Sobota13. apríl 2024, meniny má Aleš, zajtra Justín, Justína

Moderátorka NALOŽILA hviezdnej Madonne: Meškala na koncert 2 hodiny… Absolútna NEÚCTA!

Madonna Zobraziť galériu (4)
Madonna (Zdroj: SITA/ABC)

NEW YORK - Hviezdna Madonna (65) aktuálne čelí žalobe od fanúšikov za to, že na svoj koncert v Brooklyne meškala 2 hodiny. No verejne sa do nej pustila aj obľúbená moderátorka. Podľa nej sa speváčka správa ako diva a voči fanúšikom, ktorí si zaplatili, aby ju videli, je absolútne neúctivá!

Madonna má na krku žalobu od fanúšikov. Dôvodom je koncert, ktorý sa konal ešte v decembri v newyorskom Brooklyne - hviezda naň totiž meškala celé dve hodiny. A aktuálne sa za to stala témou číslo jeden aj v talkshow The View, kde si ju podala moderátorka Sara Haines. A speváčku rozhodne nešetrila. 

„Je to neúctivé. Doslova kašlete na svojich fanúšikov, ktorí si zaplatili, aby sa na vás prišli pozrieť. Môžete byť diva, ale nemali by ste sa ako diva správať,“ povedala Haines, ktorá ďalej zdôraznila, že je dôležité „rešpektovať čas niekoho tak, ako očakávate, že bude rešpektovať on ten váš.“ Navyše keď jej obdivovatelia platia stovky dolárov za to, aby sa koncertu mohli zúčastniť. 

moderátorka Sara Haines
Zobraziť galériu (4)
moderátorka Sara Haines  (Zdroj: The View/ABC)

Spolumoderátorka Joy Behar sa pridala: „Ja osobne by som nečakala dve hodiny ani na masáž horúcim olejom od Georgea Clooneyho. Nieto ešte na koncert kohokoľvek!“ zahlásila dôrazne. A slovami kritiky nešetrila ani Alyssa Farah Griffin. Tá zdôraznila, že to bol jednoducho „neúctivé k publiku, ktoré ju miluje a míňa veľa peňazí, aby tam bolo.“

Madonna na žalobu od dvoch jej fanúšikov ešte nereagovala, no podľa informácií portálu PageSix meškala na spomínaný koncert kvôli technickým problémom počas zvukovej skúšky. 

Madonna
Zobraziť galériu (4)
Madonna  (Zdroj: SITA)

Viac o téme: Madonna
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu