Aktuality z vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka | Topky.sk - Bleskovky

°C

Utorok, 31. marec 2020. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

Vražda Jána Kuciaka

Obžalovaný z vraždy Kuciaka Miroslav Marček sa postaví pred súd v apríli

Miroslav Marček

Miroslav Marček

25.03.2020 15:10

BRATISLAVA – Miroslav Marček, ktorý sa priznal k zastreleniu novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, sa opätovne postaví pred senát Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku 6. apríla. viac »

Vražda sa riešila na pokyn Kočnera: Andruskó opisuje, ako si Zsuzsová objednala vraždu

Vražda sa riešila na

14.01.2020 16:00

PEZINOK - Pred senátom Špecializovaného trestného súdu vypovedá Zoltán Andruskó, ktorý bol už za vraždu novinára Jána Kuciaka právoplatne odsúdený. Tvrdí, že vraždu sprostredkoval na pokyn obžalovaného Mariana Kočnera. Andruskó je v prípade korunným svedkom, ktorý si na objednávku Aleny Zsuzsovej najal Tomáša Szabóa a Miroslava Marčeka, aby Kuciaka zavraždili. viac »


Veľká chyba počas megaprocesu v kauze vraždy Kuciaka: Súd predvolal nesprávneho svedka

Veľká chyba počas megaprocesu
Foto

14.01.2020 15:20

PEZINOK - V kauze vraždy novinára Jána Kuciaka predvolal Špecializovaný trestný súd vypovedať nesprávneho svedka. Realitný maklér Michal Varga pred súdom uviedol, že Jánovi Kuciakovi predal dom, v ktorom potom býval v obci Veľká Mača. Súd však zamýšľal vypočuť osobu rovnakého mena, ktorá údajne predala páchateľom zbraň. viac »


Marček o sebe tvrdil, že nie je dobrý človek, uviedla jeho bývalá partnerka

Marček o sebe tvrdil,
Foto

14.01.2020 15:00

PEZINOK - Miroslav Marček, ktorý priznal vinu v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka, jeho snúbenice ako aj podnikateľa Petra Molnára o sebe tvrdil, že nie je dobrý človek. Pred senátom Špecializovaného trestného súdu v Pezinku to uviedla Martina Rigová, ktorá s ním istý čas žila v spoločnej domácnosti. viac »


VIDEO Otec Jána Kuciaka pred súdom: Prvé, čo nám napadlo, bolo, že za vraždou bol Kočner

VIDEO Otec Jána Kuciaka
FotoVideo

14.01.2020 14:00

PEZINOK - Prvé, čo rodine novinára Jána Kuciaka v súvislosti s jeho vraždou napadlo, bolo, že za vraždou je Marian Kočner Uviedol to vo výpovedi pred senátom Špecializovaného trestného súdu v Pezinku otec zavraždeného Jozef Kuciak st. a dodal, že táto predtucha sa napokon aj potvrdila. viac »


Od prvej minúty som tvrdila, že je to politická vražda, uviedla matka zavraždenej Martiny

Od prvej minúty som
FotoVideo

14.01.2020 13:05

PEZINOK - V kauze vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka, jeho snúbenice Martiny Kušnírovej a ďalších skutkov dnes Špecializovaný trestný súd v Pezinku od rána vypočúva svedkov. Prvou vypočutou bola matka zavraždenej Martiny Zlatica Kušnírová. viac »


VIDEO Prvý deň pojednávania sa skončil: Mrazivé slová Marčeka, večný úsmev Zsuzsovej a chladný Kočner

VIDEO Prvý deň pojednávania
FotoVideo

13.01.2020 19:59

BRATISLAVA - Generálku v podobe čítania obžaloby už majú štyria obžalovaní v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej za sebou. Dnes sa začína hlavné pojednávanie ostro sledovaného procesu. Všetci štyria, Marian Kočner, Alena Zsuzsová, Miroslav Marček aj Tomáš Szabó, odmietli dohodu o vine a treste. Za brutálnu popravu im hrozí 25 rokov až doživotie. ... viac »


Vypäté emócie a smútok v očiach: FOTOGALÉRIA z dnešného pojednávania v kauze Kuciak

Vypäté emócie a smútok
Foto

13.01.2020 17:00

PEZINOK - Dnešné pojednávanie v kauze vraždy Jána Kuciaka, Martiny Kušnírovej bolo naozaj emotívne. Rodičia dvoch mladých ľudí, ktorých brutálne popravili, si museli opäť vypočuť strašný priebeh vraždy. Miroslav Marček sa priznal vo všetkých bodoch, pri jeho slovách ostali oči pre plač všetkým pozostalým. viac »


Politici k dnešnému procesu s Kuciakom: Fico hovorí o opozičnom tancovaní na hroboch mladého páru

Politici k dnešnému procesu
FotoVideo

13.01.2020 15:45

BRATISLAVA - Politici za opozičnú stranu SaS a mimoparlamentnú stranu Za ľudí veria, že páchatelia a organizátori vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej budú primerane potrestaní. Uviedli to v pondelok v reakcii na súdne pojednávanie v Pezinku. Predseda Smeru-SD Robert Fico sa na sociálnej sieti ohradil voči spájaniu vraždy so Smerom-SD ... viac »


Súdny megaproces: Petra Molnára zavraždili, pretože mal v dome alarm, tvrdí prokurátor

Súdny megaproces: Petra Molnára

13.01.2020 10:31

PEZINOK - Podnikateľa Petra Molnára mali Miroslav M. a Tomáš Sz. zavraždiť, pretože nevedeli deaktivovať alarm v jeho dome. Rozhodli sa ho preto olúpiť a zastreliť, keď bude doma. Vyplýva to z obžaloby, ktorú na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku predniesol prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry. viac »


V pondelok sa začne hlavné pojednávanie v kauze vraždy novinára Kuciaka

V pondelok sa začne

12.01.2020 08:10

BRATISLAVA - Senát Špecializovaného trestného súdu v Pezinku otvorí v pondelok (13. 1.) hlavné pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. viac »


Kočner nemal do vraždy Jána Kuciaka dôvod na obavy, povedal Lipšic

Kočner nemal do vraždy

08.01.2020 18:40

PEZINOK - Obžalovaný Marian K. mal v časoch pred vraždou novinára Jána Kuciaka online informácie z NAKA a vedel, kedy sa chystajú možné úkony. Po pojednávaní v kauze falšovania zmeniek TV Markíza to uviedol právny zástupca televízie Daniel Lipšic v reakcii na tvrdenie obžalovaného Pavla R., že by boli hlúpi, keby predložili súdu v civilnom konaní falošné ... viac »


Kočner bude mať náhradnú obhajkyňu: Namiesto Paru dostane dcéru predsedu súdu

Kočner bude mať náhradnú

03.01.2020 16:19

BRATISLAVA/PEZINOK - Kočnerovmu obhajcovi Marekovi Parovi hrozí, že bude vylúčený z advokátskej komory. Obžalovaný Marian Kočner preto dostal náhradného obhajcu. Zhodou náhod je to dcéra predsedu Špecializovaného trestného súdu. viac »


Rok 2019 plný tragédií aj prekvapení: Toto sú TOP momenty, ktoré otriasli našou krajinou

Top udalosti roka 2019.
Foto

01.01.2020 10:58

BRATISLAVA - Kočnerova Threema, porážka Smeru, zmenky, vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej či tragická havária autobusu a výbuch plynu v Prešove. Aj to sú udalosti, ktoré dominovali roku 2019. viac »


Prvý trest v prípade vraždy Kuciaka: Andruskó si posedí 15 rokov, srdcervúce slová Jánovho brata

