Aktuality z vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Vražda Jána Kuciaka

Obvinení v prípade vraždy novinára Kuciaka: Obžalobou Kočnera to nekončí, myslí si Zlatica Kušnírová

Ľudia prišli zapáliť sviečku za brutálne zavraždeného Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú

Ľudia prišli zapáliť sviečku za brutálne zavraždeného Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Presne po roku a ôsmich mesiacoch od vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej prokurátor podal obžalobu na Mariana Kočnera, Alenu Zsuzsovú, Miroslava Marčeka a Tomáša Szabóa. Prezident policajného zboru Milan Lučanský rozpustil vyšetrovací tím. viac »

Zsuzsová čelí ďalšiemu obvineniu: Údajný Kuciakov vrah priznal samopaly, mali byť použité na vraždu prokurátorov

Alena Zsuzsová bola vypovedať

26.07.2019 18:40

BRATISLAVA - Polícia vzniesla ďalšie obvinenie Alene Zsuzsovej, Tomášovi Szabóovi a Zoltánovi Adruskóovi, ktorí sú obvinení aj v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka. Polícia podľa TV JOJ obvinenie zakladá na dvoch zaistených samopaloch, ktoré mali byť použité na vraždu prokurátorov Žilinku a Šufliarskeho. viac »


Zmätok vo vyšetrovaní vraždy Kuciaka: Bratranci rozohrali nebezpečnú hru, môžu dostať nižší trest

Rekonštrukcia vraždy v dome

08.07.2019 17:00

BRATISLAVA/VEĽKÁ MAČA - Miroslav Marček alebo Tomáš Szabó? Zatiaľ nie je jasné, ktorý z bratrancov strieľal na novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú. Podľa pôvodnej verzie vyšetrovateľov mal dvojicu zavraždiť Tomáš Szabó. Avšak k činu sa priznal jeho bratranec Marček. viac »


Novinár Paľo Rýpal je nezvestný už 11 rokov: Polícia pracovala aj s verziou úkladnej vraždy

Investigatívny novinár Paľo Rýpal

04.07.2019 18:47

BRATISLAVA - Novinár Pavol Rýpal je nezvestný už 11 rokov a tomu, že by mohol byť stále nažive, neveria ani jeho najbližší. Jeho sestra nedávno na sociálnej sieti dokonca zverejnila, že by mohlo aj v jeho prípade ísť o vraždu. Podozrenie sa zatiaľ nepotvrdilo. Polícia informácie preverovala dva roky. viac »


Kočner chcel zdiskreditovať prokurátora Jána Šantu: Mercedesom, ktorý dostala Zsuzsová

Marian Kočner a Pavol

02.07.2019 00:00

BRATISLAVA - Marian Kočner, ktorý je v súčasnosti väzobne stíhaný, sa postaví spolu s Pavlom Ruskom pred súd. Začínajú sa pojednávania v kauze falšovania zmeniek, z ktorého sú obaja obvinení. Prokurátor Ján Šanta pripravil obžalobu. Kočner ho v minulosti mal chcieť zdiskreditovať bielym Mercedesom. viac »


Dôležitá stopa pri vyšetrovaní vraždy Kuciaka a Kušnírovej: Upozornil na ňu Marček, polícii ušla

Rekonštrukcia vraždy v dome

29.06.2019 14:21

BRATISLAVA - Vyšetrovatelia vraždy novinára Jána Kuciaka a mladej archeologičky Martiny Kušnírovej mali zaistiť špeciálne rukavice, ktoré vrah použil pri vraždení. Na svojom spravodajskom portáli o tom informuje TV JOJ s tým, že rukavice však detektívi protizločineckej jednotky NAKA mali nájsť až potom, ako ich na ne upozornil údajný strelec Miroslav ... viac »


Šokujúce informácie v prípade popravy Kuciaka (†27): Polícia našla bundu vraha, množstvo otáznikov

Šokujúce informácie v prípade
Foto

27.06.2019 19:59

BRATISLAVA - Polícia našla bundu, ktorú mal mať oblečenú vrah novinára Jána Kuciaka (†27) a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej (†27) v deň ich likvidácie. Nemali ju však nájsť u Miroslava Marčeka, ktorý sa ku krvavému činu priznal. Podľa informácií televízie Markíza mala patriť Tomášovi Szabóovi. viac »


Opoziční obyčajní ľudia zvolali tlačovku: Zásadné vyhlásenie Zlatice Kušnírovej

Opoziční obyčajní ľudia zvolali
FotoVideo

18.06.2019 14:46

BRATISLAVA - Predstavitelia strany Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti vyhlásili tlačový brífing krátko pred obedom. Zídu sa pred budovou Národnej rady Slovenskej republiky a chcú rozprávať a apelovať na ostatné opozičné strany. Na brífingu vystúpi aj matka nebohej Martiny Kušnírovej, Zlatica Kušnírová. viac »


PRÁVE TERAZ Kauza sledovania novinárov: FOTO Veľká policajná akcia, NAKA prehľadáva domy

V jednom z podnikov
Foto

18.06.2019 11:43

BRTAISLAVA - Národná kriminálna agentúra vykonáva momentálne razie v Bratislave, v Senci a Prievidzi. Akcia súvisí s kauzou sledovania novinárov, ktoré si mal objednať Marian Kočner. Ten je v súčasnosti obvinený v prípade vraždy Jána Kuciaka. Do sledovania novinárov malo byť zapojených viacero známych osôb, medzi nimi aj Juraj Škríp, ktorého dom majú tiež prehľadávať. viac »


Ďalšie priznanie Marčeka k prípadu Kuciak: Chcem, aby ich rodiny vedeli, ako to bolo, vyhlásil

Miroslav Marček mal o

09.06.2019 12:35

BRATISLAVA - Televízia JOJ získala ďalšie skutočnosti, ktorými Miroslav Marček opisuje pozadie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Polícia od apríla dôkladne preveruje, či Miroslav M. vraždu vykonal tak, ako to vyšetrovateľom opísal v deň, keď sa rozhodol ku všetkému priznať. viac »


Kiskovi ostáva posledný týždeň: Takto to bolo s lyžovačkou po medializovaní vraždy novinára

Andrej Kiska, Ján Kuciak
Foto

08.06.2019 14:22

BRATISLAVA - Dosluhujúcemu prezidentovi Andrejovi Kiskovi zostáva posledný týždeň v pozícii hlavy štátu. Počas jeho funkčného obdobia sa odohrali viaceré vážne udalosti, ktoré zatriasli slovenskou verejnosťou. Tou najzávažnejšou bola nepochybne vražda novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej. Prezident hovoril o tom, kde sa nachádzal ... viac »


Nové informácie v prípade vraždy Kuciaka: Marček sa mal priznať, že objednávka prišla od cudzinca

Obvinený Miroslav M.

05.06.2019 21:09

BRATISLAVA - Miroslav Marček, údajný vrah novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, polícii povedal, pre koho vraždu vykonal a aké informácie mal o samotnom Kuciakovi. Ako ďalej napísal portál TV JOJ noviny.sk, podľa informácií televízie Miroslav Marček vedel, že má zavraždiť novinára a že objednávka prišla od cudzinca. viac »


Vyšetrovanie vraždy Jána Kuciaka: Nátlak na Zsuzsovú, inšpekčná služba už robí výsluchy

ALena Zsuzsová vypovedala v

31.05.2019 19:50

BRATISLAVA - Vo veci údajného nátlaku na Alenu Zs., ktorá je obvinená v prípade vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, sa konali v piatok výsluchy na Úrade inšpekčnej služby Ministerstva vnútra (MV) SR. Pre TASR to potvrdil hovorca MV SR Petar Lazarov. viac »


Po Kočnerových SMS-kách padla ďalšia hlava: Prokurátor Tichý končí vo funkcii

Ladislav Tichý

29.05.2019 16:25

BRATISLAVA - Ďalší človek, ktorý komunikoval s Marianom Kočnerom, obvineným z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, skončí vo svojej funkcii. Ide o bývalého námestníka Generálnej prokuratúry, zástupcu riaditeľa Justičnej akadémie a prokurátora Ladislava Tichého. viac »


Pokrok vo vyšetrovaní prípadu vraždy Kuciaka: Europol prelomil Kočnerove šifrované správy

Pokrok vo vyšetrovaní prípadu

29.05.2019 16:01

BRATISLAVA - Polícia v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka opäť pokročila. Momentálne sú totiž na stope ďalšiemu podstatnému zisteniu. V týchto dňoch sa podarilo prelomiť komunikáciu, ktorú počas inkriminovaného obdobia minulého roka uskutočnil Marian Kočner, ktorý je obvinený z objednávky tejto vraždy. viac »


Lučanský sa vyjadril k rekonštrukcii vraždy Kuciaka: Sú to štandardné postupy, tvrdí šéf polície

Milan Lučanský
Foto

29.05.2019 15:30

BRATISLAVA - Utorková rekonštrukcia vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky, ktorú robili policajti v dome zavraždenej dvojice vo Veľkej Mači, poslúžila na potvrdenie alebo vyvrátenie niektorých výpovedí. Pre médiá to dnes po skončení zasadania Bezpečnostnej rady SR povedal prezident Policajného zboru Milan Lučanský. viac »


Veľká Mača bola opäť na nohách: VIDEO Obvinený prišiel do Kuciakovho domu, nové informácie o vražde

Rekonštrukcia vraždy v dome
FotoVideo

29.05.2019 05:55

VEĽKÁ MAČA - Obyvatelia Veľkej Mače mali o utorkový program postarané. Ulicu, na ktorej stojí dom zavraždeného novinára Jána Kuciaka, obsadili policajti. Na miesto činu sa vrátil Miroslav Marček, ktorý sa v apríli priznal k tomu, že to bol práve on, kto strieľal na novinára a jeho snúbenicu. viac »


FOTO Prvé zábery rekonštrukcie vraždy Jána a Martiny: Veľká Mača sa zmenila na pevnosť

FOTO Prvé zábery rekonštrukcie
FotoVideo

28.05.2019 20:29

VEĽKÁ MAČA - Vo večerných hodinách sa začala rekonštrukcia vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, ktorí prišli o život vo svojom dome vo februári 2018. V prípade brutálnej vraždy je obvinených päť ľudí, ktorí sú vo väzbe. viac »


Kľúčový deň vo vyšetrovaní vraždy Jána a Martiny je tu: Návrat obvinených na miesto činu

Kľúčový deň vo vyšetrovaní
Foto

28.05.2019 14:58

BRATISLAVA - Opäť sa vrátia na miesto vraždy! Vyšetrovatelia spolu s obvinenými sa vo večerných hodinách chystajú na rekonštrukciu vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. viac »


Obvinený v prípade vraždy Kuciaka pred súdom: V kauze budú vypočúvať svedkov

Pojednávanie v prípade ekonomickej

18.05.2019 15:08

BRATISLAVA - Výsluchom deviatich svedkov by na Okresnom súde Bratislava V malo v stredu pokračovať pojednávanie v daňovej kauze Zoltána Andruskóa, ktorý je obvinený v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky. Obžalovaným v tomto prípade je aj Ján Minarových. viac »


Exmanažér Smeru žiadal Kočnera o pomoc: Na ich SMS-ky si posvieti generálny prokurátor

Mariana Koćnera priviezli s

16.05.2019 14:31

BRATISLAVA – Komunikáciu Mariana Kočnera a exmanažéra Smeru-SD Viktora Stromčeka bude skúmať Generálna prokuratúra (GP) SR. Informuje o tom Televízia Markíza na svojom spravodajskom webe tvnoviny.sk. viac »


Najčítanejšie články