Streda29. november 2023, meniny má Vratko, zajtra Andrej, Ondrej, Andreas

Potvrdené! Speváčka Adele dala stopku špekuláciám: Priznala druhú svadbu!

Adele Zobraziť galériu (2)
Adele (Zdroj: SITA)

LOS ANGELES - V septembri svet obletela správa, že speváčka Adele (35) sa tajne vydala. Najprv to bola len špekulácia, ktorá vznikla po tom, čo hviezda počas jedného zo svojich vystúpení označila svojho partnera manželom. No nepotvrdeným správam je už koniec... Hrdá novomanželka verejne potvrdila druhú svadbu!

Speváčka Adele Adkins a športový agent Rich Paul spolu oficiálne začali randiť v roku 2021. A v septembri sa verejnosťou začala šíriť správa, že sa dvojica rozhodla svoj vzťah posunúť o krok ďalej. Počas jedného z vystúpení v Las Vegas sa totiž hviezda preriekla a označila svojho partnera manželom. „Nemôžeš si ma vziať, zlatko. Som heterosexuálka a môj manžel je dnes večer tu,“ odpovedala Adele fanúšičke, ktorá kričala, aby si ju vzala.

Od toho momentu sa špekulovalo o tom, či sa Adele vydala. No a teraz všetky polemiky počas stand-up show Alana Carra ukončila. Keď sa totiž známy anglický komik krátko pred koncom natáčania opýtal davu, či sa niekto nedávno náhodou neoženil, v tom momente sa podľa DailyMail mala ozvať práve Adele. Nahlas vraj zakričala: "Ja!". Tým teda potvrdila všetko, o čom sa v uplynulých mesiacoch iba klebetilo. 

Pre Adele ide už o druhé manželstvo. Prvýkrát bola vydatá do roku 2018 za Simonea Koneckiho, s ktorým má 11-ročného syna Angela. 

Adele a Rich Paul
Zobraziť galériu (2)
Adele a Rich Paul  (Zdroj: profimedia.sk)

Viac o téme: Adele
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu