Topky.sk - Bleskovky

Streda, 19. september 2018. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Vodiči na ceste do Košíc sú s nervami v koncoch: VIDEO smutného príkladu reality na Slovensku!

Oprava mosta na ceste
Video

16.09.2018 14:14

BIDOVCE - Tí vodiči, ktorí jazdia do Košíc po hlavnom ťahu z Michaloviec, už niekoľko mesiacov kvôli oprave mosta na ceste medzi obcami Ďurďošík a Bidovce čelia dopravným obmedzeniam. Najneúnosnejšie sú podľa nich ranné a podvečerné špičky. Z nervami v koncoch je aj naša čitateľka, ktorá nám z daného úseku zaslala video. Iróniu si, samozrejme, neodpustila. viac »


Zmutované sršne na východe Slovenska: FOTO Šokujúci nález na ceste, zabíjajú naše včely!

Sršne v Stropkove
Foto

14.09.2018 22:42

STROPKOV - Ľudí na východe Slovenska ohrozujú zmutované sršne, ktoré naháňajú hrôzu aj našim včelárom. Keď sa náš čitateľ zo Stropkova vracal v piatok domov, vystrašil ho nález na ceste, na ktorej ležali štyri mŕtve sršne, pravdepodobne z Ázie. viac »


FOTO z kurióznej nehody v Bratislave: Vodič dodávky to neodhadol, zablokoval celý podjazd!

Dodávka zostala zaseknutá v
Foto

12.09.2018 21:00

BRATISLAVA – Vodič dodávky pravdepodobne neodhadol parametre svojho vozidla a vošiel do podjazdu pod železničnou traťou v Ružinove. Samozrejme, s vozidlom nevedel vyjsť a podjazd zablokoval. viac »


Víkendová kuriozita: VIDEO V Bratislave jazdil Mikuláš, od polície dostal zákaz, TOTO dal deťom

Mikuláš prechádzkami po Landererovom
Video

09.09.2018 16:00

BRATISLAVA – Sviatok svätého Mikuláša si každoročne pripomíname 6. decembra. Po včerajšom slávnostnom otvorení Landererovho parku na Šafárikovom námestí v bratislavskom Starom Meste to ale vyzerá tak, že tohto roku prišiel Mikuláš s väčším časovým predstihom. Neuveríte, s akým zážitkom sa s nami podelil náš čitateľ. viac »


Mira zobudil v noci hluk z ulice v Splite: Pozrel von oknom a... PREBOHA, veď oni tam sexujú!

Mira zobudil v noci
Foto

07.09.2018 08:44

SPLIT - Chorvátsko sa v posledných rokoch stalo rajom britských turistov. Tí však už začínajú miestnym poriadne liezť na nervy, pretože sa často nevedia vpratať do kože. Podobne ako táto dvojica, ktorá nehanebne sexovala pod oknami bytových domov. viac »


Pôžitok z melódie vystriedal šok: FOTO Pouličný hudobník v Bratislave, jeho otázka vás prinúti zamyslieť sa!

Hudobník v Starom Meste.
Foto

31.08.2018 22:00

BRATISLAVA - Minulo víkendové počasie bolo naozaj prekrásne. Do ulíc Starého Mesta vytiahlo aj nášho čitateľa. Počas prechádzky rušnou Bratislavou ho zaujala pôvabná, pokojne znejúca melódia. Keď v diaľke zazrel pouličného hudobníka, pristavil sa k nemu. No keď si prečítal oznam, ktorý mal upevnený drevenými štipcami na bielizeň na stojane na noty, zostal ako obarený. viac »


Natasha prehovorila o hrôze v ružinovskej nemocnici: S dolámanou chrbticou ju poslali trikrát domov

Nemocnica

27.08.2018 11:12

BRATISLAVA – Odvtedy, ako bratislavskí hasiči zasahovali pri dopravnej nehode trolejbusu a osobného auta, prešli už takmer dva mesiace. Medzi cestujúcimi bola aj cudzinka Natasha, ktorá bola po nehode prevezená do ružinovskej nemocnice. Pre Topky.sk opísala, akú hrôzu tam zažila. viac »


VIDEO z nočnej svetelnej šou: Búrka na východe Slovenska priniesla tisícky bleskov

Trebišovom sa prehnala silná
Video

15.08.2018 17:00

TREBIŠOV – V noci na stredu sa Trebišovom prehnala silná búrka, ktorá podľa slov nášho čitateľa priniesla poriadnu svetelnú šou. Slovenskí meteorológovia uviedli, že búrky tu priniesli tisícky bleskov. Na videu je zachytených niekoľko z nich. viac »


Prefíkaný kamionista vydesil celú rodinu: VIDEO Nika natočila jeho manéver, urobil ho dokonca dvakrát!

Kamión na diaľnici
Video

08.08.2018 19:00

KOVÁČOVÁ - Rozhorčená Nika, ktorá cestovala domov so svojou rodinou v aute, neverila vlastným očiam. Na diaľnici v okrese Zvolen sa im do cesty priplietol vodič kamiónu, ktorý ich svojím manévrom nielen spomalil, ale i ohrozil. Naša čitateľka celý incident zachytila na video. viac »


Zásah na bratislavskej Kuchajde: Telo muža v jazere stále nenašli

Kúpalisko Kuchajda v Bratislave

05.08.2018 17:50

BRATISLAVA - Vo vodách bratislavského jazera Kuchajda dnes pravdepodobne došlo k tragédii. Mal sa v ňom utopiť muž. Bližšie podrobnosti zatiaľ nie sú známe. viac »


Najčítanejšie články