Aktuality z vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 21. júl 2019. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Vražda Jána Kuciaka

Zmätok vo vyšetrovaní vraždy Kuciaka: Bratranci rozohrali nebezpečnú hru, môžu dostať nižší trest

Rekonštrukcia vraždy v dome Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Prítomný bol Miroslav Marček, ktorý sa v apríli priznal k vražde novinára a jeho snúbenice.

Rekonštrukcia vraždy v dome Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Prítomný bol Miroslav Marček, ktorý sa v apríli priznal k vražde novinára a jeho snúbenice.

08.07.2019 17:00

BRATISLAVA/VEĽKÁ MAČA - Miroslav Marček alebo Tomáš Szabó? Zatiaľ nie je jasné, ktorý z bratrancov strieľal na novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú. Podľa pôvodnej verzie vyšetrovateľov mal dvojicu zavraždiť Tomáš Szabó. Avšak k činu sa priznal jeho bratranec Marček. viac »

Výročie vraždy pohlo aj politikmi: Pellegrini chce spájať, Danko zapáliť sviečku a opozícia zmenu

Zlatica Kušnírová rok po
FotoVideo

21.02.2019 15:00

BRATISLAVA - Dnes si pripomíname rok od vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Večer sa budú konať zhromaždenia po celom Slovensko i v zahraničí. Premiér Peter Pellegrini považuje vraždu dvoch mladých ľudí považuje za brutálny akt a útok na jeden z pilierov mladej slovenskej demokracie, ktorým je sloboda slova. ... viac »


Umelecká obec reaguje rok po: Bola to vražda z arogancie všemocných

Umelecká obec reaguje rok

21.02.2019 14:36

BRATISLAVA – Slovenskom presne pred rokom otriaslo kruté zbavenie sa novinára. Brutálnym spôsobom boli zavraždení investigatívny novinár Ján Kuciak a jeho snúbenica Martina Kušnírová. Kuciak pracoval na korupčných škandáloch, čo sa mu zrejme stalo osudným. Ohavný čin rozdúchal vášne aj medzi umelcami. Krajina nie je nikomu z nich ľahostajná. viac »


Odstránenie Žilinku a Lipšica bolo na spadnutie: Za objednávku ich vrážd bola vyplatená záloha

Daniel Lipšic a Maroš

21.02.2019 14:00

BRATISLAVA - Za objednávku vrážd advokáta Daniela Lipšica a prokurátora Maroša Žilinku bola vraj vyplatená záloha 20-tisíc eur. Práve tieto peniaze mali byť dlhom, ktorý neskôr odpočítala Alena Zsuzsová Zoltánovi Andruskóovi zo sumy za vraždu novinára Jána Kuciaka. viac »


VIDEO Otec zavraždeného Jána Kuciaka: Bývalý premiér nám vyjadril sústrasť miliónom na stole

Kuciakovci chodia na hrob
FotoVideo

21.02.2019 11:00

ŠTIAVNIK - Pre rodiča je asi najhoršie to, keď prežije svoje dieťa. Avšak bolesť, akú prežívajú rodičia zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, si asi nikto z nás nevie predstaviť. Mladý pár prišiel o život rukou bezcitného vraha. Dôvodom bola investigatívna práca Jána Kuciaka. viac »


Nezabúdame, píšu novinári vo vyhlásení k roku od vraždy Kuciaka

Investigatívny novinár Marek Vagovič

21.02.2019 10:59

BRATISLAVA – Viac ako štyristo novinárov sa podpísalo pod vyhlásenie s názvom „Nezabúdame“ k roku od vraždy investigatívneho novinára redakcie Aktuality.sk Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. viac »


Srdcervúca spoveď Zlatice Kušnírovej: Človek stále čaká, že je to len zlý sen a obaja sa vrátia

Zlatica Kušnírová rok po

21.02.2019 10:59

GREGOROVCE - Najťažší rok v živote matky. Zlatica Kušnírová sa so strašnou smrťou svojej dcéry Martinky a jej priateľa Jána Kuciaka nedokáže vyrovnať a ako vraví, neverí, že sa z toho dokáže niekedy spamätať. viac »


Vražda Jána a Martiny už nikdy nebude vymazaná z našich dejín, tvrdia učitelia

Členovia správnej rady Medzinárodného

21.02.2019 10:15

BRATISLAVA - Uplynul rok od vraždy dvoch mladých ľudí. Vraždy, ktorá sa udiala pre pravdu a poukazovanie na nekalé praktiky mocných. Táto tragédia už nikdy nebude vymazaná z našich dejín. Uvádza sa to vo vyhlásení Iniciatívy slovenských učiteľov k prvému výročiu vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, ktoré agentúre SITA poskytol ... viac »


Predstavitelia OBSE si pripomenuli výročie zavraždenia Jána Kuciaka

Kuciakovci chodia na hrob

21.02.2019 06:40

VIEDEŇ - Úradujúci predseda Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) Miroslav Lajčák a predstaviteľ OBSE pre slobodu médií Harlem Désir si pripomenuli prvé výročie vraždy slovenského investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. viac »


Útok na slobodu a demokraciu: VIDEO Uplynul rok od brutálnej popravy Jána Kuciaka a jeho snúbenice

Útok na slobodu a
FotoVideo

21.02.2019 05:55

BRATISLAVA - Mnohí to nazývajú bezprecedentným útokom na slobodu slova a demokraciu. Koncom februára 2018 obletela Slovensko strašná správa. V obci Veľká Mača sa našli dve telá mladých ľudí. Išlo o investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú. Niekto ich zavraždil. viac »


Svetové médiá o vražde Jána Kuciaka: Slovensko v strachu, zlikvidovali novinára s priateľkou

Svetové médiá o vražde
Foto

21.02.2019 00:02

BRATISLAVA - Vražda novinára Jána Kuciaka (†27) a jeho partnerky Martiny Kušnírovej (†27) v rodinnom dome vo Veľkej Mači otriasla minulý rok nielen Slovenskom. Bezprecedentný prípad sa stal hlavnou témou aj českých internetových portálov a novín. Informáciu postupne preberali veľké spravodajské agentúry ako AP či Reuters a správa o brutálnom čine sa šírila celým svetom. viac »


Kuciakovi rodičia rok po tragédii: Neveria, že sa vyšetrovateľom podarí vraždu úplne objasniť

Kuciakovi rodičia rok po
Foto

21.02.2019 00:01

ŠTIAVNIK - Rodičia zastreleného novinára Jána Kuciaka majú pochybnosti, či sa vyšetrovateľom podarí úplne vyšetriť vraždu ich syna vrátane odhalenia objednávateľa činu. ČTK a ďalším českým novinárom to povedal reportérov otec Jozef Kuciak. Polícia vlani obvinila z vraždy štyri osoby, medzi nimi aj strelca a druhotnú objednávateľku Alenu Zsuzsovú. viac »


Robert Fico mal telefonovať s Antoninom Vadalom, píše o tom taliansky denník

Robert Fico mal telefonovať

20.02.2019 22:23

BRATISLAVA - Expremiéra Roberta Fica nespája s Antoninom Vadalom, ktorý má byť členom talianskej mafie Ndrangheta, len Mária Trošková. Podľa informácie, ktorú zverejnil taliansky denník La Repubblic, mal v roku 2012 telefonovať s Vadalom samotný Fico. viac »


Vo Veľkej Mači má po doriešení vlastníckych vzťahov vzniknúť Múzeum slobody slova

Vražda Jána Kuciaka a

19.02.2019 10:30

VEĽKÁ MAČA – Zámer vytvoriť Múzeum slobody slova vo Veľkej Mači (okres Galanta) v dome, kde pred rokom prišli rukou vraha o život novinár Ján Kuciak a archeologička Martina Kušnírová, zatiaľ veľmi nepokročil. Podľa vysvetlenia predsedu Trnavského samosprávneho kraja Jozefa Viskupiča zatiaľ neprebehlo dedičské konanie, čo možné aktivity v tejto záležitosti brzdí. viac »


Dokument o vražde, ktorá zmenila Slovensko: Slzám sa neubránili ani silní chlapi, odkaz Čižnárovi

Ľudia prišli zapáliť sviečku
FotoVideo

19.02.2019 08:30

BRATISLAVA - Tento týždeň uplynie rok odo dňa, kedy o život prišli dvaja mladí ľudia. Novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú zavraždili 21. februára v ich vlastnom dome vo Veľkej Mači. Pri tejto príležitosti premietla televízia Markíza dokument a pozrieť si ho prišli aj rodiny Jána a Martiny. viac »


Reportéri bez hraníc o vyšetrovaní Kuciakovej vraždy: Obávame sa politického zasahovania

Ján Kuciak

18.02.2019 19:00

BRUSEL - Stavovská novinárska organizácia Reportéri bez hraníc (RSF) vyjadrila v pondelok obavy z politického zasahovania do vyšetrovania vlaňajšej vraždy slovenského investigatívneho novinára Jána Kuciaka. viac »


Kuciakov kolega: S traumou, ktorú vyvolala vražda, sa ľahšie vyrovnáme po obvinení objednávateľov

Martina Kušnírová a Ján
Foto

18.02.2019 09:30

BRATISLAVA – Doteraz neobjasnená vražda investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej prácu investigatívnych novinárov na Slovensku neovplyvnila, tvrdí známy investigatívny novinár a Kuciakov bývalý kolega Marek Vagovič. viac »


Rok od vraždy, ktorá zmenila Slovensko: Prvé obžaloby by mohli padnúť v lete, naznačil Čižnár

Martina Kušnírová a Ján
Foto

17.02.2019 13:51

BRATISLAVA - Vo štvrtok 21. februára si Slovensko pripomenie prvé výročie vraždy novinára redakcie Aktuality.sk Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej. Generálny prokurátor Jaromír Čižnár naznačil, že prvé obžaloby mi mohli padnúť v lete. viac »


Na Štúrovom námestí v Trenčíne odhalia pamätník Kuciakovi a Kušnírovej

Spomienka na zavraždeného novinára

15.02.2019 09:45

TRENČÍN – Pamiatku zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej bude v Trenčíne pripomínať pamätník. Odhalia ho na Štúrovom námestí v rámci pietnej spomienky 21. februára – v deň prvého výročia vraždy. viac »


Luxusný život Zsuzsovej: Maznákovi posielala pikantné správy z Dubaja, Kuciaka už vtedy sledovali

Alena Zsuzsová na módnej

13.02.2019 19:49

BRATISLAVA - Bola nezamestnaná, no aj napriek tomu sa vozila na luxusných autách a užívala si prepychový život. Momentálne najznámejšia Slovenka, ktorá je obvinená v prípade dvoch vrážd, si dokonca niekoľko mesiacov pred vraždou užívala v Dubaji. viac »


Europoslankyňa kritizuje Slovensko: Zavraždený Kuciak písal o korupcii na najvyšších miestach

Europoslankyňa Sophie in 't

12.02.2019 09:30

ŠTRASBURG - Výbor Európskeho parlamentu pre občianske slobody (LIBE) diskutoval v pondelok večer v Štrasburgu o správe týkajúcej sa aktivít skupiny, ktorej cieľom je monitorovať situáciu v oblasti dodržiavania princípov právneho štátu a boja proti korupcii v EÚ, so špecifickým dôrazom na Maltu a Slovensko. viac »


Najčítanejšie články