Sobota2. marec 2024, meniny má Anežka, zajtra Bohumil, Bohumila

Dušan Cinkota ZMENIL imidž: DLHÉ VLASY... FOTO Takto by ste ho ani nespoznali!

Dušan Cinkota Zobraziť galériu (5)
Dušan Cinkota (Zdroj: Ján Zemiar)

BRATISLAVA - Dušan Cinkota je jedným z najznámejších slovenských hercov. A to aj vďaka svojmu nezameniteľnému hlasu, podľa ktorého ho každý okamžite spozná. Jeho ďalšou charakteristickou črtou je aj "účes". Umelec je totiž už roky verný vyholenej hlave. Teraz ale zverejnil fotografiu, ktorá vás poriadne zaskočí!

Dušan je súčasťou predstavenia "Na srdci mi hraj". Ide o hudobný príbeh nesmrteľného bohéma Karola Duchoňa ako ste ho ešte nepočuli. Súčasťou projektu sú najväčšie jeho najväčšie hity ako napríklad Zem pamätá, V slovenských dolinách, Smútok krásnych dievčat, Čardáš dvoch sŕdc, Pieseň o decembri, Na srdci mi hraj či Cítim.

Dušan Cinkota ZMENIL imidž:
Zobraziť galériu (5)
 (Zdroj: Jan Zemiar)

Lístky na predstavenie Na srdci mi hraj si môžete zakúpiť TU prostredníctvom siete Predpredaj.sk

No a postavu Karola stvárňuje práve Dušan. Je teda logické, že herec musel výrazne zmeniť svoj imidž a počas predstavenia nosí parochňu, ktorá je podobná dlhému účesu, aký mal kedysi aj zosnulý umelec. A veru... Na prvý pohľad by ste Cinkotu v tomto prestrojení možno ani nespoznali. Aha, ako vyzerá s dlhými vlasmi! 

Dušan Cinkota ZMENIL imidž:
Zobraziť galériu (5)
 (Zdroj: Instagram )

O Na srdci mi hraj: 

Zažite Karola Duchoňa od výhry až po prehru. Od jeho najväčšej slávy po strmý pád. Príbeh zachytáva životnú dráhu tohto muža, od bezstarostnej mladosti cez bohémsky život až po tragický a smutný koniec. Ponecháva otázku v pozadí, či sa nedalo „zachrániť“ túto legendu, či si dostatočne vážime skutočné talenty a osobnosti. Či dokážeme vnímať nemý krik zdanlivo úspešného, bezprostredného človeka milujúceho život. Či za jeho ľahkosťou dokážeme rozoznať strach a potrebu obyčajnej pomoci. Tento príbeh nebude len mapovaním úspechov vynikajúceho umelca v podobe jeho najväčších hitov, ale najmä potreba vnímania toho druhého „ja“, a to život obyčajného človeka. Dovolíme divákom vojsť do duše tohto nášho velikána až do špiku jeho intimity, odkryť pozlátku šoubiznisu, vzostupy, pády, úspechy a neúspechy. No za všetkým tým musíme ukázať jeho túžbu nikdy sa nevzdať a precítiť naplno chuť života. Lebo ako sa hovorí... „Žiť je umením života“.

Dušan Cinkota ZMENIL imidž:
Zobraziť galériu (5)
 (Zdroj: Instagram )

Viac o téme: Dušan CinkotaNa srdci mi hraj
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu