Voľby 2012 – Parlamentné voľby Slovensko | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Voľby 2012

Sulík si verí, prvoradým cieľom je vstup do parlamentu

Centrála SaS

10.03.2012 20:25

BRATISLAVA - Prvoradým cieľom SaS je prekročiť päťpercentnú hranicu odovzdaných hlasov potrebnú na vstup do Národnej rady (NR) SR. Povedal to dnes po príchode do volebnej centrály strany v Liberálnom dome v Bratislave šéf strany Richard Sulík, ktorý verí, že sa liberálom podarí tento cieľ prekonať. viac »


Smer si do centrály pustí 100 novinárov, aj zahraničných

Robert Fico odvolil v

10.03.2012 20:20

BRATISLAVA - Rovná stovka novinárov sa akreditovala na dnes do centrály najsilnejšej politickej strany Smer-SD, kde budú spolu s predstaviteľmi partaje Roberta Fica čakať na výsledky predčasných parlamentných volieb. viac »


Dvojka je dobrá, hovorí Figeľ o možnom výsledku

Dvojka je dobrá, hovorí

10.03.2012 19:58

BRATISLAVA – Predseda Kresťansko-demokratického hnutia Ján Figeľ už prešiel symbolickou slávobránou z bielych balónikov do centrály KDH, ktorú navštívila aj premiérka Iveta Radičová. viac »


Voliči s maďarským občianstvom sa sťažovali, že im neumožnili voliť

Voliči s maďarským občianstvom

10.03.2012 19:54

LEVICE – Priebeh volieb v Levickom okrese je pokojný a obvodná volebná komisia (ObVK) doteraz nemusela riešiť žiadne vážnejšie incidenty. Ako informoval jej predseda Ján Janáč, zaoberali sa tromi podnetmi od ľudí, ktorí po získaní maďarského občianstva stratili to slovenské. viac »


Voliči s maďarským občianstvom sa sťažovali, chceli voliť

Voliči s maďarským občianstvom

10.03.2012 19:50

LEVICE – Priebeh volieb v Levickom okrese je pokojný a obvodná volebná komisia (ObVK) doteraz nemusela riešiť žiadne vážnejšie incidenty. Ako informoval jej predseda Ján Janáč, zaoberali sa tromi podnetmi od ľudí, ktorí po získaní maďarského občianstva stratili to slovenské. viac »


VOĽBY ONLINE Začína byť horúco: V Jasnej prišli voliť sexi slečny v bikinách aj Yeti!

VOĽBY ONLINE Začína byť
Foto

10.03.2012 18:40

BRATISLAVA - Už o siedmej hodine ráno sa otvorili tisíce volebných miestností, aby Slováci mohli rozhodovať o svojich zástupcoch ľudu na najbližšie obdobie. Topky sú pri tom a sprostredkujú vám najaktuálnejšie informácie. viac »


Ďalšie trestné oznámenie, v Bánovciach vylepovali plagáty

Ďalšie trestné oznámenie, v

10.03.2012 18:28

TRENČÍN – Polícia v Bánovciach nad Bebravou prijala v súvislosti s parlamentnými voľbami trestné oznámenie o porušení zákona vo volebnom okrsku Horné Ozorovce v okrese Bánovce nad Bebravou. Podal ho jeden z kandidátov na poslanca Národnej rady (NR) SR. viac »


Nespokojný Bratislavčan roztrhal lístky a vynadal komisii

Nespokojný Bratislavčan roztrhal lístky

10.03.2012 18:20

BRATISLAVA – V bratislavskej mestskej časti Nové Mesto už odvolilo vyše 50 percent zo všetkých 33.817 zaevidovaných voličov. Okrskové komisie preto na základe svojich skúseností očakávajú, že volebná účasť bude vyššia ako pri minulých parlamentných voľbách. Potvrdil to hovorca Miestneho úradu Marek Tettinger. viac »


Účasť na voľbách je zatiaľ v mestách vyššia ako na vidieku

Účasť na voľbách je

10.03.2012 18:18

PREŠOV – V prešovskom obvode je účasť v dnešných parlamentných voľbách po desiatich hodinách od otvorenia volebných miestností dosť rozdielna, čo sa týka veľkosti sídiel. viac »


Volili aj krásne lyžiarky v bikinách, Yeti si zabudol preukaz

Volili aj krásne lyžiarky

10.03.2012 17:38

DEMÄNOVSKÁ DOLINA – Do volebnej miestnosti v Demänovskej Doline sa dnes popoludní ponáhľali po prejazde cieľom aj viacerí účastníci lyžiarskych pretekov v plavkách, ktorí si okrem nich nezabudli do batožiny pribaliť voličský preukaz. Zábudlivosť sa vypomstila mládencovi, ktorý účinkoval prezlečený za Yetiho ako maskot podujatia. viac »


Účasť v Petržalke je dobrá, muž pýtal od komisie program

Účasť v Petržalke je

10.03.2012 17:20

BRATISLAVA – V najväčšej bratislavskej mestskej časti Petržalka je zatiaľ účasť na voľbách dobrá. Podľa predsedníčky jednej z okrskových volebných komisií na Nobelovom námestí Daniely Lengyelovej voliť dosiaľ prišlo v priemere 40 až 50 percent Petržalčanov. viac »


ÚVK o problémoch: Za plentou ostal prilepený lístok jednej strany

ÚVK o problémoch: Za

10.03.2012 16:05

BRATISLAVA - Ústredná volebná komisia (ÚVK) nedostala žiadne podnety na porušovanie volieb, či na kupovanie hlasov voličov."Práve naopak, členovia Ústrednej volebnej komisie, ktorí sa vrátili z výjazdov, vyslovili veľmi pochvalné slová na priebeh volieb, dokonca aj na účasť a nezistili nijaké porušenie volebného zákona, snáď na nejaké drobnosti," povedala ... viac »


V Šoporni budú voliť dlhšie

Starosta obce Milan Vlček

10.03.2012 15:55

BRATISLAVA - Dvere volebných miestností by sa dnes na Slovensku mali zatvoriť presne o 22.00 h, v Šoporni by to však malo byť o niekoľko minút neskôr. Dôvodom má byť neskorší začiatok hlasovania. Potvrdila to zapisovateľka Ústrednej volebnej komisie (ÚVK) Lívia Škultétyová. Situáciu na mieste kontrolovali aj členovia komisie. viac »


Bratislavské časti majú zatiaľ dobrú volebnú účasť

Základná škola Za kasárňou

10.03.2012 15:40

BRATISLAVA – Bratislavské mestské časti hlásia zatiaľ dobrú volebnú účasť. Ako TASR potvrdili mnohé z nich, určite pomohlo aj slnečné počasie. V Novom Meste počet tých, ktorí odvolili, už presiahol polovicu všetkých zaregistrovaných voličov. Novomestské volebné komisie preto zo skúseností očakávajú aj vyššiu volebnú účasť ako v predchádzajúcich parlamentných voľbách. viac »


Člen volebnej komisie v Bodzi sa opil, v popíjaní pokračuje v krčme

Člen volebnej komisie v

10.03.2012 15:34

Nitra – Predčasné parlamentné voľby majú v okresoch Nitra, Nové Zámky, Šaľa a Komárno zatiaľ bezproblémový priebeh. viac »


V niektorých okrskoch na hornej Nitre účasť až 30 percent

V niektorých okrskoch na

10.03.2012 15:15

PRIEVIDZA – V niektorých mestských okrskoch na hornej Nitre zaznamenali predpoludním pomerne značný záujem o predčasné parlamentné voľby. Účasť voličov sa pohybovala okolo 30 percent z počtu zapísaných voličov. Potvrdil to predseda Obvodnej volebnej komisie (ObVK) pre okresy Prievidza a Partizánske Peter Uhrín. viac »


Na voľby dozerá 7 tisíc policajtov, nasadili aj pyrotechnikov

Na voľby dozerá 7

10.03.2012 15:04

BRATISLAVA - Predčasné parlamentné voľby prebiehajú zatiaľ z bezpečnostného hľadiska pokojne. "Nezaznamenali sme žiadne vážne narušenie verejného poriadku," informovala TASR hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Baloghová. viac »


Muž chcel odvoliť za manželku, ktorá leží v kóme

Muž chcel odvoliť za

10.03.2012 14:35

BRATISLAVA - V bratislavskom Novom Meste počas dnešných volieb zažila volebná komisia netradičnú situáciu, keď prišiel muž odvoliť za svoju manželku, ktorá leží už sedem rokov v kóme. viac »


VIDEO Minister financií Ivan Mikloš volil spolu s rodinou

VIDEO Minister financií Ivan
Video

10.03.2012 14:35

BRATISLAVA - Svoju občiansku povinnosť si splnil už aj minister financií Ivan Mikloš. Odvoliť prišiel na ZŠ na Podjavorinskej ulici v Bratislave spolu s manželkou a dcérou. viac »


V Karlovej Vsi je účasť nečakane dobrá, museli pridať plenty

V Karlovej Vsi je

10.03.2012 14:33

BRATISLAVA – Oproti predvolebným predpokladom je v bratislavskej Karlovej Vsi účasť na dnešných parlamentných voľbách dobrá. viac »


Najčítanejšie články