ĽSNS - parlamentné voľby 2020 | Topky.sk - Bleskovky

°C

Štvrtok, 21. november 2019. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

ĽSNS - parlamentné voľby 2020

Rezort vnútra zaregistroval zmenu názvu ĽSNS, neobsahuje totiž meno a priezvisko štatutára

Marian Kotleba

Marian Kotleba

včera o 13:30

BRATISLAVA - Ministerstvo vnútra (MV) SR zaregistrovalo zmenu názvu ĽSNS na Kotlebovci - Ľudová strana naše Slovensko. Potvrdili to z tlačového odboru rezortu vnútra. Podľa ministerstva názov nie je v rozpore s aktuálnym znením zákona o politických stranách, pretože neobsahuje meno a priezvisko štatutára strany. viac »

Snem ĽSNS: Nový názov strany, pozíciu predsedu strany potvrdil Kotleba

Marian Kotleba

17.11.2019 21:05

BRATISLAVA - Snem opozičnej strany ĽSNS, ktorý sa konal v nedeľu, potvrdil Mariana Kotlebu ako predsedu strany. Informoval o tom poslanec parlamentu Martin Beluský (ĽSNS). viac »


Veľké pytačky extrémistov sa skončili fiaskom! VIDEO Kotleba utiekol z Harabinovej tlačovky

Veľké pytačky extrémistov sa
FotoVideo

14.11.2019 15:20

BRATISLAVA - Dnešok bol pre predsedu Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) Mariana Kotlebu asi jedným z tých dní, ktorý sa nezapíše do "úspešných" z hľadiska kampane. Už niekoľko dní vopred avizoval ambíciu stretnúť sa s lídrom strany Vlasť Štefanom Harabinom. Ten ho napokon pozval na rokovanie a Kotleba sa dnes dostavil na centrálu strany Vlasť. Dohoda ... viac »


Štefan Harabin pozval Mariana Kotlebu z ĽSNS na stretnutie

Štefan Harabin pozval Mariana

10.11.2019 18:35

BRATISLAVA - Líder mimoparlamentnej strany Vlasť Štefan Harabin pozýva na stretnutie predsedu strany ĽSNS Mariana Kotlebu. Stretnutie má byť 14. novembra v sídle strany Vlasť. Povedal to vo videu na sociálnej sieti. viac »


Odídenec od kotlebovcov na billboardoch: Špánik udrel na ĽSNS! Toto ich určite nepoteší

Odídenec od kotlebovcov na
Foto

09.11.2019 16:00

BRATISLAVA - Andrej Danko vyhlásil definitívny dátum volieb na 29. februára 2020 a prvá kampaň je už tu! Deje sa tak práve na fronte antisystémových strán. Odídenec z Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) Milan Špánik, ktorý v parlamente nahradil odsúdeného Milana Mazureka sa už voči bývalým straníkom v parlamente ostro vyhranil a rozhodne nekončí. Teraz ... viac »


Nová spolupráca na obzore: Pohľad politológov na Harabina a Kotlebu, zdvihnutý prst pre opozíciu

Nová spolupráca na obzore:
Foto

09.11.2019 05:55

BRATISLAVA - Na poli antisystémových strán je v týchto dňoch tiež horúco. Zatiaľ čo pred voľbami sa mimoparlamentná a "stará" opozícia pokúša o ideový prienik, v pozadí sa o spoluprácu môžu pokúsiť aj subjekty Vlasť a ĽSNS. Čo by takéto spojenie na slovenskom politickom trhu prinieslo a aj to, či by dokonca dokázalo vyhrať voľby, sme sa opýtali odborníkov. viac »


Kotleba by mohol byť pre Harabina akýmsi výťahom do parlamentu, myslí si Baboš

Kotleba by mohol byť

05.11.2019 13:25

BRATISLAVA – Predseda Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) Marian Kotleba by mohol byť pre Štefana Harabina a jeho politickú stranu Vlasť vzhľadom na súčasné preferencie akýmsi výťahom do parlamentu. Povedal to politológ z Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave Pavol Baboš. viac »


Predvolebná diskusia na univerzite sa skončila skôr, ako sa začala: Príčinou frašky bol europoslanec Uhrík

Predvolebná diskusia na univerzite
Foto

23.10.2019 14:01

BRATISLAVA - Ostalo z toho len jedno veľké fiasko. Jedna z prvých predvolebných diskusií politických lídrov na Ekonomickej univerzite v Bratislave (EUBA) sa predčasne zrušila. Dôvodom skorého konca tejto akcie bola podľa viacerých hostí účasť europoslanca za Ľudovú stranu Naše Slovensko Milana Uhríka. viac »


Predvolebné manévre v ĽSNS: Koniec kotlebovského Moru a Mazurekov výsmech Slovákom

Predvolebné manévre v ĽSNS:
Foto

04.10.2019 11:50

BRATISLAVA - Zdá sa že u predstaviteľov politického subjektu ĽSNS Mariana Kotlebu dochádza pred blížiacimi sa voľbami k viacerým zmenám. Po tom, ako sa na stoličku odsúdeného poslanca Milana Mazureka posadil Milan Špánik, ktorý už z ĽSNS odišiel, sa zdá, že klub opustí aj ďalší človek. Medzičasom sa do parlamentu má vrátiť aj spomínaný Mazurek. viac »


Kotlebovci bez akýchkoľvek etických zásad: Zneužitie slávnej FOTOGRAFIE, ozvala sa neziskovka

Kotlebovci bez akýchkoľvek etických
Foto

27.09.2019 16:30

BRATISLAVA - Nezisková organizácia Camera Obskura protestuje proti spôsobu, akým predseda ĽSNS Marian Kotleba na stránke tejto politickej strany zneužil fotografiu Ladislava Bielika Muž s odhalenou hruďou pred okupačným tankom, ktorá bola zaznamenaná počas augusta v roku 1968, kedy na územie bývalého Československa vpadli vojská Varšavskej zmluvy. viac »


Najčítanejšie články