Vlasť - parlamentné voľby 2020 | Topky.sk - Bleskovky

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Vlasť - parlamentné voľby 2020

VOĽBY 2020 Harabinovci financujú s dierou v zákone: Smer sa vrhol do kampane na internete ako lev

Kampaň strán Smer a Vlasť prešli najnovšou analýzou

Kampaň strán Smer a Vlasť prešli najnovšou analýzou

Foto
20.01.2020 16:00

BRATISLAVA - Otáčky najnovšieho priebehu kampane su na vysokých číslach a v stredobode pozornosti sa ocitli aj strany ako Smer-SD či Vlasť Štefana Harabina. Kým kampaň vládnej, najsilnejšej strany stavila väčšinu na online priestor a útočné videá, bývalý minister spravodlivosti má zrejme najtajnejších darcov, akí tu doteraz boli. viac »

Harabin vytiahol oslobodzujúci rozsudok: Všetci ma očierňujú! Pravda je však niekde inde

Harabin vytiahol oslobodzujúci rozsudok:
Foto

17.01.2020 00:00

BRATISLAVA - Štefan Harabin v nedeľnej diskusii vytiahol rozsudok, podľa ktorého františkána Bystríka Janíka oslobodil. Nie je to však celkom pravda. Rok po Harabinovom rozsudku skončil Janík v cele. K celej kauze sa vyjadrovali aj šéf hnutia Sme rodina Boris Kollár či líder KDH Alojz Hlina. viac »


VOĽBY 2020 Harabin zaútočil na prieskumy, ktoré ho posielajú do dôchodku: Toto majú byť dôkazy?!

VOĽBY 2020 Harabin zaútočil
Foto

15.01.2020 08:58

BRATISLAVA - Bývalý predseda Najvyššieho súdu SR a niekdajší minister spravodlivosti Štefan Harabin nemá na aktuálne čísla prieskumov verejnej mienky pozitívneho slova. Líder strany Vlasť sa nechal počuť, že čísla sú podľa neho zmanipulované a jeho "vlastné prieskumy" mu predpovedajú oveľa vyššie hodnoty. viac »


VOĽBY 2020 Harabinova Vlasť má najotáznejšiu kampaň: Také vysoké pôžičky nedostal nikto

VOĽBY 2020 Harabinova Vlasť
Foto

14.01.2020 18:05

BRATISLAVA - Najotáznejšiu predvolebnú kampaň z pohľadu financovania má strana Vlasť. Na sociálnej sieti o tom informovala Transparency International Slovensko (TIS). Podľa nej žiadna iná kandidujúca strana s takou nízkou šancou návratnosti peňazí nedostala také vysoké pôžičky ako strana Štefana Harabina Vlasť. V posledných prieskumoch strana osciluje na dvoch percentách. viac »


Státisíce na predvolebnú kampaň! Najviac idú videá: Fico v škôlke, PS/Spolu v banke

Státisíce na predvolebnú kampaň!
Video

09.01.2020 05:55

BRATISLAVA - Ako je to pred voľbami na internete? Spôsob kampaňovania je rôzny. Kým niektoré strany stavili väčšinu síl a financií do vizáže bilbordov pri slovenských cestách, iní sa zariadili podľa modernej doby a predstavili videokampaň na sociálnych sieťach či na populárnom portáli YouTube. viac »


Stranám pritekajú na účty "sarkastické" finančné príspevky: Ušlo sa Dankovi, Harabinovi i ĽSNS

Stranám pritekajú na účty

02.01.2020 10:27

BRATISLAVA - Voliči posielajú politickým stranám centové dary, aby im zároveň odkázali, čo si o nich myslia. Najmä transparentné účty vládnych strán sa plnia takýmito odkazmi. viac »


Harabinova strana Vlasť musela vrátiť nelegálne dary v sume 40-tisíc eur, informuje TIS

Harabinova strana Vlasť musela

13.12.2019 11:15

BRATISLAVA - Politická strana Vlasť bývalého sudcu Najvyššieho súdu SR Štefana Harabina musela vrátiť dary v hodnote 40-tisíc eur od českej firmy DisMed s.r.o. Informovala o tom mimovládna organizácia Transparency International Slovensko (TIS) na svojom facebookovom profile. Peniaze od českej spoločnosti mali slúžiť ako príspevok na volebnú kampaň strany. ... viac »


Harabin dostal od firmy 20-tisíc na kampaň: Historicky najvyšší príspevok! Má to však háčik

Štefan Harabin

10.12.2019 05:54

BRATISLAVA - Strana Štefana Harabina dostala od českej firmy finančný dar vo výške 20-tisíc eur. Má to však háčik. Transparency International Slovensko uviedlo, že dary od zahraničných firiem sú nezákonné. Ak by to však povolené bolo, išlo by o doteraz najväčší dar od firmy v kampani. viac »


Parlamentné voľby sa blížia: Štefanovi Harabinovi zanikne jeho funkcia sudcu na konci decembra

Štefan Harabin

06.12.2019 16:00

BRATISLAVA - Štefanovi Harabinovi zanikne funkcia sudcu 31. decembra. Kandiduje totiž v budúcoročných parlamentných voľbách. Informoval o tom hovorca hlavy štátu Martin Strižinec. viac »


