Aktuality z vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka | Topky.sk - Bleskovky

°C

Utorok, 31. marec 2020. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

Vražda Jána Kuciaka

Obžalovaný z vraždy Kuciaka Miroslav Marček sa postaví pred súd v apríli

Miroslav Marček

Miroslav Marček

25.03.2020 15:10

BRATISLAVA – Miroslav Marček, ktorý sa priznal k zastreleniu novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, sa opätovne postaví pred senát Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku 6. apríla. viac »

V kauze vraždy novinára sa spraví ďalší krok: Vo štvrtok predbežne prejednajú obžalobu

Pätica obvinených v prípade

15.12.2019 15:40

BRATISLAVA - Špecializovaný trestný súd v Pezinku vytýčil na štvrtok predbežné prejednanie obžaloby v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky. Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry podal v tomto prípade obžalobu na Tomáša Sz., Miroslava M., Alenu Zs. a tiež Mariana K. Všetci menovaní sú momentálne stíhaní väzobne, u Mariana K. je však ... viac »


EXKLUZÍVNE Svedok prehovoril o mŕtvom podnikateľovi z Kolárova: Bola to vražda na objednávku

Rekonštrukcia vraždy v dome
Foto

12.12.2019 00:01

KOLÁROVO - Expolicajt Tomáš Szabó a bývalý vojak Miroslav Marček sú, okrem vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, obvinení aj z vraždy podnikateľa z Kolárova Petra Molnára. Redaktorom Topky.sk sa ozval človek, ktorý sa pod prísľubom utajenia jeho identity rozhodol prehovoriť o zvláštnom postupe polície pri vyšetrovaní vraždy podnikateľa, jeho priateľoch, ... viac »


Krvavé priznanie Marčeka, obvineného z vraždy Jána Kuciaka: Takto som zabil svojho šéfa!

Rekonštrukcia vraždy v dome
Foto

09.12.2019 10:59

KOLÁROVO - O vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa toho popísalo skutočne veľa. Zrejme každý, kto sa len okrajovo zaujíma o túto kauzu, vie, že vyšetrovanie preukázalo, že obvinení sú Tomáš Szabó a Miroslav Marček. Menej si však už ľudia Marčeka so Szabóm spájajú s vraždou podnikateľa z Kolárova Petra Molnára, ktorý oboch mužov svojho času zamestnával. ... viac »


Zoltán Andruskó sa pred súd postaví koncom roka: Súd bude rozhodovať o dohode o vine a treste

Pojednávanie v prípade ekonomickej

03.12.2019 11:05

BRATISLAVA - Špecializovaný trestný súd v Pezinku (ŠTS) vytýčil termín verejného zasadnutia, na ktorom bude rozhodovať o návrhu dohody o vine a treste s obvineným Zoltánom A. na 30. decembra. viac »


EXKLUZÍVNE Szabó o svojom bratrancovi: Marček vraždil viackrát, pomáhal mu muž z identikitu

Tomáš Szabó tvrdí, že
FotoVideo

03.12.2019 09:28

KOLÁROVO - Vražedné komando zložené z dvojice Tomáš Szabó a Miroslav Marček má zrejme na rováši viac vrážd, ako si dokázal ktokoľvek predstaviť. Bratranci z Kolárova, na ktorých bola podaná obžaloba v prípade popravy Jána Kuciaka, ktorá zmenila dejiny Slovenska, sa totiž za mrežami rozrozprávali. Priznali sa k vražde Jána Kuciaka, Martiny Kušnírovej ... viac »


EXKLUZÍVNE Prehovorila matka muža, ktorý sa priznáva k vražde Kuciaka: Jej spoveď nie je ani v spise!

Miroslav Marček mal o
FotoVideo

02.12.2019 09:01

KOLÁROVO - Podľa obžaloby v prípade vraždy Jána Kuciaka mal novinára zabiť obvinený Miroslav Marček. Za vraha bol od začiatku považovaný jeho bratranec Tomáš Szabó, avšak zlom nastal v momente, keď sa Marček polícii priznal. Pre Topky.sk prehovorila matka muža, ktorý vo výpovedi opisuje, ako zavraždil Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú. viac »


Vražda Kuciaka pred súdom: Kočnerov obhajca hovorí o procesných chybách, Lipšic nevie o ničom

Daniel Lipšic

23.11.2019 20:27

BRATISLAVA – Obhajca rodiny Kuciakovcov Daniel Lipšic nevie o procesných pochybeniach vo vyšetrovaní vraždy Jána Kuciaka. Predbežné prejednanie obžaloby je podľa neho odôvodnené aj rozsahom a závažnosťou celého prípadu. viac »


Novinárska organizácia poskytne informácie k vražde Jána Kuciaka: Ide o 57 terabajtov dát

Ján Kuciak

22.11.2019 21:10

BRATISLAVA - Medzinárodná novinárska organizácia Projekt na sledovanie korupcie a organizovaného zločinu (OCCRP) poskytne vybraným redakciám 57 terabajtov dát z vyšetrovania vraždy Jána Kuciaka. Informovali o tom na svojom webe. viac »


V Bytči si spomenuli na Jána Kuciaka: FOTO V priestoroch gymnázia mu odhalili pamätnú tabuľu

Odhalenie pamätnej tabule Jánovi
Foto

20.11.2019 17:20

BYTČA – Pamätnú tabuľu investigatívnemu novinárovi Jánovi Kuciakovi odhalili v stredu za prítomnosti jeho rodičov v priestoroch Gymnázia v Bytči, na ktorom študoval v rokoch 2000 – 2008. TASR o tom informovala hovorkyňa Žilinského samosprávneho kraja (ŽSK) Martina Remencová. viac »


Súd zamietol sťažnosť Tomáša Szabóa a Aleny Zsuzsovej proti predĺženiu väzby

Zsuzsovú smrť Kušnírovej nahnevala.

20.11.2019 13:15

BRATISLAVA - Najvyšší súd SR zamietol sťažnosť Tomáša Szabóa a Aleny Zsuzsovej proti predĺženiu väzby. Informovala o tom hovorkyňa súdu Alexandra Važanová. viac »


Špecializovaný trestný súd vytýčil termín zasadnutia v prípade vraždy Kuciaka a jeho snúbenice

Spomienka na zavraždeného novinára

20.11.2019 10:55

BRATISLAVA - Špecializovaný trestný súd (ŠTS) v Pezinku vytýčil termín zasadnutia v prípade vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. viac »


Priateľka prezradila DETAILY! Szabó Marčekovi po vražde Kuciaka nedôveroval: Ak bude stáť v ceste, zmizne

Priateľka prezradila DETAILY! Szabó
Foto

16.11.2019 21:57

BRATISLAVA - Výpoveď priateľky Tomáša Szabóa priniesla ďalšie odhalenie. Dôvera, ktorú medzi sebou mali Szabó a údajný strelec Miroslav Marček, sa naštrbila. Potvrdzujú to aj prepisy z komunikácie medzi Zoltánom Andruskóom a Szabóom, ktorému sa nepáčilo, že sa Marček zdôveruje s viacerými informáciámi svojej priateľke. Dokonca povedal, že ak mu bude stáť v ceste zmizne. viac »


PRÁVE TERAZ Súd rozhodol o väzbe pre Zsuzsovú a jej gang! VIDEO Mimoriadne bezpečnostné opatrenia

PRÁVE TERAZ Súd rozhodol
Foto

13.11.2019 17:58

PEZINOK - Špecializovaný trestný súd v Pezinku dnes rozhoduje o tom, či ponechá, alebo neponechá vo väzbe Alenu Zsuzsovú, Miroslava Marčeka a Tomáša Szabóa. Na všetkých je podaná obžaloba v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny. viac »


Zsuzsová mala otráviť redaktorku jedovatými hubami: Skutok sa nestal! NAKA zastavila trestné stíhanie

Leona Kočkovičová Fučíková
Foto

13.11.2019 09:44

BRATISLAVA - Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry zastavil trestné stíhanie v prípade smrti redaktorky RTVS Leony Kočkovičovej-Fučíkovej. Svedok v kauze vraždy Jána Kuciaka vypovedal, že mohla byť otrávená hubami. Zo znaleckého posudku však podľa polície jednoznačne vyplýva, že nezomrela v dôsledku požitia jedovatých látok. viac »


Európsky parlament ponúka stáže venované pamiatke Jána Kuciaka

Hlasovanie o novom šéfovi

12.11.2019 17:40

BRATISLAVA - Európsky parlament (EP) začal tento týždeň ponúkať stáže venované pamiatke zavraždeného slovenského investigatívneho novinára Jána Kuciaka. Prví stážisti nastúpia do EP v marci 2020. Informovala o tom tlačová atašé EP Soňa Mellak. viac »


Taliansky prokurátor spochybňuje rozpustenie vyšetrovacieho tímu Kuciak

Federico Cefiero De Raho
Foto

11.11.2019 19:45

TRNAVA - Taliansky národný prokurátor pre boj proti mafii a terorizmu Federico Cafiero de Raho ocenil prácu vyšetrovacieho tímu v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Na pondelkovej medzinárodnej konferencii Slovensko proti všetkým mafiám v Trnave tiež spochybnil rozhodnutie tento vyšetrovací tím rozpustiť. viac »


VIDEO Advokát Kvasnica nevylučuje, že obvinení z vraždy Kuciaka ešte začnú rozprávať

Roman Kvasnica
Video

11.11.2019 19:10

TRNAVA – Po úspešnom vyšetrení vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej prišiel čas zamýšľať sa nad tým, ako sa mohlo stať, že takýto obludný rozmer trestnej činnosti nastal. Na medzinárodnej konferencii o boji proti mafiám v Trnave to povedal advokát Roman Kvasnica. Až smrť dvoch mladých ľudí podľa neho všetkým ukázala, v akom ... viac »


V prípade vraždy Kuciaka sa vynárajú nové informácie: Kočner v tom ostal len so Zsuzsovou

Pätica obvinených v prípade

11.11.2019 16:30

BRATISLAVA - Zmenili taktiku? Okrem Zoltána Andruskóa a Miroslava Marčeka mal začať spolupracovať s políciou aj Tomáš Szabó. Je preto možné, že by nielen Andruskó, ale aj Szabó s Marčekom mohli byť vytýčení na samostatné konanie. viac »


Ďalšie špinavosti v THREEME: Kočner si písal so Zsuzsovou o vražde Kuciaka, vypadnuté zuby a suma za popravu

Ďalšie špinavosti v THREEME:

11.11.2019 14:15

BRATISLAVA - Komunikácia medzi obvinenými Marianom Kočnerom a Alenou Zsuzsovou o vražde Jána Kuciaka a jeho partnerky odhaľuje, čo si písali tesne pred vraždou a v deň vraždy. Síce si dávali na slová pozor, nie vždy sa ustrážili. Zsuzsová písala Kočnerovi o vypadávaní zubov. V šifrovaných správach bol aj odkaz na odmenu 50-tisíc. viac »


Galko reaguje na zrušenie tímu Kuciak: Nepáči sa mi to, chcem vedieť, prečo bol rozpustený

Ľubomír Galko
Foto

08.11.2019 10:20

BRATISLAVA - Nezaradený poslanec a člen parlamentného výboru pre obranu a bezpečnosť Ľubomír Galko žiada, aby na najbližšie rokovanie výboru prišli ministerka vnútra Denisa Saková a policajný prezident Milan Lučanský vysvetliť expresné rozpustenie vyšetrovacieho tímu Kuciak. viac »


Najčítanejšie články