Piatok, 25. jún 2021. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Hneď po chemoterapiách KORONAVÍRUS: Najhoršie obdobie českého hudobníka!

František Nedvěd
František Nedvěd
Zdroj: YouTube
12.05.2021 12:01

PRAHA - Minulý rok podstúpil František Nedvěd päťhodinovú operáciu srdca. Koncom roka 2020 zas vo vysielaní rádia prezradil, že bojuje s rakovinou. A krátko nato, ako ukončil liečbu chemoterapiou, dostal koronavírus.


Od minulého roka neustále bojuje František Nedvěd so zdravotnými problémami. Najprv mu operovali srdce, potom musel podstúpiť liečbu rakoviny. 

František Nedvěd
Zdroj: CT

Keď ukončil poslednú sériu chemoterapií a vrátil sa mu hlas, konečne si vydýchol. No nie na dlho! Legendárny spevák sa totiž nakazil koronavírusom. „Lekári zistili, že mám covid-19, keď som mal ísť na plánované očkovanie,” prezradil portálu Život v Česku. 

Dnes umelcovi plynie posledný deň karantény, no do spevu mu ešte nie je. „Prišlo mi to všetko naraz, chemoterapia, rádioterapia, ožarovanie, bolo to niečo príšerné. A teraz do toho koronavírus. Postavím sa, motá sa mi hlava. Ráno mi je dobre, na obed a popoludní je to zlé, tak neviem, či to nespôsobuje to, že beriem lieky na srdce,” posťažoval sa Nedvěd, ktorý o pár mesiacov oslávi 74 rokov. 

Hneď po chemoterapiách KORONAVÍRUS:
Zdroj: YouTube


Galéria

František Nedvěd František Nedvěd

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články