Kandidátna listina hnutia Vlasť

Kandidátna listina hnutia Vlasť

03.12.2019 10:17

BRATISLAVA - Kandidátna listina politického hnutia Vlasť. Subjekt je vo voľbách zaregistrovaný pod číslom 17. viac »


Predseda strany Vlasť upgradoval: FOTO Harabiňák 2, autobus má žilinský pôvod

Predseda strany Vlasť upgradoval:
Foto

02.12.2019 20:00

BRATISLAVA - Recept kampane veľmi nezmenil. Od čias jarného obdobia, kedy prebiehala prezidentská kampaň, sa Štefan Harabin v strategickom uchopení kampane príliš neodlišuje. Aj teraz stavil svoje karty na povestný Harabiňák, ktorý si už hádam pýta aj prívlastok "druhý". Ide však už o iné vozidlo než to, o ktorom boli v prezidentských voľbách pochybnosti. viac »


Harabin prerušil výkon sudcovskej funkcie, odchádza do dôchodku

Štefan Harabin

02.12.2019 13:25

BRATISLAVA - Štefan Harabin má od 1. decembra 2019 prerušený výkon funkcie sudcu. Doterajší sudca Najvyššieho súdu SR o tom listom informoval Ministerstvo spravodlivosti (MS) SR. viac »


Harabin predstavil prvých 10 mien na kandidátke, rodinu nevylúčil

Strana Vlasť a líder
Foto

28.11.2019 14:00

BRATISLAVA – Volebný líder strany Vlasť Štefan Harabin predstavil prvých desať miest kandidátky do volieb do Národnej rady SR. Na kandidátke sú aj bývalá kancelárka Súdnej rady Anna Žatková, bývalý veľvyslanec Slovenska vo Veľkej Británii Juraj Zervan alebo primátor Ružomberka Igor Čombor. Harabin o tom informoval na tlačovej konferencii. viac »


Veľké pytačky extrémistov sa skončili fiaskom! VIDEO Kotleba utiekol z Harabinovej tlačovky

Veľké pytačky extrémistov sa
FotoVideo

14.11.2019 15:20

BRATISLAVA - Dnešok bol pre predsedu Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) Mariana Kotlebu asi jedným z tých dní, ktorý sa nezapíše do "úspešných" z hľadiska kampane. Už niekoľko dní vopred avizoval ambíciu stretnúť sa s lídrom strany Vlasť Štefanom Harabinom. Ten ho napokon pozval na rokovanie a Kotleba sa dnes dostavil na centrálu strany Vlasť. Dohoda ... viac »


Najväčšia hrozba pre Smer aj liberálnu demokraciu: Spájanie extrémistov je na spadnutie

Najväčšia  hrozba pre
Foto

14.11.2019 13:00

BRATISLAVA – Zdá sa, že sa na Slovensku črtá ďalšia spolupráca. ĽSNS podpísala so štyrmi stranami memorandum o spolupráci a dnes sa Kotleba chystá stretnúť aj s Harabinom. Či sa spoja aj tieto dve antisystémové sily, je otázne. Čo by to znamenalo pre Slovensko? viac »


Štefan Harabin pozval Mariana Kotlebu z ĽSNS na stretnutie

Štefan Harabin pozval Mariana

10.11.2019 18:35

BRATISLAVA - Líder mimoparlamentnej strany Vlasť Štefan Harabin pozýva na stretnutie predsedu strany ĽSNS Mariana Kotlebu. Stretnutie má byť 14. novembra v sídle strany Vlasť. Povedal to vo videu na sociálnej sieti. viac »


Nová spolupráca na obzore: Pohľad politológov na Harabina a Kotlebu, zdvihnutý prst pre opozíciu

Nová spolupráca na obzore:
Foto

09.11.2019 05:55

BRATISLAVA - Na poli antisystémových strán je v týchto dňoch tiež horúco. Zatiaľ čo pred voľbami sa mimoparlamentná a "stará" opozícia pokúša o ideový prienik, v pozadí sa o spoluprácu môžu pokúsiť aj subjekty Vlasť a ĽSNS. Čo by takéto spojenie na slovenskom politickom trhu prinieslo a aj to, či by dokonca dokázalo vyhrať voľby, sme sa opýtali odborníkov. viac »


Najvyšší súd preveruje stranu Vlasť aj Harabina: Politika ho môže vyjsť draho!

Najvyšší súd preveruje stranu

05.11.2019 17:00

BRATISLAVA - Sudcovská rada Najvyššieho súdu Slovenskej republiky preveruje, či je politická strana Vlasť už oficiálne zaregistrovaná a či je ako jej štatutárny orgán zapísaný Štefan Harabin. Skúma tiež, či je Harabin registrovaný ako volebný líder kandidátky tejto politickej strany. viac »


Kotleba by mohol byť pre Harabina akýmsi výťahom do parlamentu, myslí si Baboš

Kotleba by mohol byť

05.11.2019 13:25

BRATISLAVA – Predseda Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) Marian Kotleba by mohol byť pre Štefana Harabina a jeho politickú stranu Vlasť vzhľadom na súčasné preferencie akýmsi výťahom do parlamentu. Povedal to politológ z Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave Pavol Baboš. viac »


Najčítanejšie články