Pondelok24. jún 2024, meniny má Ján, zajtra Olívia, Tadeáš

Domotaný spevák na bicykli: Nevie, aké je počasie? Hore zima, dole leto!

Harry Styles Zobraziť galériu (3)
Harry Styles (Zdroj: SITA)

LONDÝN - Spevák Harry Styles (30) je známy svojim jedinečným štýlom obliekania. A tomu je evidentne verný aj mimo červeného koberca. Paparazzi ho totiž nafotili v uliciach Londýna, ako sa premáva na bicykli. A zdá sa, že sa úplne nevedel rozhodnúť, aké ročné obdobie vonku je - hore zima, dole leto?!

Bývalý člen chlapčenej skupiny One Direction, Harry Styles, už neraz v spoločnosti vyrazil dych svojim outfitom. Infantilné tričko s potlačou, pestrofarebné kockované traky, čipkovaná košeľa či sieťovaný top... Hudobník v odievaní nemá hranice a rád prezentuje svoj zaujímavý módny vkus. 

No akési "pravidlá" sú mu cudzie aj mimo červeného koberca. Paparazzi ho v týchto dňoch nafotili v uliciach Londýna, ako v premávke jazdí a bicykli. Že dal prednosť takémuto dopravnému prostriedku pred autom, mu určite slúži ku cti, no hviezdny spevák pútal pozornosť aj niečim iným. 

Harry Styles
Zobraziť galériu (3)
Harry Styles  (Zdroj: SITA)

Vyzeral totiž, akoby sa nevedel rozhodnúť, aké ročné obdobie aktuálne je. Hore to totiž vyzeralo, že je treskúca zima, oblečenú mal veľkú bundu, šál aj čapicu. No dole... Tam to zas pôsobilo, že očakáva veľké teplá. Namiesto normálnych nohavíc si totiž obliekol kraťase. Veď pozrite sami!

Domotaný spevák na bicykli:
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Profimedia)

Viac o téme: Harry Styles
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu