Aktuality z vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Vražda Jána Kuciaka

Obvinení v prípade vraždy novinára Kuciaka: Obžalobou Kočnera to nekončí, myslí si Zlatica Kušnírová

Ľudia prišli zapáliť sviečku za brutálne zavraždeného Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú

Ľudia prišli zapáliť sviečku za brutálne zavraždeného Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Presne po roku a ôsmich mesiacoch od vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej prokurátor podal obžalobu na Mariana Kočnera, Alenu Zsuzsovú, Miroslava Marčeka a Tomáša Szabóa. Prezident policajného zboru Milan Lučanský rozpustil vyšetrovací tím. viac »

Flašík navštívil Kočnera, dve hodiny za sklom: Vôbec sa nezmenil, bol v pohode a smial sa

Fedor Flašík navštívil v

06.05.2019 15:00

BRATISLAVA - Jeden z dlhoročných priateľov v súčasnosti obvineného Mariana Kočnera ho navštívil v Leopoldove. Fedor Flašík prišiel do väznice spolu s Kočnerovou manželkou a jeho deťmi. Dôvodom návštevy bol dokument a celovečerný film. Okrem toho sa rozprávali o tom, ako sa má a čo Kočner robí. Podľa Flašíka sa vôbec nezmenil a mal dobrú náladu. viac »


Vyšetrovanie vrážd Kuciaka a Basternáka sa komplikuje: Zsuzsovej sa majú vyhrážať Kočnerom

Alena Zsuzsová bola vypovedať

06.05.2019 12:00

BRATISLAVA - Polícia už vyše roka vyšetruje brutálnu popravu novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. V prípade zatiaľ obvinila piatich ľudí. Vyšetrovanie sa však komplikuje pre sťažnosti, ktoré podávajú obvinení. viac »


Posledná šanca pre Kočnera: Žiada úplné zrušenie obvinenia z vraždy Kuciaka

Mariana Koćnera priviezli s

03.05.2019 13:59

BRATISLAVA - Obhajca obvineného a obžalovaného podnikateľa Mariana Kočnera Marek Para podal vo štvrtok (2. 5.) mimoriadny opravný prostriedok na Generálnej prokuratúre (GP) SR voči rozhodnutiu Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) SR, ktorý zamietol sťažnosť podnikateľa vo veci obvinenia v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice. Informoval ... viac »


Lustrovaním novinárov to nekončí: Kočner si údajne objednal aj sledovanie Čižnára

Mariana Koćnera priviezli s

02.05.2019 17:59

BRATISLAVA - Obvinený podnikateľ Marian Kočner si údajne okrem sledovania novinárov objednal aj sledovanie generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára. Nadácia Zastavme korupciu o tom píše na svojom blogu, pričom sa odvoláva na výpoveď utajeného svedka. viac »


Posledná nádej pre Kočnera: Čižnár rozhodne o jeho sťažnosti v prípade vraždy

Mariana Koćnera priviezli s

26.04.2019 09:49

BRATISLAVA - Úrad špeciálnej prokuratúry zamietol sťažnosť podnikateľa Mariana Kočnera a jeho obhajcu voči jeho obvineniu v prípade vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice. Informoval o tom jeho obhajca Marek Para. viac »


Špeciálna prokuratúra trvá na cenzúre vyšetrovania vraždy Jána a Martiny

Mariana Kočnera priviezli do

25.04.2019 14:25

BRATISLAVA - Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) nebude v súčasnosti žiadnym spôsobom poskytovať informácie o stave vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej alebo o ďalších úkonoch. TASR o tom informovala hovorkyňa Generálnej prokuratúry SR Andrea Predajňová. viac »


Kočnerov advokát sa sťažuje: Doteraz som nevidel spis v prípade obvinenia z vraždy

Mariana Koćnera priviezli s

25.04.2019 11:00

BRATISLAVA - Advokát obvineného a obžalovaného podnikateľa Mariana Kočnera Marek Para tvrdí, že nemôže nahliadnuť do spisu v prípade obvinenia v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej a teda zdôvodniť sťažnosť voči obvineniu. viac »


Kuciakovci s Kušnírovou ostali v šoku: V schránke našli list od možného vraha Jána a Martiny

Zlatica Kušnírová rok po

24.04.2019 15:40

BRATISLAVA - Doslova šok zažili týždeň pred Veľkou nocou rodiny zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Jeden zo štyroch obvinených v prípade vraždy ich detí im poslal list priamo z väzenia. viac »


VIDEO Nové detaily z kauzy sledovania novinárov: Kočner platil státisíce organizovanej skupine

Marian Kočner si mal
FotoVideo

24.04.2019 14:00

BRATISLAVA - Viacerí novinári, ktorých sa priamo dotklo sledovanie ich osoby to považujú za absurdnosť, iní zase za návrat k bývalému režimu. Po tom, ako sa začala vyšetrovať vražda Jána Kuciaka vyplávali na povrch viaceré skutočnosti ohľadom sledovania novinárov, ktoré si mal objednať dnes už obvinený podnikateľ Marian Kočner. viac »


Nelichotivý rebríček pre Slovensko: Sme na tom horšie ako vlani, novinárska sloboda klesá

Nelichotivý rebríček pre Slovensko:

19.04.2019 00:00

PARÍŽ - Každoročný rebríček slobody tlače od medzinárodnej novinárskej organizácie Reportéri bez hraníc (RSF) ani tento rok pre Slovensko nevyzerá pozitívne. Vo štvrtok sa po jeho odhalení zistilo, že sme v rámci indexu novinárskej slobody klesli o ďalšie pozície. viac »


Na vyšetrovaní lustrácií Jána Kuciaka a ďalších novinárov sa podľa Sakovej pracuje

Na vyšetrovaní lustrácií Jána

17.04.2019 13:12

BRATISLAVA - Na vyšetrovaní lustrácií novinárov sa pracuje. Rezort prijíma v tejto súvislosti opatrenia na zamedzenie nezákonných lustrácií. V stredu pred rokovaním vlády to povedala ministerka vnútra Denisa Saková (Smer-SD). viac »


Policajná akcia bola atrakciou pre ľudí: Je to obrovská hanba pre celé mesto, tvrdia Kolárovčania

Policajná akcia v Kolárove.
FotoVideo

17.04.2019 08:16

KOLÁROVO - Aj v utorok od skorých ranných hodín boli policajti spolu s nitrianskymi vyšetrovateľmi v Kolárove, kde prehľadávali okolie Váhu. Asistovali im aj záchranári z Komplexnej centrálnej záchrannej služby. viac »


PRÁVE TERAZ Policajti prehľadávajú Váh v Kolárove, zrejme hľadajú vražednú zbraň

Policajný zásah v Kolárove

16.04.2019 11:00

KOLÁROVO - V Kolárove je opäť rušno! Polícia od rána prehľadáva Váh, na dne ktorom by mali hľadať vražednú zbraň. Zatiaľ však nie je jasné, či akcia súvisí s vraždou investigatívneho novinára Jána Kuciaka alebo podnikateľa Petra Molnára. viac »


Sprisahanie bratrancov? Marček sa postaral o nový zvrat v prípade vraždy Kuciaka a Kušnírovej

Polícia zadržala a obvinila

15.04.2019 05:55

VEĽKÁ MAČA - O poriadny zvrat vo vyšetrovaní sa postaral jeden z piatich obvinených vo veci úkladnej vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Keď ho vo štvrtok vypočúvali na NAKA v Nitre uviedol, že práve on mal byť tým, kto stlačil spúšť a zobral život dvom mladým ľuďom. Doteraz sa pritom hovorilo, ako o potenciálnom strelcovi, ... viac »


Generálna prokuratúra prehovorila: O čom bolo rozpútanie pekla aj odchody Šufliarskeho a Vaneka

Peter Šufliarsky, Jaromír Čižnár
Foto

13.04.2019 14:09

BRATISLAVA - Dianie na generálnej prokuratúre sa počas posledného roka stalo intenzívne sledovaným. Všetko začal tragický začiatok minulého roka, kedy sa po dvojnásobnej úkladnej vražde oči verejnosti upierali na túto inštitúciu. Tá sa rozhodla aj po komentári opozičnej poslankyne Veroniky Remišovej vyjadriť k danej situácií aj po odchode prvého námestníka Petra Šufliarskeho. viac »


Polícia začala trestné stíhanie v súvislosti s Tiborom Gašparom a lustráciou Jána Kuciaka

Tibor Gašpar

13.04.2019 09:45

BRATISLAVA - Vyšetrovateľ odboru boja proti korupcii a organizovanej kriminalite na inšpekcii ministerstva vnútra začal trestné stíhanie pre prečin zneužívania právomocí verejného činiteľa a prečin neoprávneného nakladania s osobnými údajmi. viac »


Prípad lustrácií novinárov je na stole: Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie, Rajtár to kvituje

Talianska televízia Rai 1
Foto

12.04.2019 16:55

BRATISLAVA - V kauze lustrácie Jána Kuciaka a ďalších novinárov začal vyšetrovateľ trestné stíhanie. Potvrdili to z tlačového odboru Ministerstva vnútra (MV) SR. Doplnili, že stíhanie začala inšpekcia na základe vlastnej operatívnej činnosti. viac »


PRÁVE TERAZ Policajná akcia v Kolárove: Potápači zrejme hľadajú zbraň, ktorou zabili Jána a Martinu

Obvinený Miroslav M.

12.04.2019 09:59

KOLÁROVO - Po opakovanom výsluchu Miroslava Marčeka, ktorý je jeden z obvinených vo veci vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, nastal v prípade zvrat. Marček mal podľa vyšetrovateľov doteraz vystupovať ako šofér, ktorý mal na miesto činu priviezť strelca Tomáša Szabóa. viac »


AKTUÁLNE Obvinený v prípade vraždy Kuciaka sa mal priznať, že strieľal

Obvinený Miroslav M.
Video

11.04.2019 16:35

SLÁDKOVIČOVO/VEĽKÁ MAČA - Ďalší týždeň pokračujú výsluchy obvinených z úkladnej vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Dnes od rána vypočúvali Miroslava Marčeka, ktorý mal byť šoférom a Tomáša Szabóa mal priviezť do Veľkej Mače. Podľa zatiaľ oficiálne nepotvrdených informácií sa mal priznať k tomu, že práve on strieľal. viac »


Peter Tóth svedčí proti Marianovi Kočnerovi: Rozhodol sa vraždiť, teraz chystá pomstu z väzenia

Peter Tóth vypovedá proti

10.04.2019 14:00

BRATISLAVA - Boli kamaráti dlhé roky, no po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice sa všetko zmenilo. Bývalý novinár a bývalý príslušník Slovenskej informačnej služby Peter Tóth vypovedal proti Marianovi Kočnerovi, ktorý je obvinený z objednávky vraždy Jána Kuciaka. Tvrdí aj to, že Kočner plánuje pomstu. viac »


Najčítanejšie články