Prvý trest v prípade

31.12.2019 09:30

BRATISLAVA - V prípade vraždy novinára Jána Kuciaka padlo prvé rozhodnutie. Svoj trest za sprostredkovanie vraždy pozná už Zoltán Andruskó. Senát Špecializovaného trestného súdu v Pezinku ho odsúdil na trest 15 rokov odňatia slobody v strednom stupni stráženia. Rozsudok je právoplatný, vzhľadom na to, že Andruskó súhlasil s dohodou o vine a treste. viac »


MIMORIADNE Prvý rozsudok v prípade vraždy Jána Kuciaka: Andruskó dostal vyšší trest

MIMORIADNE Prvý rozsudok v
FotoVideo

30.12.2019 12:29

PEZINOK - Zoltán Andruskó, ktorý je obvinený v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka, sa postavil pred Špecializovaný trestný súd v Pezinku. Ten rozhoduje o dohode o vine a treste, ktorú uzavrel s prokurátorom. viac »


Nový rok sa začne megaprocesom s Kočnerom a jeho gangom! Tony hnusu sa stihnú vyplaviť ešte pred voľbami

Obvinení z vraždy Jána

20.12.2019 09:55

PEZINOK - Vo štvrtok sa začal asi najväčší proces v novodobých dejinách Slovenska. Novinári stáli pred budovou Justičnej akadémie v Pezinku od skorých ranných hodín. Čakali na štvoricu obvinených v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Prvýkrát sa do očí ľuďom, ktorí su podľa obžaloby zodpovední za smrť mladého páru, ... viac »


Srdcervúci okamih! Rodičia Jána a Martiny v slzách, prvý pohľad do očí beštií, ktoré im zničili život

Srdcervúci okamih! Rodičia Jána
FotoVideo

19.12.2019 16:00

PEZINOK - Ján Kuciak a Martina Kušnírová bývali spoločne vo Veľkej Mači. Budovali si tu vytúžený domov. V máji 2018 mali spečatiť svoj vzťah. Svadba sa však nekonala. Novinára a jeho snúbenicu vo februári popravili. Aj napriek tomu, že od vraždy ubehli už takmer dva roky, rodičov pochopiteľne stále sužuje smútok. Na súde v Pezinku, pred ktorý sa postavila ... viac »


Vyvodenie zodpovednosti v prípade Jána a Martiny potrebujeme všetci, tvrdí Čaputová

Vyvodenie zodpovednosti v prípade

19.12.2019 14:00

BRATISLAVA - Spravodlivé vyvodenie zodpovednosti voči vinníkom v prípade vraždy Jána Kuciaka potrebujú nielen ich najbližší, ale všetci. Uviedla to prezidentka SR Zuzana Čaputová v reakcii na štvrtkové predbežné prejednanie obžaloby vo veci vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. viac »


MIMORIADNY ONLINE Obvinení z vraždy prvýkrát pokope: Zsuzsová ukázala pravú tvár, smiech strelca a vážny Kočner

MIMORIADNY ONLINE Obvinení z
FotoVideo

19.12.2019 13:15

PEZINOK - Takmer po roku a desiatich mesiacoch sa pred súd postaví štvorica obvinených v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Súd, na ktorom sa bude prejednávať obžaloba, sa koná v budove Justičnej akadémie v Pezinku. Jeho priebeh budeme sledovať online. viac »


FOTOREPORTÁŽ Najemotívnejšie momenty na začiatku súdu v prípade vraždy Jána a Martiny

FOTOREPORTÁŽ Najemotívnejšie momenty na
Foto

19.12.2019 09:59

PEZINOK - Dnes sa začal najväčší proces v histórii Slovenska v súvislosti s vraždou novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej vo Veľkej Mači, ktorá sa odohrala minulý rok vo februári. Na súdne pojednávanie v Pezinku okrem obvinených prišli aj rodičia zavraždeného páru. viac »


Najčítanejšie články