Streda28. február 2024, meniny má Zlatica, zajtra Radomír

Šokujúce VIDEO zo Šale: Bitka, nadávky a vyhrážky smrťou! Matke odobrali deti, polícia začala trestné stíhanie

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: Reprofoto/TV Markíza, Facebook/ Polícia SR )

ŠAĽA - Slovenskom včera otriasol otrasný prípad. V jednom z bytových domov sa odohral príbeh ako z hororu. Matka sa na záberoch, ktoré naživo odvysielala na sociálnej sieti, vyhráža vlastným deťom smrťou, nadávala im a kričala po nich. Polícia ihneď zasiahla a deti jej odobrala a začala trestné stíhanie.

Otrasným prípadom sa hneď začala zaoberať polícia. V prípade nastal posun, matke deti odobrali a začalo sa trestné stíhanie. 

Týranie dieťaťa matkou (Zdroj: Instagram R.)

Deti jej zobrali a začalo sa trestné stíhanie

Deti jej odobrala polícia spolu a úradom práce, sociálnych vecí a rodiny. "Deti boli v spolupráci s príslušným úradom práce sociálnych vecí a rodiny umiestnené do špecializovaného zariadenia a s podozrivou momentálne prebiehajú procesné úkony," informovala polícia na sociálnej sieti.

"Vyšetrovateľ Policajného zboru zo Šale začal trestné stíhanie vo veci trestného činu týrania blízkej a zverenej osoby po tom, čo sociálnymi sieťami prebehli videá, na ktorých mladá žena vulgárne nadáva svojim deťom a na jednom z nich dokonca dieťa udrie a kopne," dodala polícia s tým, že ďalšie informácie poskytnú, keď to dovolí procesná situácia.

Matka zo šale sa vulgárne rozpráva s deťmi (Zdroj: TikTok)

Podľa informácií TV Markíza, ktorá o prípade informovala, sa žena psychicky zrútila a skončila na psychiatrii. Polícia aj kuratela začala konať pred niekoľkými dňami. Prípad nie je jednoduchý, deti totiž v pondelok (25. 7.) prezrela lekárka a nemali žiadne modriny ani škrabance.

Šokujúce VIDEO zo Šale:
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: FB/Polícia SR)

Oblečené boli v čistom, majú postele, jedlo a do škôlky zatiaľ nechodia. Matka dvoch chlapcov síce tvrdí, že deti si za žiadnu cenu odobrať nenechá, no jej statusy hovoria o niečom inom. Na mamičkovsom fóre sa verejne priznáva, že jedného syna nedokáže milovať a že by za to mala zhorieť v pekle a ľutuje, že porodila.

Posun nastal po zverejnení šokujúceho videa 

Posun nastal potom, čo bolo zverejnené video. Vo videu je počuť plačúce dieťa. Žena, ktorá sa v tom čase nachádza v zábere, naň kričí. „Mám ťa tu rozkopať hneď teraz,“ adresuje vzlykajúcemu dieťaťu. „A pál do p**e. A skús vyliezť z tej...,“ pokračuje. Mimo záber je počuť, že dieťa neustále plače a bráni sa. Žena sa následne prihovorí aj ďalšej osobe, podľa všetkého druhému z detí. „A ty prataj, lebo ťa ****,“ povie. Žena sa mala deťom vyhrážať dokonca aj zabitím. Zarážajúce je, že videá, ktoré natočila v byte, kde s deťmi žije, zverejnila na sociálnej sieti.

Šokujúce VIDEO zo Šale:
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Reprofoto/TV Markíza)

Takáto komunikácia je zachytená aj na tomto zázname, ktorý dokonca matka zo Šale vysielala naživo. Keď ženu televízia konfrontovala, poprela, že by niečo také hovorila. Potom, ako jej bolo ukázané jej vlastné video, ale už rétoriku zmenila a potvrdila, že na videu je ona. Na otázku, či je v poriadku rozprávať sa s deťmi takýmto spôsobom odpovedala, že nie je. Tvrdila tiež, že k nim chodí pracovníčka z kurately, ktorá vie, ako sa „chová a žije.“ „Ja si ich nedám zobrať,“ odkázala.

Viac o téme: MatkaBitkaPrípadPolícia Šaľa
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu