Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Veľká premena miláčika žien zo SuperStar: Z 15-ročného rebela trojnásobný otec... Aha, aké už má veľké deti!

Martin Konrád mal len 15 rokov, keď zahviezdil v markizáckej SuperStar.
Martin Konrád mal len 15 rokov, keď zahviezdil v markizáckej SuperStar.
Zdroj: TV MARKÍZA
30.07.2020 17:00

ŠAĽA - Rodák zo Šale Martin Konrád (27) sa do povedomia verejnosti dostal, keď mal ešte len 15 rokov. Zahviezdil v speváckej šou SuperStar, kde si svojím rebelským lookom okamžite získal srdcia fanúšičiek. Odvtedy uplynulo celých 12 rokov a v živote tmavovlasého rockera sa toho veľa zmenilo. Už je z neho trojnásobný otec... A pozrite, aké má veľké deti!


Bujarý život rockera Martin Konrád pomerne rýchlo vymenil za pokojnú rodinnú idylku. V roku 2015 si zobral za ženu svoju lásku Adrianu, ktorá v tom čase čakala ich prvého spoločného potomka, dcéru Sáru. Už v 23 rokoch sa tak niekdajší rebel stal otcom.

A dnes je z neho dokonca už trojnásobný otec. Keď sa pred dvomi rokmi rodičia rozhodli, že dievčatku doprajú súrodenca, ani len netušili, že sa im podaria rovno dve naraz. Narodili sa im dvojičky - chlapčekovia, ktorým dali mená Maťko a Kubko. 

Aktuálne má tak tmavovlasý exsuperstarista rovno tri a na svoj mladý vek pomerne veľké deti. Sárka oslávila začiatkom roka 4 roky a synovia minulý mesiac 2. A zdá sa, že si rolu otca naozaj užíva. Svedčí o tom aj prezývka, ktorú si nastavil na Facebooku - pod menom mu tam svieti „tatinko“.

Martin Konrád je hrdým oteckom troch detí. V 27 rokoch má 4-ročnú dcérku a dvojročné dvojičky.
Veľká premena miláčika žien
Zdroj: Facebook M.K.


Galéria

Martin Konrád mal len Martin Konrád je hrdým

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články