Sobota20. apríl 2024, meniny má Marcel, zajtra Ervín

Speváčku Adele (35) trápia zdravotné problémy: V zákulisí koncertu SKOLABOVALA!

Speváčka Adele rieši nepríjemné zdravotné problémy.
Speváčka Adele rieši nepríjemné zdravotné problémy. (Zdroj: SITA)

LAS VEGAS - Speváčka Adele (35) bojuje s nepríjemnými zdravotnými problémami. Počas víkendového koncertu v Las Vegas odhalila, že v zákulisí skolabovala. Obrovské bolesti, ktorými trpí, ju doslova položili na zem!

Speváčka Adele patrí k umelcom, ktorí veľmi radi vystupujú v americkom Las Vegas. Veď podľa jej naplánovaných koncertov, väčšina z nich v najbližších mesiacoch bude práve tam. No niet sa ani čomu čudovať. Minulý rok sme na Topkách informovali o cenách za lístky na jej koncert, ktoré sa v meste hriechu šplhajú do astronomických výšok. 

Jednu šou mala Adele v tomto meste aj cez víkend. No veľmi si ju neužila. Ako informuje PageSix, speváčka v zákulisí skolabovala. Adele trpí bolestivým ischiasom, teda zápalom sedacieho nervu. Ten sa rozvinie, ak je sedací nerv z nejakého dôvodu pricviknutý, podráždený alebo zapálený. Najčastejšou príčinou býva herniovaná medzistavcová platnička. Typické pre tento zdravotný problém je, že okrem chrbta sa bolesť šíri aj na dolnú končatinu. 

Galéria: Speváčka Adele kedysi a dnes

No a Adele cez víkend bolesti doslova odrovnali. Až tak, že sa zložila na zem. „Dvíhali celé moje telo z podlahy,“ informovala fanúšikov na koncerte v Caesars Palace. Problémy pociťovala Adele aj na prechádzajúcej šou, kedy do publika strieľala z ručného dela tričká. „Mám ďalšie dve, musím sa len dostať na druhú stranu pódia. V týchto dňoch sa šuchtám, pretože mám naozaj zlý ischias,“ zahlásila vtedy. 

Mnohonásobná víťazka Grammy neprezradila, kedy jej zdravotné problémy začali, ani čo ich spôsobilo. 

Viac o téme: Adele
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu