Štvrtok23. máj 2024, meniny má Želmíra, zajtra Ela, Vanesa

Predseda SMER-SSD Robert Fico odvolil spoločne s mamou Emíliou: TAKÉTO Slovensko si želá

Predseda SMER-SSD Robert Fico bol voliť so svojou mamou Emíliou
Predseda SMER-SSD Robert Fico bol voliť so svojou mamou Emíliou (Zdroj: Facebook/Robert Fico)

BRATISLAVA – Slovensko sa zobudilo do volebného dňa. Dnes do 22. hod. si budú občania Slovenskej republiky voliť nových zástupcov do Národnej rady Slovenskej republiky (NRSR). Známi politici a bývalí poslanci budú môcť počas dnešného dňa taktiež využiť svoje volebné právo. Medzi prvými, ktorí odvolili a splnili si svoju občiansku povinnosť, bol aj predseda SMER-SSD a bývalí viacnásobný premiér Robert Fico.

archívne video

Na Slovensku sa dnes o 7.00h začali v poradí štvrté predčasné a celkovo deviate parlamentné voľby v ére samostatnej republiky (Zdroj: TASR/Daniel Stehlík)

V dnešných hodinách majú občania Slovenskej republiky možnosť využiť svoje volebné právo. Od 7. hod. sa otvorili všetky volebné miestnosti, kde môžu voliči odvoliť do 22. hod. Svoju občiansku povinnosť si budú počas dňa plniť aj možní budúci poslanci NRSR. Svoj hlas do volebnej urny už hodil bývalý viacnásobný premiér SR Robert Fico. 

Predseda SMER-SSD uverejnil na sociálnej sieti Facebook video, ako bol odvoliť so svojou mamou Emíliou. Okrem toho sa aj prihovoril Slovákom. "Vždy, keď navštívim mamu, tak tu nájdem pokoj, pohodu. Nikto tu nerieši nezmysly. V rozhovoroch s mamou nachádzam obrovské množstvo skúseností a zdravého rozumu," povedal. 

Fico sa následne vyjadril, že si želá také Slovensko, ako keď príde domov k mame. "Aby nás neriadili amatéri bez skúseností, aby nás nezaťahovali do dobrodružstiev, či už migračných, alebo vojenských," dodal. 

Viac o téme: Robert FicoVoľby 2023SMER-SSDVoľby do NRSR
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu