°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Diagnóza karanténa: Plačkovú vydesil znudený manžel... Zuzanu skoro vystrelo!

Plačkovú vydesil znudený manžel!
Plačkovú vydesil znudený manžel!
Zdroj: Instagram Z.Š.P.
02.04.2020 16:00

BRATISLAVA - Tak títo dvaja sa naozaj našli! Kým niektorí domácu karanténu zvládajú, akoby sa nič nedialo, iní sa začínajú poriadne nudiť a pre chvíľkové spestrenie svojho voľného času využijú akúkoľvek príležitosť. Podľa videa, ktoré nedávno zverejnil manžel Zuzany Plačkovej, to u nich doma musí byť naozaj zaujímavé...


O zábavu sa v tejto dvojici zrejme stará najmä René. Nedávno bavil ľudí, keď sa rozhodol vytvoriť rúško pre svoje auto a s takto zodpovedne upraveným vozidlom sa premával po Bratislave. Jeho rúškom chránený tátoš sa na pár dní stal hitom sociálnych sietí, aktuálne prišiel s ďalším poriadnym úletom.

Ten si odniesla jeho manželka Zuzana. Počas leňošenia v posteli sa hrala so svojím telefónom a v tom momente by jej vôbec nenapadlo, že o chvíľu začne jačať na celý byt. Zjavne znudený René ju nachytal úplne jednoduchým, zato mimoriadne efektívnym spôsobom. 

Keď sa Zuzana venovala mobilu a dívala sa na obrazovku, jej drahý ju začal nakrúcať a na nič netušiacu a nevnímajúcu brunetku skrátka zvrieskol. Inluencerka v tej chvíli zrejme prekonala štyri malé infarkty a v šoku zvrieskla tiež. Keď zistila, že ide iba o žart a René sa začal rehotať na plné kolo, situácia rozosmiala aj samotnú brunetku. Jej vyplašený výraz však rozhodne stál zato, presvedčte sa o tom sami vyššie!


Galéria

René Rendy Plačkovú vydesil znudený manžel! Zuzana Plačková Zuzana Plačková s manželom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články