Sobota, 18. september 2021. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Porota takmer odpadla: Do Superstar prišla SLUCHOVO POSTIHNUTÁ so STROJČEKOM v uchu a… VIDEO Spievala ako bohyňa!

Porotcovia z nej boli hotoví!
Porotcovia z nej boli hotoví!
Zdroj: TV Markíza
04.09.2021 14:00

BRATISLAVA - Ak človek dostal od Boha dar v podobe talentu a hudbu naozaj cíti celým svojím srdcom, potom ho nezastaví ani hendikep. Dôkazom je 21-ročná Hanka Dziaková z Bratislavy, ktorá úplne odzbrojila porotu aktuálnej série Superstar.


Bývalá reprezentantka v gymnastike očarila porotu už v momente, kedy sa pred ňu postavila. Z kučeravej brunetky sršala obrovská pokora a bola veľmi príjemná. O pár sekúnd neskôr sa diváci dozvedeli, že bojovníčka o titul novej Superstar je sluchovo znevýhodnená, Leoš Mareš informovala, že v uchu nosí strojček. 

Pavla Haberu zaujímalo, či má "načúvatko" iba v jednom uchu albo v oboch. „Ja to tak beriem, že sluch je tak v strede hlavy, že nevnímam ktoré ucho. Ale to načúvacie mám iba v jednom. Aj keď by som ho mala mať v oboch," prezradila mladá športovkyňa, ktorá sa lásky k hudbe a spevu nevzdala ani kvôli výraznému hendikepu. 

A dobre urobila! Na kasting si pripravila náročnú pieseň od speváčky Sie a Hankina interpretácia porotu úplne dostala. Jej vystúpenie si môžete pozrieť vo videu vyššie! 

Krásna Hanka porotu absolútne odzbrojila
Porota takmer odpadla: Do
Zdroj: TV Markíza

Porota takmer odpadla: Do
Zdroj: TV Markíza

 


Galéria

Porotcovia z nej boli

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články