Štvrtok29. február 2024, meniny má Radomír, zajtra Albín

Český spevák sa pochválil svojou sexi ženou: Ups! Táto FOTO mala zostať IBA v mobile

Richard Krejčo s manželkou Karin Zobraziť galériu (4)
Richard Krejčo s manželkou Karin (Zdroj: Instagram)

PRAHA - Hotová Bond girl! Úspešná kariéra nie je to jediné, čím sa spevák Richard Krajčo (44) môže pochváliť. Frontman kapely Kryštof má po svojom boku fešnú manželku Karin, s ktorou si aktuálne užívajú chvíle oddychu. Fotky z dovolenky zverejňuje dvojica na svojom spoločnom instagramovom profile. Nuž, a ocitla sa tam aj fotka, ktorú pôvodne verejnosť nemala vidieť.

Richard Krajčo a Karin Babinská si povedali svoje áno v lete 2017. Hudobník a spevák spoznal blogerku a režisérku počas nakrúcania filmu Křídla Vánoc. Pre neho išlo o tretiu svadbu, blondínka bola už tiež raz vydatá. 

Český spevák sa pochválil
Zobraziť galériu (4)
Richard Krajčo s manželkou Karin. Spevák má z predchádzajúceho manželstva syna a dcéru, režisérka má dcéru s bývalým partnerom.  (Zdroj: profimedia.sk)

Manželia si aktuálne užívajú chvíle oddychu. Richard sa netají tým, že do svojej ženy stále rovnako zamilovaný a dokonca sa mu páči ešte viac. „Vôbec nechápem, prečo nikdy nechcela nosiť šaty a fotiť sa v plavkách. Sľúbil som jej, že ju fotím len pre seba, takže keď sa to dozvie, bude prskať. Ale nemohol som to vydržať,” napísal k fotke svojej sexi ženy Krajčo, ktorému sa vôbec nečudujeme, že sa chcel svojou kráskou pochváliť. 

Viac o téme: Richard KrajčoKarin Krajčo Babinská
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu