Sobota, 25. september 2021. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Sexi TRAPAS na červenom koberci: Juj, zlatko, veď ti vidno zadok!

Mariacarla Boscono
Mariacarla Boscono
Zdroj: profimedia.sk
04.09.2021 11:00

BENÁTKY - Trošku sa potrápila! V Taliansku aktuálne prebieha 78. ročník Medzinárodného filmového festivalu v Benátkach. Súčasťou otváracieho ceremoniálu bola aj premiéra počinu Parallel Mothers, v ktorom účinkuje napríklad slávna Penelope Cruz (). Atraktívna tmavovláska však na slávnostnom premietaní nebola jedinou dámou, ktorá ohúrila. A niektoré z prítomných krások na seba strhli až prílišnú pozornosť...


Penelope Cruz patrí medzi aktívne herečky, ktoré ročne účinkujú hneď v niekoľkých počinoch. Na december je napríklad naplánovaná premiéra počinu Parallel Mothers, ktorý bol slávnostne predstavený v uplynulých dňoch v rámci benátského filmového festivalu. 

VIDEO: Trailer k filmu Parallel Mothers. 

Slávnostnej premiery drámy, ktorú režíroval úspešný a známy Pedro Almodóvar, sa zúčastnilo viacero hviezd. Spomenúť možno 76-ročnú herečku Helen Mirren, ktorá šokovala v metalickej róbe, či partnerku futbalistu Cristiana Ronalda - Georginu Rodriguez a modelky Adrianu Lima i Saru Sampaio.

Na červenom koberci nechýbali ani talianské hviezdy. Medzi nimi modelka Mariacarla Boscono, ktorá na seba strhla značnú pozornosť. Oblečené mala bordové šaty s vysokými rázporkami. Tie jej pri chôdzi spôsobovali menšie komplikácie a tmavovláska v istom okamihu ukázala aj to, čo zrejme nemala v pláne. Prítomným fotografom to však vôbec nevadilo. Práve naopak. 

Mariacarla Boscono
Zdroj: profimedia.sk

Mariacarla Boscono
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Mariacarla Boscono Mariacarla Boscono Mariacarla Boscono

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk;
VIDEO: YouTube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články