ĽSNS - parlamentné voľby 2020 | Topky.sk - Bleskovky

°C

Piatok, 24. január 2020. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko

VOĽBY 2020 Zo straníckych klubov odišlo 36 poslancov: Svedčí to o nestabilite systému, tvrdí politológ

včera o 16:30

BRATISLAVA - Zo 150-členného zákonodarného zboru končí v tomto volebnom období 36 poslancov ako nezaradených. To znamená, že neboli spokojní v kluboch strán, za ktoré kandidovali do parlamentu a vystúpili z nich. Zemetrasenie, akým prešiel parlament v tomto volebnom období, je tak výnimočné. Zmeny sa prejavili vo všetkých kluboch s výnimkou SNS. Politológ ... viac »

VIDEO Absolútna potupa kotlebovcov: Ďalšie klamstvo, takto to bolo so zrušením mítingu v Levoči

VIDEO Absolútna potupa kotlebovcov:
Video

včera o 16:00

LEVOČA - Kotlebovci dostávajú rany z každej strany. Kým v Košiciach a v Sabinove ich kritici vypískali, v Levoči bola situácia ešte razantnejšia. Samotný Milan Mazurek, ktorý zhromaždenie viedol, to nakoniec vzdal a celý míting ukončil ešte pred samotným začiatkom. viac »


VOĽBY 2020: Verejná debata Únie Rómov na Slovensku s kotlebovcami je odložená

VOĽBY 2020: Verejná debata

21.01.2020 09:50

BRATISLAVA - Verejná debata Únie Rómov na Slovensku so stranou Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) sa v pondelok neuskutoční. Informoval o tom predseda únie František Tanko, debata naživo sa ruší z technických príčin. O náhradnom čase a mieste bude únia informovať. Únia Rómov na Slovensku chce verejnou debatou zabrániť rastúcim preferenciám kotlebovcov. viac »


VOĽBY 2020 Mazurek mal mať dlh voči poisťovni: Hovorca vraví, že išlo o omyl

Milan Mazurek
Foto

20.01.2020 16:30

BRATISLAVA - Už niekoľkokrát sa ukázalo, že niekto vodu káže a v tichosti víno pije. Reč je o kotlebovcoch, ktorí sa v týchto dňoch dostávajú na druhé miesto v prieskumoch, no pritom ich morálny kredit vážne pokrivkáva. Reč je o aj Milanovi Mazurekovi, ktorý za Kotlebovcov - ĽSNS kandiduje z posledného, 150. miesta kandidátky. viac »


PS/SPOLU: Hlas odovzdaný Kotlebovej strane je hlasom pre Smer-SD, tvrdí Beblavý

PS/SPOLU: Hlas odovzdaný Kotlebovej

20.01.2020 13:37

BRATISLAVA - Hlas odovzdaný strane Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) je hlasom pre Smer - sociálna demokracia (Smer-SD). Na dnešnej tlačovej konferencii to povedal predseda strany Spolu - občianska demokracia (Spolu) a programový líder koalície PS/Spolu Miroslav Beblavý. Reagoval tým na stúpajúce preferencie ĽSNS, ktorú by podľa posledného ... viac »


VOĽBY 2020 Kollárove podmienky a Beblavého túžba po zmene systému: Obaja sa však zhodli na jednom!

VOĽBY 2020 Kollárove podmienky

19.01.2020 12:30

BRATISLAVA - Líder hnutia Sme rodina Boris Kollár má niekoľko zásadných podmienok na vstup do povolebnej koalície, vylúčil však stranu Smer-SD a ĽSNS. Povedal to v diskusnej relácii televízie TA3 V politike. Predseda strany Spolu - občianska demokracia Miroslav Beblavý považuje za kľúčovú skôr celkovú zmenu systému na Slovensku. Obaja politici sa zhodli ... viac »


VOĽBY 2020 Z oficiálnych kandidátok politických strán zatiaľ vypadli tri mená

VOĽBY 2020 Z oficiálnych

17.01.2020 15:10

BRATISLAVA - Z oficiálnych kandidačných listín politických strán do februárových parlamentných volieb k dnešnému dňu vypadli tri mená. Dvaja kandidáti Renáta Knezović a Alexander Koreň z hnutia Slovenská liga, ktoré mal pôvodne do volieb viesť bývalý premiér Vladimír Mečiar, sa vzdali svojej kandidatúry. Marek Belák, ktorý kandidoval za Kotlebovcov ... viac »


VOĽBY 2020 Výzva na verejnú debatu: Kotlebovci pôjdu do duelu s Úniou Rómov

Marian Kotleba a František

17.01.2020 14:45

BRATISLAVA - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) prijala výzvu Únie Rómov na Slovensku na verejnú debatu. Informoval o tom predseda únie František Tanko, výzvu strana prijala cez svojho kandidáta na poslanca Mareka Darma. V súčasnosti si upresňujú čas, miesto a pravidlá debaty. Tá by predbežne mala byť v piatok 24. januára o 20:30. Výzvou chce únia ... viac »


VOĽBY 2020 Hlina v boji s kotlebovcami: Podali naňho trestné oznámenie, tvrdý odkaz do budúcna!

VOĽBY 2020 Hlina v

16.01.2020 20:00

BRATISLAVA - Je už všeobecne známe, že predseda KDH Alojz Hlina s členmi Kotlebovcov-ĽSNS absolútne nesympatizuje a na ich adresu už vyslovil viacero útočných výrokov. Dokonca sa proti ním postavil na zhromaždení v Slovenskej Ľupči. Tí naňho najnovšie podali trestné oznámenie. viac »


VOĽBY 2020 Najväčšie zlatíčka z ĽSNS: Bitkári, neonacisti aj zločinci! Štrnásť KO kotlebovcov

VOĽBY 2020 Najväčšie zlatíčka
Foto

15.01.2020 20:00

BRATISLAVA - V prieskumoch dosahujú už druhé miesto hneď po Smere-SD a správanie niektorých členov je minimálne extrémistického charakteru. Reč je o strane Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko a v tomto prehľade sme sa na históriu niektorých detailne pozreli. Zaujímali nás takí, ktorí mali problémy so zákonom a aj tí, ktorí sa tentokrát rozhodli nekandidovať. viac »


VOĽBY 2020 Slovensku hrozí vláda krajnej pravice: Renomovaný britský denník varuje pred Kotlebom

VOĽBY 2020 Slovensku hrozí
Foto

14.01.2020 12:59

LONDÝN - Predvolebné dianie na Slovensku nie je niečo, čo sledujú vyhrádne domáci občania. Nadchádzajúce februárové voľby sú témou aj v zahraničí, kde si všímajú aj výsledky posledných prieskumov. Zahraničné médiá sa zaujímajú aj o stranu Mariana Kotlebu Kotlebovci-Ľudová strana Naše Slovensko. viac »


VOĽBY 2020 Slováci majú jasno! Smer voľby určite vyhrá: Stávkové kancelárie veria aj kotlebovcom

VOĽBY 2020 Slováci majú

13.01.2020 00:00

BRATISLAVA - Parlamentné voľby sa blížia a ľudia začínajú tipovať, ako voľby dopadnú. Prvé tri miesta sú jasné. Podľa tipujúcich bude víťazstvo patriť jednoznačne Smeru. Na druhom mieste bude podľa nich Ľudová strana Naše Slovensko a na treťom strana Za ľudí. viac »


Spoluprácu s ĽSNS Pellegrini vylúčil: Prepad dôvery v súdnictvo je podľa neho logický

Peter Pellegrini

11.01.2020 15:30

BRATISLAVA - Za nízku dôveryhodnosť v súdnictvo na Slovensku môže aj ministerstvo spravodlivosti, ktoré malo konať skôr. V diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy to povedal predseda vlády SR Peter Pellegrini (Smer-SD). Z povolebnej spolupráce opätovne vylúčil iba opozičnú ĽSNS. Zostrelenie ukrajinského lietadla Iránom odsúdil. viac »


VOĽBY 2020 Kotlebovci okradli už aj včelárov! Výsmech zákonu? Chybu priznali, neospravedlnili sa

VOĽBY 2020 Kotlebovci okradli
Foto

10.01.2020 11:58

BRATISLAVA - Strana Mariana Kotlebu ĽSNS opäť prekročila všetky zásady morálky a autorského zákona. Urobili tak pri svojom propagačnom videu, ktoré v predvolebnom období zverejnili na internete. Video hovorilo o bývalom členovi ĽSNS, ktorý chcel strieľať medvede a pri tejto príležitosti použili zábery, na ktoré vraj nemali právo. viac »


VOĽBY 2020 Parlamentné voľby sa blížia: Najviac peňazí na kampaň zatiaľ minul Smer-SD, najmenej KDH

VOĽBY 2020 Parlamentné voľby

10.01.2020 07:40

BRATISLAVA - Zo strán, ktoré majú podľa volebných prieskumov verejnej mienky najväčšiu šancu dostať sa do parlamentu, minul zatiaľ najviac peňazí vo volebnej kampani Smer-SD. Ide takmer o 1,3 milióna eur. viac »


Pellegrini odmieta povolebnú spoluprácu s ĽSNS: Ide o postoj celej strany

Peter Pellegrini

04.01.2020 11:00

BRATISLAVA - Povolebná spolupráca strany Smer-SD so stranou Kotlebovci-Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) neprichádza do úvahy. Uviedol to v rozhovore premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) a dodal, že podľa neho ide o postoj celej strany. Na otázku, či by v prípade rokovaní so stranou Mariana Kotlebu odišiel zo Smeru, však premiér priamo neodpovedal. viac »


Bihariová z progresívcov sa chce súdiť s ĽSNS: Dezinformácie v novinách a následná žaloba

Irene Bihariovej už došla
Foto

03.01.2020 20:00

BRATISLAVA - Predvolebné obdobie beží na plné obrátky a strany využívajú rôzne formy kampane. Strana ĽSNS Mariana Kotlebu už po Slovensku dlhšie šíri svoje vlastné periodikum. V jednom z vydaní sa pustili do Ireny Bihariovej, ktorá je momentálne jednou z hlavných tvári koalície PS/Spolu a Progresívne Slovensko vedie ako podpredsedníčka. Tá celú záležitosť nenecháva len tak. viac »


Stranám pritekajú na účty "sarkastické" finančné príspevky: Ušlo sa Dankovi, Harabinovi i ĽSNS

Stranám pritekajú na účty

02.01.2020 10:27

BRATISLAVA - Voliči posielajú politickým stranám centové dary, aby im zároveň odkázali, čo si o nich myslia. Najmä transparentné účty vládnych strán sa plnia takýmito odkazmi. viac »


Po Kotlebovi prišiel do Važca aj Kiska: VIDEO Trubanovci v Richnave a stret s dodávkou ĽSNS

Po Kotlebovi prišiel do
FotoVideo

21.12.2019 20:00

VAŽEC/RICHNAVA - Husté predvolebné obdobie práve prebieha a počas neho sa spravidla na pomyselnom stole objavujú rôzne otázky. Medzi nimi aktuálne rezonuje aj násilie v jednotlivých obciach, ktoré sa snažia riešiť aj obecné a mestské zastupiteľstvá. Tentokrát sa do konkrétnych obcí išli pozrieť aj lídri mladých, mimoparlamentných strán. Kým predseda ... viac »


Kotlebovec z Martina chce strieľať medvede: FOTO Okamžitý výsmech a zver žerúci náckov

Kotlebovec z Martina chce
Foto

21.12.2019 08:00

BRATISLAVA - Vlny kontroverzie v týchto dňoch na sociálnej sieti rozburcoval martinský poslanec Marek Belák, ktorý sa blížiacich sa parlamentných volieb zúčastňuje za stranu Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko Mariana Kotlebu. Jeho kampaň však vyvolala mnoho otáznikov a slogan na propagačnom materiáli je minimálne poburujúci a ľudia sa pod ním začali búriť. viac »


Mazurek má trest zahladený, myslí si odborník: Môže kandidovať

Milan Mazurek

05.12.2019 10:45

BRATISLAVA - Exposlanec Národnej rady (NR) SR za ĽSNS Milan Mazurek môže kandidovať v budúcoročných parlamentných voľbách. Uviedol to Tomáš Strémy z Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Mazurek, ktorého odsúdili za extrémistické trestné činy, totiž zaplatil peňažný trest. Zaplatením dochádza podľa odborníka k zahladeniu jeho odsúdenia. ... viac »


Najčítanejšie články