnom úrade do 22. septembra. Urobiť tak môžu osobne, telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. viac »

Voľby 2022 a politická inzercia V prípade záujmu o vypracovanie ponuky pre politickú inzerciu
kontaktujte prosím obchodné oddelenie

Bratislavu čaká zápas roka! Starosta Nového Mesta Kusý upokojuje obyvateľov: Ochránime zdravie aj majetok ľudí

Nesrovnal a Kusy v
Foto

27.07.2022 09:58

BRATISLAVA - Možno ešte viac ako športový rámec robia zo stredajšieho večerného zápasu Slovan - Ferencváros "zápas roka" bezpečnostné opatrenia, ktoré ho sprevádzajú. Myslí si to starosta bratislavského Nového Mesta Rudolf Kusý. "Ak Slovan postúpi, možno sa tešiť na ďalších atraktívnych súperov, no vzhľadom na historický kontext a bezpečnostné opatrenia... viac »


Na starostu bratislavského Ružinova bude kandidovať Peter Strapák: Kandidovať bude ako nezávislý

Peter Strapák

26.07.2022 08:28

BRATISLAVA - Na starostu bratislavského Ružinova bude v tohtoročných komunálnych voľbách kandidovať ružinovský miestny a bratislavský mestský poslanec Peter Strapák. Svoju kandidatúru oznámil v utorok. Kandidovať bude ako nezávislý. viac »


Kandidátom OĽANO na predsedu Košického samosprávneho kraja bude Erik Ňarjaš

Erik Ňarjaš

25.07.2022 15:41

KOŠICE - Na post predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK) bude v jesenných voľbách kandidovať za hnutie OĽANO poslanec Národnej rady (NR) SR Erik Ňarjaš. Kandidatúru oznámil v pondelok v Košiciach. viac »


O post primátora Detvy sa chce uchádzať mestský poslanec Jozef Výbošťok

O post primátora Detvy

22.07.2022 15:43

DETVA - O post primátora Detvy sa chce v jesenných komunálnych voľbách uchádzať súčasný mestský poslanec Jozef Výbošťok. Svoju kandidatúru potvrdil s tým, že kandidovať bude s podporou Kresťanskodemokratického hnutia. viac »


O post primátora Považskej Bystrice má záujem diplomat Maroš Chudovský

O post primátora Považskej

22.07.2022 14:19

POVAŽSKÁ BYSTRICA – O post primátora mesta Považská Bystrica sa bude uchádzať 33-ročný diplomat Maroš Chudovský. Už niekoľko mesiacov sa so svojim tímom stretáva s Považskobystričanmi. Priority a volebný program budú podľa jeho slov vychádzať práve z výsledkov rozhovorov s obyvateľmi mesta. viac »


Adam Jakubáč bude kandidovať na post primátora Senice – vyzval na súboj primátora mesta

Adam Jakubáč bude kandidovať
FotoVideo

22.07.2022 08:00

SENICA - O post primátora mesta Senica chce zabojovať nový kandidát. Adam Jakubáč chce zabojovať o priazeň voličov v tomto meste a svoj oficiálny zámera a brífing zdieľal na sociálnej sieti. viac »


O post primátorky Senca sa bude uchádzať Andrea Palcová: Kandidatúru zvažuje aj Pavol Kvál

O post primátorky Senca

19.07.2022 15:24

SENEC - O post primátorky mesta Senec sa v jesenných komunálnych voľbách bude uchádzať aj podnikateľka a aktivistka Andrea Palcová. Ako nezávislá kandidátka predstavuje svoju víziu na stránke andreapresenec.sk. Kandidatúru vo voľbách primátora zvažuje tiež súčasný poslanec seneckého mestského zastupiteľstva Pavol Kvál. viac »


O post primátora Serede zabojuje Ondrej Kurbel

Na snímke kandidát na

19.07.2022 13:47

SEREĎ – V októbrových komunálnych voľbách sa chce uchádzať o zvolenie do funkcie primátora mesta Sereď architekt a aktivista, mestský poslanec Ondrej Kurbel. Kandidovať bude ako nezávislý. Oznámil to v utorok na tlačovej konferencii. viac »


Katarína Heneková chce obhájiť post primátorky Púchova

Katarína Heneková

19.07.2022 10:09

PÚCHOV – Úradujúca primátorka Púchova Katarína Heneková chce v októbrových komunálnych voľbách svoj post obhájiť aj na ďalšie štvorročné obdobie. Informovala o tom na svojom profile na sociálnej sieti. viac »


V Dolnom Kubíne budú mať päť volebných obvodov: Rovnako to bolo aj doposiaľ

V Dolnom Kubíne budú
Video

18.07.2022 17:09

DOLNÝ KUBÍN – Počet volebných obvodov v meste Dolný Kubín v najbližších komunálnych voľbách zostane nezmenený. Vytvoria ich päť, rovnako, ako tomu bolo doposiaľ. Rozhodli o tom poslanci dolnokubínskeho mestského zastupiteľstva na pondelkovom rokovaní. viac »


Do stredy treba určiť a zverejniť počty volených poslancov: Od posledných volieb sa toto číslo môže líšiť

Do stredy treba určiť
Video

16.07.2022 08:42

BRATISLAVA - Obce a samosprávne kraje majú čas ešte do 20. júla na zverejnenie volebných obvodov a počtov poslancov zastupiteľstiev, ktorých je treba zvoliť v jesenných voľbách. Počet volených poslancov sa môže líšiť od posledných regionálnych volieb. viac »


Strana obcí a miest odovzdala žiadosť o registráciu na ministerstvo vnútra: Problémy hneď na začiatku! Dôvodom sú podpisy

SOM Slovensko odovzdalo podpisy
FotoVideo

15.07.2022 15:59

BRATISLAVA – Prípravný výbor vznikajúcej Strany obcí a miest - SOM Slovensko, ktorej ambíciou je mať celoslovenskú pôsobnosť, podal v piatok na Ministerstve vnútra (MV) SR žiadosť o registráciu. Zároveň odovzdal takmer 17.000 podpisov na zaregistrovanie strany, ktoré vyzbieral počas troch týždňov. Snahou starostov a primátorov je zaregistrovať stranu... viac »


Voľby 2022: V meste Dunajská Streda bude mať zastupiteľstvo 21 poslancov

Voľby 2022: V meste

15.07.2022 07:56

DUNAJSKÁ STREDA – Dunajskostredčania si budú v jesenných komunálnych voľbách voliť 21 mestských poslancov v štyroch volebných obvodoch. Schválilo to mestské zastupiteľstvo. viac »


O post primátora Prešova sa bude uchádzať Artúr Benes

Nezávislý kandidát na primátora
Foto

13.07.2022 20:25

PREŠOV - O post primátora Prešova sa bude v jesenných komunálnych voľbách ako nezávislý kandidát uchádzať Artúr Benes. Svoju kandidatúru ohlásil v stredu v Prešove s tým, že so zbieraním podpisov začne v najbližších dňoch. viac »


Primátor Spišskej Novej Vsi bude opätovne kandidovať: Má podporu štyroch politických strán

Primátor Spišskej Novej Vsi

13.07.2022 16:04

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Primátor mesta Spišská Nová Ves Pavol Bečarik bude v jesenných komunálnych voľbách opätovne kandidovať na post primátora. Informoval o tom médiá s tým, že cíti silnú podporu občanov pokračovať v započatej práci. Uviedol, že bude kandidovať s podporou štyroch politických strán, a to Smer-SD, Hlas-SD, Slovenská národná strana a hnutie Sme rodina. viac »


Ján Nosko bude opäť kandidovať na post primátora Banskej Bystrice

Ján Nosko bude opäť

12.07.2022 11:25

BANSKÁ BYSTRICA - Súčasný primátor Banskej Bystrice Ján Nosko sa chce v tohtoročných komunálnych voľbách opäť uchádzať o post vo vedení mesta. Do volieb pôjde ako nezávislý kandidát. Informoval o tom v utorok na tlačovej konferencii. viac »


Športovci v politike ako nová norma: Toto si o novom trende myslí politológ, budeme raz mať aj premiéra športovca?

Športovci v politike ako
FotoVideo

12.07.2022 00:01

BRATISLAVA - Aj keď to nie je na prvý pohľad evidentné, v slovenskej politike sa čoraz viac začínajú objavovať známe mená zo športového prostredia. Nie všetci si to zrejme uvedomili, ale v slovenskom parlamente máme viacero tenistov a ďalší športovo angažovaní ľudia a legendárne mená prejavili záujem do politiky vstúpiť tiež, aj keď len do komunálnej... viac »


Kandidátom Aliancie na post predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja je Csenger

Kandidátom Aliancie na post

11.07.2022 19:49

KOMÁRNO - Kandidátom mimoparlamentnej strany Aliancia na post predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK) v tohtoročných jesenných voľbách do vyšších územných celkov bude podnikateľ zo Želiezoviec a terajší podpredseda NSK Tibor Csenger. Oznámil to v pondelok na tlačovej konferencii v Komárne predseda Aliancie Krisztián Forró. viac »


Vicemajster sveta v ľadovom hokeji chce ísť do politiky: Ján Laco bude zbierať podpisy na kandidatúru

Ján Laco
Video

07.07.2022 19:51

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - O post primátora mesta Liptovský Mikuláš sa chce v októbrových komunálnych voľbách uchádzať bývalý brankár slovenskej hokejovej reprezentácie Ján Laco. Informoval o tom vo štvrtok s tým, že začína zbierať podpisy pre kandidatúru. Podľa svojich slov má v pláne zjednotiť mesto, aby spolupracovalo ako jeden tím. viac »


O post predsedu Trnavského samosprávneho kraja zabojuje Jozef Viskupič

Jozef Viskupič

06.07.2022 14:08

TRNAVA - O post predsedu Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) sa v jesenných voľbách bude opätovne uchádzať Jozef Viskupič. Kandidovať bude za koalíciu deviatich politických subjektov a s podporou hnutia Progresívne Slovensko. Informoval o tom na tlačovej besede. viac »


Najčítanejšie články