Župné voľby 2017 v Bratislavskom kraji - prehľad | Topky.sk - Bleskovky

Pondelok, 23. júl 2018. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír.

Bratislavský kraj - župné voľby 2017

Viaceré kraje majú oficiálne nových predsedov: Sľub zložili Trnka, Droba, Jurinová i Viskupič

Rastislav Trnka sa ujal funkcie.

Rastislav Trnka sa ujal funkcie.

04.12.2017 13:10

KOŠICE - Novozvolený predseda Košického samosprávneho kraja (KSK) Rastislav Trnka (OĽaNO, SaS, KDH, NOVA, Šanca) v pondelok zložil slávnostný sľub a ujal sa funkcie. Na poste nahradil Zdenka Trebuľu (Smer-SD), ktorý po troch funkčných obdobiach už v novembrových krajských voľbách nekandidoval. viac »

Kandidát na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja Droba predstavil svoj volebný program

Juraj Droba

28.09.2017 18:50

BRATISLAVA - Kandidát na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) v novembrových voľbách do vyšších územných celkov (VÚC) Juraj Droba (SaS) predstavil dnes novinárom svoj volebný program. viac »


Ďalší predvolebný prieskum potvrdil Ftáčnika: Krajcer bojuje o druhé miesto s Kusým

Ďalší predvolebný prieskum potvrdil
Foto

20.09.2017 12:00

BRATISLAVA - Voľby župana v Bratislavskom samosprávnom kraji budú poriadne zaujímavé. O víťazstvo zabojuje viacero vyrovnaných kandidátov. Po prvom prieskume sa objavil ďalší, ktorý napovie viac o preferenciách voličov. viac »


Prvý predvolebný prieskum na bratislavského župana: Bude to drsný boj, tvrdá rana pre pravicu

Bratislavskí kandidáti
Foto

19.09.2017 09:59

BRATISLAVA - Bratislavčania sa dočkali. Dnes vyšiel prvý prieskum volebných preferencií kandidátov na bratislavského župana. Ako prvý by skončil ľavicový kandidát a exprimátor Bratislavy Milan Ftáčnik. Za ním nasleduje veľa pravicových či nezávislých kandidátov. Pozrite si ako dopadol váš favorit. viac »


Ostrý súboj o bratislavského župana: Krajcer vyzval Ftáčnika a Kusého, aby zverejnili sponzorov

Daniel Krajcer

12.09.2017 16:49

BRATISLAVA - Nezávislí kandidáti na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) pre nadchádzajúce novembrové voľby do vyšších územných celkov (VÚC) Pavol Frešo, Milan Ftáčnik a Rudolf Kusý majú zverejniť, kto stojí za ich volebnou kampaňou a kto ju financuje. viac »


Ak Rudolf Kusý vyhrá voľby v BSK, plánuje zrušiť súťaž na Family park v Petržalke

Rudolf Kusý

08.09.2017 13:05

BRATISLAVA - Bratislavský krajský poslanec a zároveň kandidát na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) v nadchádzajúcich novembrových voľbách Rudolf Kusý sa nevzdáva snahy o zrušenie súťaže na Family park v bratislavskej Petržalke. Ide o medzinárodnú verejnú súťaž na vybudovanie a prevádzkovanie parku na pozemku kraja s rozlohou deväť hektárov, ... viac »


Podpisy pre nezávislých kandidátov ukazujú ich potenciál v kampani, tvrdí politologička

Rudolf Kusý

07.09.2017 20:14

BRATISLAVA - Počet podpisov, ktoré nezávislí kandidáti na post predsedu Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) dokázali pri svojich kandidatúrach vyzbierať, nepredurčuje výsledok týchto kandidátov v samotných voľbách, dokumentuje však ich schopnosť získať ľudí pre svoje myšlienky a dostať sa do povedomia. Uviedla to Silvia Hudáčková z Katedry politológie ... viac »


Danko predstavil pre voľby do VÚC štyroch samostatných kandidátov: Za každým si stojí

Andrej Danko
Foto

07.09.2017 13:35

BRATISLAVA - Voľby do vyšších územných celkov (VÚC) sú pre nás veľkou prioritou a dôležitou skúškou. Pri oficiálnom predstavení nominantov Slovenskej národnej strany (SNS) v novembrových voľbách do orgánov samosprávnych krajov to dnes uviedol predseda SNS Andrej Danko. viac »


O post predsedu Bratislavského kraja má záujem 18 kandidátov, vlastného nominovala aj SNS

Lukáš Parízek

06.09.2017 17:50

BRATISLAVA – O post predsedu Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) zabojuje v tohtoročných novembrových voľbách do VÚC 18 kandidátov. Vlastného kandidáta postavila aj SNS, a to štátneho tajomníka na ministerstve zahraničných vecí Lukáša Parízeka. TASR o neoficiálnom zozname kandidátov informovala hovorkyňa BSK Lucia Forman. viac »


Smer podporí jedného zo známych kandidátov na post šéfa Bratislavského samosprávneho kraja

Martin Glváč

05.09.2017 21:30

BRATISLAVA - Strana Smer-SD podporí v novembrových voľbách do VÚC na post predsedu Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) jedného zo známych kandidátov, ktorý bude schopný garantovať čo najviac bodov zo spoločného programu vzniknutej koalície. Vyhlásil to bratislavský krajský predseda Smeru–SD Martin Glváč s tým, že nepodporia niekoho s "recyklovanými" ... viac »


O post predsedu Bratislavského samosprávneho kraja zabojuje aj Daniel Krajcer

Daniel Krajcer

05.09.2017 20:00

BRATISLAVA - Daniel Krajcer sa bude uchádzať o post predsedu Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) v tohtoročných novembrových voľbách. Je spoločným kandidátom strán Most-Híd, SKOK a Strany zelených. Oznámil to na dnešnej tlačovej konferencii v Bratislave. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.